Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 19, 2024 3:16



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14508 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 354, 355, 356, 357, 358, 359, 360 ... 968  Następna strona
 Przegląd prasy i Aktualności 
Autor Wiadomość
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Kael napisał(a):
O nie. Ja na Mazowieckiego nie dam zlego slowa powiedziec. Na paru innych tez.

Mazowiecki stanowił zdecydowany wyjątek, może jeszcze Suchocka, Kuroń, Buzek......

Cytuj:
A co do reszty....Tacy politycy jakie spoleczenstwo. Jestesmy lepsi? Nic na czarno? Zawsze zgodnie z przepisami? Zadnych plotek i obmow? Sami altruisci?

Dokładnie.


Śr lut 22, 2017 11:18
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Coraz bardziej jestem pewien, że Schetyna to ukryty agent PiSu
https://www.youtube.com/watch?v=_8DZsv2t4bI


Cz lut 23, 2017 0:18
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Jakoś cisza w wątku.
Wymarli wszyscy czy przestali juz czytać?
Znalazłem wywiad dość porażający. http://www.gazetaprawna.pl/artykuly/102 ... d-pis.html
Normalnie popis nieudolności, braku wiedzy i totalnej nienawiści. Aż przykro patrzeć jak Mazurek ja punktuje. Normalnie KO.


So mar 04, 2017 0:15
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Coroner napisał(a):
Wymarli wszyscy czy przestali juz czytać?


Nie wymarli i nie przestali, ale pewnie nudzi ich pisanie cały czas o tym samym - że PiS nadal niszczy Polskę, a opozycja nie potrafi znaleźć na to dobrej odpowiedzi.

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


So mar 04, 2017 10:49
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 07, 2014 13:31
Posty: 2790
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
I zdumiewa mnie fakt, że akurat na temat tego, jak PIS niszczy Polskę nie ma ani słowa. Ani tu, na forum Ani w telewizji. Ani w innych mediach. Chyba tylko WNET wspomina.
Kopalnia Krupiński. Kopalnia o jednych z najlepszych perspektyw ma być zlikwidowana.
Kopalnia w która w ostatnich latach zainwestowano 0,8 mld zł. Wcześniej dochodowa, dopiero po zbilansowaniu przychodów z nakładami (na rozwój) pojawiła się strata.
Kopalnia, którą koniecznie chcą kupić firmy z innych krajów. O którą zabiega były minister górnictwa, teraz pracujący dla Niemców.
Minister zrobi to, co udokumentuje zarząd. A zarząd ma partykularny interes w likwidacji. Nowy nabywca wymiernie się odwdzięczy za złoże węgla koksującego szacowane na 40 mld.
Interes, partykularny interes, łączy różne opcje polityczne. Wszędzie są politycy zabiegający wyłącznie o własne interesy.


So mar 04, 2017 11:42
Zobacz profil
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Chyba juz dosyc o tym pisalismy?

Czyzbys zaczal widziec prawde o PiS?


So mar 04, 2017 12:48
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
W wywiadach w TVN24 ciągle mówią o tym, jak PiS niszczy państwo.

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


So mar 04, 2017 12:59
Zobacz profil
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Soul33 napisał(a):
W wywiadach w TVN24 ciągle mówią o tym, jak PiS niszczy państwo.

Bo rzeczywistość okazała sie radykalnie różna od tej jaką oczekiwali po wygranej PiS......ten element lumpiarski.....


So mar 04, 2017 14:41
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 13, 2010 16:50
Posty: 7771
Lokalizacja: Kraków, Małopolskie
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Soul33 napisał(a):
W wywiadach w TVN24 ciągle mówią o tym, jak PiS niszczy państwo.

Kto tak mówi?
Pani Jethon?

PiS niszczy państwo.
A dowodem na to jest to, że ludzie mówią, że PiS niszczy państwo.
;-)

_________________
Fides non habet osorem nisi ignorantem


So mar 04, 2017 15:02
Zobacz profil WWW
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
medieval_man napisał(a):
Soul33 napisał(a):
W wywiadach w TVN24 ciągle mówią o tym, jak PiS niszczy państwo.

Kto tak mówi?
Pani Jethon?

PiS niszczy państwo.
A dowodem na to jest to, że ludzie mówią, że PiS niszczy państwo.
;-)

Wbrew własnej woli, ale niestety nadal potwierdzasz jedynie brak rzeczowych argumentów i rozdrażnienie.....typowe dla sarkazmu.


So mar 04, 2017 15:16
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 13, 2010 16:50
Posty: 7771
Lokalizacja: Kraków, Małopolskie
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
zieeeeew
Nadal jedynymi argumentami o niszczeniu państwa przez PiS jest opinia, że państwo jest niszczone przez PiS

_________________
Fides non habet osorem nisi ignorantem


So mar 04, 2017 15:23
Zobacz profil WWW
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
medieval_man napisał(a):
zieeeeew
Nadal jedynymi argumentami o niszczeniu państwa przez PiS jest opinia, że państwo jest niszczone przez PiS

Z cha..cha przejście na zieeeew ......"argumenty" na poziomie mojego 2 letniego wnuka :lol: :lol:...pozostała Ci jeszcze piaskownica :D


So mar 04, 2017 15:26
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Złodziejska reprywatyzacja. Afera za aferą. Okradanie nawet przez sądy. I kto tu niszczy państwo?
Teraz dopiero widać, jak nasze państwo, jak nasze społeczeństwo, jak nasza suwerenność była niszczona przez 8 lat rządów zdrajców i sprzedawczyków. Prawda ujrzy światło dzienne i sprawiedliwość zwycięży, a winni otrzymają zasłużoną karę.


So mar 04, 2017 15:29
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
wybrana napisał(a):
Złodziejska reprywatyzacja. Afera za aferą. Okradanie nawet przez sądy. I kto tu niszczy państwo?
Teraz dopiero widać, jak nasze państwo, jak nasze społeczeństwo, jak nasza suwerenność była niszczona przez 8 lat rządów zdrajców i sprzedawczyków. Prawda ujrzy światło dzienne i sprawiedliwość zwycięży, a winni otrzymają zasłużoną karę.

A konkretne nazwiska, wyroki - potrafisz cokolwiek wymienić, czy będzie tradycyjnie pisała wprawki literacko-religijne?


So mar 04, 2017 15:38
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Alus napisał(a):
wybrana napisał(a):
Złodziejska reprywatyzacja. Afera za aferą. Okradanie nawet przez sądy. I kto tu niszczy państwo?
Teraz dopiero widać, jak nasze państwo, jak nasze społeczeństwo, jak nasza suwerenność była niszczona przez 8 lat rządów zdrajców i sprzedawczyków. Prawda ujrzy światło dzienne i sprawiedliwość zwycięży, a winni otrzymają zasłużoną karę.

A konkretne nazwiska, wyroki - potrafisz cokolwiek wymienić, czy będzie tradycyjnie pisała wprawki literacko-religijne?


A konkretnie oglądasz wiadomości i czytasz gazety?


So mar 04, 2017 15:40
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 14508 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 354, 355, 356, 357, 358, 359, 360 ... 968  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL