Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 22:20



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 Państwo Islamskie (ISIS) - zagrożenie dla świata? 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sie 02, 2014 10:19
Posty: 109
Post Państwo Islamskie (ISIS) - zagrożenie dla świata?
Czy uważacie, że Państwo Islamskie (ISIS) może być zagrożeniem dla świata i to nie tylko tego chrześcijańskiego? A oto jeden z ich ostatnich "wybryków": http://wiadomosci.onet.pl/swiat/panstwo ... rzy/ptcqvr.

A to zasięg terytorialny tego terrorystycznego tworu:

Obrazek

- na oko tak mniej więcej terytorium Wielkiej Brytanii.


So sie 30, 2014 14:56
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 23, 2009 22:34
Posty: 10131
Lokalizacja: Pierdzisłąwice
Post Re: Państwo Islamskie (ISIS) - zagrożenie dla świata?
Myślę, że dla nas większym zagrożeniem jest państwo putinowskie.

_________________
Z zarozumialcami i debilami nie rozmawiam...
no chyba że zrobię edukacyjny wyjątek


So sie 30, 2014 19:38
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt cze 03, 2011 8:17
Posty: 2586
Post Re: Państwo Islamskie (ISIS) - zagrożenie dla świata?
"Wszystko to być może"..


N sie 31, 2014 8:14
Zobacz profil
Post Re: Państwo Islamskie (ISIS) - zagrożenie dla świata?
Wstrząsający artykuł, opracowany na podstawie wywiadu dla La Repubblica.

7-letnia jazydka została wzięta do seksualnej niewoli wraz z 40 innymi kobietami. Niektóre z nich miały zaledwie 12 lat. Dziewczyna, która wciąż przebywa w rękach barbarzyńców, opowiedziała o tragedii, jakiej doświadczyła z rąk oprawców. Mówi, że ekstremiści nie oszczędzają nikogo: nawet kobiet z małymi dziećmi.

Dziewczyna opowiada, że niewolnice seksualne są gwałcone każdego dnia. Ekstremiści trzymają je w budynku z zablokowanymi oknami, którego pilnują uzbrojeni strażnicy. Szanse na ucieczkę są wiec praktycznie zerowe.

„Błagam was, nie piszcie jak mam na imię, bo jest mi tak wstyd za to, co mi robią!” – powiedziała dziewczyna w wywiadzie dla włoskiej gazety „La Repubblica”. „Istnieje taka część mnie, która chce tylko umrzeć. Jednak inna część wciąż ma nadzieję, że zostanę uratowana i będę mogła jeszcze raz przytulić moich rodziców” dodaje.

„La Repubblica” skontaktowała się z dziewczyną przez telefon. Numer otrzymali od jej rodziców, którzy przebywają w obozie dla uchodźców w Kurdystanie.

17-latka mówi, że ekstremiści wymyślają szczególnie potworne tortury psychiczne. „By mocniej nas zranić, każą nam opisywać ze szczegółami to, co nam robią, naszym rodzicom. Śmieją się z nas bo myślą, że są niepokonani” – mówi. „Nie oszczędzają kobiet z małymi dziećmi ani młodych dziewcząt – niektóre nie mają nawet 13 lat. Część z nich już nigdy nie będzie mówić” – dodaje jazydka.

http://www.fronda.pl/a/17-letnia-niewol ... 41482.html


Pt wrz 12, 2014 13:17
Post Re: Państwo Islamskie (ISIS) - zagrożenie dla świata?
@MARIEL, kobiety zawsze byly traktowane przez mezczyzn przedmiotowo. Zawsze. Na kazdej wojnie. Chocby i 20 lat temu w Jugoslawii.

Zawsze sie zastanawiam, jak mozna, majac siostry i matki, o corkach nie wspomne, miec w takiej pogardzie inne kobiety? Jak mozna tak nienawidzic, zeby torturujac najslabszych, uderzac w ich ojcow i braci? Tylko tchorze, kotrzy boja sie tak naprawde konfrontacji z rownymi sobie sa do tego zdolni.
I jak mozna wychowac synow, ktorzy nie biora przykladu z ojcow i nie nakrecaja spirali nienawisci? Jak kobiety moga tego dokonac, jezeli ... maja takich mezow, ktorzy sa wzorami dla synow?

Ludzkosc nie zasluguje na przetrwanie....
Jedyne co nas trzyma to Milosierdzie Boze, ale ... po co?


Pt wrz 12, 2014 13:41
Post Re: Państwo Islamskie (ISIS) - zagrożenie dla świata?
Mnie zastanawia dlaczego się nic z tym nie robi i czy naprawdę nic się nie da zrobić? Przecież rodzice tej uprowadzonej dziewczyny mają numer telefonu, pod którym można się z nią skontaktować. Co za problem ją namierzyć a razem z nią jej ciemięzców?

Wiem oczywiście, że w sytuacji braku pokoju najbardziej cierpią kobiety i dzieci i gwałty są na porządku dziennym, ale tu uwagę zwraca szczególne okrucieństwo, te wymuszone relacje telefoniczne na temat tego co ją spotyka... Wyjątkowe, odrażające zbydlęcenie.


Pt wrz 12, 2014 13:56
Post Re: Państwo Islamskie (ISIS) - zagrożenie dla świata?
@MARIEL, a kto i jak mialby je odbic? Obawiam sie, ze jedynym efektem bylaby s.mierc ich wszystkich. Az sie boje powiedziec, ze mogloby to byc najlepsze dla nich ( ich kulturze, choc i u nas pokutuje czesto przekonanie, ze kobieta jest sama sobie winna, jak ktos ja zgwalci) wyjscie :x


Ostatnio edytowano Pt wrz 12, 2014 14:02 przez Anonim (konto usunięte), łącznie edytowano 1 raz



Pt wrz 12, 2014 14:00
Post Re: Państwo Islamskie (ISIS) - zagrożenie dla świata?
Kael napisał(a):
Zawsze sie zastanawiam, jak mozna, majac siostry i matki, o corkach nie wspomne, miec w takiej pogardzie inne kobiety?

A ja się zastanawiam czemu zdegenerowane feministki na zachodzie tak głośno i z rozmachem nie walczą z intensywnie promowanym obrazem kobiety w zachodnich mediach - u nas. Obrazem kobiety jako obiektu seksualnego, a kobiece ciało jako produktu. Najwyraźniej zdegenerowane feministki taki obraz wspierają, za to słychać z ich strony wrzaski o tym że chcą zabijać dzieci i popierać sodomitów.

Prawda jest taka że zachód nie żadnych moralnych wartości aby pokazywać się za lepszego. U siebie mamy burdel i zachód taki właśnie wspiera.

Za powstanie Państwa Islamskiego i szerzenie się wojującego Islamu winę ponsi zachód i jego zdradzieckie elity sterujące które do tego doprowadziły i które to wspierają.


Pt wrz 12, 2014 14:02
Post Re: Państwo Islamskie (ISIS) - zagrożenie dla świata?
No prosze, @MARIEl, juz wiemy, dlaczego od tysiacleci mezczyzni gwalcili kobiety na wojnach: bo dzis zachod jest zdegenerowany....

I ja juz rozumiem, dlaczego i dzis nic nie mozna zmienic. Wystarczy mi tylko wpisy @quasa czytac.... Wszystkiemu winne sa feministki. A nie mowilam?


Pt wrz 12, 2014 14:04
Post Re: Państwo Islamskie (ISIS) - zagrożenie dla świata?
A cóż to Ci quasie tak nagle zdegenerowane feministki na myśl przyszły, ma się to do tematu jak pięść do nosa.


Pt wrz 12, 2014 14:10
Post Re: Państwo Islamskie (ISIS) - zagrożenie dla świata?
MARIEL napisał(a):
A coś to Ci quasie tak nagle zdegenerowane feministki na myśl przyszły, ma się to do tematu jak pięść do nosa.

To powiew feminizu z wypowiedzi Kael, ale jest on widoczny co jakiś czas w jej wypowiedziach.


Pt wrz 12, 2014 14:13
Post Re: Państwo Islamskie (ISIS) - zagrożenie dla świata?
Nie trzeba być od razu feministką, żeby gwałty potępiać.
O seksualizacji dzieci przez PO przeniosłam do wątku o Platformie.


Pt wrz 12, 2014 14:20
Post Re: Państwo Islamskie (ISIS) - zagrożenie dla świata?
Odezwal sie patriarchalny macho @quas. ..
A cos na temat watku?
Podoba ci sie ISIS? Mam wrazenie, ze bardzo. Nareszcie jest porzadek po bozemu, czyli jak mezczyzni sobie wymyslaja


Pt wrz 12, 2014 14:21
Post Re: Państwo Islamskie (ISIS) - zagrożenie dla świata?
MARIEL napisał(a):
Nie trzeba być od razu feministką, żeby gwałty potępiać.
O seksualizacji dzieci przez PO przeniosłam do wątku o Platformie.

I nie chodzi o potępienie, a o formę z której bije feminizmem.


Pt wrz 12, 2014 14:22
Post Re: Państwo Islamskie (ISIS) - zagrożenie dla świata?
A feminzim to jest grzech ciezki? I co jest feminizmem? Stwierdzenie ze od tysiecy lat mezczyzni gwalca masowo kobiety na wojnach? Prawda ciebie w oczy kole?
Czy w twoim przekonaniu to .... kobiety prowokuja obcych zoldakow do gwaltow?


Pt wrz 12, 2014 14:27
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL