Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 19, 2024 22:55



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14508 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 374, 375, 376, 377, 378, 379, 380 ... 968  Następna strona
 Przegląd prasy i Aktualności 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Coroner napisał(a):
Ja wciąż czekam na chociażby program opozycji.


Jak będziesz dalej taki "bezstronny", to coraz więcej rzeczy ci będzie umykać :-D Z programem Nowoczesnej możesz się zapoznać tutaj: https://nowoczesna.org/wp-content/uploa ... zesnej.pdf. Został opublikowany 11 września 2016 r.

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Wt mar 21, 2017 8:26
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Schetyna próbuje zmarginalizować i to jest ewidentne. A posłowie .N przypominają o niesprawiedliwym i egoistycznym zachowaniu PO. A gdy postrzega się kogoś jako przesadnie niesprawiedliwie traktowanego, wtedy poparcie dla niego rośnie. To jest znane zjawisko socjologiczne i PR-owcy wiedzą o jego istnieniu, więc Schetyna też wie. Po prostu jedzie po bandzie mając nadzieję, że ten mechanizm nie zaskoczy.

Rzecz jednak w tym, że .N to nie sam Petru. To po pierwsze. A po drugie, wyborcy mogli rozczarować się jego wpadką ale powoli będą o tym zapominać. Nie mając wielu świetnych alternatyw zaczną wracać do .N. Oczywiście w wyborach samorządowych mają już przerąbane i Schetyna, w chwili obecnej, pewnie właśnie na to gra.

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Wt mar 21, 2017 11:48
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 07, 2014 13:31
Posty: 2790
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Coroner napisał(a):
... Ja wciąż czekam na chociażby program opozycji. Bo na razie to wciąż mówią o ...


Coronerze, jesteś niesprawiedliwy. Gdybyś tylko chciał, to być posłuchał publicznych wystąpień Gabinetu Cieni(Asów). Poczytałbyś dokumenty publikowane przez Gabinet Cieni(Asów) PO. Tam zawarty jest cały program PO i wspaniałe wizje przyszłości pod ich rządami.

Jak posłuchałem, poczytałem. I znalazłem NIC.
Ciemność, widzę ciemność.


Śr mar 22, 2017 14:47
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt gru 07, 2012 8:14
Posty: 238
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Żeby nawet tobie napluć w twarz to będziesz twierdził, że deszcz pada.

/drobna edycja moderacji. soul33


Śr mar 22, 2017 16:16
Zobacz profil
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
andej napisał(a):
Coroner napisał(a):
... Ja wciąż czekam na chociażby program opozycji. Bo na razie to wciąż mówią o ...


Coronerze, jesteś niesprawiedliwy. Gdybyś tylko chciał, to być posłuchał publicznych wystąpień Gabinetu Cieni(Asów). Poczytałbyś dokumenty publikowane przez Gabinet Cieni(Asów) PO. Tam zawarty jest cały program PO i wspaniałe wizje przyszłości pod ich rządami.

Jak posłuchałem, poczytałem. I znalazłem NIC.
Ciemność, widzę ciemność.
Dzisiaj słyszałem od Joanna Scheuring-Wielgus z .N taki sam zarzut. PO nie ma programu co po PiS.


Śr mar 22, 2017 19:25
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Coroner napisał(a):
andej napisał(a):
Coroner napisał(a):
... Ja wciąż czekam na chociażby program opozycji. Bo na razie to wciąż mówią o ...


Coronerze, jesteś niesprawiedliwy. Gdybyś tylko chciał, to być posłuchał publicznych wystąpień Gabinetu Cieni(Asów). Poczytałbyś dokumenty publikowane przez Gabinet Cieni(Asów) PO. Tam zawarty jest cały program PO i wspaniałe wizje przyszłości pod ich rządami.

Jak posłuchałem, poczytałem. I znalazłem NIC.
Ciemność, widzę ciemność.
Dzisiaj słyszałem od Joanna Scheuring-Wielgus z .N taki sam zarzut. PO nie ma programu co po PiS.

Bo zdecydowanie co do joty wiedzieliście co PiS będzie robił po PO, bo wszystko sie dzieje wedle programu PiS.....szkoda jedynie, że tak wielu teraz wypiera sie że głosowało na PiS.
Nawet zapewne PiS w swoim programie sprzed paru lat ujął rozwiązanie kwestii uchodźców, głosowanie p-ko kandydaturze Tuska na prezydenta UE i np raj dla niemieckich szrotów wyprzedających w rok 30% samochodów złomów.


Śr mar 22, 2017 19:37

Dołączył(a): Cz cze 21, 2007 10:58
Posty: 468
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Nie no zaatakowanie Tuska to błąd. Idealnie pasuje do tego pijoka klepiącego ludzi po pysku na bani.

_________________
Smok Eustachy
http://smocze.opary.salon24.pl/
http://blog.wiara.pl/SmoczeOpary


Cz mar 23, 2017 3:27
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Macierewicz szykuje się do wojny:
Cytuj:
Pod płaszczykiem troski o obronność kraju minister Antoni Macierewicz chce przejąć nadzór nad największymi i najważniejszymi polskimi firmami. Spółki umieszczone w rejestrze o szczególnym znaczeniu gospodarczo-obronnym będą musiały niemal za darmo wykonywać polecenia idące z MON, a nawet prosić o zgodę na zmianę profilu działalności czy likwidację lub sprzedaż swojej własności. Przepisy dotyczyć mają nie tylko spółek Skarbu Państwa. Co jeśli się nie zgodzą? Grozić będą kary finansowe, a ich zarządom do dwóch lat więzienia.[...]
Macierewicz proponuje więc, by każda ze spółek co pół roku przekazywała do jego ministerstwa informacje o mocach produkcyjnych, kondycji finansowej i prawnej i kadrze menadżerskiej. To jednak jeszcze nic.

Resort obrony częściowo chce bowiem też zarządzać tymi spółkami. Jeśli któraś z nich chciałaby zmienić profil działalności, przenieść siedzibę za granicę, sprzedać albo wydzierżawić część swoich fabryk lub nawet maszyn, to będzie musiała uzyskać zgodę ministra obrony. Antoni Macierewicz decydowałby także, czy firma może sprzedać spółki-córki.
http://www.money.pl/gospodarka/wiadomos ... 84958.html

Idziemy żwawym krokiem tropem ..... Korei Północnej.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Cz mar 23, 2017 9:26
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Andej, pisałem Ci już, że to jest forum dyskusyjne, a nie kabaretowe, więc trzeba pisać coś konkretnego. Nie mogą to być same żarty i bon moty przerywane tylko histerycznym chichotem. Posty przeniesione: viewtopic.php?p=946667#p946667

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Cz mar 23, 2017 15:01
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt wrz 29, 2006 7:09
Posty: 223
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Soul33 napisał(a):
Miażdżące zwycięstwo PiS na szczycie UE. Najnowszy sondaż:

PiS - 29 proc.
PO - 27 proc
.N - ..9 proc.
K15 - 8 proc.

Jeszcze nowszy sondaż:
PiS - 32 proc.
PO - 28 proc
K15 - 10 proc.
N - ..8 proc.


Cz mar 23, 2017 15:06
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
.N i PO biją swoje rekordy w obecnej kadencji.

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Cz mar 23, 2017 15:14
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt wrz 29, 2006 7:09
Posty: 223
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
PiS miał już "tąpnięcia" sondażowe, ale PO pikuje. Wgrana Tuska bardziej podcięła PO niż pogrążyła PiS. Co do N. to jeżeli dwie partie odwołują się do tego samego elektoratu, to wcześniej czy później, jedna z nich będzie musiała wypaść za burtę.
Tak czy inaczej, do najbliższych wyborów (samorządowych) 1,5 roku ale gdyby wybory odbyły się teraz, to PiS zapewne by wygrał, ale nie miałby już samodzielnej większości.


Cz mar 23, 2017 15:45
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz cze 09, 2005 16:37
Posty: 10694
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Grzegor napisał(a):
PiS miał już "tąpnięcia" sondażowe, ale PO pikuje. Wgrana Tuska bardziej podcięła PO niż pogrążyła PiS.

:shock: Od ostatnich wyborów nie pamiętam sondażu, w którym PO osiągnęłoby taki dobry wynik.

Grzegor napisał(a):
Co do N. to jeżeli dwie partie odwołują się do tego samego elektoratu, to wcześniej czy później, jedna z nich będzie musiała wypaść za burtę.

Niestety, tak to wygląda. Moim zdaniem lepiej byłoby, gdyby jedna z tych partii zajęła pozycje bardziej liberalne, a druga bardziej socjalistyczne. Wówczas mogłyby odbić PiS z prawej i lewej strony wyborców, którzy nie są zachwyceni ogólnie mówiąc "jakością" obecnych rządów.


Pt mar 24, 2017 9:17
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
SweetChild napisał(a):
:shock: Od ostatnich wyborów nie pamiętam sondażu, w którym PO osiągnęłoby taki dobry wynik.


Nie wiem, czy to już na pewno trend. Ale te sondaże wskazywałyby na dwie rzeczy:

1. społeczeństwo powoli zaczyna zapominać te "straszne 8 lat" rządów PO i powoli zmienia jej postrzeganie ze skompromitowanej partii władzy na normalną opozycję,
2. większość antypisowców dokonała wyboru - to PO jest liderem opozycji, a nie Nowoczesna.

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Pt mar 24, 2017 9:45
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz cze 09, 2005 16:37
Posty: 10694
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Johnny99 napisał(a):
1. społeczeństwo powoli zaczyna zapominać te "straszne 8 lat" rządów PO i powoli zmienia jej postrzeganie ze skompromitowanej partii władzy na normalną opozycję,

Co przychodzi tym łatwiej, im bardziej schowana jest Ewa Kopacz.

Johnny99 napisał(a):
2. większość antypisowców dokonała wyboru - to PO jest liderem opozycji, a nie Nowoczesna.

Nowoczesna ma według mnie problemy kadrowe w terenie, trudno popierać partię, która opiera się na lokalnych działaczach znanych raczej ze złej strony. A i liberalny lwi pazur jakoś szybko się przytępił :-| Retoryką anty-okrągłostołową ciężko z kolei przebić Kukiza.

Nie wiem tylko, czy PO nie zyskała właśnie dzięki pojawieniu się Tuska, kojarzonemu z tym lepszym etapem rządów PO i bardziej wyrazistym przywództwem. Zobaczymy, czy wyniki utrzymają się, gdy temat wyboru "Króla Europy" przycichnie.


Pt mar 24, 2017 10:28
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 14508 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 374, 375, 376, 377, 378, 379, 380 ... 968  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL