Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt kwi 16, 2024 5:49



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3668 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237 ... 245  Następna strona
 Jaki jest Prezydent Duda? 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 07, 2014 13:31
Posty: 2790
Post Re: Jaki jest Prezydent Duda?
A jest jakaś partia, która nie jest wodzowska? Czy masz na myśli tę koteryjną, od czasu gdy wódz wyemigrował? Ale w każdej koterii, zwłaszcza tej głównej jest dyscyplina.

Deklarujesz się jako wróg PRL, a zarazem zwolennik eurosocjalizmu z reżimem poprawności politycznej. A czym się to różni? Kolorem sztandaru? Ilością gwiazdek?


So sie 05, 2017 7:21
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Jaki jest Prezydent Duda?
Róznica jest taka, że ten wódz, który uciekł został premierem i nie rządził z tylnego siedzenia.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


So sie 05, 2017 7:29
Zobacz profil
Post Re: Jaki jest Prezydent Duda?
andej napisał(a):
Deklarujesz się jako wróg PRL, a zarazem zwolennik eurosocjalizmu z reżimem poprawności politycznej. A czym się to różni? Kolorem sztandaru? Ilością gwiazdek?

Tym, że za PRLu klocki LEGO mogłem polizać przez folię, a dzisiaj mogę kupić dziecku w cholernej Żabce. Andej, rozumiem, jest z tych, co robili zakupy za żółtymi firankami i w głowie mu się nie może pomieścić, że dobrobyt dla kogoś może być wartością?

A co to jest 500+, jak nie socjalizm? A jak nie wolno w Sejmie powiedzieć słowa o Lechu Kaczyńskim, to co to jest, jak nie reżim poprawności politycznej?


So sie 05, 2017 8:04
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 07, 2014 13:31
Posty: 2790
Post Re: Jaki jest Prezydent Duda?
W 2005 zastanawiałem się na kogo głosować. Wtedy podczas służbowej podróży poznałem przyszłego posła PO, który przy dłuższym posiedzenia przy piwie na wrocławskim rynku wybił mi PO z głowy. Wystarczyły jego zwierzenia na temat potylicznego profilu partii i jej członków. W szczególności stosunek do Kościoła, wiary, uwłaszczania i PRLowskiej przeszłości.
Pod koniec tegoż roku uznałem, że Kaczyński wzbudza tyle negatywnych emocji, że nie powinien bezpośrednio sterować. Rozpętana kampania nienawiści do Kaczyńskiego (najpierw l.mn.)cały czas się rozwija. I jest jedynym motorem jest nienawiść. Bez sensownych argumentów merytorycznych. Od 2007 głosiłem tezę, że Kaczyński (cy), jeśli coś chce osiągnąć, to musi kierować z tylnego fotela. I denerwowało mnie to, że tego nie uczyni. Na szczęście zauważył to, że jest głównym obiektem nienawiści, jako jedyny, który może przeszkodzić w kradzieży VATu, w przewłaszczaniu i nie godzi się z serwilizmem wobec Niemiec i Rosji. Jego totalni przeciwnicy boją się ograniczenia dochodów (nielegalnych i niezbyt legalnych). W obronie kasy rzucą każdą potwarz.
A Kaczyński, jak pasażer taksówki. Nie wyrywa kierownicy, tyko określa, dokąd chce dojechać. Na tym polega kierownicza rola. I autorytet. I to wzbudza tak zajadłą nienawiść.
No i Kaczyński jest wyjątkowo niemedialny. Nie jest wysokim blondynem, o ujmującym uśmiechu i dowcipnej ripoście. Ale na tych akurat cechach nie zależy mi u przywódcy.


So sie 05, 2017 8:08
Zobacz profil
Post Re: Jaki jest Prezydent Duda?
O, i tu jestem skłonny zgodzić się z pilastrem, że mam do czynienia z człowiekiem zadaniowym, rzuconym na odcinek forum wiara. Nikt przy zdrowych zmysłach, z nieprzetrąconym kręgosłupem, nie wysmażyłby takiej laurki, w której kłamstwo bije po oczach (szczególnie ten wydumany "serwilizm wobec Niemiec i Rosji").

No, ale może kogoś nie bije. Proszę andeja, jażeli ktoś rządzi z tylnego siedzenia, to jest człowiekiem bez honoru, tchórzem, który się kryje po kątach, zamiast wystapić jawnie i wziąć odpowiedzialność polityczną za swoje działania.

No, ale może teraz rozsiewam nienawiść. Owszem, żywię nienawiść wobec Sowietów, których mocodawca andeja kalkuje, wyjmując całe frazy z sowieckiej propagandy. "Kierowniczą rolę" na przykład.


Ostatnio edytowano So sie 05, 2017 8:18 przez Anonim (konto usunięte), łącznie edytowano 1 raz



So sie 05, 2017 8:15
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 07, 2014 13:31
Posty: 2790
Post Re: Jaki jest Prezydent Duda?
ErgoProxy napisał(a):
Tym, że za PRLu klocki LEGO mogłem polizać przez folię, a dzisiaj mogę kupić dziecku w cholernej Żabce. ...

Kaczyński walczy z LEGO? A jeśli nie lubisz Żabki, to kup na Allegro.

ErgoProxy napisał(a):
... Andej, rozumiem, jest z tych, co robili zakupy za żółtymi firankami i w głowie mu się nie może pomieścić, że dobrobyt dla kogoś może być wartością?...

I dlatego usilnie popierasz ich walkę przeciw Kaczyńskiemu? Krytykujesz teraz pezetpeerowską nomenklaturę, ale zawłaszczonych przez nich przywilejów bronisz. Dla mnie to niespójne.


ErgoProxy napisał(a):
... A co to jest 500+, jak nie socjalizm? ...

Słuszna krytyka. Zwłaszcza, że kolejnym krajem, który naśladuje są Niemcy.
Socjalizm: to system socjalny? czy socjalistyczny (droga do komuny)?


ErgoProxy napisał(a):
... A jak nie wolno w Sejmie powiedzieć słowa o Lechu Kaczyńskim, to co to jest, jak nie reżim poprawności politycznej?

Nie wolno? Komu? Niesiołowskiemu? Budce? Schetynie? Petru? Wciąż plują, szkalują i obrażają. I to nazywasz polityczną poprawnością? Szczują na zmarłego. I na żyjącego.
Niemal na każdej sesji koncert nienawiści? Kto ich knebluje? (Choć właściwym czasownikiem byłoby "szczuje". I na kogo szczuje?)


So sie 05, 2017 8:18
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 07, 2014 13:31
Posty: 2790
Post Re: Jaki jest Prezydent Duda?
Brak argumentów zastępują obelgi.
Nie będę taplać się w błocie. Mnie nienawiść nie zaślepia. Idę pod prysznic zmyć palikotyzm.


So sie 05, 2017 8:19
Zobacz profil
Post Re: Jaki jest Prezydent Duda?
ErgoProxy napisał(a):
andej napisał(a):
Deklarujesz się jako wróg PRL, a zarazem zwolennik eurosocjalizmu z reżimem poprawności politycznej. A czym się to różni? Kolorem sztandaru? Ilością gwiazdek?

Tym, że za PRLu klocki LEGO mogłem polizać przez folię, a dzisiaj mogę kupić dziecku w cholernej Żabce. Andej, rozumiem, jest z tych, co robili zakupy za żółtymi firankami i w głowie mu się nie może pomieścić, że dobrobyt dla kogoś może być wartością?

A co to jest 500+, jak nie socjalizm? A jak nie wolno w Sejmie powiedzieć słowa o Lechu Kaczyńskim, to co to jest, jak nie reżim poprawności politycznej?

Z PRLowskiego zamordyzmu weszliśmy w zamordyzm poprawności politycznej. Jest trochę lepiej ale nasza gospodarka zamiast być budowana to była niszczona. Inaczej nie można nazwać działań Balcerowicza w czasach jego bycia ministrem finansów. Dzięki ekipie specjalistów z UW sprzedano za bezcen wiele firm które mogły przynosić dochód. O bandyckiej prywatyzacji wiele juz pisano i nie będę tego powtarzał.
Jak mam wybierać socjalizm PRL a socjalizm UE to stanowczo wole socjalizm UE ale nadal to pozostaje socjalizmem. Dobrobyt jako taki mamy ale kosztem takim ze jesteśmy głownie rynkiem zbytu dla kiepskiej jakości towarów z Niemiec (patrz Kaufland, Lidl itp.)


So sie 05, 2017 8:26
Post Re: Jaki jest Prezydent Duda?
@andej
Jaką walkę, tumani? (Zwracam się tutaj do mocodawców andeja, andej to wydmuchana wydmuszka bez poglądów). Demokracja polega na rywalizacji, na tym, że raz się bierze górę nad rywalem, a raz rywal bierze górę nade mną i trzeba to przyjąć godnie i władzę rywalowi oddać. Dla dobra Państwa i Kraju.

I nie, nie jestem przeciwnikiem 500+. Uważam to za krok w dobrą stronę, bo bogactwo samo nie spłynie do ludzi biednych, a różnice w standardzie życia winny być motywujące, nie dobijające.

A jeśli ktoś pisze: "plują, szkalują i obrażają", to własnie to jest koncert nienawiści.

@Coroner
Ty nie wiesz, co to jest zamordyzm politycznej poprawności. Pobuszuj trochę po komentarzach w anglojęzycznych serwisach. Zobaczysz, jak bardzo ci ludzie są sterroryzowani przez tzw. Social Justice Warriors, że aż się sami z siebie wyzbywają prawa do wolności słowa. W wolnym świecie.

A nasza sytuacja gospodarcza wygląda w ten sposób, że Niemcy musieli się chwycić aż rozwiązań politycznych, żeby powstrzymać naszych przewoźników, naszych kierowców TIRów od zdominowania unijnego rynku transportu. To, że Niemcy u nas cięgiem sprzedają różne rzeczy, to jest tylko połowa prawdy. O drugiej połowie się nie mówi, bo chodzi o to, żeby to robić po cichu, żeby się Unici nie znarowili.


So sie 05, 2017 8:37
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 28, 2004 8:38
Posty: 4769
Post Re: Jaki jest Prezydent Duda?
andej napisał(a):
podczas służbowej podróży poznałem przyszłego posła PO, który...


...oczywiście niezwłocznie i bez wahania zwierzył się andejowi na uszko ze wszystkich super tajnych i sekretnych planów PO i swoich osobistych. :D


Cytuj:
uznałem, że Kaczyński wzbudza tyle negatywnych emocji, że nie powinien bezpośrednio sterować.


I Kaczyński niezwłocznie i bez wahania do tego "uznania" andeja się zastosował. :D

Cytuj:
Od 2007 głosiłem tezę, że Kaczyński (cy), jeśli coś chce osiągnąć, to musi kierować z tylnego fotela. I denerwowało mnie to, że tego nie uczyni.


A jednak nie. Na początku się zawahał. Ale później poszedł po rozum do głowy i od tamtej pory ściśle przestrzega zaleceń andeja :D


Cytuj:
Kaczyński walczy z LEGO?


Walczy ze wszystkim czego nie było w PRL. Czyli z LEGO, jako reprezentacji wrogiego niepolskiego kapitału, także.

Coroner

Cytuj:
Z PRLowskiego zamordyzmu weszliśmy w zamordyzm poprawności politycznej. Jest trochę lepiej ale nasza gospodarka zamiast być budowana to była niszczona.


Natomiast w PRL była budowana. Polska rosła w siłę, a ludzie żyli dostatniej. W końcu dobrobyt wzrósł do tego poziomu, że się ludziom od niego we łbach poprzewracało i pozwolili aby przyszedł Balcerowicz i cały ten kwitnący raj zniszczył. :roll:

_________________
Brothers, what we do in life, echoes in eternity

Jest inaczej - Blog człowieka leniwego


Pn sie 07, 2017 12:28
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr kwi 26, 2017 15:16
Posty: 2261
Post Re: Jaki jest Prezydent Duda?
:).


Pn sie 07, 2017 18:45
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: Jaki jest Prezydent Duda?
Kaczyńskiego z zawiści szlag trafia za 3, 2, 1...

To Duda, nie Kaczyński, może być nowym Piłsudskim
http://gosc.pl/doc/4086764.To-Duda-nie- ... Pilsudskim

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Pn sie 07, 2017 22:01
Zobacz profil
Post Re: Jaki jest Prezydent Duda?
Soul33 napisał(a):
Kaczyńskiego z zawiści szlag trafia za 3, 2, 1...

To Duda, nie Kaczyński, może być nowym Piłsudskim
http://gosc.pl/doc/4086764.To-Duda-nie- ... Pilsudskim

Może.....ten felieton wpisuje sie jak ulał w powiedzenie jeszcze Maciek w brzuchu, a już mu kaszkę warzą. :D


Wt sie 08, 2017 7:07
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 28, 2004 8:38
Posty: 4769
Post Re: Jaki jest Prezydent Duda?
Soul33 napisał(a):
To Duda, nie Kaczyński, może być nowym Piłsudskim
http://gosc.pl/doc/4086764.To-Duda-nie- ... Pilsudskim


No litości...
Znaj proporcję mocium panie... :(

A może i Gumułka i Gierek byli "nowymi Piłsudskimi"?

Jak już używać takich porównań, to K. jest co najwyżej nowym Gomułką a D. co najwyżej nowym Gierkiem.

_________________
Brothers, what we do in life, echoes in eternity

Jest inaczej - Blog człowieka leniwego


Wt sie 08, 2017 7:18
Zobacz profil
Post Re: Jaki jest Prezydent Duda?
pilaster napisał(a):
No litości...
Znaj proporcję mocium panie... :(
No jeśli właśnie tego Duda potrzebuje, żeby się zerwać z łańcucha i wywołać rozłam w PiS, to ja mu mogę śpiewać do uszka, że jest nowym Mieszkiem :)


Wt sie 08, 2017 7:37
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 3668 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237 ... 245  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL