Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 19, 2024 9:38



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9325 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 466, 467, 468, 469, 470, 471, 472 ... 622  Następna strona
 PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015 
Autor Wiadomość
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
Małgosiaa napisał(a):
Yarpen_Zirgin napisał(a):
Ale co tu jest do komentowania? W momencie, kiedy przychody państwa są wyższe, niż zaplanowano na dany kwartał, to automatycznie zmniejsza się deficyt, który był planowany na ten okres.

Jak to co? Cud, bo deficyt w ciągu pięciu miesięcy zmalał o 46,1 mld zł. Do końca roku będzie nadwyża kilkadziesiąt miliardów.

Ekonomista wyjaśnia
http://www.money.pl/gospodarka/wiadomos ... 36863.html


Pt cze 23, 2017 17:31
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
Głównie płakała Hanna Gronkiewicz-Waltz ale ona miała powody do obaw. Im bardziej wyświetlane są sprawy Warszawy tym więcej znaków zapytania o jej role w tym wszystkim.


Pt cze 23, 2017 17:34

Dołączył(a): N lut 16, 2014 16:54
Posty: 823
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
Małgosiaa napisał(a):
@kosiarz
Może skomentowałbyś to:
Małgosiaa napisał(a):
Normalnie cudotwórcy :o Na koniec 2016 r deficyt wyniósł 46,3 mld złotych, a po 5 miesiącach spadł do 200 mln. zł. A planowano 59,3 mld zł. Coś z tymi planami nie tak? A może z wykonaniem?


Nic nie rozumiem. Kiedy "spadł do 200 mln" a kiedy mial być 59 mld?


Pt cze 23, 2017 17:56
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
kosiarz1 napisał(a):
Nie można jednocześnie wstrzymac wypłacanie VAT i przyspieszyć wypłacanie VAT...w sumie...nic mnie juz nie zdziwi u opozycji.


Ależ można - np. można zwroty z jednego miesiąca wstrzymywać, a jednocześnie te z innego miesiąca przyspieszać. Doczytaj te artykuły.

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Pt cze 23, 2017 18:16
Zobacz profil
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
Coroner napisał(a):
Głównie płakała Hanna Gronkiewicz-Waltz ale ona miała powody do obaw. Im bardziej wyświetlane są sprawy Warszawy tym więcej znaków zapytania o jej role w tym wszystkim.

Podobnie jak wszystkich jej poprzedników i prezydentów wielu innych polskich miast - Poznania, Krakowa, Łodzi.
Znajomego rodzinę jak i wielu mieszkańców kamienicy "spadkobierca" wysiudał do kontenerów w obrzeżach miasta. Wyszło później, że na skutek szwindli szajki "spadkobiercy" odzyskiwali nie swoje kamienice.
Ale to i tak nic w żaden sposób nie zmieniło losu wysiedlonych, którzy po wojnie otrzymali mieszkania w ukradzionych przez szajkę kamienicach, a do dnia dzisiejszego mieszają w norach.


Pt cze 23, 2017 19:03
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
Z tego co czytałem to była mafia ponadpartyjna. Ale wszyscy mają obawy. Nie wiem jak jest w innych miastach. Odnośnie warszawy czytałem dość dużo. Mój znajomy prawnik mówił, że praktycznie każde większe miasto ma coś na sumieniu w tej dziedzinie.
Co nie zmienia faktów, że Hanna Gronkiewicz-Waltz płakała o tym że jak wyjedzie Franciszek to PiS ja aresztuje.


Pt cze 23, 2017 22:17
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
Złe wieści dla antyPiS.
https://www.wprost.pl/10061771/Nowy-son ... borow.html

PiS umacnia się na prowadzeniu.
Czyli nadal będziemy mieli socjalizm i rozdawnictwo. Trochę szkoda naszej gospodarki.

Ale ciekawe zalamywańie rak czołowej feministki
https://www.wprost.pl/kraj/10061838/Sro ... rocil.html
To akurat dla mnie


So cze 24, 2017 19:27
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
Coroner napisał(a):
Złe wieści dla antyPiS.
https://www.wprost.pl/10061771/Nowy-son ... borow.html

PiS umacnia się na prowadzeniu.
Czyli nadal będziemy mieli socjalizm i rozdawnictwo. Trochę szkoda naszej gospodarki.

Ale ciekawe zalamywańie rak czołowej feministki
https://www.wprost.pl/kraj/10061838/Sro ... rocil.html
To akurat dla mnie

Krótką masz pamięć :D .....przed wyborami też Komorowski według sondaży był nie do pokonanua.


So cze 24, 2017 20:52
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
To prawda. Jednak na tzw. prowincji PiS ma wciąż mocne poparcie ze względu na socjal.
Ja tego sam doświadczam. A wschodnia ściana Polski tam ze świecą szukać tych, którzy są antyPiS.


N cze 25, 2017 8:17
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
Tylko zauważ. Jak pokazywałem sondaże pokazujące przewagę PiS to mówiliście, że badania niewiarygodne bo z agencji podległej rządowi. Jak podaje z niezależnego źródła to podważasz sondaż, bo niewiarygodny bo Komorowski też prowadził w sondażach.
Prawda o sondażach PiS jest taka, że oni zazwyczaj byli źle oszacowani. Według niektórych socjologów to dlatego, że stworzono w pewnych środowiskach wstyd popierania PiS. Przez co ludzie nie przyznają się do głosowania na PiS ale głosują.
Osobiście wolałbym, żeby PiS i PO (.N nie ma co brać w ogóle do rozważań) w sondażach wypadali porównywalnie. Do byłoby lepsze dla naszej demokracji. Ale żeby to osiągnąć PO musiałaby coś zrobić oprócz wielkiego krzyku. Mam wrażenie, że do PO nie dotarło jeszcze, że stracili władzę i z jakiego powodu.


N cze 25, 2017 8:48
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
Coroner napisał(a):
Tylko zauważ. Jak pokazywałem sondaże pokazujące przewagę PiS to mówiliście, że badania niewiarygodne bo z agencji podległej rządowi. Jak podaje z niezależnego źródła to podważasz sondaż, bo niewiarygodny bo Komorowski też prowadził w sondażach.
Prawda o sondażach PiS jest taka, że oni zazwyczaj byli źle oszacowani. Według niektórych socjologów to dlatego, że stworzono w pewnych środowiskach wstyd popierania PiS. Przez co ludzie nie przyznają się do głosowania na PiS ale głosują.
Osobiście wolałbym, żeby PiS i PO (.N nie ma co brać w ogóle do rozważań) w sondażach wypadali porównywalnie. Do byłoby lepsze dla naszej demokracji. Ale żeby to osiągnąć PO musiałaby coś zrobić oprócz wielkiego krzyku. Mam wrażenie, że do PO nie dotarło jeszcze, że stracili władzę i z jakiego powodu.

Podobnie wiarygodne były te wskazujące 49% poparcia dla PO.....kto płaci otrzymuje.
Ja osobiście wolałabym aby wyłoniła sie jakaś zupełnie nowa formacja nie związana ani z PO, ani z PIS.....i szanowała wszystkich współobywateli, dbając o dobro kraju, bez podziałów......bo ci, jak napisał Patryk84 piją wspólnie po nocach, dzielą ten kawał sukna, jakim jest Polska, a nas tylko medialnie rozgrywają........marzenia, ale często sie spełniają, da Bóg.
Da Bóg gdy sie Go usilnie to prosi, a ja długo w modlitwie o to proszę - o ludzi godnych, rzetelnych, uczciwych, szanujących przykazania Dekalogu i szanujących każdego człowieka, bez względu na jego wyznanie, rasę, poglądy, preferencje seksualne.


N cze 25, 2017 9:17
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
To się nazywa utopia.


N cze 25, 2017 9:41
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
Coroner napisał(a):
To się nazywa utopia.

Owszem, ale cuda jednak sie zdarzają
Ja w swoim zyciu doświadczył dwu takich cudów, które sceptycy zwą utopią, błędem lub dysfunkcja mojego mózgu, a najczęściej przypadkiem.


N cze 25, 2017 10:49
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
Utopia bo sie kłoci
Odwołujesz sie do Boga a mówisz o orientacjach seksualnych. Ci którzy dążą do legalizacji zboczeń stoją w opozycji do wartości chrześcijańskich. To samo dotyczy innych wymienionych przez ciebie wartosci


N cze 25, 2017 11:40
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
Coroner napisał(a):
Utopia bo sie kłoci
Odwołujesz sie do Boga a mówisz o orientacjach seksualnych. Ci którzy dążą do legalizacji zboczeń stoją w opozycji do wartości chrześcijańskich. To samo dotyczy innych wymienionych przez ciebie wartosci

A czy mówiłam o legalizacji????.....przeczytaj sobie co o stosunku homoseksualistów ostanio mówił abp Jędraszewski.
A co dostrzegasz kontrowersyjnego w ludziach godnych, rzetelnych, uczciwyach, szanujacych nakazy Dekalogu i szanujących ludzi?


N cze 25, 2017 11:45
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 9325 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 466, 467, 468, 469, 470, 471, 472 ... 622  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL