Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 21:28



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 Nowa perspektywa dla Polski i odzyskanie władzy przezPolaków 
Autor Wiadomość
Post Nowa perspektywa dla Polski i odzyskanie władzy przezPolaków
Ten nierząd powoli ustępuje. Tusk już uciekł z kraju, Komorowski podkładał się w kampanii, aż udało mu się niby przegrać. Tak więc raczej mógł powiedzieć wykonałem zadanie, niż jestem zaskoczony porażką. Dzięki temu istnieje prawdopodobieństwo że ten nierząd też planuje kontrolowaną porażkę na jesienne wybory, a pierwszą przesłanką była ucieczka Tuska z kraju, tam gdzie jest szczególnie chroniony i nagrodzony za reprezentowanie przez lata obcych interesów w Polsce.

Pytanie, co takiego ma się wydarzyć że ten nierząd właśnie teraz szykuje się do ewakuacji, mając pełnię władzy, wszystkie mass media, sondażownie, przekupionych agentów, kreowane pseudo pop-autorytety, dziennikarzy na usługi. Stworzyli se potężny układ gdzie każdy przekręt jest od razu zamiatany pod dywan przez usłużne reżimowe media władzy. Propagandę wypracowali do perfekcji, do tego stopnia że mogą se nawet pozwolić na mówienie że Polska to kupa kamieni. W pełni władzy jaką dostali od obcych, nawet za zamach smoleński mogli pozwolić sobie na nagradzanie się. Tak opanowali kreowanie rzeczywistości że nawet z ludzi dążących do minimum rzetelności w śledztwie smoleńskim, zrobili z nich czubków. W tym pseudo śledztwie nawet prokuratura jest na usługach, nie wspominając o sędziach na telefon. Wybory nawet mogą kreować. Wieczorem wygrywa PIS, a rano PIS przegrał, nie liczący się PSL z dnia na dzień jest triumfatorem wyborów…..itd, itd… a wszystko przechodzi im płazem i przecież nie było nawet jednego poważnego dymu.

Przecież oni mają pełnię władzy i przeciw wszystkiemu (a przecież nic wielkiego się nie wydarzyło i nic poważnego im nie zagraża nawet wobec fałszowania wyborów) mogli by spokojnie pociągnąć jeszcze kadencję co najmniej, bo mają wszystko i dosłownie jeszcze wszystko mogą.
Więc czemu sami rezygnują ?? Co takiego ma się wydarzyć, że tak przedwcześnie rezygnują i stopniowo się usuwają ??
To wskazuje na szykowane zmiany geopolityczne w EU, ale i na świcie. Wiedzą o tym kreujące elity świata i masoneria, silne obce siły a ten wykreowany przez nich nierząd w Polsce właśnie im służył przez ostatnie lata. I ten nierząd wie, że to co się szykuje, nie będzie dla nich sprzyjającym czasem do rządzenia. Wiedzą że wobec bliskich planów masonerii i elit świata, wobec wielkich zmian, lepiej przekazać władzę innym, którzy nie wiedzą w co się pakują i na jakie czasy i zmiany obejmą władzę.

Tymi zmianami jest szykowana inwazja Rosji i Chin na EU. Dlatego EU tak bardzo poddaje się Rosji wobec inwazji na Ukrainę. Bo na Ukrainie ma się nie skończyć. Do tego na świecie jest kreowana 3 wojna światowa i zbrojnie do niej.
Dlatego Platforma służąca armii szatana - masonerii, elitom świata i obcym siłom, w czasie pełni totalnej władzy, nagle stopniowo ustępuje, a przecież wbrew wszystkiemu spokojnie jedną kadencję mogli by jeszcze pociągnąć, bo mają wszystko co najistotniejsze i żadnego poważnego dymu nie było. Tutaj dla naiwnych co myślą że jest jeszcze jakaś demokracja, dzisiaj to myślenie jest totalnie naiwne.




Więc tak przedstawiłem swój punkt widzenia i zdaję sobie sprawę że ktoś może mieć inny. Jednak moje pytanie brzmi co Polska powinna zrobić, jaką drogą się kierować, jaki obrać kierunek, wobec tych zmian, a ich chyba nikt nie neguje, przynajmniej przesłanki są solidnie uzasadnione. Zbliżają się zmiany dla Polski, zmiany pozytywne, przynajmniej otwiera się dla nich perspektywa. Jak Polska powinna się w tej sytuacji zachować ??


Pn maja 25, 2015 15:39
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: Nowa perspektywa dla Polski i odzyskanie władzy przezPol
PO spada poparcie, bo długo rządzą i coraz bardziej antagonizują wyborców niekompetencją, aferami oraz, ewentualnie, potrzebnymi ale niepopularnymi decyzjami. Tak jest z każdym rządem w Polsce i nie tylko w Polsce. Dlatego już od dawna wiedziałem, że ponowna wygrana PiS to tylko kwestia czasu.

Ale przedstawiasz ciekawą wizję:
"Wróg wewnętrzny" wygrywa - spisek
"Wróg wewnętrzny" przegrywa - spisek

Jakby nie było, i tak jest źle.

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Pn maja 25, 2015 16:17
Zobacz profil
Post Re: Nowa perspektywa dla Polski i odzyskanie władzy przezPol
Soul33 napisał(a):
PO spada poparcie, bo długo rządzą i coraz bardziej antagonizują wyborców niekompetencją, aferami oraz, ewentualnie, potrzebnymi ale niepopularnymi decyzjami. Tak jest z każdym rządem w Polsce i nie tylko w Polsce. Dlatego już od dawna wiedziałem, że ponowna wygrana PiS to tylko kwestia czasu.

To ciekawe, sugerujesz fałszowanie dla rządu sondaży przed wyborami, ale nie tylko ?? Bo tak odbiegają od wyników, że trzeba je przyrównać do fałszu w interesie tego nierządu, nie tylko w tych wyborach. I w obronie rządu trzeba by było powiedzieć, że to nie rząd, nie sondażowanie fałszują, tylko to Polacy są takimi fałszerzami. Dosyć niezręczna sytuacja. Faktem jest, że w massmediach nie widać tak spadającego poparcia dla rządu żeby był on przegrany w wyborach. Bo o to chodzi, ich porażka ma wyglądać na porażkę, a nie planowane i kontrolowane działanie. Szkoda że nie masz takiego myślenia poza tym co jest kreowane, a co jest jednym wielkim fałszem.
Soul33 napisał(a):
Ale przedstawiasz ciekawą wizję:
"Wróg wewnętrzny" wygrywa - spisek
"Wróg wewnętrzny" przegrywa - spisek

Jakby nie było, i tak jest źle.

O nie, tu jesteś w błędzie. Są konkretne argumenty by przedstawiać sytuację w ten sposób, że porażki obozu władzy są kontrolowane, są w ich planie. One mogą być w ich interesie i planie co wyjaśniłem, a do czego się nie odniosłeś. Jednak faktem jest, że ich planowane odsuwanie się od władzy może być korzyścią dla Polski, dlatego tu zadałem pytanie jak to wykorzystać i jaką obrać drogę. Natomiast gdyby zostali u władzy, ku czemu mają wszelkie możliwości włącznie z fałszowaniem wyborów i wszelkimi przekrętami, wówczas było by to stratą dla Polski, włączając w to katastrofę. Ja nie równam tych dwóch opcji jak to próbujesz zrównywać błędnie. Ja tu daję całkowicie inne możliwości o które pytam. Ja napewno nie mówię, że jak by nie było i tak jest źle - to Twoje nie zrozumienie lub nie doczytanie. Wyrażnie przedstawiam opcję optymistyczną, a nie czy tak czy tak, i tak źle.


Pn maja 25, 2015 18:30
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 07, 2014 13:31
Posty: 2793
Post Re: Nowa perspektywa dla Polski i odzyskanie władzy przezPol
Fałszowanie sondaży jest wynalazkiem "osób trzymających polskie (polskojęzyczne) media". Dlatego "cały świat jest zaszokowany" wynikiem wyborów. W Niemczech, Francji, Anglii czy Stanach nie są możliwe takie "pomyłki". Oni są zaszokowani nagłym zwrotem" opinii publicznej w Polsce. Nie dociera do nich to, że problem polega na specyficznym przeprowadzaniu sondaży.


Wt maja 26, 2015 9:11
Zobacz profil

Dołączył(a): So kwi 19, 2014 16:45
Posty: 92
Post Re: Nowa perspektywa dla Polski i odzyskanie władzy przezPol
Cytuj:
Nowa perspektywa dla Polski i odzyskanie władzy przezPolaków

A wcześniej Polską rządził kto, Chińczycy?

Cytuj:
Tusk już uciekł z kraju,

A mi się wydawało, że awansował na stanowisko Przewodniczącego Rady Europejskiej.

Cytuj:
Komorowski podkładał się w kampanii, aż udało mu się niby przegrać.

Myślałam, że te jedne wybory sfałszowane nie były, ale widać jednak... były!

Cytuj:
Dzięki temu istnieje prawdopodobieństwo że ten nierząd też planuje kontrolowaną porażkę na jesienne wybory, a pierwszą przesłanką była ucieczka Tuska z kraju, tam gdzie jest szczególnie chroniony i nagrodzony za reprezentowanie przez lata obcych interesów w Polsce.

To bardzo logiczne.

Cytuj:
W pełni władzy jaką dostali od obcych, nawet za zamach smoleński mogli pozwolić sobie na nagradzanie się.

No tak, reżim przeprowadził zamach smoleński. To nawet trzyma się kupy.

Cytuj:
Przecież oni mają pełnię władzy i przeciw wszystkiemu (a przecież nic wielkiego się nie wydarzyło i nic poważnego im nie zagraża nawet wobec fałszowania wyborów) mogli by spokojnie pociągnąć jeszcze kadencję co najmniej, bo mają wszystko i dosłownie jeszcze wszystko mogą.

Myślałeś, żeby zejść do podziemia i drukować konspiracyjne ulotki?

Cytuj:
I ten nierząd wie, że to co się szykuje, nie będzie dla nich sprzyjającym czasem do rządzenia. Wiedzą że wobec bliskich planów masonerii i elit świata, wobec wielkich zmian, lepiej przekazać władzę innym, którzy nie wiedzą w co się pakują i na jakie czasy i zmiany obejmą władzę.

Aaaaaa... no tak, za tym musiała stać masoneria.

Cytuj:
Tymi zmianami jest szykowana inwazja Rosji i Chin na EU.

A obecna wladza nie jest sługusem Rosji?

A tak poważnie, opowiadałeś o tym psychiatrze? On mógłby Ci pomóc. My na forum nie mamy fachowej wiedzy, więc moglibyśmy jeszcze zaszkodzić.


Wt maja 26, 2015 15:36
Zobacz profil
Post Re: Nowa perspektywa dla Polski i odzyskanie władzy przezPol
quas napisał(a):
Bo na Ukrainie ma się nie skończyć.
Dlaczego okłamujesz swojego mocodawcę Włodzimierza, że Twoja propaganda ma jakiś sens? Ładnie to tak skubać władcę upadającego kraju? Ludzie w Rosji niedługo nie będą mieli co żryć, a quas bezczelnie doi z Kremla pieniądze na pisanie głupot, w które nikt nie wierzy.


Śr maja 27, 2015 8:05
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 07, 2014 13:31
Posty: 2793
Post Re: Nowa perspektywa dla Polski i odzyskanie władzy przezPol
[MayKasahara - na wstępie dziękuję za wprowadzenie nutki humoru. Mam wrażenie, że odpowiedzi znasz, ale oczekujesz prostego ich sformułowania.

MayKasahara napisał(a):
...
A wcześniej Polską rządził kto, Chińczycy?
...

Proniemieccy eurokomuniści.
Zważ przy tym, że niemieccy lewacy walczą i interes Niemiec i starają się doić wszelkie słabsze kraje. A polska lewica oddaje polskie interesy w zamian za parftykularne korzyści niektórych polityków.


MayKasahara napisał(a):
...
A mi się wydawało, że awansował na stanowisko Przewodniczącego Rady Europejskiej.
...

Dobrze Ci się zdawało. Właśnie o to chodziło propagandystom. W poprzedniej eo=poce nazywało się to "dostawaniem kopa w górę". Elegancki sposób pozbywania się niektórych osób. Stanosław II August w zamian za abdykację w 1795 dostał dożywotnią pensję. A Tusk tytuł króla Europy i niezła synekurę.

MayKasahara napisał(a):
...
No tak, reżim przeprowadził zamach smoleński. To nawet trzyma się kupy.
...

To bardzo ostre postawienie sprawy. A nie sądzisz, że było to jedynie stworzenie optymalnych warunków, aby coś się zdarzyło? Na przykład delikatne rozsypanie piasku na zakręcie, po którym ostro jeździ znienawidzony kierowca?

MayKasahara napisał(a):
...
A tak poważnie, opowiadałeś o tym psychiatrze?
...

Niestety, psychiatra tyko zapisuje proszki. Zamiast psychotropów przydałoby się coś na przeczyszczenie.

[


Śr maja 27, 2015 9:06
Zobacz profil
Post Re: Nowa perspektywa dla Polski i odzyskanie władzy przezPol
Odzyskanie Polski dla Polaków, może nastąpić jesienią, gdy powiemy:NASZ PREZYDENT I NASZ PREMIER.


Śr maja 27, 2015 13:34
Post Re: Nowa perspektywa dla Polski i odzyskanie władzy przezPol
gita napisał(a):
Odzyskanie Polski dla Polaków, może nastąpić jesienią, gdy powiemy:NASZ PREZYDENT I NASZ PREMIER.

Chyba raczej "mój", bo wyborcy głosujący na PO tak nie powiedzą.


Śr maja 27, 2015 13:39
Post Re: Nowa perspektywa dla Polski i odzyskanie władzy przezPol
MayKasahara napisał(a):
Cytuj:
Nowa perspektywa dla Polski i odzyskanie władzy przezPolaków

A wcześniej Polską rządził kto, Chińczycy?

Być może ten obcy nierząd wysługiwał się i Chińczykom, bo Chiny stoją i staną ramię w ramię z Rosją w swoim niedługim czasie, a to że ten obcy nierząd realizował instrukcje z Kremla i tamtejsze interesy to oczywiste. Nie zapominając też o istotnych wpływach Żydów i Niemiec, tak samo ważnych dla tego obcego nierządu.
Dlatego teraz otwiera się perspektywa, że wreszcie Polacy odzyskają władzę na Polską, tylko jeszcze daleko droga do wykorzystania tego.
MayKasahara napisał(a):
Cytuj:
Tusk już uciekł z kraju,

A mi się wydawało, że awansował na stanowisko Przewodniczącego Rady Europejskiej.

No cóż, 30 srebrników też można nazywać awansem. Jednak to w Polsce rządził, był na pierwszym miejscu pomijając to że miał realizować interesy obcych , jednak w EU jest pioneczkiem, hojnie wynagrodzony srebrnikami i ze złotą klatką, u nas był mimo wszystko grubą rybą, a tam płotką jest w otoczeniu rekinów. Kluczem dla nazwania tego awansem mogą być jedynie owe srebrniki no i dostanie się pod potrzebny parasol ochronny mocodawców.
MayKasahara napisał(a):
Cytuj:
Komorowski podkładał się w kampanii, aż udało mu się niby przegrać.

Myślałam, że te jedne wybory sfałszowane nie były, ale widać jednak... były!

Ja już jakiś czas temu brałem pod uwagę że ten nierząd gra o własną kontrolowaną porażkę. Tak samo Komorowski i jego ludzie grali na swoją porażkę w tych wyborach. I w odróżnieniu od poprzednich wyborów nie mówię że teraz grali długopisem przy kartkach wyborczych – nie musieli bo teraz porażki są w ich zainteresowaniu, aby w tych czasach przekazać władzę komuś innemu bo wiedzą co się szykuje i zadanie rujnowania Polski wykonali. Grając o porażkę nie trzeba już fałszować kartek wyborczych.
MayKasahara napisał(a):
Cytuj:
I ten nierząd wie, że to co się szykuje, nie będzie dla nich sprzyjającym czasem do rządzenia. Wiedzą że wobec bliskich planów masonerii i elit świata, wobec wielkich zmian, lepiej przekazać władzę innym, którzy nie wiedzą w co się pakują i na jakie czasy i zmiany obejmą władzę.

Aaaaaa... no tak, za tym musiała stać masoneria.

Oczywiście, rząd antykatolickiej Platformy realizował w Polsce interesy masonerii – armii szatana, dziś antychrysta.
zefciu napisał(a):
quas napisał(a):
Bo na Ukrainie ma się nie skończyć.
Dlaczego okłamujesz swojego mocodawcę Włodzimierza, że Twoja propaganda ma jakiś sens? Ładnie to tak skubać władcę upadającego kraju? Ludzie w Rosji niedługo nie będą mieli co żryć, a quas bezczelnie doi z Kremla pieniądze na pisanie głupot, w które nikt nie wierzy.

Logicznie się zastanów. Zdradzanie planów Rosji, dalszego ataku na zachód nie jest w interesie Włodzimierza. Do tego ja jestem za opcją mobilizacji sił Polski, aby nasz armia była dobrze przygotowana na to. Ale żeby się do tego przygotować, najpierw trzeba rozważać i przedstawiać taką opcję, co Włodzimierzowi jest tym bardziej nie na rękę. Niestety ten nierząd przed planowanym atakiem Rosji dalej na zachód zniszczył Polską armię, a po zamachu smoleńskim przed światem wystawili obronność Polski na śmieszność. To co jest w interesie Putina robi EuroSodoma. Tak więc o interesach Włodzimierza raczej powinieneś mówić pod kątem tego co sam wypisujesz i kogo wspierasz. Tam są interesy Włodzimierza.


Śr maja 27, 2015 15:10
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: Nowa perspektywa dla Polski i odzyskanie władzy przezPol
Jeśli ktoś nie wierzy żadnym wskaźnikom ekonomicznym, zawsze może popytać o sytuację w Rosji ludzi, którzy tam bywają, aby poznać stan gospodarczy kraju. Ceny baryłki ropy też nie da się ukryć.

Chińczycy razem z Rosją to już faktycznie mogłyby kogoś zaatakować. Pytanie tylko - po co? Chcą się pozbyć rynków zbytu, z których dostają ogromne pieniądze? Potrzebują jeńców, bo w Chinach brakuje rąk do pracy? Chcą zdobyć wielkie europejskie surowce naturalne, bo nie mają własnych lub położonych bliżej?

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Śr maja 27, 2015 17:50
Zobacz profil
Post Re: Nowa perspektywa dla Polski i odzyskanie władzy przezPol
Soul33 napisał(a):
Jeśli ktoś nie wierzy żadnym wskaźnikom ekonomicznym, zawsze może popytać o sytuację w Rosji ludzi, którzy tam bywają, aby poznać stan gospodarczy kraju. Ceny baryłki ropy też nie da się ukryć.

Chińczycy razem z Rosją to już faktycznie mogłyby kogoś zaatakować. Pytanie tylko - po co? Chcą się pozbyć rynków zbytu, z których dostają ogromne pieniądze? Potrzebują jeńców, bo w Chinach brakuje rąk do pracy? Chcą zdobyć wielkie europejskie surowce naturalne, bo nie mają własnych lub położonych bliżej?

Soul, rozpisałbym się dużo na temat Rosji itp., ale tutaj w tym wątku bardziej interesuje mnie Polska i jej droga, do czego jak na razie nikt się nie u mnie odnieść. Ale jeżeli masz ochotę pociągnąć tu temat możemy wejść głębiej, nie ma sprawy.

Tak krótko odpowiem, że jak można wykorzystywać wskaźniki ekonomiczne to widzieliśmy na przykładzie antykatolickiej Platformy przez 8 lat. Można by pomyśleć że jesteśmy jakimś imperium czy potęgą i też wystarczyło porozmawiać z ludźmi i jakoś inaczej to wyglądało, wręcz katastrofalnie. Tak samo jest ze wskaźnikami wobec Rosji i EuroSodomy.

Kto czytał Pismo Św. i wierzy w Słowo Boga, ten wie że dzisiaj EuroSodoma jest na krawędzi upadku i zmierza do katastrofy, a raczej jest do tego prowadzona przez masonerię i jej elity, bo one mają za tym swoje plany dalsze. Dzisiaj EuroSodoma to obraz Izraela tuż przed zniszczeniem Świątyni Boga, niestety taki jest też obraz Kościoła przejętego przez masonerię w czasach ostatecznych. W ogóle obecna cywilizacja zachodu jest już na swojej krawędzi i ostatniej prostej do upadku, tak jak upadały inne mocarstwa i cywilizacje. Odbywają się obecnie przygotowania do kreowanej 3 wojny światowej i dzisiaj trzeba wykazać się większą ignorancją żeby takie słowa kategorycznie zwalczać, bo człowiek mający rozeznanie bliższy będzie tym słowom niż ich zwalczaniu.
Dlatego w obecnej sytuacji mówienie że skoro mamy dobre układy handlowe z Rosją czy Chinami, więc nie jest w ich interesie nas podbicie, jest wyrazem naiwności, to jest też obraz całkowicie fałszywy.


Śr maja 27, 2015 21:14
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: Nowa perspektywa dla Polski i odzyskanie władzy przezPol
quas napisał(a):
Tak krótko odpowiem, że jak można wykorzystywać wskaźniki ekonomiczne to widzieliśmy na przykładzie antykatolickiej Platformy przez 8 lat. Można by pomyśleć że jesteśmy jakimś imperium czy potęgą i też wystarczyło porozmawiać z ludźmi i jakoś inaczej to wyglądało, wręcz katastrofalnie.

Polska wypadała bardzo dobrze na tle innych państw - ale to z powodu kryzysu i w czasie jego trwania, bo nas ominęła recesja. Poza tym wskaźniki ekonomiczne cały czas pokazują to, co odpowiada rzeczywistości.

Ale by to zauważyć - jak mawiał Kwinto - trzeba było patrzeć. Można wybrać sobie kilka wskaźników tak, aby były same pozytywne lub same negatywne. Przykładowo, bezrobocie nie jest wysokie ogólnie w skali kraju ale za to jest wysokie wśród ludzi młodych.


No dobra, pogadaliśmy ale pozwolę sobie wrócić do pytania: po co Chiny mają napadać na Europę?

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Śr maja 27, 2015 23:34
Zobacz profil
Post Re: Nowa perspektywa dla Polski i odzyskanie władzy przezPol
quas napisał(a):
Logicznie się zastanów. Zdradzanie planów Rosji, dalszego ataku na zachód nie jest w interesie Włodzimierza. Do tego ja jestem za opcją mobilizacji sił Polski, aby nasz armia była dobrze przygotowana na to.
No chyba, że się nie ma zamiaru atakować, a właśnie postraszyć. Skoro Putin przez tyle miesięcy nie jest w stanie podbić nawet Donbasu, to gdzie mu do Polski?
Cytuj:
Niestety ten nierząd przed planowanym atakiem Rosji dalej na zachód zniszczył Polską armię
Proszę uzasadnić tę tezę.
Cytuj:
a po zamachu smoleńskim przed światem wystawili obronność Polski na śmieszność
No nie. Akurat na "śmieszność wystawili" Polskę eksperci od eksplodujących stodół.
Cytuj:
To co jest w interesie Putina robi EuroSodoma.
Tzn co? Nakłada na Putina sankcje, izoluje go dyplomatycznie i gospodarczo, czy o co chodzi.
Cytuj:
Tak więc o interesach Włodzimierza raczej powinieneś mówić pod kątem tego co sam wypisujesz i kogo wspierasz. Tam są interesy Włodzimierza.
Interesy Włodzimierza są takie, żeby jak najbardziej przedłużyć agonię Federacji Rosyjskiej i jak najdłużej sobie porządzić. Musi on generować sukcesy, na które Federacji Rosyjskiej nie stać. Choćby to miałoby być kupno mundialu za dziedzictwo narodowe Ermitażu :(


Cz maja 28, 2015 7:31
Post Re: Nowa perspektywa dla Polski i odzyskanie władzy przezPol
Zostawię tu na razie na boku Rosję i Chiny, ale na pewno wrócę do tych wątków. W tym wątku interesuje mnie Polska która stoi przed szansą odzyskania władzy i jej nowe perspektywy. Jaką Polska w tym szczególnym historycznie czasie powinna obrać drogę.

Pierwszą najistotniejszą rzeczą w tych sprzyjających zmianach jest wierność Polski Panu Jezusowi i Królowej Polski Matce Boskiej – wierność Prawu Boga.


Pn cze 01, 2015 22:35
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL