Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 14:23



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14508 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 404, 405, 406, 407, 408, 409, 410 ... 968  Następna strona
 Przegląd prasy i Aktualności 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Cz cze 09, 2005 16:37
Posty: 10694
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
JedenPost napisał(a):
Mówimy o środku przymusu, o którym wszystkie opracowania informują, że stanowi szczególne zagrożenie dla osób z problemami sercowymi oraz będących pod wpływem narkotyków - i to w sytuacji normalnego stosowania. Tu mamy jednoznacznie potwierdzone nadużycie tego środka, oraz jednoczesne twierdzenie, że ofiara miała problemy z układem krążenia pod wpływem narkotyków... i wniosek biegłych (jeśli wierzyć Ziobrze, mógł wszak kłamać), że owo nadużycie nie przyczyniło się do śmierci.

Ja po prostu nie czuję się na siłach, aby rozstrzygać, kto ma rację - Ty czy biegli. Generalnie zakładam w takich przypadkach, że rację mają biegli. Oczywiście nikomu nie odbieram prawa do własnych opinii czy nawet spekulacji - po prostu dla uniknięcia nieporozumień chciałem doprecyzować, do jakiego przebiegu zdarzeń ja się odnoszę w swoich postach.


Cz maja 25, 2017 9:37
Zobacz profil
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Alus napisał(a):
Oficjalnie to dziwaczny "brak" nagrań, żadnych konkluzji po roku dochodzenia w prokuraturze.....

Cytuj:
Tak, to bardzo niedobrze, ale zastąpienie organów odpowiedzialnych za śledztwo "ulicą"/"internetem" jest (według mnie) jeszcze gorsze.

Gdyby nie media - konkretnie TVN24, której ktoś z policji przekazał nagrania - "śledztwo" trwałoby jeszcze 1-2 lata, do momentu aż zniknęłyby wszystkie dowody.
Nie pierwszy i nie ostatni przypadek w historii policji i prokuratury :(


Cz maja 25, 2017 9:59

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
SweetChild napisał(a):
Ja po prostu nie czuję się na siłach, aby rozstrzygać, kto ma rację - Ty czy biegli. Generalnie zakładam w takich przypadkach, że rację mają biegli.


Rozumiem. W tym wypadku problem w tym, że rzekoma opinia biegłych ma wszelkie cechy pozbawionej podstaw materialnych produkcji na zamówienie polityczne.

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


Cz maja 25, 2017 10:00
Zobacz profil
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Cytuj:
Ja po prostu nie czuję się na siłach, aby rozstrzygać, kto ma rację - Ty czy biegli. Generalnie zakładam w takich przypadkach, że rację mają biegli.

Zupełnie zatem nie pasowałbyś do ekipy Ziobry....ten od 10 lat odrzuca opinie biegłych....ba, w przypadku niezgodnych z jego wersją usiłuje biegłych pociągnąć do odpowiedzialności.
Inny przykład - biegli uznali winę poszkodowanego, na którego samochód od tylu najechał sędzia Morawski. Dopiero gdy mec. Pociej zaczął reprezentować poszkodowanego, biegli dopatrzyli sie winy sędziego.
http://natemat.pl/208129,jak-z-ofiary-m ... ytucyjnego


Cz maja 25, 2017 10:07

Dołączył(a): Cz cze 09, 2005 16:37
Posty: 10694
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Alus napisał(a):
Zupełnie zatem nie pasowałbyś do ekipy Ziobry....

Odbieram to jak komplement :)

Co do opinii biegłych, to daleki jestem od traktowania ich jak Prawdy Objawionej, w razie uzasadnionych wątpliwości powinna być zweryfikowana przez innych biegłych. Poza tym każdą merytoryczną krytykę opinii biegłych uważam za cenną, moglibyśmy (my w znaczeniu chętni Forumowicze) nawet pokusić się o hipotetyczny przebieg wydarzeń, do którego można by się odnieść, ale myślę, że i tak sprawa Igora zajęła sporo miejsca jak na "Przegląd prasy i aktualności" (ze swej strony żałuję chyba dość niefortunnego określenia "szumowina", ale nie znalazłem lepszego określenia na drobnego oszusta, który naćpany kręci się nerwowo po rynku z pałką teleskopową w plecaku :oops:).


Cz maja 25, 2017 11:07
Zobacz profil
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
SweetChild napisał(a):
Alus napisał(a):
Zupełnie zatem nie pasowałbyś do ekipy Ziobry....

Odbieram to jak komplement :)

Co do opinii biegłych, to daleki jestem od traktowania ich jak Prawdy Objawionej, w razie uzasadnionych wątpliwości powinna być zweryfikowana przez innych biegłych. Poza tym każdą merytoryczną krytykę opinii biegłych uważam za cenną, moglibyśmy (my w znaczeniu chętni Forumowicze) nawet pokusić się o hipotetyczny przebieg wydarzeń, do którego można by się odnieść, ale myślę, że i tak sprawa Igora zajęła sporo miejsca jak na "Przegląd prasy i aktualności" (ze swej strony żałuję chyba dość niefortunnego określenia "szumowina", ale nie znalazłem lepszego określenia na drobnego oszusta, który naćpany kręci się nerwowo po rynku z pałką teleskopową w plecaku :oops:).

Oczywiście komplement :)
W plecaku oprócz pałki teleskopowej, 2 telefonów komórkowych ładowarki, kluczy znajdowała sie także drewniany różaniec.
http://www.tvn24.pl/superwizjer-w-tvn-2 ... 41647.html

Od zawsze zdarzało się, że poszczególni milicjanci/policjanci prokurowali jakieś sytuacje niegodne tego zawodu, ale ostatni mój kontakt z młodą dziewczyną policjantką wprawił mnie w zdumienie - była arogancka, bezczelna, oburzona faktem, że została wezwana policja do interwencji, tak jakby interwencja nie leżała w powinnościach policji.


Cz maja 25, 2017 13:59
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
SweetChild napisał(a):
Tak, zgoda, w tym sensie niestety. Podobnie niestety w demokracji każdy ma jeden głos. Rzeczywiście uważam, że jest to niesprawiedliwe, ale należy się do tych praw stosować, póki nie wymyślimy nic lepszego.


Ech.. bez zejścia do podstaw się tu widać nie obejdzie. Rzecz w tym, że w tym przypadku nie da się wymyślić nic lepszego, bo wszystko inne musiałoby się opierać na jakiejś arbitralności. I de facto chodzi tu właśnie o ochronę tych "dobrych". Upraszczając: zakaz używania elektrowstrząsów oznacza wprawdzie, że nie zostanie nimi potraktowana "szumowina", ale oznacza też, że nie zostanie nimi potraktowany prawy obywatel w rodzaju SweetChilda - czy to przez pomyłkę (w tej sprawie zresztą też doszło do pomyłki!), czy to dlatego, że policjant miał zły dzień (to, że zostanie potem ukarany, to marna pociecha dla SweetChilda), czy to dlatego, że zdaniem jakiejś aktualnej władzy to SweetChild "nie zrobił niczego dla dobra wspólnego", bo np. wierzy w wolny rynek, który, jak wiadomo wszystkim ludziom na pewnym poziomie, odpowiedzialny jest za całe zło świata.

Cytuj:
Nie zmienia to faktu, że moje poczucie sprawiedliwości odpowiada mniej więcej schematowi "jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie". Jeśli ktoś łamie prawo, to nie zasługuje na to, aby jego prawa były szanowane.


Ale jakie prawa? Do życia? Bo o tym mówimy w niniejszej sytuacji.

Po drugie - a co jeżeli prawo jest złe?

Zasada "oko za oko" jest starożytna. Chciałbyś do niej powrócić? :o Skoro nawet ty piszesz takie rzeczy, to z władzą PiS chyba trzeba się pogodzić, bo nie ma w tym kraju szans na żadną lepszą :(

Cytuj:
Nie, uważam, że powinna tu działać zasada proporcjonalności. Przestrzegasz prawa, Twoje prawa też są przestrzegane. Łamiesz prawo w stopniu x, licz się z tym, że i Twoje prawa w podobnym stopniu będą łamane.


Do pewnego stopnia można próbować to wprowadzać: np. ukradłeś komuś 2% jego majątku, to zapłać 2% swojego grzywny. Ale nie da się poprowadzić analogii w rodzaju "szedłeś naćpany ulicą, to zasłużyłeś na 5 sekund rażenia taserem".

Cytuj:
Każde rozwiązanie ma swoje wady. Idealnie to może będzie w Królestwie Niebieskim.


Tak, ale patrz wyżej. Stosowanie abstrakcyjnych reguł ma taką wadę, że czasem osoba łamiąca prawo jest traktowana zbyt łagodnie z punktu widzenia "ludowego poczucia sprawiedliwości". Ale ich niestosowanie oznacza powrót do barbarzyństwa i wycofanie się z cywilizacji. To nie są wady porównywalne.

Cytuj:
Nie bardzo widzę sens wymuszania takich zeznań...


To proste - policjanci być może myśleli, że to ich zbieg, a tylko kręci i udaje naćpanego. Przyzna się, to można by go od razu przymknąć i iść do domu (interwencji dokonywał nocny patrol).

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Cz maja 25, 2017 16:18
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz cze 09, 2005 16:37
Posty: 10694
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Johnny99 napisał(a):
SweetChild napisał(a):
Tak, zgoda, w tym sensie niestety. Podobnie niestety w demokracji każdy ma jeden głos. Rzeczywiście uważam, że jest to niesprawiedliwe, ale należy się do tych praw stosować, póki nie wymyślimy nic lepszego.

Ech.. bez zejścia do podstaw się tu widać nie obejdzie. Rzecz w tym, że w tym przypadku nie da się wymyślić nic lepszego, bo wszystko inne musiałoby się opierać na jakiejś arbitralności. I de facto chodzi tu właśnie o ochronę tych "dobrych". Upraszczając: zakaz używania elektrowstrząsów oznacza wprawdzie, że nie zostanie nimi potraktowana "szumowina", ale oznacza też, że nie zostanie nimi potraktowany prawy obywatel w rodzaju SweetChilda - czy to przez pomyłkę (w tej sprawie zresztą też doszło do pomyłki!), czy to dlatego, że policjant miał zły dzień (to, że zostanie potem ukarany, to marna pociecha dla SweetChilda), czy to dlatego, że zdaniem jakiejś aktualnej władzy to SweetChild "nie zrobił niczego dla dobra wspólnego", bo np. wierzy w wolny rynek, który, jak wiadomo wszystkim ludziom na pewnym poziomie, odpowiedzialny jest za całe zło świata.

Ale ja w zasadzie zgadzam się z tym, co napisałeś :| W zasadzie, bo tli się we mnie jakaś nadzieja, że kiedyś wymyślimy (my, ludzkość) coś lepszego.

Johnny99 napisał(a):
Ale jakie prawa? Do życia? Bo o tym mówimy w niniejszej sytuacji.

Jak ktoś jest agresywny wobec policjanta, to i policjant może zastosować bardziej bolesne środki przymusu. Oczywiście środki te nie powinny stanowić realnego zagrożenia dla życia zatrzymanego. W niniejszej sytuacji doszło do nadużycia i co do tego chyba wszyscy się zgadzają.

Johnny99 napisał(a):
Po drugie - a co jeżeli prawo jest złe?

Typu prawo w PRL? Wówczas sytuacja się zasadniczo zmienia, ale nie mieszajmy różnych systemów prawnych.

Johnny99 napisał(a):
Zasada "oko za oko" jest starożytna. Chciałbyś do niej powrócić? :o

W pewnym stopniu tak. Obecny system uważam za zbyt miłosierny, co w ogólnym bilansie przynosi więcej szkody niż pożytku (szkody w mojej ocenie, gdzie nawrócenie jednego gangstera nie jest warte cierpienia jego N ofiar; nawet dla N = 1).

Johnny99 napisał(a):
Skoro nawet ty piszesz takie rzeczy, to z władzą PiS chyba trzeba się pogodzić, bo nie ma w tym kraju szans na żadną lepszą :(

PiSowi jeszcze nie zapomniałem oddolnych patriotów, przeprosin Błaszczaka za zbyt brutalną interwencję policji wobec jakiejś pisowskiej zadymiary i łamania prawa o ruchu drogowym przez prominentów. O bezprawiu wobec TK i KRS nie wspominając. Więc nie, na PiS raczej nie zagłosuję, chyba że faktycznie przesuną się w stronę prawa i sprawiedliwości.

Johnny99 napisał(a):
Do pewnego stopnia można próbować to wprowadzać: np. ukradłeś komuś 2% jego majątku, to zapłać 2% swojego grzywny. Ale nie da się poprowadzić analogii w rodzaju "szedłeś naćpany ulicą, to zasłużyłeś na 5 sekund rażenia taserem".

Zgadza się. Tutaj raczej chodzi mi o analogię: naruszasz nietykalność policjanta i nie stosujesz się do poleceń (zgodnych z prawem), zasługujesz na 5 sekund rażenia taserem.

Johnny99 napisał(a):
Tak, ale patrz wyżej. Stosowanie abstrakcyjnych reguł ma taką wadę, że czasem osoba łamiąca prawo jest traktowana zbyt łagodnie z punktu widzenia "ludowego poczucia sprawiedliwości". Ale ich niestosowanie oznacza powrót do barbarzyństwa i wycofanie się z cywilizacji. To nie są wady porównywalne.

Nie chodzi mi o pełen krok wstecz, ale może nie wszystkie nasze obecne osiągnięcia są w 100% lepsze od tych barbarzyńskich. Może ci barbarzyńcy też mieli trochę racji (tym bardziej, że np. takiego Hammurabiego barbarzyńcą bym nie nazwał).

Johnny99 napisał(a):
To proste - policjanci być może myśleli, że to ich zbieg, a tylko kręci i udaje naćpanego. Przyzna się, to można by go od razu przymknąć i iść do domu (interwencji dokonywał nocny patrol).

Może... Przyznam, że o tak krótkowzrocznej perspektywie jak iść do domu po służbie nie pomyślałem.


Pt maja 26, 2017 11:36
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Nawet na komuny było to nie do pomyślenia:
Cytuj:
Transport pięciu ukraińskich czołgów wjechał do Polski i przejechał wiele kilometrów po krajowych drogach bez jakiegokolwiek nadzoru naszych służb - wynika z informacji tvn24.pl. Dopiero policja - z własnej inicjatywy - odnalazła konwój i objęła go "dyskretną obserwacją". Ukraińscy czołgiści pojawili się na jednym z przejść granicznych w pierwszych dniach maja. Straż graniczna sprawdziła dokumenty i otworzyła szlabany przed kolumną lawet, na których przewożono pięć czołgów T-64 BM. - Papiery były w porządku, mieli odpowiednie zgody. Problem w tym, że nie było jakiegokolwiek nadzoru nad tym transportem. A powinien być objęty obserwacją na całej długości trasy - mówi nam zastrzegający sobie anonimowość urzędnik MSWiA. (http://www.tvn24.pl)
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju, ... 39973.html

Najwyraźniej straż graniczna nic nie wiedziała o tym transporcie, nie mówiąc o policji itp.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pt maja 26, 2017 12:10
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
SweetChild napisał(a):
Jak ktoś jest agresywny wobec policjanta, to i policjant może zastosować bardziej bolesne środki przymusu.


Tak, ale Stachowiak agresywny nie był.

Cytuj:
Typu prawo w PRL? Wówczas sytuacja się zasadniczo zmienia, ale nie mieszajmy różnych systemów prawnych


Że czego nie róbmy? Nie "typu prawo PRL", tylko typu prawo złe. Ale ok. Piszesz, że wtedy sytuacja się zasadniczo zmienia. W porządku. To następne pytanie: kto decyduje o tym, kiedy i które prawo jest złe?

Cytuj:
W pewnym stopniu tak. Obecny system uważam za zbyt miłosierny, co w ogólnym bilansie przynosi więcej szkody niż pożytku (szkody w mojej ocenie, gdzie nawrócenie jednego gangstera nie jest warte cierpienia jego N ofiar; nawet dla N = 1).


Ciekawa ocena sytuacji. Pożytek z tego jest z grubsza taki, że ulice nie spływają krwią, nie dochodzi do brutalnych samosądów ani publicznych egzekucji, wina jest ustalana na podstawie kryterium zgodności z rzeczywistością, a nie sposobów typu "próba wody" itp. Trudno, oczywiście, ostatecznie zbilansować, czy przypadkiem szkody nie są jeszcze większe, ale osobiście wątpię.

Cytuj:
Więc nie, na PiS raczej nie zagłosuję, chyba że faktycznie przesuną się w stronę prawa i sprawiedliwości.


Nie chodzi o to, czy ty konkretnie zagłosujesz na PiS, tylko o idee, które ciebie może nie, ale wielu ludzi do takiego głosowania prowadzą. Na przykład, że skoro PO "próbowało zawłaszczyć" TK, to my mamy do tego prawo tym bardziej (i w ogóle cały ten festiwal tłumaczeń w stylu: "krytykują, a ciekawe czy krzyczeli, kiedy PO robiła tak samo", który obserwujemy od dnia wyborów)

Cytuj:
Zgadza się. Tutaj raczej chodzi mi o analogię: naruszasz nietykalność policjanta i nie stosujesz się do poleceń (zgodnych z prawem), zasługujesz na 5 sekund rażenia taserem.


Tylko że widać chyba, że to już jest znacznie bardziej skomplikowana analogia. Zwłaszcza gdy wiemy np. że to, co ty zrobiłeś policjantowi, nawet go nie zadrasnęło, a to, co on zrobił tobie, doprowadziło do twojej śmierci (bo tak było w tym przypadku). Mówiąc konkretniej - raczej wszyscy się zgodzą, że jeżeli ktoś strzela do policjanta, ten ma prawo odpowiedzieć ogniem; ale wszyscy raczej zgodzą się też, że policjant, po pierwsze, nie ma prawa użyć przemocy wobec kogoś, kto nie używa przemocy wobec niego lub innej osoby (choćby była to przemoc bierna), a, po drugie, że użyta przemoc musi być adekwatna do zagrożenia i należy od jej stosowania odstąpić od razu jak tylko zagrożenie minie.

Cytuj:
Nie chodzi mi o pełen krok wstecz, ale może nie wszystkie nasze obecne osiągnięcia są w 100% lepsze od tych barbarzyńskich. Może ci barbarzyńcy też mieli trochę racji (tym bardziej, że np. takiego Hammurabiego barbarzyńcą bym nie nazwał).


W jakiejś niewielkiej części mógłbym się zgodzić. Uważam np. że za bardzo zafiksowaliśmy się na karze pozbawienia wolności (pochodzącej z czasów średniowiecznych) - która z czasem zastąpiła większość innych możliwości karania za przestępstwo - a zbyt łatwo zrezygnowaliśmy np. z pracy przymusowej. W pewnych sytuacjach zastosowanie czegoś w rodzaju zasady "oko za oko" wydaje mi się znacznie bardziej sensowne - my np. zamykamy ludzi do więzień na koszt podatnika za fałszowanie faktur, zamiast po prostu kazać im oddać (z odsetkami naturalnie) to, co nakradli i zadośćuczynić skrzywdzonym i społeczeństwu stratę z własnego majątku (albo np. właśnie przez prace przymusowe). Ale tu też nie widzę większych analogii z wypadkiem, o którym mówimy. Zwłaszcza, że przyjęcie mojej optyki de facto - przynajmniej takie mam wrażenie, bo nie próbowałem nigdy precyzować tej koncepcji - oznaczałoby złagodzenie kar w większości przypadków (moim zdaniem np. należałoby całkowicie zlikwidować karę pozbawienia wolności; więzienia powinny służyć nie karaniu, tylko wyłącznie izolacji ludzi, których pozostawienie na wolności mogłoby zagrażać życiu i zdrowiu innych osób). Ale to inny temat.

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Pt maja 26, 2017 17:45
Zobacz profil
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Znalazłem coś takiego
http://telewizjarepublika.pl/dlaczego-m ... 44657.html
Ale nie mam gdzie tego zweryfikować. Patrząc na publikowane wyniki to jest to prawda. Ale jeśli jest to prawda to oznacza totalne upartyjnienie większości mediów w Polsce i działanie nie informacyjne a propagandowe. W myśl zasady jeśli teza przeczy faktom to tym gorzej dla faktów.
Ma ktoś informacje jak naprawdę wyglada kondycja spółek skarbu państwa? Poszukuje wiarygodnego źrodła.


N maja 28, 2017 9:25
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
No popatrz. Cud jakiś :o . Jeszcze we wrześniu były tyły http://www.money.pl/gospodarka/wiadomos ... 54190.html, a tu ogromne zyski :shock:

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


N maja 28, 2017 9:54
Zobacz profil
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Coroner napisał(a):
Znalazłem coś takiego
http://telewizjarepublika.pl/dlaczego-m ... 44657.html
Ale nie mam gdzie tego zweryfikować. Patrząc na publikowane wyniki to jest to prawda. Ale jeśli jest to prawda to oznacza totalne upartyjnienie większości mediów w Polsce i działanie nie informacyjne a propagandowe. W myśl zasady jeśli teza przeczy faktom to tym gorzej dla faktów.
Ma ktoś informacje jak naprawdę wyglada kondycja spółek skarbu państwa? Poszukuje wiarygodnego źrodła.

Fantazje p. Kuźmiuka raczej nie są weryfikalne.....jak choćby
http://wgospodarce.pl/opinie/28323-dobr ... rzeja-dudy


N maja 28, 2017 10:11
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Wiem co pisały media i dlatego szukam wiarygodnych źródeł a dostałem atak na polityka. Wiem, ze jak ktoś ma w przynależności PiS to dla was jest juz niewiarygodny. Ja szukam faktów. Małgosia przedstawiła jakieś dane ale z dawnego okresu. Pytałem o możliwość weryfikacji tego co napisali a nie atakowania bo to przecież PiS.


N maja 28, 2017 10:46
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Coroner napisał(a):
Wiem co pisały media i dlatego szukam wiarygodnych źródeł a dostałem atak na polityka. Wiem, ze jak ktoś ma w przynależności PiS to dla was jest juz niewiarygodny. Ja szukam faktów. Małgosia przedstawiła jakieś dane ale z dawnego okresu. Pytałem o możliwość weryfikacji tego co napisali a nie atakowania bo to przecież PiS.

Nie dostałeś atak na polityka ale próbkę jego rzetelności.....a ocena wiarygodności każdego człowieka, to nie krytyka.
Bo gdyby nikt nie podlegał podobnej ocenie to pozostałaby jedynie anarchia....róbta co chceta i piszta co chceta.


N maja 28, 2017 10:51
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 14508 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 404, 405, 406, 407, 408, 409, 410 ... 968  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL