Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 14:27



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9325 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 450, 451, 452, 453, 454, 455, 456 ... 622  Następna strona
 PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015 
Autor Wiadomość
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
Małgosiaa napisał(a):
I tak, człowiek z jedną sprawna ręką, np. po udarze, będzie mógł pracować na komputerze. Co z tego, że tylko jedną ręką? Ile jest w stanie zarobić, o ile w ogóle jest w stanie? Kto go zatrudni? Mówię oczywiście o tych już ustabilizowanych, z mową (czyli praca lewą ręką)i umiejętnością rozumowania. A co z tymi, którzy mają paraliż prawostronny (niewładna prawa ręka i noga) i nie mówią? Co z tymi, którzy nie widzą w wyniku cukrzycy czy innej choroby?
Przypomina mi się kabaret Tey jak było z traktorem.
http://www.dailymotion.com/video/x28uig ... shortfilms


Śr kwi 26, 2017 17:56
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
Coroner napisał(a):
Nie znam się na edukacji. To co mowię to zdanie wyrobione na podstawie tego co dowiaduje się od znajomych nauczycieli i pracowników szkół.

Jedz na wschodnia stronę Polski. Zamość i okolice tam bieda aż piszczy. Akurat z racji zawodowych dużo podróżuje. Zachodnia ściana to Ameryka, tak samo Wawa. Ale im dalej na wschód tym większa bieda i gorsza infrastruktura. Ludzie tam mówią o sobie Polska B.
Tam PiS ma takie mocne poparcie ze aż strach. Wielu popiera rozdawnictwo bo bez tej kasy nie byliby w stanie przeżyć zimy. Zwłaszcza w małych osadach czy wioskach. Trudno się dziwić ze oni popierają PiS.
Co do reformy samorządów to cieżko mi się wypowiadać bo mieszkam w dużym mieście i nie mam za bardzo styczności z gminami wiejskimi.

Woj świętokrzyskie przez lata nie odbiegało od województw przy wschodniej granicy, dzięki prężnym działaniom marszałka i gmin w ściąganiu funduszy unijnych, jakość infrastruktury, a zwłaszcza dróg, znacznie wzrosła dorównując województwom środkowej Polski.


Śr kwi 26, 2017 19:05
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
To super ze maja takiego gospodarza. Na ścianie wschodniej takich brakuje. Może są tam jakieś rodzynki ale większość niestety nie jest taka.


Śr kwi 26, 2017 19:32
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
Coroner napisał(a):
To super ze maja takiego gospodarza. Na ścianie wschodniej takich brakuje. Może są tam jakieś rodzynki ale większość niestety nie jest taka.

Nie wiem czy rodzynki. W ubiegłym roku spędzałam Wielkanoc na wyjeździe. Pojechałam z rodziną w Bieszczady. Takich dróg, jakie tam są (nowe nawierzchnie) może pozazdrościć centralna Polska. To samo mówi moja koleżanka, której syn rozpoczął w październiku studia weterynaryjne w Lublinie. Aby było jasne: mieszkam koło Gniezna.
Z kolei nauczyciele z mojej szkoły chyba 3 lata temu byli na wycieczce na Podlasiu (ja nie pojechałam, bo znam te strony i wybierałam się tam prywatnie). Byli pod wrażeniem, bo spodziewali się własnie ruder, a zastali zupełnie cos innego. Rudery oczywiście też, ale nie więcej niż gdzie indziej. Owszem, jeszcze dużo brakuje, ale już nie można mówić o przepaści między wschodem a centralną czy zachodnią Polską.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Śr kwi 26, 2017 19:47
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr kwi 26, 2017 15:16
Posty: 2261
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
Przeczytalem sobie pierwsze strony tego watku z duza ciekawoscia.
Wypowiadalo sie o wiele wiecej zadowolonych z wyboru PiS ludzi, bylo mase wyrazanych nadziei na zmiany na lepsze. Szkoda ze stalo sie inaczej.
Rowniez z tych postow wynikalo ze wiekszosc ludzi nie zdawala sobie sprawy jakie zmiany chce wprowadzic PiS w ustroju Polski ( nie specjalnie przejmujac sie konstytucja ).


Śr kwi 26, 2017 21:20
Zobacz profil
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
Normalnie mamy PiSlam. Obalili poprzedni ustrój POlszewizm.
Mamy to co PiS obiecywał. Ludzie wybrali PiS nie ze względu na ich program ale dlatego ze nie chcieli PO z premier Kopacz na czele.
Większość ludzi w Polsce nie głosuje za ale głosuje przeciw.
Jakby przeczytali to co proponowali i co zapowiadali nie byłoby zdziwienia. Mnie się tez nie podoba to co PiS robi ale mamy to co mamy bo tak głosowali Polacy. Po rządach arogancji mamy rządy populizmu. Cóż taki mamy klimat. Wyborczy.


Cz kwi 27, 2017 0:51
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
Coroner napisał(a):
ale mamy to co mamy bo tak głosowali Polacy.

Czyli Twoim zdaniem musimy położyć uszy po sobie i siedzieć cicho?
Coroner napisał(a):
Po rządach arogancji mamy rządy populizmu.

Arogancja znikła? :o

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Cz kwi 27, 2017 5:17
Zobacz profil
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
A róbcie co chcecie. Jak chcecie to manifestujcie, jak chcecie to protestujcie. Mamy wolność.

Tak aroganckiej władzy jaka było PO to do tej pory nie było i długo nie będzie. PiS przy nich to małe dzieci. Oczywiście maja pewne aroganckie zachowania ale nie do takiego stopnia jak PO. PiS to populisci i ekonomiczni analfabeci.


Cz kwi 27, 2017 6:11
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
Coroner napisał(a):
Tak aroganckiej władzy jaka było PO to do tej pory nie było i długo nie będzie. PiS przy nich to małe dzieci.

No jasne. Bo to PO zagarnęło Trybunał Konstytucyjny. To PO, a nie PiS miało w nosie zdanie suwerena w każdej dziedzinie. To PO zatrudniało misiewiczów i działało wg zasady: nikt nam nie wmówi, że białe jest białe a czarne jest czarne, itp.itd.
PO wykazywało arogancję, ale takiej arogancji jaka jest teraz to nie było od czasu upadku komunizmu.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Cz kwi 27, 2017 6:26
Zobacz profil
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
Coroner napisał(a):
A róbcie co chcecie. Jak chcecie to manifestujcie, jak chcecie to protestujcie. Mamy wolność.

Tak aroganckiej władzy jaka było PO to do tej pory nie było i długo nie będzie. PiS przy nich to małe dzieci. Oczywiście maja pewne aroganckie zachowania ale nie do takiego stopnia jak PO. PiS to populisci i ekonomiczni analfabeci.

I pisze to ktoś którego ponoć w czasach rządów PO nie było w kraju.....wiesz, bo tak piszą w pisowskiej prasie.....
PiS to małe dzieci, bo krzykiem odrzucają milion podpisów w sprawie referendum, aroganckie PO wniosek Elbanowskich poddało pod głosowanie w parlamencie.
Luksusowe limuzyny rozbijają jak bombki na choince - arogancja czy małe dzieci......choć gdy małe dzieci biorą sie za rządzenie, to tylko dowodzi ich horrrendalnej arogancji.


Cz kwi 27, 2017 6:56
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
A skąd wiesz ze za PO mnie nie było w kraju?


Cz kwi 27, 2017 8:00
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
Coroner napisał(a):
A skąd wiesz ze za PO mnie nie było w kraju?

Kilka razy pisałeś, że nie obserwowałeś rządów PO i znasz fakty jedynie z przekazów - jak choćby ostatnio te o wniosku referendum wniesionym przez Elbanowskich.


Cz kwi 27, 2017 8:19
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
PO rządziło przez 8 lat.


Cz kwi 27, 2017 13:20
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
Coroner napisał(a):
PO rządziło przez 8 lat.

I to ma być argument przeciwko? Zawsze mnie rozwala ten zarzut. Okres rządów, dwie kadencje, świadczą o tym, że po pierwszej kadencji społeczeństwo miało na tyle zaufanie, że przedłużyło ten mandat na następną. Po półtora roku rządów PiS nie zyskał ani na jotę większego poparcia, mimo polityki rozbuchanego socjalu, a niezadowolonych z ich rządów jest coraz więcej. Uważasz, że dostaną mandat na następna kadencję? Że suweren pozwoli na powrót komuny i w konsekwencji octu na półkach?

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Cz kwi 27, 2017 13:36
Zobacz profil
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
Alus napisał(a):
Coroner napisał(a):
A skąd wiesz ze za PO mnie nie było w kraju?

Kilka razy pisałeś, że nie obserwowałeś rządów PO i znasz fakty jedynie z przekazów - jak choćby ostatnio te o wniosku referendum wniesionym przez Elbanowskich.


Coroner napisał(a):
PO rządziło przez 8 lat.

A co to ma do Twojego twierdzenia, że osobiście nie obserwowałeś czasów rządów PO+PSL?


Cz kwi 27, 2017 13:57
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 9325 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 450, 451, 452, 453, 454, 455, 456 ... 622  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL