Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 10:53



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14508 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 399, 400, 401, 402, 403, 404, 405 ... 968  Następna strona
 Przegląd prasy i Aktualności 
Autor Wiadomość
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Wykaz w jakim tempie panowie ministrowie zadłużali nam kraj w okresie jednego roku....
1. M. Belka - 6,4% PKB,
2. M. Morawiecki - 5,6% PKB,
3. A. Raczko - 5% PKB,
4. G. Kołodko - 4,6% PKB,
5. J. Bauc - 4,5% PKB,
6, P. Szałamacha - 4,3% PKB,
7. J. Rostowski - 4,2% PKB,
8. M. Szczurek - 3,3% PKB,
9. Z. Gilowska - 3,1% PKB,
10. M. Gronicki - 2,6% PKB

http://next.gazeta.pl/next/56,150859,21 ... kb,,1.html


Pt maja 19, 2017 9:49
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Nie wiem czy czytaliście
http://www.mf.gov.pl/ministerstwo-finan ... tor%3Dtrue
Wychodzi z komunikatu ze MFW chwali Morawieckiego. Co mnie osobiście dziwi.


So maja 20, 2017 9:11
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
To jest sprzed roku.

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


So maja 20, 2017 12:20
Zobacz profil
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Masz rację. Zasugerowałem się wyszukiwarką i nie sprawdziłem daty.


So maja 20, 2017 15:51
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
jclvb napisał(a):
Zadłużanie powinno być zabronione. Jakim prawem zostawiać mamy naszym wnukom dług?

Splaca z zyskow z tonera...


N maja 21, 2017 12:46

Dołączył(a): Śr kwi 26, 2017 15:16
Posty: 2261
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Duza czesc zadluzania to kreacja pieniadza.
Dlug zostanie z nami tak dlugo jak ten system finansowy bedzie stosowany.


N maja 21, 2017 14:02
Zobacz profil
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-k ... Id,2396350
Podobno wczoraj była konwencja .N. Nie oglądałem relacji w telewizjach ale to co znalazłem na sieci całkowicie mnie zaskoczyło. Pomijam sprawę 500+ bo nigdy nie byłem za rozdawnictwem pieniędzy. Ale propozycja Petru jest odrealniona. Mam wrażenie ze Ryszard nie do końca zrozumiał dlaczego PiS wygrał wybory. Ta propozycja nowoczesnej jest dziwna. Proponują oszczędność na dziecko 3000 rocznie ale tylko jak płaci podatki. Wiele rodzin wielodzietnych utrzymuje się z zasiłków socjalnych albo mieszka na wsi. Podatków w ogóle nie płaca. Przy najniższej pensji 2000 brutto to podatek który płaci osoba to około 111 zł to o jakich 3000 mówi Ryszard? Wyjdzie około 1300 zł. A w przypadku 500+ maja 6000 na dziecko. Jeszcze gorzej maja na wsiach.
Oferta dla osób radzących sobie a nie tych które maja problemy finansowe.
Jak to czytałem to miałem wrażenie ze to próba odegrania się na PO a nie walka programowa z PiS.
Ale jest sukces. Po dwóch latach funkcjonowania na scenie politycznej maja program. PO nadal nie ma a Grzesiu Schetyna wciąż się miota. Raz są za przyjmowaniem uchodźców - imigrantów a raz przeciw.

Rozbawił mnie tez tekst o stabilnej walucie euro. Stabilnej od kryzysu do kryzysu.


Pn maja 22, 2017 6:17
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Coroner napisał(a):
http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-konwencja-nowoczesnej-w-warszawie-petru-zastapimy-program-50,nId,2396350
Podobno wczoraj była konwencja .N. Nie oglądałem relacji w telewizjach ale to co znalazłem na sieci całkowicie mnie zaskoczyło. Pomijam sprawę 500+ bo nigdy nie byłem za rozdawnictwem pieniędzy. Ale propozycja Petru jest odrealniona. Mam wrażenie ze Ryszard nie do końca zrozumiał dlaczego PiS wygrał wybory. Ta propozycja nowoczesnej jest dziwna. Proponują oszczędność na dziecko 3000 rocznie ale tylko jak płaci podatki. Wiele rodzin wielodzietnych utrzymuje się z zasiłków socjalnych albo mieszka na wsi. Podatków w ogóle nie płaca. Przy najniższej pensji 2000 brutto to podatek który płaci osoba to około 111 zł to o jakich 3000 mówi Ryszard? Wyjdzie około 1300 zł. A w przypadku 500+ maja 6000 na dziecko. Jeszcze gorzej maja na wsiach.
Oferta dla osób radzących sobie a nie tych które maja problemy finansowe.
Jak to czytałem to miałem wrażenie ze to próba odegrania się na PO a nie walka programowa z PiS.
Ale jest sukces. Po dwóch latach funkcjonowania na scenie politycznej maja program. PO nadal nie ma a Grzesiu Schetyna wciąż się miota. Raz są za przyjmowaniem uchodźców - imigrantów a raz przeciw.

Rozbawił mnie tez tekst o stabilnej walucie euro. Stabilnej od kryzysu do kryzysu.

Przy czym pytanie - przez ile lat budżet udźwignie 500+, które pobierają bardzo bogaci ludzie, a który wypracowują samotne kobiety z dzieckiem z przychodem o 3 zł przekraczającym kwotę graniczną?
Programy wszystkich partii służą jedynie do wymachiwania w trakcie kampanii wyborczych, po wyborach idą do szafy....jak obiecane przewalutowanie kredytów we frankach.


Pn maja 22, 2017 6:39

Dołączył(a): Cz cze 09, 2005 16:37
Posty: 10694
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Johnny99 napisał(a):
To jest sprzed roku.

W tym roku pewnie będzie lepiej. Tak przynajmniej można przypuszczać na podstawie ocen agencji ratingowych.

Coroner napisał(a):
Rozbawił mnie tez tekst o stabilnej walucie euro. Stabilnej od kryzysu do kryzysu.

Niemcy i Francja zapowiadają wzmocnienie strefy euro
Baba (GB) z wozu, koniom (DE&FR) lżej :)


Pn maja 22, 2017 12:05
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Coroner napisał(a):
Jak to czytałem to miałem wrażenie ze to próba odegrania się na PO a nie walka programowa z PiS.


Może to jest szczera próba ucieczki do przodu, jakiegoś kupienia wyborców wiarygodnością. Ale mam wrażenie, że to jednak gra. Choćby dlatego, że utrudnia PiS dotychczasowe pozycjonowanie PO. Czego efekty już widać - PiS odpowiedział dość dziwaczną akcją "czy PO popiera ten program?", czyli dość kuriozalną próbą utrzymania PO na dotychczasowych pozycjach. PiS wyraźnie na gwałt stara się wymyślić sposób na to, jak nadal atakować PO za program Nowoczesnej. Z tego samego powodu im bardziej Petru przekonuje, że na dzień dzisiejszy "mają do PO bardzo daleko", tym bardziej PiS przypomina, że przecież miały być wspólne listy, no już, natychmiast się łączcie! Działa tu jakiś plan, ciekawe jaki.

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Pn maja 22, 2017 20:07
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr kwi 26, 2017 15:16
Posty: 2261
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
A o aferze z zabojstwem niejakiego Igora Stachowiaka to ktos slyszal ?
Bo to moze nie jest rzecz aktualna, w koncu stala sie rok temu.
Bardzo podobna do przypadku p. Dziekanskiego w Vancouver po ktorym cala Polska wrzala.
A teraz cisza.


Pn maja 22, 2017 20:38
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr kwi 26, 2017 15:16
Posty: 2261
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Program Nowoczesnej to niestety calkowita pomylka.
Zrazi Polakow do tej partii na zawsze.


Pn maja 22, 2017 20:39
Zobacz profil
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Program .N programem banksterów. Chyba dla nikogo więcej nie został napisany. Rozpaczliwa walka o przekroczenie progu wyborczego.


Pn maja 22, 2017 21:59
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
subadam napisał(a):
A o aferze z zabojstwem niejakiego Igora Stachowiaka to ktos slyszal ?
Bo to moze nie jest rzecz aktualna, w koncu stala sie rok temu.
Bardzo podobna do przypadku p. Dziekanskiego w Vancouver po ktorym cala Polska wrzala.
A teraz cisza.

A o czym pisać?......przez rok "prowadzili śledztwo", teraz wywalili kilku policjantów, a jeszcze trochę czasu i usłyszymy, że to wina Tuska i PO.....spodziewasz sie innej reakcji?


Wt maja 23, 2017 6:23
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Zobaczymy co będzie dalej z waluta euro. Amerykańscy ekonomiści nie dają wielkich szans.


Wt maja 23, 2017 6:52
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 14508 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 399, 400, 401, 402, 403, 404, 405 ... 968  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL