Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Śr kwi 24, 2024 4:12



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14508 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 389, 390, 391, 392, 393, 394, 395 ... 968  Następna strona
 Przegląd prasy i Aktualności 
Autor Wiadomość
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Coroner napisał(a):
Jeszcze zapomniałeś o zadłużeniu Polski, o wykończeniu przyjaciół politycznych jak Jan Rokita i Zyta Gilowska. Zamiataniu pod dywan rożnych dziwnych spraw jak Amber Gold.
Wiele przede mną. To ja juz chyba wole sam sobie tego konia kupić.

Wszak do 2007r rok rocznie RP miała nadwyżkę budżetową.
Zyta Gilowska odeszła sama, podobnie jak L. Dorn.....tak obiektywny facet, jak Ty nie pamiętasz tego?


Śr kwi 19, 2017 15:46
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Jeżeli PiS myślał, że sobie wezwie Tuska na przesłuchanie, a ten położy uszy po sobie i pokornie się tak po prostu stawi, nie robiąc z tego politycznego show i de facto początku swojej kampanii wyborczej przed Wielkim Powrotem, to.. był, oględnie mówiąc, bardzo naiwny.

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Śr kwi 19, 2017 16:19
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
To jest podobna zagrywka do tej, którą Tusk zrobił wybierając się na piechotę z Kancelarii Rady Ministrów do prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Tylko z większym przytupem. Po prostu dwa razy ograł PiS tą samą metodą. Większość elektoratu antypisowskiego puka się w czoło i bulwersuje, gdy patrzą na ten cały cyrk.

A Tusk pewnie nawet rozważał jazdę pociągiem z Brukseli ale doszedł do wniosku, że to już byłoby naciągane w sposób zbyt oczywisty.

W każdym razie ograł PiS, jakby to było dziecko w piaskownicy. Ponownie.

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Śr kwi 19, 2017 17:03
Zobacz profil
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Alus napisał(a):
Coroner napisał(a):
Jeszcze zapomniałeś o zadłużeniu Polski, o wykończeniu przyjaciół politycznych jak Jan Rokita i Zyta Gilowska. Zamiataniu pod dywan rożnych dziwnych spraw jak Amber Gold.
Wiele przede mną. To ja juz chyba wole sam sobie tego konia kupić.

Wszak do 2007r rok rocznie RP miała nadwyżkę budżetową.
Zyta Gilowska odeszła sama, podobnie jak L. Dorn.....tak obiektywny facet, jak Ty nie pamiętasz tego?

Dorn to był trzeci bliźniak. Był dla pewnych kręgów be dopóki był jednym z rozdających w PiS. Jak odszedł z PiS to przestano go atakować a zaczęto wychwalać. Podobny manewr był swojego czasu z Ziobrem. Jak wyszedł z PiS to nagle stał się wartościowym politykiem prześladowanym przez Kaczyńskiego. A wracając do Ludwika to Słynne hasła wyksztalciuchy, czy pokaz lekarzu co trzymasz w garażu, albo o braniu lekarzy w kamasze. Oczywiście ze to gość z pewna klasa polityczna. W każdym razie potrafił być sobą i bronić swoich poglądów czego nie można było powiedzieć np. o Radku Sikorskim, Zalewskim i jeszcze paru którzy w 2005 roku uciekli z tonącego okrętu PiS do okrętu PO.
Gilowska odeszła jak Tusk jej pomógł. Było dość głośno o tym i Gilowska to dość ostro komentowała. Rokita wycofał się sam chociaż środowisko Tuska postawiło go pod ściana. Rokita wpuścił swoją żonę do polityki żeby ładnie odejść. Z tym ze nie udało mu się ładnie odejść. To jeden z nielicznych którzy wierzyli w POPiS zanim Tusk przeszedł do karania niewiernych i wywalenia wszystkich którzy chcieli się z PiS dogadywać.
W tamtym czasie miałem nadzieje ze POPiS się uda ale jak Tusk przegrał wybory z Lechem a potem Jarek wygrał wybory parlamentarne to wiedziałem że z tej mąki chleba nie będzie. To był czas gdy wyleczyłem się z popierania PO. Zwolennikiem PiSu nigdy nie byłem.

A dzisiaj śmieszy mnie to co w przypływie kultu jednostki wyczyniają tak zwolennicy Tuska jak i zwolennicy Kaczyńskiego
Ale kabaret był dzisiaj przedni.


Śr kwi 19, 2017 18:07
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Większy kabaret czy mniejszy niż powitanie kwiatami na lotnisku Szydło przez Kaczyńskiego i parlamentarzystów PiS?


Śr kwi 19, 2017 18:36
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Wpis na FB dyrektorki departamentu Edukacji i Komunikacji w Min Środowiska Beaty Nowosielskiej - Powitanie dla Tuska? kajdany i szubienica - też zaliczyć do kategorii kabaretu????


Śr kwi 19, 2017 18:48
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Tak.
W końcu to PO rozkręcała cała akcje. Kto sieje wiatr zbiera burze.


Śr kwi 19, 2017 19:22
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Jezeli faktycznie PO jest taka skuteczna, jak wypisujesz, a Tusk szczegolnie skuteczny, to kompletna glupota jest, ze nie sa przy wladzy.
Przeciez w waszym wyobrazeniu potrafia wszystko.


Śr kwi 19, 2017 19:31
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Wlasnie słyszałem wypowiedz Gowina ze to niby cała akcje reżyserował Tusk.
Mnie zastanawia co innego. Była Kopacz, był Szczerba a nie było Schetyny. Ciekawe dlaczego


Śr kwi 19, 2017 19:50
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Tusk perfidnie wezwał się do prokuratury.

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Śr kwi 19, 2017 22:33
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Soul33 napisał(a):
Tusk perfidnie wezwał się do prokuratury.

:twisted:

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Śr kwi 19, 2017 22:38
Zobacz profil
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Soul33 napisał(a):
Tusk perfidnie wezwał się do prokuratury.

Normalnie święta krowa. Trzeba konstytucję zmienić i zapisać ze politycy maja być ponad prawem bo tak rzecze Soul
A może Krystyna Janda nagle zapisała się do PiS


Śr kwi 19, 2017 23:04
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
PiS całkowicie uzależnił prokuraturę od rządu. Minister sprawiedliwości może mieć pełną kontrolę nad każdym śledztwem. Teraz to PiS bierze na siebie całą odpowiedzialność za działanie prokuratury. Prawie każdy uważa też, że śledztwo jest upolitycznione.

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Śr kwi 19, 2017 23:21
Zobacz profil
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Zapomniałeś dodać ze prawie każdy kto jest z KODu


Śr kwi 19, 2017 23:30
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Coroner napisał(a):
Zapomniałeś dodać ze prawie każdy kto jest z KODu

No jasne. Polacy dzielą sie na tych co są z PiS, tych z KOD i .... Coronera :D

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Cz kwi 20, 2017 6:05
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 14508 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 389, 390, 391, 392, 393, 394, 395 ... 968  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL