Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 6:25



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 304 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Następna strona
 Kolejne polskie miasto finansuje in vitro 
Autor Wiadomość
Post Re: Kolejne polskie miasto finansuje in vitro
Czyli Johnny99 uwaza, (ze KEP uwaza), ze lepiej nie miec zadnych ograniczen niz miec ograniczenia niewystarczajace? I ze konsekwencja bedzie tu tylko kara UE?

To ja nie mam wiecej pytan.
Takim "fachowcem" w temacie to ja jestem i bez ogladania Sejmu i bez madrosci Johnnego99.

I pozostane przy swoim zdaniu, ze KEP sprawe haniebnie zaniedbal, nie ma pojecia o tym, co naprawde sie dzieje, nie ma pomyslu na wychowywanie wiernych do odpowiedzialnosci nie tylko za Kosciol, ale nawet za wlasne zycie i potrafi tylko reagowac i to z bardzo duzym opoznieniem.


I to nie jest antyklerykalizm, tylko stwierdzenie smutnych faktow.


Pt kwi 10, 2015 9:30
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: Kolejne polskie miasto finansuje in vitro
Kael napisał(a):
Czyli Johnny99 uwaza, (ze KEP uwaza), ze lepiej nie miec zadnych ograniczen niz miec ograniczenia niewystarczajace? I ze konsekwencja bedzie tu tylko kara?


wobec inicjatywy uchwalenia złego prawa o in vitro naszym obowiązkiem jest przyjęcie prawa, które poprawi obecną sytuację, a nie ją bez zastrzeżeń zalegalizuje.

http://episkopat.pl/dokumenty/6549.1,Ap ... vitro.html

Cytuj:
I pozostane przy swoim zdaniu, ze KEP sprawe haniebnie zaniedbal, nie ma pojecia o tym, co naprawde sie dzieje, nie ma pomyslu na wychowywanie wiernych do odpowiedzialnosci nie tylko za Kosciol, ale nawet za wlasne zycie i potrafi tylko reagowac i to z bardzo duzym opoznieniem.


Ja też mam swoje zastrzeżenia do polityki KEP w tym zakresie i pisałem już o nich, tylko że one niczego nie zmieniają w tej konkretnej sprawie.

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Pt kwi 10, 2015 9:34
Zobacz profil
Post Re: Kolejne polskie miasto finansuje in vitro
Czy jakiś wcześniejszy rząd tak bardzo dążył to wprowadzania, propagowania dzieł szatana jak za antykatolickiej Platformy ?? Nie, dlatego Kościół nie musiał tak reagować jak teraz kiedy za antykatolickiej Platformy polityka jest ich narzędziem służby antychrystowi. Ale Kościół o invitro poucza nie od dziś, nie od dziś przestrzega i wskazuje na zagrożenia. Dlatego dzisiaj to nie Kościół daje spóźnioną naukę o In vitro, ono była już wcześniej, problem leży w tym że antykatolicka Platforma świadomie i z premedytacją od dawna odrzuca Kościół, od dawna wybiera drogę służby prawom szatana. Znają stanowisko Kościoła na temat in vitro bo udają fałszywych katolików, ale świadomie i z premedytacją produkują takie prawa, rozwiązania które są przeciwko Bogu i Kościołowi. Już za Gowina mogli zrobić taki projekt w którym było by widać wartości katolickie i uwzględniony były głos Kościoła bo już wtedy był on znany, ale oni tylko udają katolików, a służą antychrystowi. A dowodem jest to że w kolejnych pracach nad rozwiązaniami in vitro nie tylko odrzucili definitywnie stanowisko Kościoła znane już za Gowina, oni odrzucili projekt Gowina do którego były zastrzeżenia, a mimo to na obecny czas jest on znacznie bardziej wyważony. I jaką drogę antykatolicka Platforma wybiera od samego. Jest to jednoznaczne parcie w stronę szatana, tylko w tym kierunku idą od samego początku. Dlatego z czasem produkują coraz bardziej antykatolckie dzieła i tylko w tym kierunku idą.

Dlatego Kael z Alus, nie róbcie tu zakłamanej propagandy platformerskiej, rzucając błotem na Kościół i katolików w służbie dla antykatolickiej Platformy. Wasza partia od dawna zmierza tylko w jednym kierunku, kierunku służby prawom szatana i głos Kościoła się dla was wcale nie liczy. To wasz wybór, taką drogę wybrała antykatolicka Platforma od dawna, a nauka Kościoła nie jest od dziś. To nie Kościół jest winny tego że antykatolicka Platforma wybiera służbę szatanowi. Spójrzcie na siebie, a nie błotem rzucacie w Kościół i katolików, a jest to motywowane robieniem propagandy zgodnej z interesem partii.


Pt kwi 10, 2015 10:58
Post Re: Kolejne polskie miasto finansuje in vitro
Cytuj:
Nie - macie go odrzucić, bo jest sprzeczny z katolicką moralnością. To wszystko, czego oczekiwali biskupi.

Niewątpliwie sprzeczna z katolicką moralnością jest obowiązująca ustawa o aborcji...jakoś nie pamiętam podobnych listów KEP gdy do sejmu złożył projekt M. Jurek.
Może się mylę, wskaż zatem, że nie mam racji.


Pt kwi 10, 2015 11:19
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: Kolejne polskie miasto finansuje in vitro
Alus napisał(a):
Niewątpliwie sprzeczna z katolicką moralnością jest obowiązująca ustawa o aborcji...jakoś nie pamiętam podobnych listów KEP gdy do sejmu złożył projekt M. Jurek.


A co to ma do rzeczy?

Cytuj:
Czy jakiś wcześniejszy rząd tak bardzo dążył to wprowadzania, propagowania dzieł szatana jak za antykatolickiej Platformy ??


Bez przesady, aż tak nie dąży - 8 lat miał na uchwalenie ustawy i robi to na poważnie dopiero wtedy, gdy uznał, że wymagają tego potrzeby kampanii wyborczej.

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Pt kwi 10, 2015 11:28
Zobacz profil
Post Re: Kolejne polskie miasto finansuje in vitro
Od 9 lat jest obowiazek ustawowej regulacji in vitro w UE.
Katolik quas pisze
quas napisał(a):
Czy jakiś wcześniejszy rząd tak bardzo dążył to wprowadzania, propagowania dzieł szatana jak za antykatolickiej Platformy ?? Nie, dlatego Kościół nie musiał tak reagować jak teraz kiedy za antykatolickiej Platformy polityka jest ich narzędziem służby antychrystowi.

Czyli dopiero proba prawnej regulacji jest dzielem szatana. Robienie wszystkiego bez ustawy jest godne pochwaly przez quasa.

quas napisał(a):
Ale Kościół o invitro poucza nie od dziś, nie od dziś przestrzega i wskazuje na zagrożenia.

To ja poprodze specjaliste quasa o przytoczenie odpowiednich dokumentow koscielnych o in vitro, dostepnych kazdemu katolikowi z data, kiedy zostaly ogloszone. Ze szczegolnym uwzglenieniem dokumentow w jezyku polskim.

A reszta twojego wypracowania to offtop i ad personam . O PO jest inny temat. Co sam najlepiej wiesz.


Pt kwi 10, 2015 11:30
Post Re: Kolejne polskie miasto finansuje in vitro
Johnny99 napisał(a):
Alus napisał(a):
Niewątpliwie sprzeczna z katolicką moralnością jest obowiązująca ustawa o aborcji...jakoś nie pamiętam podobnych listów KEP gdy do sejmu złożył projekt M. Jurek.


A co to ma do rzeczy?

Oczywiście nic, bo przecież aborcja, in vitro, czyli kwestie życia osobno sobie chadzają pośród naszego episkopatu.
Kończę - bo znów i tradycyjnie usiłujesz kreować idiotów z rozmówców, unikając prostych odpowiedzi, lub braku merytorycznej odpowiedzi.


Pt kwi 10, 2015 11:40
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: Kolejne polskie miasto finansuje in vitro
Kael napisał(a):
To ja poprodze specjaliste quasa o przytoczenie odpowiednich dokumentow koscielnych o in vitro, dostepnych kazdemu katolikowi z data, kiedy zostaly ogloszone. Ze szczegolnym uwzglenieniem dokumentow w jezyku polskim.


Katechizm Kościoła Katolickiego (1992), 2373-2379

Alus napisał(a):
Oczywiście nic, bo przecież aborcja, in vitro, czyli kwestie życia osobno sobie chadzają pośród naszego episkopatu.


No i co z tego? Co to zmienia dla meritum sprawy?

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Pt kwi 10, 2015 11:43
Zobacz profil
Post Re: Kolejne polskie miasto finansuje in vitro
Cytuj:
No i co z tego? Co to zmienia dla meritum sprawy?

Kompromis w kwestiach aborcji trzyma sie mocno, zatem kompromis w kwestiach in vitro nie będzie w niczym gorszy.


Pt kwi 10, 2015 11:46
Post Re: Kolejne polskie miasto finansuje in vitro
Kael napisał(a):
Czyli dopiero proba prawnej regulacji jest dzielem szatana. Robienie wszystkiego bez ustawy jest godne pochwaly przez quasa.

Posługujesz się platformeską fałszywą manipulacją, bo prawną regulacją nie musi być zmierzanie w stronę praw szatana zawsze i coraz głębiej przeciwko Kościołowi, jak to robi antykatolicka Platforma w kwestii invitro i nie tylko.
Kael napisał(a):
To ja poprodze specjaliste quasa o przytoczenie odpowiednich dokumentow koscielnych o in vitro, dostepnych kazdemu katolikowi z data, kiedy zostaly ogloszone. Ze szczegolnym uwzglenieniem dokumentow w jezyku polskim.

Tutaj już chyba padły. Invitro potępia Kościół nie od dziś, przeciwko byli papieże, na Mszy Św. już dawno miałem kazania przeciwko in vitro. To stanowisko jest znane od dawna. Dlatego antykatolicka Platforma produkując coraz to bardziej szatańskie rozwiązania in vitro świadomie i z premedytacją wybiera kierunek w stronę szatana, coraz bardziej przeciwko Bogu i Kościołowi. Antykatolicka Platforma, nie ma zamiaru zrobić kroku wstecz wobec in vitro tak aby było to bliżej głosu Kościoła o Prawdy Boga, antykatolicka nie ma zamiaru też stać w miejscu i przyjąć rozwiązania które były, a na obecny czas są lepsze niż to do czego dążycie. Antykatolicka wybiera tylko jeden kierunek, kierunek coraz to głębszej służby szatanowi.


Pt kwi 10, 2015 11:47
Post Re: Kolejne polskie miasto finansuje in vitro
Alus napisał(a):
Cytuj:
No i co z tego? Co to zmienia dla meritum sprawy?

Kompromis w kwestiach aborcji trzyma sie mocno, zatem kompromis w kwestiach in vitro nie będzie w niczym gorszy.

Kościół który odrzucasz i stajesz przeciwko niemu już się wypowiedział na temat kompromisu. Zawieracie kompromis, ale między antykatolicką Platformą, a Palikotem i wrogami Kościoła.


Pt kwi 10, 2015 11:49
Post Re: Kolejne polskie miasto finansuje in vitro
quas napisał(a):
Alus napisał(a):
Cytuj:
No i co z tego? Co to zmienia dla meritum sprawy?

Kompromis w kwestiach aborcji trzyma sie mocno, zatem kompromis w kwestiach in vitro nie będzie w niczym gorszy.

Kościół który odrzucasz i stajesz przeciwko niemu już się wypowiedział na temat kompromisu. Zawieracie kompromis, ale między antykatolicką Platformą, a Palikotem i wrogami Kościoła.

Jeśli odrzucam, to tylko twój kościół prowadzony przez fałszywego proroka Antychrysta i nienawidzący przeważającą cześć ludności świata.


Pt kwi 10, 2015 14:21
Post Re: Kolejne polskie miasto finansuje in vitro
Alus napisał(a):
Jeśli odrzucam, to tylko twój kościół prowadzony przez fałszywego proroka Antychrysta i nienawidzący przeważającą cześć ludności świata.

Temat jest o in vitro i mowa jest o stanowisku Kościoła Katolickiego, który to od dawna konsekwentnie odrzucasz i stajesz przeciwko niemu. Wybierz Kościół, a nie partie, Prawo Boga, a nie inetres partyjny.


Pt kwi 10, 2015 14:40
Post Re: Kolejne polskie miasto finansuje in vitro
A quas dalej nie potrafi zacytowac doeodu na swoje oszczerstwa, ze Alus i ja odrzucamy nauke Kosciola. ...


Pt kwi 10, 2015 15:14
Post Re: Kolejne polskie miasto finansuje in vitro
Cytuj:
Jeśli odrzucam, to tylko twój kościół prowadzony przez fałszywego proroka Antychrysta i nienawidzący przeważającą cześć ludności świata.

Temat jest o in vitro i mowa jest o stanowisku Kościoła Katolickiego, który to od dawna konsekwentnie odrzucasz i stajesz przeciwko niemu. Wybierz Kościół, a nie partie, Prawo Boga, a nie inetres partyjny.[/quote]
Twojego nie wybiorę, bo nie Chrystus jest jego założycielem.
Mój Kościół Chrystusowy święty, powszechny i apostolski nikim nie gardzi, nikogo nie odrzuca, przed nikim nie zamyka drzwi kościołów.


Pt kwi 10, 2015 15:27
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 304 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL