Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 26, 2024 21:01



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3668 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220 ... 245  Następna strona
 Jaki jest Prezydent Duda? 
Autor Wiadomość
Post Re: Jaki jest Prezydent Duda?
Autorzy slownika to tez ignoranci

Cytuj:
ułaskawić — ułaskawiać «darować lub zmniejszyć skazanemu karę»


http://sjp.pwn.pl/sjp/;2532645

Jak to ktos slusznie podsumowal, ulaskawienie Kaminskiego, to jak rozwod udzielony narzeczonym.


Cz cze 01, 2017 19:44
Post Re: Jaki jest Prezydent Duda?
Zapewne was to nie ucieszy ale wp.pl opublikowała https://wiadomosci.wp.pl/tylko-w-wp-wyn ... 244373633a


Śr cze 14, 2017 19:57

Dołączył(a): Pn cze 12, 2017 15:55
Posty: 1
Post Re: Jaki jest Prezydent Duda?
sondaże rządzą się swoimi prawami :)


Śr cze 14, 2017 20:05
Zobacz profil WWW
Post Re: Jaki jest Prezydent Duda?
Pewnie tak. Ale patrząc na prezydenta oczami piszących na wiara.pl ma się wrażenie ze to inny człowiek niż ten o którym pisze wp.pl


Śr cze 14, 2017 20:08
Post Re: Jaki jest Prezydent Duda?
Coroner napisał(a):
Pewnie tak. Ale patrząc na prezydenta oczami piszących na wiara.pl ma się wrażenie ze to inny człowiek niż ten o którym pisze wp.pl

Komorowski przed wyborami też w sondażach był niekwestionowanym liderem :D


Śr cze 14, 2017 20:37
Post Re: Jaki jest Prezydent Duda?
Pamietam butę Adama Michnika i jak to sobie nie wyobrażał przegranej Bronka. Problem z liberałami i lewica jest taki ze są oderwani od realnego świata. Tak samo było w USA z Trumpem. Sondaże mówiły ze przegra a wygrał. I jak to zwykle lewica robi obrazili się na wyborców i zaczęli demonstracje.


Śr cze 14, 2017 22:58
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 18, 2009 9:51
Posty: 3963
Post Re: Jaki jest Prezydent Duda?
Coroner napisał(a):
I jak to zwykle lewica robi obrazili się na wyborców i zaczęli demonstracje.


Są na tym forum jeszcze ludzie, którzy pamiętają, ja Jarkacz pod wpływem sondaży zrobił wcześniejszr wybory. Są tacy, którzy pamiętają tekst o "parlamentarnej mniejszości reprezentującej narodową większość", czy jakoś tak. A chyba nikt nie zapomnial jeszcze prawicowej definicji sfałszowanych wyborłw (tak, to te, które PiS przegrywa)

_________________
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
...

(Koh 3:1nn)


Śr cze 14, 2017 23:19
Zobacz profil
Post Re: Jaki jest Prezydent Duda?
Ale PiS to tez lewica. Taka trochę narodowa lewica. Dziwny twór ale to twór lewicowy gospodarczo i postępują jak na lewice przystało. W Polsce nie widzę partii prawicowej gospodarczo. Wszystkie partie są nastawione na branie z UE zamiast skupić się na rozwijaniu gospodarki.


Śr cze 14, 2017 23:32
Post Re: Jaki jest Prezydent Duda?
I jeszcże nie mogę się doczekać kolejnych wyborów tak prezydenckich jak i parlamentarnych. Chce zweryfikować kto ma racje w tym sporze toczonym na tym forum. Czy PiS czy antyPiS


Śr cze 14, 2017 23:34
Post Re: Jaki jest Prezydent Duda?
Coroner napisał(a):
Ale PiS to tez lewica. Taka trochę narodowa lewica.

Czyzbys tez doszedl do wniosku, ze PiS to narodowi socjalisci?
PiS na tym forum kiedys sie strasznie na mnie za to oburzyl.


Cz cze 15, 2017 6:34
Post Re: Jaki jest Prezydent Duda?
Coroner napisał(a):
Pamietam butę Adama Michnika i jak to sobie nie wyobrażał przegranej Bronka. Problem z liberałami i lewica jest taki ze są oderwani od realnego świata. Tak samo było w USA z Trumpem. Sondaże mówiły ze przegra a wygrał. I jak to zwykle lewica robi obrazili się na wyborców i zaczęli demonstracje.

Obiektywni też są oderwani od realnego świata, skoro tak ich radują dobre notowania PAD w sondażach i na 3 lata przed wyborami już wieszczą jego zwycięstwo :D


Cz cze 15, 2017 6:53
Post Re: Jaki jest Prezydent Duda?
Kael napisał(a):
Coroner napisał(a):
Ale PiS to tez lewica. Taka trochę narodowa lewica.

Czyzbys tez doszedl do wniosku, ze PiS to narodowi socjalisci?
PiS na tym forum kiedys sie strasznie na mnie za to oburzyl.

Określenie narodowi socjaliści jest obraźliwe, bo prowadzi do skojarzenia z hitlerowcami a do hitlerowcow bliżej innym niż PiS. Zwłaszcza ze PiS nie uchwalał ustaw rasistowskich. Do tego bliżej tworowi zwanemu UE. Oni przeginają w druga stronę. UE jest takim narodem i uchwalają ustawy uderzające w obywatela który nie zgadza się na polit poprawność.

Od początku mojego pobytu na forum pisałem ze PiS to socjalizm z ludzka twarzą. Nie wiem dlaczego części antyPiS oraz pilastrowi ubzdurała się ze ja popieram PiS. PiS maja tez pomysły narodowe. I większość z nich jest w miarę ok. Drażni mnie pewna taka buta u pisowców. My jedyni sprawiedliwi itp.
Alus napisał(a):
Coroner napisał(a):
Pamietam butę Adama Michnika i jak to sobie nie wyobrażał przegranej Bronka. Problem z liberałami i lewica jest taki ze są oderwani od realnego świata. Tak samo było w USA z Trumpem. Sondaże mówiły ze przegra a wygrał. I jak to zwykle lewica robi obrazili się na wyborców i zaczęli demonstracje.

Obiektywni też są oderwani od realnego świata, skoro tak ich radują dobre notowania PAD w sondażach i na 3 lata przed wyborami już wieszczą jego zwycięstwo :D

Mnie jest wszystko jedno skoro do mnie pijesz.
Zapewne te wybory spędzę jak każde inne od 1990 roku to znaczy na fajnej wycieczce w góry albo nad jeziora zależy od pory roku.
Jestem przeciwnikiem tego systemu politycznego który mamy i nie widzę sensu popierania tego po którejkolwiek stronie. Ostatnio mnie kusiło żeby zagłosować na Kukiza ale podpadł mi w ostatniej chwili i nie zagłosowałem na niego.
Zacytowałem to co zacytowałem bo mnie zdziwiło ze wp publikuje coś takiego. I najfajniejsze jest pózniej czytać to co wypisujecie zwłaszcza ze mało obiektywne miejsce jakim jest wp.pl wielokrotnie wypowiada się przeciw linii antyPiS.
Jak czytam tam artykuły o PAD i wasze wpisy to jakby to były dwie inne osoby.


Cz cze 15, 2017 9:36
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 18, 2009 9:51
Posty: 3963
Post Re: Jaki jest Prezydent Duda?
Coroner napisał(a):
Ale PiS to tez lewica. Taka trochę narodowa lewica. Dziwny twór ale to twór lewicowy gospodarczo i postępują jak na lewice przystało. W Polsce nie widzę partii prawicowej gospodarczo.


Jeżeli ograniczymy się do aspektu gospodarczego, to na Zachodzie jest taka reguła, że w czasach kryzysu wybiera się partie gospodarczo prawicowe (coby oszczędzały), a w czasie koniunktury - gospodarczo lewicowe (coby rozdawały). PiS już drugi raz rządzi w czasie, jak na całym świecie wskaźniki gospodarcze idą w górę. Widocznie na naszym polskim podwórku są - gospodarczo - najbardziej na lewo.

Coroner napisał(a):
I najfajniejsze jest pózniej czytać to co wypisujecie zwłaszcza ze mało obiektywne miejsce jakim jest wp.pl wielokrotnie wypowiada się przeciw linii antyPiS.


I znowu, jeżeli wp.pl jest mało obiektywne, to które medium na naszym polskim podwórku jest obiektywne? Albo przynajmniej znacząco obiektywniejsze? Chętnie się dowiem, ale chwilowo nie widzę kandydatów na horyzoncie.

_________________
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
...

(Koh 3:1nn)


Cz cze 15, 2017 10:05
Zobacz profil

Dołączył(a): N maja 29, 2016 14:48
Posty: 3265
Post Re: Jaki jest Prezydent Duda?
Skoro za każdym razem jak rządzi PiS jest koniunktura, to wybierajmy zawsze PiS :)
Żałosne te Wasze tłumaczenia. Zupełnie takie, jak za komuny, gdy wykładowczyni od ekonomii politycznej socjalizmu tłumaczyła mi, dlaczego kraje socjalistyczne są biedniejsze :)

Aha, a co do umiejscowienia PO i PiS na osi socjalizm-kapitalizm. Z przykrością stwierdzam, że obie partie są socjalizujące. Z tym, że PO częsciej wybiera rozwiązania socjalistyczne (przymusowy dłuższy wiek emerytalny, podwyższanie podatków), za to ma pełną gębę retoryki wolnorynkowej, nie mającej najmniejszego odwzorowania w jej działaniach.
PiS więcej gada o socjalu, ale jak przychodzi co do czego trzyma deficyt twardą ręką i nawet zdarza sie im obniżać podatki.

Wolny rynek i kapitalizm występuje w PO wyłącznie w okresie kampanii wyborczej. A potem nie dotrzymują obietnic.
Oczywiście, zwolennicy PO powiedzą, że dotrzymywanie obietnic to "populizm" :mrgreen:

No, szturchnąłem. Teraz się oburzajcie i tłumaczcie, jak to nie mam racji ;-)
Wracam do popcornu.

_________________
pozdrawiam serdecznie
Marek
Obrazek


Cz cze 15, 2017 10:23
Zobacz profil WWW
Post Re: Jaki jest Prezydent Duda?
bert04 napisał(a):
Jeżeli ograniczymy się do aspektu gospodarczego, to na Zachodzie jest taka reguła, że w czasach kryzysu wybiera się partie gospodarczo prawicowe (coby oszczędzały), a w czasie koniunktury - gospodarczo lewicowe (coby rozdawały). PiS już drugi raz rządzi w czasie, jak na całym świecie wskaźniki gospodarcze idą w górę. Widocznie na naszym polskim podwórku są - gospodarczo - najbardziej na lewo.
W Polsce wybrali lewicujący PiS bo ludzie mieli dość PO i ich nieudolności. Czy wyjdzie to na dobre to się okaże. Na razie próbują psuć gospodarkę ale wskaźniki chwilowo tego nie potwierdzają.
bert04 napisał(a):
I znowu, jeżeli wp.pl jest mało obiektywne, to które medium na naszym polskim podwórku jest obiektywne? Albo przynajmniej znacząco obiektywniejsze? Chętnie się dowiem, ale chwilowo nie widzę kandydatów na horyzoncie.
Widzę u nich podobną linię jak w całym antyPiS. Piszą tam postacie które dla mnie z definicją są niewiarygodne. Żakowski i Sierakowski. Już wolę RMF24.
Marek_Piotrowski napisał(a):
Aha, a co do umiejscowienia PO i PiS na osi socjalizm-kapitalizm. Z przykrością stwierdzam, że obie partie są socjalizujące. Z tym, że PO częsciej wybiera rozwiązania socjalistyczne (przymusowy dłuższy wiek emerytalny, podwyższanie podatków), za to ma pełną gębę retoryki wolnorynkowej, nie mającej najmniejszego odwzorowania w jej działaniach.
PiS więcej gada o socjalu, ale jak przychodzi co do czego trzyma deficyt twardą ręką i nawet zdarza sie im obniżać podatki.
Dokładnie tak. Wprawdzie podatki obniżał najemnik który został usunięty z PO. Ale robił to pod szyldem PiS.
Marek_Piotrowski napisał(a):
Wolny rynek i kapitalizm występuje w PO wyłącznie w okresie kampanii wyborczej. A potem nie dotrzymują obietnic.
Oczywiście, zwolennicy PO powiedzą, że dotrzymywanie obietnic to "populizm"
PiS jest chyba jedyną partią która postanowiła zrealizować obietnice wyborcze. Wcześniej się to nie zdarzało. Patrząc na pomysły gospodarcze to nie wiem czy to dobrze.
Marek_Piotrowski napisał(a):
Wracam do popcornu.
POPCORN jest niezdrowy.


Cz cze 15, 2017 10:42
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 3668 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220 ... 245  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL