Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 26, 2024 14:12



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14508 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 353, 354, 355, 356, 357, 358, 359 ... 968  Następna strona
 Przegląd prasy i Aktualności 
Autor Wiadomość
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
A jaka różnica? Odpowiem jak Małgosia odpowiedziała. Skoro jesteś urażona to pozwij do sądu tego od bydlaków.
Oczywiście nie pochwalam chamstwa polityków i osobiście uważam ze tacy powinni być eliminowani z polityki, ale Lech Wałęsa sam rozpoczął takim językiem traktować swoich oponentów. Wyzywał Andrzeja Gwiazdę, Annę Walentynowicz itd. Kto sieje wiatr zbiera burze.
Twój post Alus to zmiana tematu. Próba skierowania na inne tory dyskusji niż obrazoburczy spektakl za nasze pieniądze.


Wt lut 21, 2017 12:43
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Za nasze? Teatr Powszechny jest instytucją samorządową, działa w budynkach będących własnością m. st. Warszawy i dotacje dostaje również od miasta. Ja zaś nie mieszkam w Warszawie, zatem ten spektakl (czy raczej "spektakl") nie był za moje pieniądze :roll:

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Wt lut 21, 2017 13:00
Zobacz profil
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Jak rozumiem J99 mieszka poza Polska i jego podatki nie wpływają do kasy państwowej.
Tylko nie rozumiem po co się tak piekliłeś ze PiS rozwala budżet.


Wt lut 21, 2017 14:31
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Ale Teatr Powszechny nie jest państwowy, tylko samorządowy, a spektakle są zbyt tanie, żeby rozwalić budżet.

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Wt lut 21, 2017 14:41
Zobacz profil
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
A samorządowy to prywatny. Prawda J99?


Wt lut 21, 2017 18:34
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Coroner napisał(a):
A jaka różnica? Odpowiem jak Małgosia odpowiedziała. Skoro jesteś urażona to pozwij do sądu tego od bydlaków.

Stwierdzam fakt chamstwa, na który szkoda czasu i nerwów na tracenie czasu na sądy.

Cytuj:
Oczywiście nie pochwalam chamstwa polityków i osobiście uważam ze tacy powinni być eliminowani z polityki, ale Lech Wałęsa sam rozpoczął takim językiem traktować swoich oponentów. Wyzywał Andrzeja Gwiazdę, Annę Walentynowicz itd. Kto sieje wiatr zbiera burze.

A oni ni na krok nie ustępowali.....czyli sami swoi.

Cytuj:
Twój post Alus to zmiana tematu. Próba skierowania na inne tory dyskusji niż obrazoburczy spektakl za nasze pieniądze.

Na obrazoburcze spektakle nie chodzę - więc nie za moje pieniądze - a moje oburzenie na forum nie zmienia faktu, ze jedni chcą takie dziwadło przedstawiać, a inni oglądać.....kwestia gustu i kultury.


Wt lut 21, 2017 19:34
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Właśnie znalazłem wypowiedź w której przeprasza za wyskok.
A Wałęsa nadal nie przeprosił. Widzisz różnicę?
https://parezja.pl/tarczynski-przeprasza-walese/


Wt lut 21, 2017 22:14
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
No i co z tego? Za ile wyskokow rozni politycy i inni ludzie z afisza nie przeprosili?
Walesa to bufon, a w Polsce od lat do dzis jest taki klimat, ze ludzie sa nadszczerzy. Mowia co mysla (chwilowo) a forma nie ma dla wielu znaczenia. Kindersztuby zabraklo.
Wszystkich pod sad? Moze by to cos dalo?


Śr lut 22, 2017 4:32
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Coroner napisał(a):
Właśnie znalazłem wypowiedź w której przeprasza za wyskok.
A Wałęsa nadal nie przeprosił. Widzisz różnicę?
https://parezja.pl/tarczynski-przeprasza-walese/

Skąd posiadasz wiedzę, że Wałęsa nie przeprosił konkretnych ludzi, którym w jakiś sposób w ukryciu zaszkodził?......uznajesz, że skoro publicznie nie przeprosił, to przeprosiny nieważne?
Tarczyński publicznie ubliżył i publicznie przeprosił.
Dostrzegasz różnicę???......idąc do spowiedzi przeprasza sie ludzi, których obraziliśmy lub którym dokuczyliśmy, ale Kościół nie wymaga przeprosin przez mikrofon wobec zebranych wiernych.


Śr lut 22, 2017 8:18
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Coroner napisał(a):
A samorządowy to prywatny. Prawda J99?


Nie, jak samorządowy, to samorządowy.

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Śr lut 22, 2017 8:57
Zobacz profil
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Mowię o bluzkach Wałęsy na walentynowicz i gwiazdę. Teksty poleciały publicznie to i publiczne powinno być przeproszenie.
Ten młody pisowiec publicznie znieważył i publicznie przeprosił.


Śr lut 22, 2017 10:08
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Coroner napisał(a):
Mowię o bluzkach Wałęsy na walentynowicz i gwiazdę. Teksty poleciały publicznie to i publiczne powinno być przeproszenie.
Ten młody pisowiec publicznie znieważył i publicznie przeprosił.

Nie wiem jakie bluzki nosili Walentynowicz i Gwiazda :D
Wiem za to, że w tym przypadku trafiła kosa na kamień, obie strony w niczym nie pozostawały sobie dłużne.
Ale to nie ja, ani inny żyjący człowiek jest od osądzania i wymierzania im wszystkim kary, bo Bóg sobie zarezerwował osądzanie i karanie.


Śr lut 22, 2017 10:19
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Pisze z komórki i nie zauważyłem poprawienia przez system słownikowy. Myślałem o bluzgach
Jako Polacy mamy prawo do oceny naszych polityków. Zwłaszcza ich postawy w stosunku do ubecji z która podobno walczył.


Śr lut 22, 2017 10:20
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Coroner napisał(a):
Pisze z komórki i nie zauważyłem poprawienia przez system słownikowy. Myślałem o bluzgach
Jako Polacy mamy prawo do oceny naszych polityków. Zwłaszcza ich postawy w stosunku do ubecji z która podobno walczył.

I oceniamy - wszyscy jak leci nie zasługują na traktowanie ich jako ludzi uczciwych, moralnych i wiarygodnych - każdy z nich ma coś za uszami.


Śr lut 22, 2017 10:29
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
O nie. Ja na Mazowieckiego nie dam zlego slowa powiedziec. Na paru innych tez.

A co do reszty....Tacy politycy jakie spoleczenstwo. Jestesmy lepsi? Nic na czarno? Zawsze zgodnie z przepisami? Zadnych plotek i obmow? Sami altruisci?


Śr lut 22, 2017 11:14
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 14508 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 353, 354, 355, 356, 357, 358, 359 ... 968  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL