Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Śr maja 08, 2024 23:49



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2722 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148 ... 182  Następna strona
 Uchodzcy, Kosciół, imigranci, zagrożenia 
Autor Wiadomość
Post Re: Uchodzcy, Kosciół, imigranci, zagrożenia
Chrzanię splendor, Aluś. Jak donosi bratnie forum ateista.pl, w Turcji właśnie wycofano teorię ewolucji z programów szkolnych, bo jest zbyt kontrowersyjna i skomplikowana, jakoby. Są jacyś kreacjoniści na sali? Bo jak dla mnie jest to zagrożenie związane z imigracją islamską, która swój honor przecież ma i asymilować się do narodu byle mydłków nie będzie.


Pn cze 26, 2017 16:13
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 07, 2010 15:04
Posty: 800
Post Re: Uchodzcy, Kosciół, imigranci, zagrożenia
Kael napisał(a):
Kolega terezjusz wybrzydzal, ze Niemcy historie maja sfalszowana, ze jego niemiecka rodzina polskiego pochodzenia mu raportuje jaka to antypolska propaganda w niemieckich mediach sie szerzy....

A temat nie jest o Holocauscie tylko o antyimigranckich (i nie tylko) nastrojach [b]wsrod Polakow[/b].


Polska rodzina niemieckiego pochodzenia, jak już musisz wiedzieć.
Która nie ma polskiej telewizji, ogląda tylko niemieckie media, i wierzy że "prawda" tvnowska w niemeickim wydaniu to "cała prawda, całą dobę" o Polsce. Bo skoro niemieckie gazety tak piszą, i niemieckie wiadomości tak podają, to na pewno tak jest. Także jak widzisz, moja rodzina w Niemczech (chociaż mówi się, że szwagier to nie rodzina ;) ) do Niemców wcale uprzedzona nie jest, i z pewnością nie popiera PISu. A mimo to nie są za przyjmowaniem uchodźców.
Jak widać Niemcy też mają atyimigranckie nastroje.
I przez prawie 30 lat, jak znam mojego szwagra, ani razu nie zarzucił mi uprzedzenia wobec Niemców.
Zlituj się nad sobą i przestań sobie strzelać w kolana.

Kael napisał(a):
Jak powaznie podchodzi sie do tematu II wojny w szkolnictwie niemieckim i jak ta “antypolska propaganda“ powstaje (...)


I to za pewne dlatego Mein Kampf rozchodzi się w Niemczech jak świeże bułeczki: z miłości do Polaków, Żydów i uchodźców. :hahaha:
A może to Polacy wykupili wznowiony nakład - Ci, którzy mają taką traumę, obsesję i czują się ciągle ofiarami Hitlera?


Pn cze 26, 2017 16:15
Zobacz profil
Post Re: Uchodzcy, Kosciół, imigranci, zagrożenia
Kael napisał(a):
W Polsce, jak widze, jest odgorna dyrektywa, ze Niemcy byli sa i beda winni wszystkiemu zlu w Polsce i inne opinie sa propaganda niemiecka z nakazu.

No coz, po tobie sie takiej postawy nie spodziewalam, ze Polacy to wieczne ofiary niemieckiej napasci i tylko nam sie cale Niemcy i reszta swiata nalezy. A kto pisze co innego to agent Merkel.

Mozesz dyskutowac o tym dalej ale nie ze mna.

I jakby ktoś się dziwował: myslałem że przestrzeliłem z tym "germańskim trollem", przez analogię do "ruskiego trolla", który jest zwierzęciem internetowym dość dobrze poznanym i opisanym. Myślałem, że kajał się teraz będę i przepraszał. Ale po tym poście Kael widzę, że jednak nie ma takiej potrzeby. Odgórna dyrektywa, dobre sobie...


Pn cze 26, 2017 16:33
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: Uchodzcy, Kosciół, imigranci, zagrożenia
A czy to nie była dyrektywa ironiczna i w cudzysłowie?

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Pn cze 26, 2017 16:40
Zobacz profil
Post Re: Uchodzcy, Kosciół, imigranci, zagrożenia
Ale z obfitości serca mówią usta, jakoś tak to leciało. W ogóle, nie zapominaj: Państwo Polskie istnieje tylko teoretycznie! Jak się jakaś kupa swawolna nie zbierze, jest źle. Na szczęście takie kupy wciąż się samorzutnie organizują.


Pn cze 26, 2017 16:44
Post Re: Uchodzcy, Kosciół, imigranci, zagrożenia
ErgoProxy napisał(a):
Chrzanię splendor, Aluś. Jak donosi bratnie forum ateista.pl, w Turcji właśnie wycofano teorię ewolucji z programów szkolnych, bo jest zbyt kontrowersyjna i skomplikowana, jakoby. Są jacyś kreacjoniści na sali? Bo jak dla mnie jest to zagrożenie związane z imigracją islamską, która swój honor przecież ma i asymilować się do narodu byle mydłków nie będzie.

Chrzanisz splendor, a czy także chrzanisz ewentualne straty branży turystycznej??....wielu potencjalnych turystów planujących przyjazd do Polski po przeczytaniu o takich przypadkach, wybierze na wypoczynek inną część globu.


Pn cze 26, 2017 19:13
Post Re: Uchodzcy, Kosciół, imigranci, zagrożenia
O! Czyżby za rzeczonym artykułem stała zabiedzona branża turystyczna w Reichu? Ciekawe, dlaczego muszą zwalczać konkurencję tak niskimi sposoby. : P

Zresztą nieważne. "Wielu" może oznaczać "wszystkich dziesięciu, którzy i tak woleliby cieplejszy klimat", bo szacunku liczbowego żadnego Aluś nie poda. Ale straszyć będzie i przykazywać, żeby przed świętymi krowami skakać na paluszkach. No to ja przepraszam; skansenu z mojego państwa modo Turcja robić nie zamierzam. Wolę, żeby rozwijały się w nim nauka i hi-tech, najlepiej jeszcze konkurencyjny wobec hi-techu niemieckiego. Ja chcę żyć z patentów, nie z turystycznego swądu ekologicznej gnojówki, ani z turystycznych wymiocin pod pubem na Starym Mieście.


Pn cze 26, 2017 19:52
Post Re: Uchodzcy, Kosciół, imigranci, zagrożenia
ErgoProxy napisał(a):
O! Czyżby za rzeczonym artykułem stała zabiedzona branża turystyczna w Reichu? Ciekawe, dlaczego muszą zwalczać konkurencję tak niskimi sposoby. : P

Zresztą nieważne. "Wielu" może oznaczać "wszystkich dziesięciu, którzy i tak woleliby cieplejszy klimat", bo szacunku liczbowego żadnego Aluś nie poda. Ale straszyć będzie i przykazywać, żeby przed świętymi krowami skakać na paluszkach. No to ja przepraszam; skansenu z mojego państwa modo Turcja robić nie zamierzam. Wolę, żeby rozwijały się w nim nauka i hi-tech, najlepiej jeszcze konkurencyjny wobec hi-techu niemieckiego. Ja chcę żyć z patentów, nie z turystycznego swądu ekologicznej gnojówki, ani z turystycznych wymiocin pod pubem na Starym Mieście.

Rozumiem, że gdyby na Ciebie napluto, to jako nieświęta krowa, podziękowałbyś i przeprosił.


Wt cze 27, 2017 6:38
Post Re: Uchodzcy, Kosciół, imigranci, zagrożenia
Zapewne teksty o tym, ze w Polsce bezpieczniej umknęły wam jak zwykle.


Wt cze 27, 2017 6:42
Post Re: Uchodzcy, Kosciół, imigranci, zagrożenia
Coroner napisał(a):
Zapewne teksty o tym, ze w Polsce bezpieczniej umknęły wam jak zwykle.

Bezpieczniej, tzn?


Wt cze 27, 2017 7:24
Post Re: Uchodzcy, Kosciół, imigranci, zagrożenia
Ale na mnie właśnie nie napluto. Nie napluto też na żadnego człowieka, do współnoty z którym się poczuwam. W ogóle, co by było gdyby, to jest śmieszny argument. Gdyby Gierek zachachmęcił tę bombę atomową i budował dalej rakiety serii Meteor, Polska byłaby dzisiaj (mini)mocarstwem atomowym, a Gierek bohaterem narodowym. Rzecz jednak w tym, że stało się inaczej.

Osobna sprawa, że to Aluś ma błogosławić tym, którzy jej źle życzą – a nie ja...


Wt cze 27, 2017 7:25
Post Re: Uchodzcy, Kosciół, imigranci, zagrożenia
ErgoProxy napisał(a):
Ale na mnie właśnie nie napluto. Nie napluto też na żadnego człowieka, do współnoty z którym się poczuwam. W ogóle, co by było gdyby, to jest śmieszny argument. Gdyby Gierek zachachmęcił tę bombę atomową i budował dalej rakiety serii Meteor, Polska byłaby dzisiaj (mini)mocarstwem atomowym, a Gierek bohaterem narodowym. Rzecz jednak w tym, że stało się inaczej.

Osobna sprawa, że to Aluś ma błogosławić tym, którzy jej źle życzą – a nie ja...

Aha .....nie napluto na Ciebie, nie napluto na nikogo z Twojej wspólnoty... fajnie jest....czyli miłuj bliźniego jak siebie samego, to przestarzały archaizm.


Wt cze 27, 2017 7:30

Dołączył(a): Cz cze 09, 2005 16:37
Posty: 10694
Post Re: Uchodzcy, Kosciół, imigranci, zagrożenia
ErgoProxy napisał(a):
No to ja przepraszam; skansenu z mojego państwa modo Turcja robić nie zamierzam.

Może nie zamierzasz, ale w sposób niezamierzony się do tego przyczyniasz, wspierając prawa dżungli czy innego buszu na ulicach :evil:

ErgoProxy napisał(a):
Wolę, żeby rozwijały się w nim nauka i hi-tech, najlepiej jeszcze konkurencyjny wobec hi-techu niemieckiego. Ja chcę żyć z patentów, nie z turystycznego swądu ekologicznej gnojówki, ani z turystycznych wymiocin pod pubem na Starym Mieście.

Tymczasem może właśnie lokalne buraki zniechęciły do prowadzenia biznesu w Polsce dajmy na to jakiegoś Larry'ego Ellisona. Albo dzięki temu zamiast turystycznych wymiocin będziemy mieli nasze oddolnie patriotyczne.

ErgoProxy napisał(a):
Ale na mnie właśnie nie napluto. Nie napluto też na żadnego człowieka, do współnoty z którym się poczuwam.

To niedobrze, nie idź tą drogą :evil:


Wt cze 27, 2017 7:38
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 28, 2004 8:38
Posty: 4769
Post Re: Uchodzcy, Kosciół, imigranci, zagrożenia
Coroner napisał(a):
w Polsce bezpieczniej.


Dla Was na pewno. Policja Was nie łapie, a gdyby nawet się ośmieliła, to minister Mariusz B. natychmiast Was wypuści. Prokuratura Was nie oskarży, a nawet gdyby się jakiś wyjątkowo niekumaty prokurator znalazł, to minister Zbigniew Z natychmiast umorzy, a sądy nie skażą, a nawet jakby się jakiś niedobitek komunistyczny ośmielił, to Andrzej D natychmiast Was ułaskawi.

Przestępczość w Polsce systematycznie malała od roku 2000. Ale teraz, kiedy PIS zlikwidowała policję, prokuraturę i likwiduje sądy, kwestią czasu jest, kiedy żołnierze wyklęci, się zorientują, że teraz kradzieże, rozboje czy gwałty, nie są już przez władzę ścigane, a wręcz przeciwnie, władza patrzy na nie życzliwie, (czego przykład mieliśmy ostatnio w Radomiu) o ile tylko żołnierze wyklęci odpowiednio dobiorą sobie ofiary. :evil:

_________________
Brothers, what we do in life, echoes in eternity

Jest inaczej - Blog człowieka leniwego


Wt cze 27, 2017 7:50
Zobacz profil
Post Re: Uchodzcy, Kosciół, imigranci, zagrożenia
SweetChild napisał(a):
Może nie zamierzasz, ale w sposób niezamierzony się do tego przyczyniasz, wspierając prawa dżungli czy innego buszu na ulicach

Prawa dżungli czy innego buszu – konkretnie pustynnych, zapadłych wsi – importują do Europy akurat Nafryci. To do nich należy ruch, żeby się ucywilizować, niekoniecznie porzucając przy tym islam, ale swoje obyczaje i sposób myślenia, każące im przedkładać dżihad większy nad mniejszy – owszem.

SweetChild napisał(a):
Tymczasem może właśnie lokalne buraki zniechęciły do prowadzenia biznesu w Polsce dajmy na to jakiegoś Larry'ego Ellisona. Albo dzięki temu zamiast turystycznych wymiocin będziemy mieli nasze oddolnie patriotyczne.

"Larry'emu Ellisonowi" zakłady Malma próbował wykończyć nie żaden burak, tylko polski liberał pełną paszczą, dobrze ustosunkowany, który chciał zrobić miejsce na rynku dla swoich kolegów. W ogóle, biznes polega na tym, że się zapsokaja potrzeby buractwa, które nie potrafi nic oprócz szpanowania plazmą w dużym pokoju. Kto się buractwem brzydzi, fortuny nigdy ne zrobi.

A skoro jakieś wymiociny muszą już być, to niech będą patriotyczne. Patriotę łatwiej zawstydzić od jakiegoś przyjezdnego z kompleksem wyższości, który płaci, więc wymaga.

SweetChild napisał(a):
ErgoProxy napisał(a):
Ale na mnie właśnie nie napluto. Nie napluto też na żadnego człowieka, do współnoty z którym się poczuwam.

To niedobrze, nie idź tą drogą

Nie napluto na bliźniego mego. Howgh.


Wt cze 27, 2017 9:46
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 2722 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148 ... 182  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL