Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 20, 2024 1:17



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14508 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 433, 434, 435, 436, 437, 438, 439 ... 968  Następna strona
 Przegląd prasy i Aktualności 
Autor Wiadomość
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Alus napisał(a):
Cytuj:
Dalej odwracasz kota ogonem byle nie przyznać, że koalicja PO-PSL działała na szkodę RP. :(

A Ty (...)

A ja mam taki zwyczaj, że ignoruję wszelkie odwracanie kota ogonem do dołu i inne uniki mające odwrócić uwagę od poruszonej kwestii. Czyli to, co Ty ciągle robisz aby tylko nie zająć się tym, jak działało państwo za czasów rządów koalicji PO-PSL.


Cz lip 13, 2017 18:42
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 08, 2015 16:27
Posty: 4393
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Alus napisał(a):
Cytuj:
Przedstaw fakty, że Kościół dozna szkody

Wskazuję konsekwencję poglądów.
Dane liczbowe podam Ci za 5-8 lat.
Konsekwencje poglądów, to spekulacje a nie fakty. A miały być fakty.
Cytuj:
Cytuj:
..w czarnowidztwie daleko mi do Ciebie, nie prorokuję za lat 20 ateiści w Polsce to dzieci tych wypowiadających się do ankiety z 2017r.

Cytuj:
A gdzie ja coś takiego "prorokowałem"?

Przypomnij sobie swoje proroctwa.....podpowiem - poszukaj w dziale moderacji :D
Twoje podpowiedzi mnie nie interesują.
Pytam gdzie powiedziałem coś, co przedstawiasz jako moją wypowiedź: "za lat 20 ateiści w Polsce to dzieci tych wypowiadających się do ankiety z 2017r."?

_________________
Jeżeli Boga nie ma, to co jest?


Cz lip 13, 2017 18:48
Zobacz profil
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Yarpen_Zirgin napisał(a):
Alus napisał(a):
Cytuj:
Dalej odwracasz kota ogonem byle nie przyznać, że koalicja PO-PSL działała na szkodę RP. :(

A Ty (...)

A ja mam taki zwyczaj, że ignoruję wszelkie odwracanie kota ogonem do dołu i inne uniki mające odwrócić uwagę od poruszonej kwestii. Czyli to, co Ty ciągle robisz aby tylko nie zająć się tym, jak działało państwo za czasów rządów koalicji PO-PSL.

Czyli ignorujesz innych userów.....mam tą świadomość nie od dziś.
Mogę jedynie jeszcze dodać - nic nie trwa wiecznie, wiec i rządy PiS także, a wszyscy muszą za swoje błędy i winy zapłacić.....PO płaci, PiS też zapłaci.....jeśli nie tu w doczesności to garb win i grzechów przeniesiony zostanie w drugie życie.
Pół biedy jeśli będa to tylko błędy.....


Cytuj:
Nie szkoda mówisz - a pomyślałeś ilu z tych 60% będzie mówić w Boga wierzę, Kościołowi nie ufam :(

chwat - gdzie w tej wypowiedzi napotykasz fakty, które ponoć przedstawiam.
Z Twoim cytatem nie będę robić offtopa ....pomyślisz to i załapiesz.


Cz lip 13, 2017 18:54
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 08, 2015 16:27
Posty: 4393
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Alus napisał(a):
Cytuj:
Nie szkoda mówisz - a pomyślałeś ilu z tych 60% będzie mówić w Boga wierzę, Kościołowi nie ufam :(

chwat - gdzie w tej wypowiedzi napotykasz fakty, które ponoć przedstawiam.
.
Gdzie napotykam fakty? Ano tu:
Alus napisał(a):
chwat napisał(a):
Alus napisał(a):
Nie szkoda mówisz - a pomyślałeś ilu z tych 60% będzie mówić w Boga wierzę, Kościołowi nie ufam :(

A co, nie masz tym razem pod ręką wygodnej ankiety na poparcie swoich teorii?
Albo lecisz konsekwentnie ankietami, albo czarnowidzctwem.

Nie podobają Ci się fakty, tym gorzej dla faktów.....

Swoje spekulacje, co do doznania szkód przez Kościół, nazwałaś faktami. Nie wiesz co piszesz?

Cytuj:
Z Twoim cytatem nie będę robić offtopa ....pomyślisz to i załapiesz
Offtopa to akurat robisz cały czas, a cytatu nie przedstawisz, bo taki nie istnieje.

_________________
Jeżeli Boga nie ma, to co jest?


Cz lip 13, 2017 19:14
Zobacz profil
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
A przeprowadzona ankieta to fakt, czy baśń z 1000 i jednej nocy??
W kwestii laicyzacji
http://gosc.pl/doc/4023098.Bp-Lechowicz ... nym-tempie


Cz lip 13, 2017 19:45

Dołączył(a): Śr kwi 26, 2017 15:16
Posty: 2261
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Yarpen_Zirgin napisał(a):
Nie protestujemy, bo widzimy, że zmiany idą w dobrym kierunku. Do tej pory państwo było teoretyczne, a sędziowie robili co chcieli i jak chcieli. PiS wreszcie to zmienia i państwo zaczyna działać jak trzeba. :)


Zafiksowanie sie wiekszosci elektoratu na tym jak zle dzialalo panstwo PO-PSL i jak zle dzialalo polskie sadownictwo pozwala przymknac oko na ustawy skupiajace wladze nad prokuratura, sluzba wiezienna i sadownictwem w reku jednego czlowieka - Ministra Sprawiedliwosci.
Zamiast Sadu Najwyzszego bedziecie miec sad zalezny od Ministra Sprawiedliwosci i to on w swojej niezmierzonej madrosci bedzie mogl kazde niewygodne dla niego wybory uznac za niewazne, czyz nie ?
I to bedzie naprawde dobra zmiana :).


Cz lip 13, 2017 20:09
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt sty 19, 2010 10:16
Posty: 1274
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
subadam napisał(a):
Zamiast Sadu Najwyzszego bedziecie miec sad zalezny od Ministra Sprawiedliwosci i to on w swojej niezmierzonej madrosci bedzie mogl kazde niewygodne dla niego wybory uznac za niewazne, czyz nie ?
I to bedzie naprawde dobra zmiana :).


No i przede wszystkim będzie można skazywać dowolnych przeciwników politycznych, których w niezależnych sądach nigdy skazać by się nie udało, bo i nie byłoby za co.
Nadzorcą sędziów będzie przecież pisowski politruk i oberprokurator Ziobro w jednej osobie.
Macierewicz już pokazał, co czeka przeciwników politycznych, którzy na przykład ośmieliliby się pokazywać fakty o jego podejrzanych powiązaniach: prokurator wojskowy, potem sąd wojskowy i oskarżenie o zamach na konstytucyjny organ władzy albo o zdradę.
A na koniec pewnie strzał w potylicę.
Poprzednicy PiS-u tak przecież właśnie robili.


Cz lip 13, 2017 20:28
Zobacz profil
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Dobra zmiana to będzie wtedy, jak Zerro każe powtórzyć proces Garlickiego i sąd wyda wyrok jak ongi Wawrzeckiemu.

O, to będzie wtedy dobra zmiana!


Cz lip 13, 2017 20:30
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 08, 2015 16:27
Posty: 4393
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Alus napisał(a):
A przeprowadzona ankieta to fakt, czy baśń z 1000 i jednej nocy??
W kwestii laicyzacji
http://gosc.pl/doc/4023098.Bp-Lechowicz ... nym-tempie

Przepraszam, jaka ankieta?
Zalinkowany artykuł przedstawia rozmowę delegata KEP ds. Duszpasterstwa Emigracji. Jak rozmowa o problemach laicyzacji, ma sie jako argument (dla Ciebie fakt) do trudnej przyszłości Kościoła w Polsce, którą wieszczysz na podstawie 60% uznania przez ankietowanych poparcia Kościoła dla PiS? Przecież to kompletny abstrakt.

_________________
Jeżeli Boga nie ma, to co jest?


Cz lip 13, 2017 20:45
Zobacz profil
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Wlasnie trafiłem na dość ciekawy art.
http://www.money.pl/gospodarka/wiadomos ... 44400.html
I wydaje mnie się ze jest to bardzo prawdopodobna wersja.


Cz lip 13, 2017 22:19
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
chwat napisał(a):
Alus napisał(a):
A przeprowadzona ankieta to fakt, czy baśń z 1000 i jednej nocy??
W kwestii laicyzacji
http://gosc.pl/doc/4023098.Bp-Lechowicz ... nym-tempie

Przepraszam, jaka ankieta?
Zalinkowany artykuł przedstawia rozmowę delegata KEP ds. Duszpasterstwa Emigracji. Jak rozmowa o problemach laicyzacji, ma sie jako argument (dla Ciebie fakt) do trudnej przyszłości Kościoła w Polsce, którą wieszczysz na podstawie 60% uznania przez ankietowanych poparcia Kościoła dla PiS? Przecież to kompletny abstrakt.

Czy Ty nie kontrolujesz tego co sam piszesz :o :o .....dochodzisz sie o

Cytuj:
Nie szkoda mówisz - a pomyślałeś ilu z tych 60% będzie mówić w Boga wierzę, Kościołowi nie ufam :(

Cytuj:
A co, nie masz tym razem pod ręką wygodnej ankiety na poparcie swoich teorii?
Albo lecisz konsekwentnie ankietami, albo czarnowidzctwem.

Cytuj:
Nie podobają Ci się fakty, tym gorzej dla faktów......w czarnowidztwie daleko mi do Ciebie, nie prorokuję za lat 20 ateiści w Polsce to dzieci tych wypowiadających się do ankiety z 2017r.
Ankietami posługują sie nieomal wszystkie instytucje w Polsce, z Kościołem włącznie.


Pt lip 14, 2017 6:19
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 08, 2015 16:27
Posty: 4393
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
:) Nie, nie dochodzę się o "ilu z tych 60% będzie mówić w Boga wierzę, Kościołowi nie ufam" - bo to Twoje zdanie nie moje :)

Drugi cytat jest mój, a ostatni znowu Twój :)
Poskładałaś to w jakiś zlepek bez sensu, porządku i kolejności i nazywasz ten rebus moim "dochodzeniem się o"??? Co Ty wyprawiasz?

_________________
Jeżeli Boga nie ma, to co jest?


Pt lip 14, 2017 8:12
Zobacz profil
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
chwat napisał(a):
:) Nie, nie dochodzę się o "ilu z tych 60% będzie mówić w Boga wierzę, Kościołowi nie ufam" - bo to Twoje zdanie nie moje :)

Drugi cytat jest mój, a ostatni znowu Twój :)
Poskładałaś to w jakiś zlepek bez sensu, porządku i kolejności i nazywasz ten rebus moim "dochodzeniem się o"??? Co Ty wyprawiasz?

I w moim poście nie podaje jako faktu smutnej perspektywy większych pustek w kościołach, ale FAKT oceny Polaków zaangażowania Kościoła po jednej stronie politycznej


Pt lip 14, 2017 9:59
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Niestety nie znalazłem tłumaczenia na język polski
https://t.co/7fMpMCMArG
Tak wyglada niezależne dziennikarstwo wykonaniu dużej części polskich dziennikarzy. Jak to nie jest uprawianie polityki to nie wiem co to jest. Na pewno wiem czym to nie jest. Nie jest to dziennikarstwem.


Pt lip 14, 2017 21:26
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Ciekawe wyniki z zderzeniu z patriotyzmem - cwaniactwo mianowane zaradnością
http://ciekaweliczby.pl/co-czwarty-pola ... /#more_784


N lip 16, 2017 18:42
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 14508 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 433, 434, 435, 436, 437, 438, 439 ... 968  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL