Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt cze 07, 2024 4:27



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
 Policja pacyfikuje przeciwników promocji homoseksualizmu 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): N gru 13, 2009 20:53
Posty: 28
Post Policja pacyfikuje przeciwników promocji homoseksualizmu
Promocja dewiacji, bluźnierstwa i demoralizacja– parada pederastów i innych zboczeńców przeszła ulicami Warszawy. Grzechy i patologie mogły być promowane bez żadnych zakłóceń – nad przemarszem czuwały gigantyczne siły policji, które siłowo spacyfikowały legalną kontrdemonstrację.

Kilka tysięcy uzbrojonych policjantów, ciężki sprzęt z armatkami wodnymi, radiowozy, psy – to nie opis wprowadzania stanu wojennego a krajobraz stolicy, podczas której odbywała się tzw. parada równości. Ogromne siły prewencji zostały zmobilizowane aby ochraniać grupkę pederastów, którym towarzyszyła duża grupa dziennikarzy i fotoreporterów oraz oburzonych mieszkańców miasta, którzy zmuszeni byli oglądać tę publiczną demoralizację. Promocję dewiacji na ulicach Warszawy oficjalnie poparła Pełnomocnik Rządu do Spraw Równego Traktowania Agnieszka Kozłowska – Rajewicz, która gratulowała zboczeńcom prawidłowej „postawy obywatelskiej”. Do honorowego komitetu wspierającego paradę dołączyli również ambasadorzy USA i Wielkiej Brytanii.

Niemoralne zgromadzenie rozpoczęło się o godzinie 15 na Placu Konstytucji. Zanim wyruszono, odczytano manifesty oraz apele polityków i aktywistów skrajnej lewicy, w tym Ruchu Palikota i SLD. Ulice otaczające plac zastawione były radiowozami. Uczestników parady od „reszty świata” odgradzało kilka rzędów policjantów. Patrole prewencji rozstawione były również w całym centrum Warszawy – oddziały uzbrojonych funkcjonariuszy można było spotkać co kilkaset metrów. Policjanci zatrzymywali „podejrzanie wyglądające” osoby i legitymowali zwykłych przechodniów. Wszystko to dla bezpieczeństwa podczas promowania dewiacji. Z głośników umieszczonych na mobilnych platformach leciała głośna muzyka, której słowa w bardzo wulgarny sposób zachęcały do podjęcia kontaktów seksualnych. Nie obyło się również bez bluźnierstw i zniewag skierowanych w stronę katolików. Reagowali na nie oburzeni warszawiacy, domagając się podjęcia stosownych kroków wobec przebranych za księży i Matkę Najświętszą homoseksualistów.

Do jeszcze większego skandalu doszło na Krakowskim Przedmieściu. Na przeciwko Pałacu Prezydenckiego zebrało się kilkadziesiąt osób z biało – czerwonymi flagami, aby zaprotestować przeciwko homoseksualnej propagandzie na ulicach miasta. Demonstranci dołączyli do legalnego zgromadzenia zarejestrowanego przez środowisko Solidarnych 2010. Jednak zanim pederaści dotarli w okolice Pałacu, uzbrojeni w pałki i tarcze policjanci spacyfikowali obecnych na deptaku ludzi. Namiot Solidarnych otoczono szczelnym kordonem a pikietujący zostali odgrodzeni od ulicy za pomocą licznych sił prewencji. To nie powstrzymało jednak protestujących – skandowano okrzyki, wzniesiono w górę transparenty. Po chwili uczestnicy kontrmanifestacji zostali siłą zepchnięci w głąb bocznej ulicy. Na miejsce przepuszczono jedynie karetkę na sygnale, gdyż w wyniku policyjnej akcji ucierpiał stojący przy namiocie mężczyzna. Uzbrojeni funkcjonariusze przetrzymywali przeciwników promowania dewiacji, zamkniętych w ciasnej uliczce, jeszcze przez godzinę. Policjanci nie odpowiadali na pytania zatrzymanych, nikt nie chciał wyjaśnić jakim prawem ogranicza się ich wolność. Wszystkich uczestników „zajścia” wylegitymowano i spisano.

W tym samym czasie parada homoseksualistów zakończyła się. W medialnych wypowiedziach rzecznik prasowy policji chwalił „bardzo spokojny” przebieg homomarszu.

Czytaj więcej: http://www.pch24.pl/homo-totalitarne-pa ... z1wm6JiXRJ

Załącznik:
1.jpg
1.jpg [ 135.26 KiB | Przeglądane 2078 razy ]


Załącznik:
6.jpg
6.jpg [ 167.76 KiB | Przeglądane 2078 razy ]


Załącznik:
5.jpg
5.jpg [ 172.27 KiB | Przeglądane 2078 razy ]


Pn cze 04, 2012 0:20
Zobacz profil
Post Re: Policja pacyfikuje przeciwników promocji homoseksualizmu
...nie wiadomo śmiać się czy płakać.
Wszystko to jakieś groteskowe.


Pn cze 04, 2012 6:39

Dołączył(a): N gru 17, 2006 14:05
Posty: 295
Post Re: Policja pacyfikuje przeciwników promocji homoseksualizmu
Cytuj:
uzbrojeni w pałki i tarcze policjanci spacyfikowali obecnych na deptaku ludzi. itd.


jakieś foty, coś? czy wyłącznie relacja ustna?


Pn cze 04, 2012 7:06
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: Policja pacyfikuje przeciwników promocji homoseksualizmu
Co znaczy spacyfikowali? Co się wydarzyło?

Cytuj:
Na przeciwko Pałacu Prezydenckiego zebrało się kilkadziesiąt osób z biało – czerwonymi flagami, aby zaprotestować przeciwko homoseksualnej propagandzie na ulicach miasta. Demonstranci dołączyli do legalnego zgromadzenia zarejestrowanego przez środowisko Solidarnych 2010.


Nie rozumiem tego fragmentu, czy te osoby protestujące zebrały się tam legalnie? A jeśli tak, to dlaczego jest napisane, że dołączyli do legalnego zgromadzenia zarejestrowanego przez środowisko Solidarnych? Czego dotyczyło to zgromadzenie?

Nie pytam złośliwie, tylko aby wyjaśnić niejasności.

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


Pn cze 04, 2012 7:13
Zobacz profil
Post Re: Policja pacyfikuje przeciwników promocji homoseksualizmu
Tak, to oburzające, ze w wolnym kraju legalnie i pokojowo manifestujący swoje poglądy ludzie potrzebują ochrony policyjnej przed grupami podającymi się za chrześcijan.

Nie podzielam poglądów środowiska LGB. Postuluję jednak o taki sam szacunek dla nich, o jaki my postulujemy dla samych siebie.


Pn cze 04, 2012 7:45
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz paź 19, 2006 7:51
Posty: 744
Post Re: Policja pacyfikuje przeciwników promocji homoseksualizmu
Kozioł napisał(a):
Tak, to oburzające, ze w wolnym kraju legalnie i pokojowo manifestujący swoje poglądy ludzie potrzebują ochrony policyjnej przed grupami podającymi się za chrześcijan.

Podpisuję się.

_________________
ateista


Pn cze 04, 2012 10:26
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sie 28, 2011 11:55
Posty: 2016
Post Re: Policja pacyfikuje przeciwników promocji homoseksualizmu
Kozioł napisał(a):
Tak, to oburzające, ze w wolnym kraju legalnie i pokojowo manifestujący swoje poglądy ludzie potrzebują ochrony policyjnej przed grupami podającymi się za chrześcijan.

Nie podzielam poglądów środowiska LGB. Postuluję jednak o taki sam szacunek dla nich, o jaki my postulujemy dla samych siebie.


Podpisuję się.

_________________
informuję, że nieużywanie dużych liter przeze mnie nie wynika absolutnie z braku szacunku dla kogokolwiek
ale jest przede wszystkim spowodowane szybkoscią z jaką piszę (oraz czasem pewnymi problemami z klawiaturą),
proszę o wyrozumiałość.


Pn cze 04, 2012 10:29
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: Policja pacyfikuje przeciwników promocji homoseksualizmu
Z tego artykułu wynika raczej, że nikt nie potrzebował ochrony.

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Pn cze 04, 2012 10:35
Zobacz profil
Post Re: Policja pacyfikuje przeciwników promocji homoseksualizmu
Kozioł napisał(a):
Tak, to oburzające, ze w wolnym kraju legalnie i pokojowo manifestujący swoje poglądy ludzie potrzebują ochrony policyjnej przed grupami podającymi się za chrześcijan.

I ja oczywiście się podpisuję.


Poniższe postawy i ludzie, całkowicie mnie odrzucają. Nie mam, i nigdy nie chcę mieć, z nimi nic wspólnego :|


Załączniki:
2.jpg
2.jpg [ 65.76 KiB | Przeglądane 2011 razy ]
1.jpg
1.jpg [ 58.21 KiB | Przeglądane 2011 razy ]
Pn cze 04, 2012 11:58

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: Policja pacyfikuje przeciwników promocji homoseksualizmu
Nie mam pojęcia, czym ostatnia scenka różni się jakościowo od
Cytuj:
przebranych za księży i Matkę Najświętszą homoseksualistów.
...

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


Pn cze 04, 2012 12:12
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: Policja pacyfikuje przeciwników promocji homoseksualizmu
I co to ma wspólnego z kwestią, czy była potrzeba nasyłania na tych ludzi funkcjonariuszy?

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Pn cze 04, 2012 12:14
Zobacz profil
Post Re: Policja pacyfikuje przeciwników promocji homoseksualizmu
Johnny99 napisał(a):
Z tego artykułu wynika raczej, że nikt nie potrzebował ochrony.
Nawet w tej jednostronnej relacji wynika, ze była nielegalna kontrmanifestacja usiłująca zakłócić legalną manifestację....


Pn cze 04, 2012 12:38
Post Re: Policja pacyfikuje przeciwników promocji homoseksualizmu
Kozioł napisał(a):
Tak, to oburzające, ze w wolnym kraju legalnie i pokojowo manifestujący swoje poglądy ludzie potrzebują ochrony policyjnej przed grupami podającymi się za chrześcijan.

Nie podzielam poglądów środowiska LGB. Postuluję jednak o taki sam szacunek dla nich, o jaki my postulujemy dla samych siebie.

Również się pod tym podpisuję.

Ale zboczeńcy na tych zdjęciach zamieszczonych przez -Vi-


Ostatnio edytowano Pn cze 04, 2012 13:18 przez Anonim (konto usunięte), łącznie edytowano 1 raz



Pn cze 04, 2012 13:12
Post Re: Policja pacyfikuje przeciwników promocji homoseksualizmu
a ja nie.


Pn cze 04, 2012 13:17
Post Re: Policja pacyfikuje przeciwników promocji homoseksualizmu
mkb napisał(a):
a ja nie.

Czyli wg ciebie należałoby tą manifestację spacyfikować?


Pn cze 04, 2012 13:31
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL