Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 19, 2024 3:59



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 209 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Następna strona
 Wybory Samorzadowe 2014 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Śr mar 14, 2012 0:15
Posty: 473
Post Wybory Samorzadowe 2014
Czy katolik może popierac kandydata na prezydenta Przemysława Wiplera?

_________________
„Nie to jest miłością co czujesz, a to co postanawiasz.”


Cz lis 13, 2014 21:24
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 17, 2006 18:47
Posty: 12979
Post Re: Wybory Samorzadowe
Katolik nie ma oficjalnej listy kogo może, a kogo nie może popierać. Katolik jakkażdy obywatel powinien poprzeć tego kogo chce poprzeć,w zgodzie sam ze sobą. Jeśli katolik identyfikuje się z poglądami Boga i Kościoła,to jego wybór nie będzie sprzeczny z tym w co przecież wierzy. Człowiek zresztą może być wzorowym wiernym katolikiem,a jednak nie zdobyć mojego czy Twojego poparcia. Więc z czym masz problem?

_________________
Pozdrawiam
WIST


Cz lis 13, 2014 22:36
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt maja 13, 2014 7:26
Posty: 99
Post Re: Wybory Samorzadowe
nokia napisał(a):
Czy katolik może popierac kandydata na prezydenta Przemysława Wiplera?


Kurde, nie rozumiem o co chodzi x)) A dlaczego ma go nie popierać? Przecież katolik ma wolną wolę i może wybrać kogo chce. Wipler jest posłem, jeśli wyznajesz chrześcijańskie wartości zobacz jak głosował w takich sprawach jak aborcja czy związki partnerskie...

A co do samych wyborów samorzadowych,
polecam filmik: https://www.youtube.com/watch?v=4Fw8nmeD8cU

_________________
Serdecznie zapraszam na wartościowe serwisy:
Piosenki Religijne » Pieśni Patriotyczne
» Piosenki Dla Dzieci » Piosenki Harcerskie » Kolędy


Pt lis 21, 2014 13:04
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: Wybory Samorzadowe
Są oficjalne wyniki z mojego rodzinnego małopolskiego:

PSL w 2010 - 10,33%
PSL w 2014 - 20,04%

Głosy nieważne w 2010 - 11,45%
Głosy nieważne w 2014 - 20%

Ciekawe, nie powiem.

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Pt lis 21, 2014 13:19
Zobacz profil
Post Re: Wybory Samorzadowe
Johnny99 napisał(a):
Są oficjalne wyniki z mojego rodzinnego małopolskiego:

PSL w 2010 - 10,33%
PSL w 2014 - 20,04%

Głosy nieważne w 2010 - 11,45%
Głosy nieważne w 2014 - 20%

Ciekawe, nie powiem.

Kiedyś ks Maliński jako kazanie powiedział jedno słowo "chamiejemy", teraz do tej sytuacji pasuje jedno: "głupiejemy".
http://natemat.pl/45631,analfabeci-praw ... pki-pogody


Ostatnio edytowano Pt lis 21, 2014 15:15 przez Anonim (konto usunięte), łącznie edytowano 1 raz



Pt lis 21, 2014 15:07
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: Wybory Samorzadowe
Wyjątkowo skoordynowane to głupienie, aż dziw.

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Pt lis 21, 2014 15:09
Zobacz profil
Post Re: Wybory Samorzadowe
Johnny99 napisał(a):
Wyjątkowo skoordynowane to głupienie, aż dziw.

A nie dziwi Cię, że po 2 mężów zaufania z PiS w każdej komisji, nie zauważyło oszustw?....a może to oni w rzeczywistości stanowili V kolumnę PO :D


Pt lis 21, 2014 15:24
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: Wybory Samorzadowe
Alus napisał(a):
A nie dziwi Cię, że po 2 mężów zaufania z PiS w każdej komisji, nie zauważyło oszustw?


To się jeszcze okaże, jak zaczną być składane protesty wyborcze ;-)

Cytuj:
....a może to oni w rzeczywistości stanowili V kolumnę PO :D


A może.

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Pt lis 21, 2014 15:30
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N gru 30, 2007 13:48
Posty: 1268
Post Re: Wybory Samorzadowe
Czy katolik może zagłosować na Twój Ruch? A czy katolik grzeszy znosząc kary za aborcje lub legalizując związki homoseksualne? Czy można grzeszyć tym ze nie rzucam kamieniem w grzeszników?
Katolik grzeszy wtedy gdy robi aborcje lub uprawia seks homoseksualny. A nie wtedy gdy jest za nie karaniem tego przez państwo. Przecież i tak Bóg wszystkich za aborcje i homoseksualizm ukarze państwo nie musi tego robić w imieniu Boga.


Pt lis 21, 2014 17:22
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt maja 13, 2014 7:26
Posty: 99
Post Re: Wybory Samorzadowe
W Szczecinie (450tys mieszkańców) wygrał gość, który nie kandydował <3

_________________
Serdecznie zapraszam na wartościowe serwisy:
Piosenki Religijne » Pieśni Patriotyczne
» Piosenki Dla Dzieci » Piosenki Harcerskie » Kolędy


Pt lis 21, 2014 18:37
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz paź 23, 2014 0:08
Posty: 41
Post Re: Wybory Samorzadowe
Czemu miałby nie głosować na Przemysława Wiplera ? Jego poglądy są konserwatywno liberalne ( konserwatywne w kwestiach światopoglądowych i liberalne w gospodarce ). Jest on przeciwnikiem socjalizmu ( obecnie szeroko rozwiniętego w państwie Polskim i wielu wielu innym na świecie ). Co to socjalizm ? To jest takie coś - państwo zabiera jednemu, daje drugiemu. Czy to jest chrześcijańskie ? W przeciwieństwie do PO, PIS, SLD, PLS nie szerzy on socjalizmu, jest jego przeciwnikiem i głosi idee wolnorynkowe. Także gdym mógł to bym na niego zagłosował.
Ale zgłębmy co to socjalizm, bo dla przeciętnego człowieka, którego jedyna wiedza o funkcjonowaniu państwa to ta od TVP i TVN może być uważany za sprawiedliwy i chrześcijański. Socjalizm nie jest chrześciajański ! Polega on na zabieraniu i dawaniu innym ( oczywiście przy dużym połchananiu pieniędzy dla urzędników itd. w Polsce obecnie jest ich ponad 500 tys !!! inny mówią że nawet 600-700 tys ). W obecnej Polsce socjalizm jest na każdym kroku
- 1 państwowe zasiłki ( dla bezrobotnych itd. )
- 2 państwowa edukacja
- 3 państwowa służba zdrowia
- 4 państwowe emerytury
- 5 dofinansowania z publicznych pieniędzy
- 6 państwowe firmy ( kopalnie górnicze i nie tylko )
Wielu z Was powie że ten system jest dobry i sprawiedliwy. Nie dziwię się, lata komunizmu, socjalizm obecny w większości państw, informacje na temat funkcjonowania państwa od TVP i TVN i ludzie myślą że to nawet chrześcijański system !!! Z chrześcijaństwem nie ma on nic wspólnego, jest to złodziejski system, gdzie jednemu się zabiera by dać innemu ? Jakim prawem ? Nie będę się rozpisywał bo to bardzooo długi temat, ale jeśli ktoś będzie chciał podjąć dyskusję to czemu nie ;) I tak, wiem, że pytanie padło 2 lata temu ale temat odgrzany a może ktoś to przeczyta i zmieni swoje poglądy.

PS. Jest to jedyny poseł tej kadencji sejmu, który nigdy nie zagłosował za zwiększeniem podatków czy biurokracji.


Pt lis 21, 2014 18:42
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: Wybory Samorzadowe
DarekM napisał(a):
W Szczecinie (450tys mieszkańców) wygrał gość, który nie kandydował <3



No to bardzo dobrze o nim świadczy chyba, prawda? Znaczy wygrał - mimo skromności. Moim zdaniem to czytelny sygnał od społeczeństwa, że owo che, by wybory wyglądały właśnie tak: każdy sam wpisuje imię i nazwisko tego, kogo rad by widział na danym stanowisku.

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


So lis 22, 2014 7:29
Zobacz profil
Post Re: Wybory Samorzadowe 2014
Wielu ludzi już nie wierzy w te wybory które pokazały rozkład państwa. Kpina, farsa, rozkład.
„Polskie państwo istnieje tylko teoretycznie.....kamieni kupaaa”


So lis 22, 2014 22:37
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 17, 2006 18:47
Posty: 12979
Post Re: Wybory Samorzadowe 2014
I niestety nie tylko wybory to farsa, ale od dawna kompletna niezdolność poszczególnych organów państwa do zaradzania potrzebom obywateli, pokazują nam bardzo mroczny obraz rzeczywistości. Na dobrą sprawę ten kraj jest w poważnym kryzysie od śmierci Sobieskiego - nie było od tych stuleci stabilnej i bezpiecznej Polski.

_________________
Pozdrawiam
WIST


So lis 22, 2014 22:52
Zobacz profil
Post Re: Wybory Samorzadowe 2014
Wyście nie widzieli jeszcze rozłożonego państwa.

Coś podobnego zdarzyło się Amerykanom, tylko że nie na szczeblu państwa, a partii: podczas ostatnich wyborów prezydenckich Republikanie wypichcili system informatyczny, który miał monitorować sytuację w poszczególnych obwodach i alarmować, gdyby poparcie spadało; Romney miał wtedy objawiać się własną osobą w "zagrożonym" okręgu. Systemu nie przetestowano pod obciążeniem, bo był zamówiony przez Naszą Partię TM, a zatem niezawodny z definicji. No i zawiódł, oczywiście; dokładnej przyczyny nie pamiętam, musiałbym przeczesać blog Orlińskiego. W każdym razie Obamę na stołku mamy również z tego powodu.

Powiem tak: jakby państwo było w rozkładzie, toby się urzędnicy PKW nie podawali do dymisji, wszystko jedno, samorzutnie czy pod naciskiem. Ktoś tego pieprznika jeszcze pilnuje, a że są to ludzie, którym komputer zdaje się taką fajoską maszyną do pisania? No mój borze, trzeba poczekać na zmianę warty pokoleniowej, szybciej się tego nie przeskoczy.


So lis 22, 2014 23:10
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 209 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL