Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz kwi 25, 2024 13:28



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14508 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 440, 441, 442, 443, 444, 445, 446 ... 968  Następna strona
 Przegląd prasy i Aktualności 
Autor Wiadomość
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
andej napisał(a):
Nowy oręż w walce ze znienawidzonym PISem działa. Astroturfing przynosi efekty. Tysiące ogłupiałych ludzi protestuje przeciw odbieraniu złodziejom ukradzionego VATu i broni prawniczej mafii chroniącej paliwowe (nie tylko) przewały.
Ciekawym jak się zachowają, gdy do świadomości dojdzie, w czyim interesie protestują.

Protest przeciwko ustawie o SN to obrona złodziei? :o VAT jest uszczelniany od dawna, a protesty na taka skalę są dopiero przy zawłaszczaniu ostatniego niezależnego organu. A dlaczego tak w pospiechu uchwalono? To wyjasnia Krystyna Pawłowicz na fb:
https://wiadomosci.wp.pl/szokujacy-wpis ... 822421633a

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


N lip 23, 2017 12:27
Zobacz profil
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Alus napisał(a):
Może przez fatalny dla Polski sierpień....do artykułu nalezy jeszcze dodać - sierpień to hekatomba Warszawy
https://www.deon.pl/religia/kosciol-i-s ... pozno.html

Nienawiści jest jest więcej to prawda i jest to też efektem jakiegoś medialnego przekazu, lecz są i takie media ktore robią wiele aby ten obraz odpowiednio przejaskrawić.
Pamiętam jak obudził mnie krzyk mojego kolegi gdy usłyszał w TVN jak to nie wpuszczono kobietę z czarnym dzieckiem do Kościoła.
''Polacy to rasiści,faszyści,nienawidzę tej polskiej katolickiej hołoty,k..,ch....''

A jak sobie trochę poczytałem na temat tego zdarzenia to się okazało że kilku czy też może i więcej Polaków uczestniczących w tym incydencie stanęło zdecydowanie po stronie tej kobiety z dzieckiem.
No ale Polacy to rasiści. :(
Muszę przyznać że znacznie częściej spotykam się z nienawiścią do Kościoła i księży niż do tych co mają inny kolor skóry.
Pewnie że sami są trochę winni że tak są postrzegani jednak są takie media które odpowiednio pomnożą te ich grzeszki.

Chalidow gdy wygrał swą walkę był poczęstowany gwizdami(kiedyś tego nie było).
Jednak potem skomentował że to tylko garstka tak się zachowała.


N lip 23, 2017 12:42
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Małgosiaa napisał(a):
andej napisał(a):
Nowy oręż w walce ze znienawidzonym PISem działa. Astroturfing przynosi efekty. Tysiące ogłupiałych ludzi protestuje przeciw odbieraniu złodziejom ukradzionego VATu i broni prawniczej mafii chroniącej paliwowe (nie tylko) przewały.
Ciekawym jak się zachowają, gdy do świadomości dojdzie, w czyim interesie protestują.

Protest przeciwko ustawie o SN to obrona złodziei? :o VAT jest uszczelniany od dawna, a protesty na taka skalę są dopiero przy zawłaszczaniu ostatniego niezależnego organu. A dlaczego tak w pospiechu uchwalono? To wyjasnia Krystyna Pawłowicz na fb:
https://wiadomosci.wp.pl/szokujacy-wpis ... 822421633a

Tym postem wpisałaś się w szeregi ogłupiałych ludzi i stałaś się obrończynią złodziei :D


N lip 23, 2017 13:47
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Żartujesz? Dawno mnie zaliczono do tej grupy :D.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


N lip 23, 2017 13:53
Zobacz profil
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
filaster napisał(a):
Alus napisał(a):
Może przez fatalny dla Polski sierpień....do artykułu nalezy jeszcze dodać - sierpień to hekatomba Warszawy
https://www.deon.pl/religia/kosciol-i-s ... pozno.html

Nienawiści jest jest więcej to prawda i jest to też efektem jakiegoś medialnego przekazu, lecz są i takie media ktore robią wiele aby ten obraz odpowiednio przejaskrawić.
Pamiętam jak obudził mnie krzyk mojego kolegi gdy usłyszał w TVN jak to nie wpuszczono kobietę z czarnym dzieckiem do Kościoła.
''Polacy to rasiści,faszyści,nienawidzę tej polskiej katolickiej hołoty,k..,ch....''

A jak sobie trochę poczytałem na temat tego zdarzenia to się okazało że kilku czy też może i więcej Polaków uczestniczących w tym incydencie stanęło zdecydowanie po stronie tej kobiety z dzieckiem.
No ale Polacy to rasiści. :(
Muszę przyznać że znacznie częściej spotykam się z nienawiścią do Kościoła i księży niż do tych co mają inny kolor skóry.
Pewnie że sami są trochę winni że tak są postrzegani jednak są takie media które odpowiednio pomnożą te ich grzeszki.

Chalidow gdy wygrał swą walkę był poczęstowany gwizdami(kiedyś tego nie było).
Jednak potem skomentował że to tylko garstka tak się zachowała.

Media mają bardzo dużo za uszami, ale to nie media podstawiły aktora z wykrzywioną nienawiścią twarzą krzyczącego wy zdradzieckie mordy.


N lip 23, 2017 13:56
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Alus napisał(a):
Media mają bardzo dużo za uszami, ale to nie media podstawiły aktora z wykrzywioną nienawiścią twarzą krzyczącego wy zdradzieckie mordy.

Otwarcie tu muszę przyznać że mnie się zdarzyło nazwać kogoś śmieciem.Wiem że zostałem wyprowadzony z równowagi przez czyjeś chamskie postępowanie,ale to nie zmienia tego faktu że moje zachowanie było niegodziwe.
Wiem że trochę różnych moich chamskich zachowań się uzbierało i ktoś mógłby na ich podstawie sklecić filastra-chama.
Naprawdę radzisz sobie dobrze ze swoimi emocjami a nienawiść do kogoś bądz czegoś jest Ci obca?
https://www.youtube.com/watch?v=BsNqORI78JU&t=3s
https://www.youtube.com/watch?v=N1y5RKuJ71g

Osąd Boży może okazać się zupełnie inny niż Twój Alus.

21 Nie każdy, który Mi mówi: "Panie, Panie!", wejdzie do królestwa niebieskiego, lecz ten, kto spełnia wolę mojego Ojca, który jest w niebie.
http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=250


N lip 23, 2017 14:38
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
filaster napisał(a):
Naprawdę radzisz sobie dobrze ze swoimi emocjami a nienawiść do kogoś bądz czegoś jest Ci obca?


Nienawiść do kogoś jest mi całkowicie obca, z emocjami radzę sobie gorzej. Z tym, że ja nie rządzę krajem.

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


N lip 23, 2017 14:46
Zobacz profil
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Cytuj:
Osąd Boży może okazać się zupełnie inny niż Twój Alus.

Zdecydowanie osąd Boga będzie inny niż mój.
Przy czym podanie zdarzenia z sejmu nie stanowi samo w sobie osądzania.
Gdyby podanie faktu, czy informacji stanowiło z automatu osąd, to unikając osądzania winniśmy wszyscy być ślepi, głusi i niemi.
Każdemu raczej trudno uniknąć emocji, ale u mnie nawet w furii gdy padną niecenzuralne słowa przekleństw: k***, p***, od***, nigdy nie są one skierowane wobec człowieka w rodzaju kanalio, debilu, miernoto, głupku.....etc.


N lip 23, 2017 14:57
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Alus napisał(a):
Tym postem wpisałaś się w szeregi ogłupiałych ludzi i stałaś się obrończynią złodziei :D

Żyjemy w takim kłamstwie i byliśmy i jesteśmy poddawani różnym manipulacjom że niełatwo jest dociec gdzie tu prawda a gdzie fałsz.
Nasze wyobrażenia o kimś bądz o czymś są często nic nie wartymi iluzjami.

Filaster np kiedyś wierzył w uczciwe sądy lecz gdy kilka razy zdarzyło mu się dochodzić swoich praw to szybko poznał gdzie jest jego prawdziwe miejsce w szyku.W Sądach cywilnych to jeszcze można o coś zawalczyć ale prokuratura to już jedna wielka kpina.
Żyjemy jeszcze w państwie typu Pan Wójt i Pleban
.
Nie mogę zrozumieć też tego dlaczego duża część społeczeństwa tak bezkrytycznie ufa politykom którzy są odpowiednio wyszkoleni w tym jak się mizdrzyć przed kamerą.
I ufa się też tak bezkrytycznie mediom które są powiązane z klasą polityczną i różnymi zródłami finansowania.

W naszym codziennym życiu nie raz wielokrotnie zawiedliśmy się na kimś kto był dla nas godny zaufania.
Nie raz przez kogoś zostaliśmy oszukani.
Natomiast jak politycy z naszej ulubionej partii politycznej coś popełnią to my nie chcemy o tym słyszeć.

Mój znajomy jak zaliczył upadek z konia(stracił stanowisko) to sam przyznał że pieniądze i władza niszczą.

Bowiem:
''Łatwiej jest wielbłądowi przejść przez ucho igielne,niż bogatemu wejść do królestwa Bożego''


No ale w naszym mniemaniu ci panowie w garniturkach z odpowiednio wypracowaną gadką i zachowaniami przecież nie mogą być gorsi od nas samych.


N lip 23, 2017 15:15

Dołączył(a): N maja 29, 2016 14:48
Posty: 3265
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Łatwo jest narzekać na polityków - ale macie inny pomysł?
Polityka bez polityków?

_________________
pozdrawiam serdecznie
Marek
Obrazek


N lip 23, 2017 15:31
Zobacz profil WWW
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Alus napisał(a):
Cytuj:
Osąd Boży może okazać się zupełnie inny niż Twój Alus.

Zdecydowanie osąd Boga będzie inny niż mój.
Przy czym podanie zdarzenia z sejmu nie stanowi samo w sobie osądzania.
Gdyby podanie faktu, czy informacji stanowiło z automatu osąd, to unikając osądzania winniśmy wszyscy być ślepi, głusi i niemi.
Każdemu raczej trudno uniknąć emocji, ale u mnie nawet w furii gdy padną niecenzuralne słowa przekleństw: k***, p***, od***, nigdy nie są one skierowane wobec człowieka w rodzaju kanalio, debilu, miernoto, głupku.....etc.

Natrafiono tu na bardzo słaby punkt naczelnego prezesa naszego kraju biorąc pod uwagę jak z jego brata kiedyś szydzono a teraz go wyciągają.Moim zdaniem celowo.Taka po prostu brutalna walka polityczna.Zobaczymy czy często będą to robić.
Ktoś inny może tak to widzieć:
https://wpolityce.pl/polityka/349723-hi ... le-pogardy

Jeśli ktoś powie np do kogoś debilu w w jakimś afekcie to inaczej pewnie należy to osądzić niż jakby to uczynił z premedytacją.
Ktoś kto nazwał kogoś debilem może przyznać się do błędu i żałować tego co zrobił.
Może też wcale tego nie żałować.

No wierzę że nie nazwiesz kogoś kanalią ale możesz też łagodniej kogoś określić lecz w sercu mieć pełno nienawiści.
Tej nienawiści u ciebie mogłoby być więcej niż u tego co nazwał kogoś kanalią.
Sama musisz się w tym rozeznać.


N lip 23, 2017 15:41
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Cytuj:
Natrafiono tu na bardzo słaby punkt naczelnego prezesa naszego kraju biorąc pod uwagę jak z jego brata kiedyś szydzono a teraz go wyciągają.Moim zdaniem celowo.Taka po prostu brutalna walka polityczna.Zobaczymy czy często będą to robić.
Ktoś inny może tak to widzieć:
https://wpolityce.pl/polityka/349723-hi ... le-pogardy

Każda osoba, która dobrowolnie wybiera stanowisko publiczne musi mieć świadomość, że obok fruktów napotka i szyderstwo i drwinę.....z papieża tez drwią papież idiota, straszne.

Cytuj:
No wierzę że nie nazwiesz kogoś kanalią ale możesz też łagodniej kogoś określić lecz w sercu mieć pełno nienawiści.
Tej nienawiści u ciebie mogłoby być więcej niż u tego co nazwał kogoś kanalią.
Sama musisz się w tym rozeznać.

Sama się rozeznałam, i nie istotne czy Ty w to wierzysz, czy nie.


N lip 23, 2017 17:09
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Marek_Piotrowski napisał(a):
Łatwo jest narzekać na polityków - ale macie inny pomysł?
Polityka bez polityków?

Gdyby wszyscy kierowali się powyższym, dalej żylibyśmy w komunie. Mam nadzieję, że wyznawcy PiS obudzą się wcześniej niż z ręką w nocniku.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


N lip 23, 2017 17:10
Zobacz profil
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
filaster napisał(a):
Alus napisał(a):
Tym postem wpisałaś się w szeregi ogłupiałych ludzi i stałaś się obrończynią złodziei :D

Żyjemy w takim kłamstwie i byliśmy i jesteśmy poddawani różnym manipulacjom że niełatwo jest dociec gdzie tu prawda a gdzie fałsz.
Nasze wyobrażenia o kimś bądz o czymś są często nic nie wartymi iluzjami.

Filaster np kiedyś wierzył w uczciwe sądy lecz gdy kilka razy zdarzyło mu się dochodzić swoich praw to szybko poznał gdzie jest jego prawdziwe miejsce w szyku.W Sądach cywilnych to jeszcze można o coś zawalczyć ale prokuratura to już jedna wielka kpina.
Żyjemy jeszcze w państwie typu Pan Wójt i Pleban
.
Nie mogę zrozumieć też tego dlaczego duża część społeczeństwa tak bezkrytycznie ufa politykom którzy są odpowiednio wyszkoleni w tym jak się mizdrzyć przed kamerą.
I ufa się też tak bezkrytycznie mediom które są powiązane z klasą polityczną i różnymi zródłami finansowania.

W naszym codziennym życiu nie raz wielokrotnie zawiedliśmy się na kimś kto był dla nas godny zaufania.
Nie raz przez kogoś zostaliśmy oszukani.
Natomiast jak politycy z naszej ulubionej partii politycznej coś popełnią to my nie chcemy o tym słyszeć.

Mój znajomy jak zaliczył upadek z konia(stracił stanowisko) to sam przyznał że pieniądze i władza niszczą.

Bowiem:
''Łatwiej jest wielbłądowi przejść przez ucho igielne,niż bogatemu wejść do królestwa Bożego''


No ale w naszym mniemaniu ci panowie w garniturkach z odpowiednio wypracowaną gadką i zachowaniami przecież nie mogą być gorsi od nas samych.

Jako podsumowanie:
- Na wstępie trzeba pogratulować sprawności sądu. Szczególnego znaczenia nabiera ona, kiedy konstatujemy ją z niewielką, powszechnie krytykowaną sprawnocią sądów powszechnych.
Można powiedzieć, że na tle sądów powszechnych Sąd Najwyższy błyszczy, jeżeli chodzi o szybkość orzekania.
Jak pan prezes wspomniał, jest ona na poziomie europejskim, to niewątpliwie satysfakcjonuje.
, lipiec 2012r, S. Piotrowicz.
Na polecenie prezesa 5 lat później wedle posła S. Piotrowicza SN jest zakałą polskiego wymiaru sprawiedliwości.


N lip 23, 2017 17:30
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
I proszę, rozłam w PiS?
Cytuj:
Jak dowiaduje się portal wPolityce.pl, prezydent Andrzej Duda skłania się ku odesłaniu ustawy o Sądzie Najwyższym do Trybunału Konstytucyjnego.

Jednocześnie głowa państwa podpisze dwie pozostałe ustawy, w tym o Krajowej Radzie Sądownictwa.

– Decyzja została już właściwie podjęta. W tej sprawie na prezydenta naciskała nie tylko opozycja, ale także niektóre środowiska związane z obecnym obozem rządzącym – miał dowiedzieć się portal wpolityce.pl.
https://www.magnapolonia.org/prezydent- ... podpisana/

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


N lip 23, 2017 18:54
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 14508 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 440, 441, 442, 443, 444, 445, 446 ... 968  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL