Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 17:52



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
 Islamiści 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Śr mar 14, 2012 0:15
Posty: 473
Post Islamiści
https://www.youtube.com/watch?v=Z_1OKvQ ... 1421092118



moze zasłuzyli na to co dostali?

_________________
„Nie to jest miłością co czujesz, a to co postanawiasz.”


Pn sty 12, 2015 20:22
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 17, 2006 18:47
Posty: 12979
Post Re: Islamiści
Proponuje powstrzymać się od takich ocen, jeśli mordowanie to "tylko" kara za głupotę, a zna się ją jedynie z filmów.

_________________
Pozdrawiam
WIST


Pn sty 12, 2015 21:05
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr mar 14, 2012 0:15
Posty: 473
Post Re: Islamiści
kazda akcja wywołuje rekacje, ot i reakcja

_________________
„Nie to jest miłością co czujesz, a to co postanawiasz.”


Pn sty 12, 2015 22:10
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 17, 2006 18:47
Posty: 12979
Post Re: Islamiści
I co z tego wynika? Wyjaśnij co chcesz właściwie powiedzieć. Że dobrze się stało że zabito rysowników? Napisz po prostu pełnym zdaniem tak jak nas od dziecka uczono.

_________________
Pozdrawiam
WIST


Pn sty 12, 2015 22:42
Zobacz profil
Post Re: Islamiści
WIST napisał(a):
Proponuje powstrzymać się od takich ocen, jeśli mordowanie to "tylko" kara za głupotę, a zna się ją jedynie z filmów.

To nie kara za głupotę bo ta niby głupota to działanie z premedytacją, a obrażanie najważniejszych wartości dla innych ludzi to nie głupota.
WIST napisał(a):
Że dobrze się stało że zabito rysowników?

Raczej lewactwo albo podjudzających Żydów ?? To podobny zabieg o którym mówi MAx Kolonko. Ukrywanie się za słowami mającymi maskować. Zamiast muzułmanin to terrorysta. Atak terrorystyczny zamiast wojny w imię Allaha.


Wt sty 13, 2015 11:43
Post Re: Islamiści
A już Hitler w imię czystości rasy nakazywał eliminować lewactwo i żydostwo....tym bardzie w imię "obrony religii" mając za "oręż wiarę w życie wieczne".....


Wt sty 13, 2015 12:26
Post Re: Islamiści
Jakie lewactwo? I jacy "podjudzajacy"?
To po pierwsze byli ludzie.
Po drugie w normalnym swiecie nie ma za takie zachowanie jak rysownikow, kary smierci. A za bycie Zydem tym bardziej.

Po trzecie, jezeli ktos uwaza, ze "pdjudzanie" moze zle sie skonczyc, to moze sam by zaczal zwracac uwage na swoje wpisy? Internet nie zapomina...


Wt sty 13, 2015 12:33
Post Re: Islamiści
Kael, napisałem do Wista, nie do Ciebie, ale widać dalej jesteś uzależniona od pisania do mnie i ganiania za mną. OK.

To co robicie to wspieranie szydzenia, podjudzania i pogardy dla najważniejszych wartości innych ludzi. To robiła ta lewacko-żydowska gazeta publicznie szerząca pogardę dla najważniejszych wartości innych ludzi.


Wt sty 13, 2015 13:12
Post Re: Islamiści
To co ty robisz to szydzenie z ofiar i popieranie terroryzmu jako formy zalatwiania porachunkow.


Wt sty 13, 2015 13:19
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: Islamiści
Stwierdzenie faktu jest "szydzeniem" i "popieranie terroryzmu"??

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Wt sty 13, 2015 13:23
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 17, 2006 18:47
Posty: 12979
Post Re: Islamiści
Coraz bardziej się gubię w tym temacie. Quasi ja to tez wyłapałem i w gruncie rzeczy do zdarzenia pasuje i muzułmański i terrorysta. Jedno to określenie grupy a drugie czynność. Nie wiem czy to cały świat islamu czy pewne jego grupy charakteryzuje ta agresja. Ale widać ze źle się dzieje. Nie ważne czy to lewak pisał lub rysował karykaturę. Źle ze brak szacunku ale jeszcze gorzej jak ktoś nie ma go do życia.

_________________
Pozdrawiam
WIST


Wt sty 13, 2015 13:29
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 18, 2009 9:51
Posty: 3963
Post Re: Islamiści
quas napisał(a):
Kael, napisałem do Wista, nie do Ciebie, ale widać dalej jesteś uzależniona od pisania do mnie i ganiania za mną. OK.

To co robicie to wspieranie szydzenia, podjudzania i pogardy dla najważniejszych wartości innych ludzi. To robiła ta lewacko-żydowska gazeta publicznie szerząca pogardę dla najważniejszych wartości innych ludzi.


Drogi quasie, jako strażnik prawdziwości prawdziwego chrześcijaństwa powinieneś wiedzieć, która religia nakazuje nadstawianie drugiego policzka. Która błogosławi tych, którym urągają i prześladują. Która nakazuje miłość nieprzyjaciół.



Czyżby bliższa Ci była religia, w których oddaje się oko za oko, ząb za ząb, policzek za policzek?
A może nawet ta, w której się daje kulę w łeb za policzek?


------------------------

@nokia

Te dwa pytania także do Ciebie.

_________________
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
...

(Koh 3:1nn)


Wt sty 13, 2015 13:35
Zobacz profil
Post Re: Islamiści
quas napisał(a):
[
WIST napisał(a):
Że dobrze się stało że zabito rysowników?

Raczej lewactwo albo podjudzających Żydów ?? .

@Johnny99 co jest w tym zdaniu "stwierdzeniem faktu"?


Wt sty 13, 2015 14:07
Post Re: Islamiści
Kael napisał(a):
To co ty robisz to szydzenie z ofiar i popieranie terroryzmu jako formy zalatwiania porachunkow.

Znalazła się forumowa oskarżyciela która posądza wokół, a innym by to wytykała. Gdzie masz uzasadnienie tego łgarstwa że ja popieram terroryzm. Chora jesteś z nienawiści czy co ??

Nie bądź natrentem i nie pisz do mnie wcale, sama jesteś fałszywą oskarżycielką.
WIST napisał(a):
Coraz bardziej się gubię w tym temacie. Quasi ja to tez wyłapałem i w gruncie rzeczy do zdarzenia pasuje i muzułmański i terrorysta. Jedno to określenie grupy a drugie czynność. Nie wiem czy to cały świat islamu czy pewne jego grupy charakteryzuje ta agresja. Ale widać ze źle się dzieje.

Tak, tylko ja zwracam na analogiczną sytuację w drugą stronę. Tak jak zabijanie w imię Allaha i nawracanie na Islam ukrywa się pod nazwą terrosysta, tak samo z drugiej strony tych którzy takie rzeczy prowokują i celowo sprowadzją Islam i islamski miecz, nazywa się maskującą nazwą - rysownicy. Podczas gdy stoi za tym lewactwo, a w przypadku tej gazety i Żydzi.
WIST napisał(a):
Nie ważne czy to lewak pisał lub rysował karykaturę. Źle ze brak szacunku ale jeszcze gorzej jak ktoś nie ma go do życia.

Właśnie że to jest bardzo ważne. Tak właśnie działa lewactwo w EU ściągając Islam. Nie szydzi się publicznie z najważniejszych wartości dla innych ludzi w imię złowrogich interesów. Mówienie że złe jest zabijanie podczas gdy ukrywa się powód tego, jest drogą do dalszego rozlewu krwi. A przyczyną i źródłem tego są lewackie działania, robione celowo, z premedytacją i zimną krwią, bo o rozlew krwi im chodzi.


Wt sty 13, 2015 14:28
Post Re: Islamiści
Zabijanie jest zle. Obojetnie z jakiego powodu.
I powinno to byc oczywiste przxnajmniej dla chrzescijan.
W naszej cywilizacji sa inne sposoby rozwiazywania sporow.

Chyba ze chcemy wrocic do epoki kamienua lupanego.


Wt sty 13, 2015 14:33
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL