Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 15:19



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 240 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Następna strona
 Prawo i Sprawiedliwość alternatywą dla Platformy 
Autor Wiadomość
Post Prawo i Sprawiedliwość alternatywą dla Platformy
Na razie PiS ma za małe poparcie, aby samodzielnie rządzić, ale jest powiedzenie:Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło i dlatego po kilku, lub kilkunastu miesiącach PiS może uzyskać 43%, co w obecnej ordynacji wystarczy na samodzielne rządzenie.
Stwierdził to ze strachem, podsłuchiwany specjalista od służb-Sienkiewicz.
Posłowie Prawa i Sprawiedliwości w niedzielę spotkali się z wyborcami w ponad 200 miastach Polski przedstawiając biuletyn, który warto czytać, aby vipów Platformy i ich wypowiedzi dobrze zapamiętać:

file:///C:/Documents%20and%20Settings/x/Moje%20dokumenty/Downloads/biuletyn_pis.pdf


Pn cze 30, 2014 13:44
Post Re: Prawo i Sprawiedliwość alternatywą dla Platformy
gita napisał(a):
Na razie PiS ma za małe poparcie, aby samodzielnie rządzić

Ale w końcu pojawił się realny kandydat na koalicjanta: KNP. Korwin już przebiera nóżkami, żeby dorwać się do koryta i twierdzi, że współrządzić może nawet z kanibalami, a Kaczyński ma już spore doświadczenie w koalicjach z partiami prorosyjskimi. Był Lepper, teraz będzie Korwin. Powrót PiS-u do władzy wydaje się obecnie realny jak nigdy.


Pn cze 30, 2014 14:32
Post Re: Prawo i Sprawiedliwość alternatywą dla Platformy
mauger napisał(a):
gita napisał(a):
Na razie PiS ma za małe poparcie, aby samodzielnie rządzić

Ale w końcu pojawił się realny kandydat na koalicjanta: KNP.
Korwinowi pewnie zależy by wybory odbyły się teraz? Wyborcy PO jeszcze nie ochłonęli, w przypływie desperacji przeszli do ekstremistów i faktycznie jest spore ryzyko że zagłosowaliby jak sondaże pokazują :-(


Pn cze 30, 2014 14:37
Post Re: Prawo i Sprawiedliwość alternatywą dla Platformy
mauger napisał(a):
gita napisał(a):
Na razie PiS ma za małe poparcie, aby samodzielnie rządzić

Ale w końcu pojawił się realny kandydat na koalicjanta: KNP. Korwin już przebiera nóżkami, żeby dorwać się do koryta i twierdzi, że współrządzić może nawet z kanibalami, a Kaczyński ma już spore doświadczenie w koalicjach z partiami prorosyjskimi. Był Lepper, teraz będzie Korwin. Powrót PiS-u do władzy wydaje się obecnie realny jak nigdy.

Nie jesteś na bieżąco :(
JKM w TVP w programie "Dziś wieczorem" na pytanie o prof Glińskiego odpowiedział: Nie rozumiem Kaczyńskiego. Nieustanne forsowanie prof. Glińskiego budzi najgorsze skojarzenia.
Zapytany z czym mu sie kojarzy, odpowiedział Z domem wariatów.
Kaczyński podobnej obelgi nigdy nie wybacza.


Pn cze 30, 2014 14:46
Post Re: Prawo i Sprawiedliwość alternatywą dla Platformy
Jestem na bieżąco i doskonale wiem, że koalicja z JKM jest niemożliwa.


Pn cze 30, 2014 14:57
Post Re: Prawo i Sprawiedliwość alternatywą dla Platformy
MARIEL napisał(a):
Korwinowi pewnie zależy by wybory odbyły się teraz? Wyborcy PO jeszcze nie ochłonęli, w przypływie desperacji przeszli do ekstremistów i faktycznie jest spore ryzyko że zagłosowaliby jak sondaże pokazują

Pewnie chciałby jak najszybciej, ale sądzę, że i tak ma szansę utrzymać poparcie do przyszłorocznych wyborów. Chyba, że narobi strasznej wiochy w PE, zacznie gadać o Hitlerze, gwałtach itd i będzie o tym głośno w Europie (Polacy nie lubią jak im się robi wstyd za granicą).
Alus napisał(a):
Nie jesteś na bieżąco
JKM w TVP w programie "Dziś wieczorem" na pytanie o prof Glińskiego odpowiedział: Nie rozumiem Kaczyńskiego. Nieustanne forsowanie prof. Glińskiego budzi najgorsze skojarzenia.
Zapytany z czym mu sie kojarzy, odpowiedział Z domem wariatów.
Kaczyński podobnej obelgi nigdy nie wybacza.

W tym samym wywiadzie Korwin powiedział: Żadnej koalicji nie wykluczamy. Dla dobra Polski mogę zawrzeć koalicję nawet z kanibalami. Polityk się na nic nie obraża i działa tak, jak można najlepiej.
O Kaczyńskiego też bym się nie martwił. Jeśli stawką będzie władza to nie będzie zwracał uwagi na takie błahostki.
gita napisał(a):
Jestem na bieżąco i doskonale wiem, że koalicja z JKM jest niemożliwa.

Nawet jeśli będzie to jedyna możliwość dla PiS-u na objecie rządów?


Pn cze 30, 2014 15:01
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 28, 2004 8:38
Posty: 4769
Post Re: Prawo i Sprawiedliwość alternatywą dla Platformy
gita napisał(a):
Na razie PiS ma za małe poparcie, aby samodzielnie rządzić, ale jest powiedzenie:Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło i dlatego po kilku, lub kilkunastu miesiącach PiS może uzyskać 43%, co w obecnej ordynacji wystarczy na samodzielne rządzenie.


PIS już miało takie poparcie w sierpniu ub roku. I co z tego? Było i się zmyło. :)

PIS nigdy nie będzie legalnie samodzielnie rządzić, chocby skały srały. Z roku na rok, poparcie dla PIS się wykrusza. Wolniej niz dla PO, ale też.

Cytuj:
Jestem na bieżąco i doskonale wiem, że koalicja z JKM jest niemożliwa.


Owszem, tak samo jak niemożliwa była koalicja z PO w roku 2005

mauger

Cytuj:
W tym samym wywiadzie Korwin powiedział: Żadnej koalicji nie wykluczamy. Dla dobra Polski mogę zawrzeć koalicję nawet z kanibalami. Polityk się na nic nie obraża i działa tak, jak można najlepiej.


No, powiedział. I co z tego? O koalicji POPIS przed wyborami 2005 roku wszyscy mówili, a wielu nawet w nią wierzyło. :D

A tymczasem nie może byc koalicji partii chcącej nacjonalizować z partią chcącą prywatyzować.

Cytuj:
O Kaczyńskiego też bym się nie martwił. Jeśli stawką będzie władza to nie będzie zwracał uwagi na takie błahostki.


Ale jego wyborcy będą. A Kaczyński, lepiej niż ktokolwiek w PIS rozumie swoich wyborców.

Dlatego nie powstała koalicja POPIS i dlatego PIS-KNP też nie powstanie.

_________________
Brothers, what we do in life, echoes in eternity

Jest inaczej - Blog człowieka leniwego


Pn cze 30, 2014 15:40
Zobacz profil
Post Re: Prawo i Sprawiedliwość alternatywą dla Platformy
Oczywiście koalicja POPiS, ani koalicja PiS KNP jest niemożliwa, ale prawica się konsoliduje:PiS.SP,PR, PRGowina, RN i to jest dobry znak na przyszłość.
P.S.Niemożliwa jest koalicja z JKM, ale są w NP ludzie, którzy rozsądnie myślą i na nich Kaczyński będzie mógł liczyć, jeśli oczywiście będzie taka potrzeba.


Pn cze 30, 2014 16:14

Dołączył(a): N lut 16, 2014 16:54
Posty: 823
Post Re: Prawo i Sprawiedliwość alternatywą dla Platformy
Cytuj:
A tymczasem nie może byc koalicji partii chcącej nacjonalizować z partią chcącą prywatyzować.


Ty już więćej o nacjonalizacji nie pisz, bo twoi wybrańcy najwięcej znacjonalizowali po 1990 roku. Najpierw okradli Polakow w latach 90 tych, Lewandowski z Bieleckim, później okradli Polaków z PZU, kasy OFE, by teraz znacjonalizować te pieniądze. Pilaster powinieneś się wstydzić za swoje wybory...wiem, nie masz honoru.
Cytuj:
i dlatego PIS-KNP też nie powstanie.


Oj, jojoj...wszystko co wieściłeś dotychczas nie spełniło się, co wiećej było wręcz odwrotnie...dlatego ta kolicja moze powstać! :D


Pn cze 30, 2014 19:23
Zobacz profil
Post Re: Prawo i Sprawiedliwość alternatywą dla Platformy
pilaster napisał(a):
A tymczasem nie może byc koalicji partii chcącej nacjonalizować z partią chcącą prywatyzować.

Pożyjemy i zobaczymy ile warte okażą się rozbieżne deklaracje odnośnie prywatyzacji, kiedy na stole będzie leżeć perspektywa czterech lat u władz i multum stanowisk do obsadzenia. Dla KNP być może pierwsza i ostatnia taka szansa.
pilaster napisał(a):
Ale jego wyborcy będą.

Wolne żarty :-D . Jeśli Kaczyński ogłosi, że sytuacja wymaga zawarcia takiej koalicji, to po chwili będzie można usłyszeć od wyborców PiS tysiąc i jeden powodów dlaczego to najlepsze rozwiązanie dla Polski .


Pn cze 30, 2014 20:07

Dołączył(a): N lut 16, 2014 16:54
Posty: 823
Post Re: Prawo i Sprawiedliwość alternatywą dla Platformy
Cytuj:
Wolne żarty . Jeśli Kaczyński ogłosi, że sytuacja wymaga zawarcia takiej koalicji, to po chwili będzie można usłyszeć od wyborców PiS tysiąc i jeden powodów dlaczego to najlepsze rozwiązanie dla Polski .


Niby dlaczego Kaczor ma coś ogłaszać? Korwin dla mnie jako wyborcy PiS jest do przyjęcia jak najbardziej. Konserwatysta, wierzący, nie szydzący z religii i przekonań, chcący walczyć z korupcją, popierajaćy odsunięcie od koryta lewactwa, poparł Kaczyńskiego w wyborach prezydenckich, nie walczy z PiS jak RN. Nawet kiedyś na niego glosowałem, jak wielu dzisiejszych wyborcow PiS. Na pewno jego pomysły radykalne, sam porzuci, są na dźień dzisiejszy nierealne, co wiecej jak mądrze piszesz, jego świta chce się takze urzadzić w tym korycie UE.


Pn cze 30, 2014 20:56
Zobacz profil
Post Re: Prawo i Sprawiedliwość alternatywą dla Platformy
Kosiarzu! Mam dużo czasu i wnikliwie obserwuję co się dzieje w polityce i w/g mnie bardziej możliwa jest koalicja z RN, niż z NP JKM.
Mam jednak nadzieję, że po ujawnieniu kolejnych bulwersujących faktów z taśm prawdy, Prawo i Sprawiedliwość uzyska poparcie możliwe do samodzielnego rządzenia. chyba nasz naród nie jest głupszy od narodu węgierskiego?


Wt lip 01, 2014 6:49
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: Prawo i Sprawiedliwość alternatywą dla Platformy
pilaster napisał(a):
A tymczasem nie może byc koalicji partii chcącej nacjonalizować z partią chcącą prywatyzować.


Ech, pilaster nadal wierzy, że jakieś "programy" mają znaczenie :-D Przecież sam Korwin się na ten temat nawet nie zająknął. Jego interesuje kompromitowanie się Glińskim, a nie to, czy PiS "chce nacjonalizować" - bo doskonale wie, że PiS niczego realnie nie chce w dziedzinie gospodarki, podobnie zresztą, jak PO i inne partie. KNP to w ogóle jedyna kojarzona obecnie w Polsce partia, dla której gospodarka jest jakkolwiek istotna (no, może jeszcze Polska Razem, ale już mniej). Na to zresztą liczy JKM, co wielokrotnie mówił - że Kaczyński w kwestiach gospodarczych zgodzi się na cokolwiek, jeżeli tylko umożliwi mu to "rozliczanie Smoleńska", "rozliczanie rządów PO" i "rozbijanie Układu".

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Wt lip 01, 2014 7:02
Zobacz profil
Post Re: Prawo i Sprawiedliwość alternatywą dla Platformy
Johnny! JKM mówił wielokrotnie"...Kaczyński w kwestiach gospodarczych zgodzi się na cokolwiek, jeżeli tylko umożliwi mu to ....."
Korwin, Palikot, Miller i Tusk to ludzie którym nie wierzę i mam na to mnóstwo dowodów, aby im nie wierzyć.


Wt lip 01, 2014 7:13

Dołączył(a): N lut 16, 2014 16:54
Posty: 823
Post Re: Prawo i Sprawiedliwość alternatywą dla Platformy
Gito...do ideału jeszcze dużo brakuje. Tymczasem trzeba odsunąć ten postprlowski układ władzy. Korwin żadnym ideałem nie jest, ale tak krawiec kraje... :lol:
Korwin jednak poparł lustrację i dekomunizację. W gospodarce tylko może przynieś poprawę / choćby wydatki budzetowe/, a jego radykalne dzialania w tym względzie, szybko zneutralizuje rzeczywistość.


Wt lip 01, 2014 7:19
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 240 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL