Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz kwi 18, 2024 9:23



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2722 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130 ... 182  Następna strona
 Uchodzcy, Kosciół, imigranci, zagrożenia 
Autor Wiadomość
Post Re: Uchodzcy, Kosciół, imigranci, zagrożenia
Bo do wlasnej ideologii nie pasuje?


Śr lut 15, 2017 18:54
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 13, 2010 16:50
Posty: 7771
Lokalizacja: Kraków, Małopolskie
Post Re: Uchodzcy, Kosciół, imigranci, zagrożenia
Nie.
Bo w internecie krążą filmiki z tego Sylwestra.
Trudno żeby policja dzisiaj potwierdzała to, czemu rok temu zaprzeczała, ba nawet ukrywała.
Do ideologii też nie pasuje. Do ideologii politpoprawności.

_________________
Fides non habet osorem nisi ignorantem


Śr lut 15, 2017 19:01
Zobacz profil WWW
Post Re: Uchodzcy, Kosciół, imigranci, zagrożenia
medieval_man napisał(a):
Nie.
Bo w internecie krążą filmiki z tego Sylwestra.
Trudno żeby policja dzisiaj potwierdzała to, czemu rok temu zaprzeczała, ba nawet ukrywała.
Do ideologii też nie pasuje. Do ideologii politpoprawności.

Sądzisz zatem, że redakcja i wydawca Bilda to samobójcy dobrowolnie przyznający sie do oszustwa?
http://www.bild.de/news/inland/in-einge ... ,bild.html


Ostatnio edytowano Śr lut 15, 2017 19:16 przez Anonim (konto usunięte), łącznie edytowano 1 raz



Śr lut 15, 2017 19:09
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 13, 2010 16:50
Posty: 7771
Lokalizacja: Kraków, Małopolskie
Post Re: Uchodzcy, Kosciół, imigranci, zagrożenia
tak sądzę.

_________________
Fides non habet osorem nisi ignorantem


Śr lut 15, 2017 19:11
Zobacz profil WWW
Post Re: Uchodzcy, Kosciół, imigranci, zagrożenia
A powod?


Śr lut 15, 2017 19:20
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lis 14, 2016 1:11
Posty: 1409
Post Re: Uchodzcy, Kosciół, imigranci, zagrożenia
Z informacji zebranych przez BKA wynika, że podczas zajść w Kolonii, Hamburgu, Stuttgarcie i kilku innych miastach w wyniku napaści seksualnych ucierpiało 1 200 kobiet. Większość sprawców pochodziła z Afryki Północnej. Połowa z nich przebywała w Niemczech w chwili popełnienia przestępstwa krócej niż rok. - Istnieje związek pomiędzy skalą zjawiska a dużą liczbą imigrantów w 2015 roku - przyznał Muench. Według BKA dotychczas tylko czterech sprawców otrzymało wyroki skazujące. W procesach w Duesseldorfie i Nuertingen sądy orzekły kary pozbawienia wolności. W Kolonii dwóch podejrzanych zostało skazanych na kary więzienia w zawieszeniu. W dwóch przypadkach w Kolonii i Hamburgu sędziowie uniewinnili oskarżonych. http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/policja-zidentyfikowala-jedynie-120-sprawcow-napasci-na-kobiety,660030.html

Te 1200 kobiet doświadczyło grupowej halucynacji a das Bundeskriminalamt pobredza w najlepsze?


Śr lut 15, 2017 19:27
Zobacz profil
Post Re: Uchodzcy, Kosciół, imigranci, zagrożenia
Cytuj:
Am 6. Februar 2017 berichtete BILD Frankfurt unter der Überschrift „37 Tage nach Silvester brechen Opfer ihr Schweigen – Sex–Mob in der Freßgass" über Ereignisse in der Frankfurter Innenstadt in der Silvesternacht.
Mit Bedauern muss die Redaktion feststellen, dass die wiedergegebenen Aussagen und Anschuldigungen der vermeintlichen Opfer in keiner Weise von der Polizei bestätigt werden und gänzlich haltlos sind.
Sowohl das Einsatzprotokoll aus der Silvesternacht, als auch die Ermittlungen in Folge der Berichterstattung lassen keinen Rückschluss auf die beschriebenen Tathergänge zu.

Die Zeugen (u.a. eine Kellnerin, ein Frankfurter Gastronom und zwei seiner Angestellten) berichteten gegenüber BILD von massiven mobartigen Übergriffen durch angetrunkene Ausländer. Nach der BILD-Veröffentlichung erhoben die Zeugen ihre Vorwürfe auch in anderen Medien.
Diese Übergriffe haben so nicht stattgefunden.
Die Staatsanwaltschaft Frankfurt hat Ermittlungen wegen des Vortäuschen einer Straftat eingeleitet.
Die BILD-Redaktion entschuldigt sich ausdrücklich für die nicht wahrheitsgemäße Berichterstattung und die erhobenen Anschuldigungen gegen die Betroffenen. Diese Berichterstattung entspricht in keiner Weise den journalistischen Standards von BILD.


Z gory uprzedzam, ze tlumaczyc nie bede.
Za to wyjasnie, co jest napisane (Bilda nie czytuje).

Otoz wyglada na to, ze 6.02.2017 Bild opublikowal relacje “ofiar“ napasci seksualnych mobu w Sylwestra 2016/2017 we Frankfurcie. Nie 2015/2016 w Kolonii.
Teraz sie wycofuje tylem i pokornie kaja, bo owe relacje okazaly sie wyssane z palca i prokuratura we Frankfurcie zajela sie sprawa, jako ze wymyslenie przestepstwa jest karalne.

Teraz jasne?

I dalej medieval z Iago twierdza, ze Bild teraz klamie?

Alternatywna prawda narodowcow was tylko interesuje?

A moze wolicie to, co teraz sie w Polsce dzieje, ze mob napada na studentow i spokojnych ludzi, bo nie wygladaja jak Slowianie?


Śr lut 15, 2017 20:17
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lis 14, 2016 1:11
Posty: 1409
Post Re: Uchodzcy, Kosciół, imigranci, zagrożenia
Co mnie obchodzą wypociny brukowca klasy Daily Mail? Nigdy nie pokładałem jakiejkolwiek wiary w jego "rewelacje" odnośnie wydarzeń z przełomu 2016/17 to teraz mam głęboko w nosie jego "sprostowania". ;) Faktem jest natomiast że rok temu miały miejsce masowe napady o charakterze seksualnym powodowane przez "osoby o nieeuropejskiej karnacji" – temu chyba nie zaprzeczysz?

No chyba że te 1200 kobiet o których wspomina artykuł powyżej doświadczyło grupowej halucynacji, a Federalna Policja Kryminalna pobredza w najlepsze. :)


Śr lut 15, 2017 20:27
Zobacz profil
Post Re: Uchodzcy, Kosciół, imigranci, zagrożenia
A ja, albo Alus cos o tym pisze?
Wlaczylam sie dlatego, ze medieval natychmiast zanegowal wpis Alus.
medieval_man napisał(a):
Sorry, nie ma podstaw , żeby wierzyć

Jak sie teraz domyslam, wymyslil sobie, ze Bild teraz przeprasza za relacje sprzed roku.

I tak powstaja post fakty i alternatywna prawda.

Ludzie wierza w co chca, a fakty czy sprostowania ich kompletnie nie interesuja. Bo oni z gory wiedza jaka jest ich prawda.


Śr lut 15, 2017 20:46
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lis 14, 2016 1:11
Posty: 1409
Post Re: Uchodzcy, Kosciół, imigranci, zagrożenia
W gwoli ścisłości Alus napisała "Tyle o rzekomych gwałtach na kobietach przez pijanych uchodźcach w Sylwestra 2015/2016 we Frankfurcie." :) http://forum.wiara.pl/viewtopic.php?p=942176#p942176 co zapewne wprowadziło swoistą konfuzję.

Ja w rewelacje tego szmatławca odnoście 2016/2017 miałem od początku w nosie, więc tam też mam obecniejego sprostowania. Natomiast wydarzenia z 2015/2016 dalej pozostają w moim odczuciu namacalną wręcz konsekwencją nieodpowiedzialnej polityki imigracyjne i poważnym argumentem w dyskusji, a tego w dużej mierze dotyczy ten wątek.


Śr lut 15, 2017 20:54
Zobacz profil
Post Re: Uchodzcy, Kosciół, imigranci, zagrożenia
Iago napisał(a):
W gwoli ścisłości Alus napisała "Tyle o rzekomych gwałtach na kobietach przez pijanych uchodźcach w Sylwestra 2015/2016 we Frankfurcie." :) http://forum.wiara.pl/viewtopic.php?p=942176#p942176 co zapewne wprowadziło swoistą konfuzję.

Ja w rewelacje tego szmatławca odnoście 2016/2017 miałem od początku w nosie, więc tam też mam obecniejego sprostowania. Natomiast wydarzenia z 2015/2016 dalej pozostają w moim odczuciu namacalną wręcz konsekwencją nieodpowiedzialnej polityki imigracyjne i poważnym argumentem w dyskusji, a tego w dużej mierze dotyczy ten wątek.

Pomyliłam datę :oops:


Cz lut 16, 2017 9:02
Post Re: Uchodzcy, Kosciół, imigranci, zagrożenia
Alus napisał(a):
I zapewne stąd Japonia plasuje sie w ścisłej czołówce krajów z największą liczbą samobójców.


W jaki sposób przyjmowanie imigrantów miałoby zmiejszyć ilość samobójstw w Japonii? Oni nie myślą tak jak Europejczycy. Tam jest kult pracy, kult sukcesu. W takim razie imigranci odbierający im pracę nie byliby dobrym rozwiązaniem. Raczej.

Poza tym, Japonia nie jest w ścisłej czołówce. Pierwsze miejsce pod względem samobójstw ma Grenlandia. Japonia plasuje się gdzieś około 8 pozycji.


Pn mar 06, 2017 1:50
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uchodzcy, Kosciół, imigranci, zagrożenia
ISIS na coś się ... przydał:
Cytuj:
Pałac biblijnego króla został odkryty dzięki... terrorystom z ISIS
Iraccy archeolodzy dokonali sensacyjnego odkrycia pod ruinami grobowca proroka Jonasza, który został zniszczony w 2014 roku przez ISIS.

Jak się okazało, znajdował się tam pałac Sennacheryba - władcy Asyrii z VII wieku p.n.e. Po odbiciu przez armię iracką obszaru znajdującego się blisko miasta Mosul z rąk ISIS, archeolodzy natknęli się na pałac podczas szacowania uszkodzeń, jakich doznał grobowiec proroka Jonasza.

Pałac został wcześniej odkopany przez członków ISIS, którzy dokonali jego grabieży poprzez wykopane przez nich głębokie tunele pod grobowcem.

Pomimo dwukrotnie przeprowadzanych prac wykopaliskowych w tamtym regionie, dopiero teraz udało się dokonać tego odkrycia właśnie dzięki wykopanym przez terrorystów tunelom.
http://www.deon.pl/religia/kosciol-i-sw ... s5555.html

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


N mar 26, 2017 13:11
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N gru 30, 2007 13:48
Posty: 1268
Post Re: Uchodzcy, Kosciół, imigranci, zagrożenia
Ja temat uchodźców widzę tak:
Obrazek
Czasem zdaje mi się ze jako ateista jestem bardziej chrześcijaninem niż większość katolików.


Pt maja 26, 2017 23:09
Zobacz profil
Post Re: Uchodzcy, Kosciół, imigranci, zagrożenia
Ja mam wrażenie, że odbywa się swoisty szantaż emocjonalny.
Jedna strona mówi o uchodźcach a druga o imigrantach.
UE miała weryfikować osoby do lokowania a jak do tej pory nie są w stanie sprawdzić tych ludzi.
Jest jeszcze jeden aspekt. Takie przyjmowanie z zasadą, że mamy pilnować tych co ich nam przydzielą jest niezgodna z podstawowymi prawami w UE. Nie zapominajcie, że mamy mieć wolność przemieszczania się i osiedlania w granicach UE.


So maja 27, 2017 7:25
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 2722 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130 ... 182  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL