Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 19, 2024 14:25



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14508 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 388, 389, 390, 391, 392, 393, 394 ... 968  Następna strona
 Przegląd prasy i Aktualności 
Autor Wiadomość
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Wraz z polemiką o in vitro umknęła bardzo istotna wypowiedź kard Nycza o powinnościach kapłanów i błędach w postaci zamieniania ambon w mównice polityczne
http://info.wiara.pl/doc/3823303.Kardyn ... wszystkich
duchowny wychodzi i mówi to, co do niego nie należy.


Pn kwi 17, 2017 7:41
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Czy to prawda?
Cytuj:
13 kwietnia pecha miał nie tylko Bartłomiej Misiewicz. Dwa tysiące żołnierzy, w tym połowa spoza Polski, na własnej skórze doświadczyło, jak ważne są dla kierownictwa MON podniosłe uroczystości. Już sama decyzja, żeby zgromadzić ich na otwartym terenie na sześć godzin przed planowanym rozpoczęciem oficjalnej części, była nieludzka. Nad orzyskim poligonem co chwila przechodziły kilkuminutowe nawałnice, wiał silny wiatr, chwilami padał grad. Żołnierze stanęli w szyku o godz. 9 rano. Już w południe widać było, że są przemoczeni i zziębnięci, a według planu powitanie miało rozpocząć się za trzy godziny i potrwać kolejne dwie.

Spóźnienie ministra dołożyło do tego czasu jeszcze jedną, mimo skrócenia oficjalnego programu. Ostatni żołnierze zeszli z placu przed trybuną VIP tuż przed godz. 18.


http://www.polityka.pl/tygodnikpolityka ... zkiej.read

Osobiscie mam nadzieje, ze w koncu wroci do niego wszystko co zasial: skutki prywaty, braku szacunku, ignorowanie prawa, ucieczki z miejsca wypadku z imprezki na imprezke...
Wszystko razem jako owoce, jakie wydal. Jeszcze za tego zycia, zeby mial szanse na poprawe.


Pn kwi 17, 2017 12:50

Dołączył(a): N kwi 16, 2017 10:19
Posty: 9
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Kael napisał(a):
Czy to prawda?

Witam.
A jeśli prawda to co? Rozdzieranie szat nad zniewieściałą armią?
Nie myślę żeby młodzież była narażona na jakieś skrajne niebezpieczeństwo.


Pn kwi 17, 2017 19:13
Zobacz profil
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Pomijajac tego rumunskiego zolnierza, ktory zemdlal i moze tych co zapalenia pluc dostana.

A jaki powod tego? Arogancja i prywata. Czyli to, co Polske zawsze niszczylo.


Pn kwi 17, 2017 19:55
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Wszystko jedno. Specjalnie dla Bene należy wprowadzić z powrotem decymację, czyli zatłukiwanie kijami żołnierzy wskazanych przez los. Taka armia na pewno zniewieściała nie będzie.

Specjalnie dla Bene tłumacznie serio: żołnierz jest świadom tego, że może dostać każdy rozkaz i dlatego musi wierzyć, że te rozkazy mają sens. Jeśli będzie cięgiem dostawał rozkazy bez sensu, to się zdemoralizuje i będzie dezerterował.


Wt kwi 18, 2017 6:00
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Ku pamięci:
https://www.facebook.com/sokzburaka/vid ... 329464286/

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Wt kwi 18, 2017 8:00
Zobacz profil

Dołączył(a): N kwi 16, 2017 10:19
Posty: 9
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
@ErgoProxy Czy wiesz na czym polega służba wojskowa?Ja odsłużyłem swoje dwa lata i mogę powiedzieć ze to było dla mnie bardzo dobre. Najbardziej pyskują ci co wojsko widza tylko na obrazkach lub defiladzie. Chcesz aby Twojego domu broniła armia sezonowa? Tzn wojo wychodzi z koszar tylko w słoneczną pogodę przy sprzyjającej temperaturze otoczenia i bez zbędnego wysiłku?
Takie wojo może zwyciężyć tylko pospolite ruszenie Macierewicza.Bo tam nawet nie przewiduje sie wcielenia rezerwistów, tylko młodych i chętnych.
Jeszcze raz powiadam. Kazdy wysiłek jaki włożyłem podczas czynnej służby opłacił mi się stokrotnie. Nieraz latały mi kolorowe płatki w oczach i bylem na skraju wycieńczenia.Ale to pozwoliło mi poznać moje własne możliwości.
Moja propozycja dla Ciebie. Zabaw się lepiej w paintbola. Na więcej Cie chyba nie stac.To moja odpowiedz na Twoj atak Ad personam.


Wt kwi 18, 2017 16:12
Zobacz profil
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Wolę zabawę w generała.


Wt kwi 18, 2017 16:47

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Tusk przyjechał na białym koniu.

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


Śr kwi 19, 2017 10:14
Zobacz profil
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
http://www.rmf24.pl/fakty/news-donald-t ... Id,2383653
Komedia


Śr kwi 19, 2017 11:24
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Andy72 napisał(a):
Tusk przyjechał na białym koniu.

Którego zafundował mu Kaczyński wynikiem 27:1 :D


Śr kwi 19, 2017 11:35
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
To ja też chcę, żeby mi ktoś zafundował białego konia.


Śr kwi 19, 2017 11:45
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lis 14, 2016 1:11
Posty: 1409
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Nic prostszego, wystarczy, że zostaniesz 5 razy posłem na sejm RP, senatorem i wicemarszałkiem senatu, przewodniczącym jednej z największych partii politycznych w Polsce, dwukrotnie Prezesem Rady Ministrów, oraz dwukrotnie przewodniczącym Rady Europejskiej – wtedy dostaniesz swojego konika podobnie jak ten Pan. :)


Śr kwi 19, 2017 11:54
Zobacz profil
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Jeszcze zapomniałeś o zadłużeniu Polski, o wykończeniu przyjaciół politycznych jak Jan Rokita i Zyta Gilowska. Zamiataniu pod dywan rożnych dziwnych spraw jak Amber Gold.
Wiele przede mną. To ja juz chyba wole sam sobie tego konia kupić.


Śr kwi 19, 2017 15:10
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Kabaret trwa nadal
http://wiadomosci.wp.pl/donald-tusk-w-p ... 342173825a


Śr kwi 19, 2017 15:16
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 14508 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 388, 389, 390, 391, 392, 393, 394 ... 968  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL