Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt kwi 23, 2024 17:59



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14508 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 390, 391, 392, 393, 394, 395, 396 ... 968  Następna strona
 Przegląd prasy i Aktualności 
Autor Wiadomość
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Ja się śmieje z obu opcji. A to co wyczyniają w kulcie jednostki to zabawa na całego. Patrząc na wiernopoddancze wystąpienia obrońców Króla Europy to jakbym widział stare filmy Kronik Filmowych. Zreszta to jak PiS popiera Kaczyńskiego to wyglada tak samo.
A co do twojego komentarza to juz dawno podzieliłem tych co wypowiadają się na forum w tematach politycznych jako PiS i antyPiS i widać ze trafnie. System plemienny. I widzę ze nić się nie pomyliłem. Twój głos tez się w to wszystko wpisuje.


Cz kwi 20, 2017 6:23
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Coroner napisał(a):
A co do twojego komentarza to juz dawno podzieliłem tych co wypowiadają się na forum w tematach politycznych jako PiS i antyPiS i widać ze trafnie. System plemienny. I widzę ze nić się nie pomyliłem. Twój głos tez się w to wszystko wpisuje.

Następny psychoanalityk/psycholog :? . Mój głos od zawsze jest ten sam i na jego podstawie byłam PiSuarem, POpaprańcem, bardziej czerwoną niż można być, zakutym katolandzkim łbem,
zaczadzona michnikowszczyzną, lewakiem
i nie pamiętam kim jeszcze. Takie a mixture of everything, gdzie każdy znajdzie to co chce znaleźć.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Cz kwi 20, 2017 6:32
Zobacz profil
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
No coz: Coroner na prezesa, premiera i prezydenta!
Bedzie, ach, taki obiektywny i ani za ani przeciw PiS.


Cz kwi 20, 2017 6:32
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Coroner napisał(a):
Tak.
W końcu to PO rozkręcała cała akcje. Kto sieje wiatr zbiera burze.

No tak...to Po zadecydowało o głosowaniu 1:27, to PO wysłało Kaczyńskiego na lotnisko z kwiatami w celu powitania "zwyciężczyni" Szydło, to PO wznowiło zamknięte śledztwa z lat 2011-2014.....co jeszcze w swoim obiektywizmie wymyślisz?

Coroner napisał(a):
Ja się śmieje z obu opcji.

Z PiS przez łzy......


Cz kwi 20, 2017 6:47

Dołączył(a): Pt gru 07, 2012 8:14
Posty: 238
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Coroner napisał(a):
Ja się śmieje z obu opcji...


Ojca oszukasz.... matkę oszukasz........... natury nie oszukasz.


Cz kwi 20, 2017 7:06
Zobacz profil
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Alus napisał(a):
Coroner napisał(a):
Tak.
W końcu to PO rozkręcała cała akcje. Kto sieje wiatr zbiera burze.

No tak...to Po zadecydowało o głosowaniu 1:27, to PO wysłało Kaczyńskiego na lotnisko z kwiatami w celu powitania "zwyciężczyni" Szydło, to PO wznowiło zamknięte śledztwa z lat 2011-2014.....co jeszcze w swoim obiektywizmie wymyślisz?

Coroner napisał(a):
Ja się śmieje z obu opcji.

Z PiS przez łzy......

To Krystyna Janda jest z PiS? Człowiek na trochę wyjedzie i nie ogląda tv i nie jest na bieżąco z tym co się w kraju dzieje. Może podaj link do tego newsa.


Cz kwi 20, 2017 10:36
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Kael napisał(a):
No coz: Coroner na prezesa, premiera i prezydenta!
Bedzie, ach, taki obiektywny i ani za ani przeciw PiS.

Polityk nie może być obiektywny. Przynajmniej w systemie partyjnym którego nie jestem zwolennikiem. Dlatego nie kwalifikuje się do tych funkcji bo wole myślec i wyciągać wnioski a nie klepać jak mu prezes Kaczyński czy Tusk każą myślec i mowić.
Czego i członkom plemienia antyPiS i PiS życzę.


Cz kwi 20, 2017 10:39
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Czyli wytworny krytykant na uboczu, ktory rak sobie nie brudzi ale osadza?
To ja wole widziec, jak jest i wlaczac sie aktywnie ku dobru wspolnemu, gdzie moge i dbac o odsuniecie szkodnikow od wladzy, jesli sie juz do niej dorwali.

Nie podoba ci sie system? To masz obowiazek pomoc w tworzeniu lepszego.


Cz kwi 20, 2017 10:54
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Chętnie. Nawet swojego czasu udzieliłem poparcia ruchowi który zakładał Paweł Kukiz. Nie mowię o Kukiz15 bo to juz trochę inny ruch. Miałem nadzieje na zmianę ale wszystko pozostało po staremu. Jak się objawi formacja republikańska z propozycja zmiany systemu politycznego to chętnie się zaangażuje. Mowię o wartościach republikańskich konserwatywne w sprawach moralnych i wolnorynkowe w sprawach gospodarczych. Niestety to co mamy na rynku politycznym to wybór mniejszego zła. Juz wole zostać w domu niż głosować na PO, PiS, PSL, SLD, Kukiz15, czy .N

Szkodniki mówisz. Nie podoba mi się to co robi PiS ale zauważ ze to co zrobiła PO przez 8 lat to doprowadzenie do tego ze mieliśmy Państwo działające teoretyczńie. Sami politycy PO tak mówili o Polsce. Wcześniej jednak instrumenty państwa działały. PiS teraz próbuje uruchomić je powrotne ale robi błąd bo chce wszystko kontrolować co na pewno nie skończy się dobrze dla Polski.


Cz kwi 20, 2017 11:17
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Coroner napisał(a):
Alus napisał(a):
Coroner napisał(a):
Tak.
W końcu to PO rozkręcała cała akcje. Kto sieje wiatr zbiera burze.

No tak...to Po zadecydowało o głosowaniu 1:27, to PO wysłało Kaczyńskiego na lotnisko z kwiatami w celu powitania "zwyciężczyni" Szydło, to PO wznowiło zamknięte śledztwa z lat 2011-2014.....co jeszcze w swoim obiektywizmie wymyślisz?

Coroner napisał(a):
Ja się śmieje z obu opcji.

Z PiS przez łzy......

To Krystyna Janda jest z PiS? Człowiek na trochę wyjedzie i nie ogląda tv i nie jest na bieżąco z tym co się w kraju dzieje. Może podaj link do tego newsa.

Lecisz bezsensownie po bandzie....Janda "wygrała" stosunkiem 1:27, Jandzie Kaczyński wręczał kwiaty.....

Cytuj:
Polityk nie może być obiektywny. Przynajmniej w systemie partyjnym którego nie jestem zwolennikiem. Dlatego nie kwalifikuje się do tych funkcji bo wole myślec i wyciągać wnioski a nie klepać jak mu prezes Kaczyński czy Tusk każą myślec i mowić.
Czego i członkom plemienia antyPiS i PiS życzę.

Najwidoczniej masz pełne kwalifikacje się na polityka w rodzaju Kaczyński/Tusk, bo nikogo na forum nie zdołałeś przekonać do swojego obiektywizmu :D
Państwo istnieje teoretycznie. Praktycznie nie istnieje - dlatego działa poszczególnymi swoimi działami, co w realu przekłada sie na:
- prezydent Duda swoje, a szef MON Macierewicz swoje, nawet nie raczy przez rok odpowiedzieć na pisma PAD,
- Morawiecki podstępem usuwa ludzi Szałamachy, Ziobry, Jackiewicza,
- min Kowalczyk i Morawiecki ogłaszają co rusz radykalnie różne wizje ekonomiczne
- min Pracy Rachwalska i Morawiecki toczą otwarte boje o przyszłych emerytów,
- nieustanny konflikt Macierewicza z Waszczykowskim,
- konflikt min Streżyńskiej z Macierewiczem i Błaszczakiem


Cz kwi 20, 2017 12:56
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Alus napisał(a):
Państwo istnieje teoretycznie. Praktycznie nie istnieje - dlatego działa poszczególnymi swoimi działami, co w realu przekłada sie na:
- prezydent Duda swoje, a szef MON Macierewicz swoje, nawet nie raczy przez rok odpowiedzieć na pisma PAD,
- Morawiecki podstępem usuwa ludzi Szałamachy, Ziobry, Jackiewicza,
- min Kowalczyk i Morawiecki ogłaszają co rusz radykalnie różne wizje ekonomiczne
- min Pracy Rachwalska i Morawiecki toczą otwarte boje o przyszłych emerytów,
- nieustanny konflikt Macierewicza z Waszczykowskim,
- konflikt min Streżyńskiej z Macierewiczem i Błaszczakiem
I dlatego nie popieram PiS. Też mi się nie podoba to co się dzieje. To że się kopią i wzajemnie usuwają to norma w świecie polityki. Tak było z Millerem i Kwaśniewskim. Tak było za czasów AWS. Słynni mandaryni kontra reszta. I tak samo było za PO. Hasło Spółdzielnia coś ci mówi? U jednych widać bardziej a u innych mniej.
W PiSie w tej chwili jest wojna pomiędzy Kaczyńskim a Macierewiczem. Zobaczymy czym to się skończy.
Różnica jest taka, że PO tylko rozwalało Państwo a PiS coś tam próbuje zrobić. Fakt, że pomysły mają kiepskie.

Dla was jestem nieobiektywny bo nie pluje razem z wami na PiS. Mało mnie interesuje co o mnie myślicie. Ja tam swoje wiem.


Cz kwi 20, 2017 13:22
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Coroner napisał(a):
Różnica jest taka, że PO tylko rozwalało Państwo a PiS coś tam próbuje zrobić

No jasne. PiS zastał Polske w ruinie, Polskę z dykty i w ciągu kilku misięcy ją odbudował.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Cz kwi 20, 2017 14:00
Zobacz profil
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Coroner napisał(a):
Różnica jest taka, że PO tylko rozwalało Państwo a PiS coś tam próbuje zrobić. Fakt, że pomysły mają kiepskie.

Dla was jestem nieobiektywny bo nie pluje razem z wami na PiS. Mało mnie interesuje co o mnie myślicie. Ja tam swoje wiem.

Obiektywni piszą na forum, ale zdecydowanie nie jesteś nim Ty - obiektywni osadzeni się w realu, nie tworzą wirtualnej rzeczywistości i nie powtarzają mantr autorstwa PiS w rodzaju PO tylko rozwalało państwo.
Obiektywni potrafią równo przyłożyć tak PO jak i PiS, gdy na to zasługują, nie oszczędzają nikogo.
Potrafią także wskazać dobre strony.....ja dostrzegam takie osoby, jak choćby Johnny99, Soul33, SweetChild (wymieniłam userów, którzy piszą na forum od kilku lat).


Cz kwi 20, 2017 14:13
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Oni sa obiektywni bo atakują PiS a ja nie atakuje tylko wskazuje ze polityki gospodarczej nie maja to juz nie jestem obiektywny. Przyzwyczaiłem sie do takiej oceny.
Nie wiem co pisali jak rządziło PO bo mnie tutaj nie było. Teraz piszą jednostronnie. I widza samo zło.
Dlatego pisałem o systemie plemiennym.
Druga strona niejaki kosiarz1 czy jakoś tak. Dla niego tez jestem nie z jego obozu.
To w jaki sposób wyzywa ludzi jest karygodne.


Cz kwi 20, 2017 16:03
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Coroner napisał(a):
Druga strona niejaki kosiarz1 czy jakoś tak. Dla niego tez jestem nie z jego obozu.
To w jaki sposób wyzywa ludzi jest karygodne.

No to teraz porównaj języki jednej i drugiej opcji, także w partiach.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Cz kwi 20, 2017 16:05
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 14508 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 390, 391, 392, 393, 394, 395, 396 ... 968  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL