Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt kwi 16, 2024 15:03



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14508 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 456, 457, 458, 459, 460, 461, 462 ... 968  Następna strona
 Przegląd prasy i Aktualności 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt paź 03, 2017 19:05
Posty: 27
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
andej napisał(a):
Wydaje mi się, że celowe negowanie oficjalnych prognoz ma na celu deprecjację Polski i jej obywateli. Uznaję to za działanie na szkodę moją i moich rodaków mieszkających w swojej Ojczyźnie Polsce.

Zgadza się. I jak tu nie wierzyć w spiskowe teorie?


Wt paź 03, 2017 19:28
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz cze 09, 2005 16:37
Posty: 10694
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Mamy dane ostateczne za wrzesień 2017, zgodne z wcześniejszym szacunkiem.

Poza tym BIEC: Wskaźnik Przyszłej Inflacji w październiku wzrósł o ok. 0,5 pkt, więc Małgosiaa nie jest odosobniona w swoich oczekiwaniach inflacyjnych.

Zobaczymy, czy rację będzie miała agencja ratingowa, czy tzw. "ulica".


Cz paź 12, 2017 13:22
Zobacz profil
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
SweetChild napisał(a):
Mamy dane ostateczne za wrzesień 2017, zgodne z wcześniejszym szacunkiem.

Poza tym BIEC: Wskaźnik Przyszłej Inflacji w październiku wzrósł o ok. 0,5 pkt, więc Małgosiaa nie jest odosobniona w swoich oczekiwaniach inflacyjnych.

Zobaczymy, czy rację będzie miała agencja ratingowa, czy tzw. "ulica".

Gdy pod adresem innych grup, jaką dziś usłyszeli rezydenci, padnie ze strony pisowskich posłów zalecenie niech jadą (na emigrację), to 'ulica" nie przepuści i szlag trafi wszelkie pozytywne ratingi.


Cz paź 12, 2017 14:49

Dołączył(a): Śr kwi 26, 2017 15:16
Posty: 2261
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Eeee nie mysle.
Rezydenci medyczni to mala grupa lekarzy ( relatywnie ), co oni obchodza elektorat PiS?
Ten elektorat ktory i tak uwaza ze lekarze w Polsce maja sie swietnie i jest to nastepna "kasta" ktorej trzeba przytrzec nosa tak jak sedziom ?
Takie wnioski po obejrzeniu wczoraj zestawu programow TVP Info - Gosc Wiadomosci, Minela 20 i jakias nastepna bzdura tlumaczaca rzeczywistosc "na nasze" - ostry atak na lekarzy w tle wspomnien katastrofy smolenskiej i zaniedban / bledow wladz PO.
Oczywiscie bez slowa na temat protesow lekarzy rezydentow.
Ogladacz TVP zyje w troszke innej rzeczywistosci.


Cz paź 12, 2017 17:08
Zobacz profil
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
subadam napisał(a):
Eeee nie mysle.
Rezydenci medyczni to mala grupa lekarzy ( relatywnie ), co oni obchodza elektorat PiS?
Ten elektorat ktory i tak uwaza ze lekarze w Polsce maja sie swietnie i jest to nastepna "kasta" ktorej trzeba przytrzec nosa tak jak sedziom ?
Takie wnioski po obejrzeniu wczoraj zestawu programow TVP Info - Gosc Wiadomosci, Minela 20 i jakias nastepna bzdura tlumaczaca rzeczywistosc "na nasze" - ostry atak na lekarzy w tle wspomnien katastrofy smolenskiej i zaniedban / bledow wladz PO.
Oczywiscie bez slowa na temat protesow lekarzy rezydentow.
Ogladacz TVP zyje w troszke innej rzeczywistosci.

Że też masz cierpliwość oglądać ten chłam.....podziwiam szczerze.


Cz paź 12, 2017 17:55

Dołączył(a): Śr kwi 26, 2017 15:16
Posty: 2261
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Taki peeping Tom - podgladam przeciwnika i z dwoch przekazow propagandowych straram sie wylowic ziarnko prawdy :).


Cz paź 12, 2017 23:28
Zobacz profil

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Polecam dla równowagi: https://www.youtube.com/watch?v=uutuvkJrUoM

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


Pt paź 13, 2017 15:36
Zobacz profil
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Andy72 napisał(a):

Dla równowagi :o ....nie pojmujesz istoty rzeczy.
W TVPInfo programy robią karierowicze, zniknie dobra zmiana to i karierowicze znikną.
Podany przez Ciebie program robi fanatyk, który nawet Bogiem pogardził, a jak uczy historia, to fanatycy stwarzają hekatombę dla ludzkości.
To fanatycy potwornie nienawidzą gardząc innymi ludźmi - To jest zemsta za sytuację wytworzona przez kabareciarza. To po prostu Adrian mści sie na prezesie. Ja to odbieram jako kłótliwość pana prezydenta - nie służy przy nodze to tylko pospolity mściwy, małostkowy Adrian.....ot fanatyzm.


So paź 14, 2017 8:19

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Andy72 napisał(a):


:lol: :lol: :lol:

...i na dzień dobry typ w koszulce z symbolem powszechnie używanym przez neonazistów.

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


N paź 15, 2017 8:36
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 07, 2014 13:31
Posty: 2790
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Alus napisał(a):
...
W TVPInfo programy robią karierowicze, zniknie dobra zmiana to i karierowicze znikną.
...

Tak jak znikali z TVN, Polsatu czy GW i rządowej TVP gdy rządziła zła zmiana.

Nie znikną nigdy. Owady do miodu się garną. Do tej pory karierowicze z okresu złej zmiany brylują w antypolskich mediach. I szczują ile się da na Polskę. Nie w smak, że polski rząd odzyskuje podmiotowość na arenie międzynarodowej. I że gospodarka ma się coraz lepiej.

A 2,4k za dyżur to dla mnie marzenie. Chciałbym mieć takie możliwości.
Mają rację walcząc o swoją kasę. Każdy powinien to potrafić. Ale gdyby chcieli zmniejszenia kolejek, to wzięliby się ostrzej do roboty. I wtedy uzyskaliby moralne prawo do podwyżek.


N paź 15, 2017 9:10
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr kwi 26, 2017 15:16
Posty: 2261
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
"Odzyskuje podmiotowosc na arenie miedzynarodowej" - ktorej, bo ja jak narazie widze dokladna odwrotnosc tego odzyskiwania.
"A 2,4k za dyżur to dla mnie marzenie." Za jaki dyzur, to placa za caly etat.

"Ale gdyby chcieli zmniejszenia kolejek, to wzięliby się ostrzej do roboty. I wtedy uzyskaliby moralne prawo do podwyżek."
No pracuja w dwoch lub 3 miejscach zeby sie utrzymac i wyrabiaja 100 godzin tygodniowo. Watpie czy mozna sie wziasc jeszcze ostrzej do roboty bo przy 100 godzinach czasu na sen brakuje.
Jednym slowem bzdury z dwurury kolego opowiadasz.


N paź 15, 2017 23:33
Zobacz profil
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
subadam napisał(a):
"Odzyskuje podmiotowosc na arenie miedzynarodowej" - ktorej, bo ja jak narazie widze dokladna odwrotnosc tego odzyskiwania.
"A 2,4k za dyżur to dla mnie marzenie." Za jaki dyzur, to placa za caly etat.

"Ale gdyby chcieli zmniejszenia kolejek, to wzięliby się ostrzej do roboty. I wtedy uzyskaliby moralne prawo do podwyżek."
No pracuja w dwoch lub 3 miejscach zeby sie utrzymac i wyrabiaja 100 godzin tygodniowo. Watpie czy mozna sie wziasc jeszcze ostrzej do roboty bo przy 100 godzinach czasu na sen brakuje.
Jednym slowem bzdury z dwurury kolego opowiadasz.

Dyrektor Szpitala Specjalistycznego w Warszawie dr Rosłon ogłosił w TVPInfo jakoby płacił 100 zł z dyżur, na co na tt i fb odezwali się rezydenci pracujący w tymże szpitalu, że cieszą się z zapowiedzianej podwyżki, bo dotychczas dr Rosłon płacił im po 300 zł za 24-godzinny dyżur.
Nikt nie stoi w kolejkach do lekarza pierwszego kontaktu - czyli do rezydentów.
W rocznych-dwuletnich kolejach stoją pacjenci do lekarzy specjalistów.
Do urologa w Kielcach można było sie rejestrować na pół roku z wyprzedzeniem, teraz dopiero za rok można podejść sie zarejestrować na wizytę za pół/rok później.


Pn paź 16, 2017 7:55

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Alus napisał(a):
Podany przez Ciebie program robi fanatyk, który nawet Bogiem pogardził, a jak uczy historia, to fanatycy stwarzają hekatombę dla ludzkości.

I mówi to miłośniczka jezuity Kramera...


JedenPost napisał(a):
...i na dzień dobry typ w koszulce z symbolem powszechnie używanym przez neonazistów.

Widzę ze mijasz się z prawdą. Krzyż połączony z kołem nie jest żadnym symbolem neonazistów! Wprost przeciwnie - publicysta ostro sprzeciwia się ukraińskiemu kultowi Bandery.

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


Pn paź 16, 2017 14:18
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 07, 2014 13:31
Posty: 2790
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
W młodości pracowałem po ok. 100 godzin tygodniowo. Przyznaję, że to jest męczące. Praca, dojazd, jedzenie i sen. Dodatkowo każdego dnia traciłem 3 godziny na dojazd. Po kilku miesiącach wysiadłem. Ale gdy jeden dzień wolny w tygodniu, to już dało się ciągnąć dłużej. I cieszyć się, że trochę więcej wpada do kieszeni.
I przyznaję, że nie chciałbym uzyskiwać porady od lekarza, który pracuje na etacie bezpośrednio po 24 godzinnym dyżurze, w czasie którego nie pospał nawet godziny. Na szczęście taki traf niezbyt często się zdarza. Ostatnio obserwowałem sporo spędzając bezsenne noce na szpitalnych korytarzach.
Jestem przekonany, że większa kasa dla (p)rezydentów nie przełoży się na zmniejszenie kolejek. Konieczne są zmiany systemowe. Na dodatek przeprowadzane systematycznie i konsekwentnie. I bez końca. Bo zawsze może być lepiej.
I tego życzę sobie i moim rodakom, a także innym zmuszonym do korzystania z pomocy medycznej.


Pn paź 16, 2017 14:29
Zobacz profil
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Andy72 napisał(a):
Alus napisał(a):
Podany przez Ciebie program robi fanatyk, który nawet Bogiem pogardził, a jak uczy historia, to fanatycy stwarzają hekatombę dla ludzkości.

I mówi to miłośniczka jezuity Kramera...

A co Ci w o. Kramerze zawadza?.....jest nacjonalistą, rasistą, zrzucił sutannę, obraża pogardliwie ludzi nie podzielających jego poglądów????
Gdyby polski Kościół posiadał więcej takich Kramerów, kościoły, seminaria i zakony nie świeciłyby pustkami.....


JedenPost napisał(a):
...i na dzień dobry typ w koszulce z symbolem powszechnie używanym przez neonazistów.

Cytuj:
Widzę ze mijasz się z prawdą. Krzyż połączony z kołem nie jest żadnym symbolem neonazistów! Wprost przeciwnie - publicysta ostro sprzeciwia się ukraińskiemu kultowi Bandery.

Krzyż otoczony kołem to krzyż celtycki, wywodzący się z pogańskich wierzeń wykorzystywany przez ruchy rasistowskie i neonazistów jako własny symbol.


Pn paź 16, 2017 15:57
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 14508 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 456, 457, 458, 459, 460, 461, 462 ... 968  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL