Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 15:15



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9325 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 622  Następna strona
 PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015 
Autor Wiadomość
Post Re: Idziemy na wybory
Przynajmniej wiemy, co nowy parlament i rząd zrobią w absolutnie pierwszej kolejności:

Beata Szydło: "Proponujemy, żeby na każde drugie i kolejne dziecko rodzice otrzymywali 500 zł miesięcznie [akruk: bez względu na dochód], a w mniej zamożnych rodzinach również na pierwsze dziecko. To jest mój priorytet. Jeżeli Polacy mi zaufają, jeżeli będę miała przywilej tworzenia rządu, to jest pierwszy z projektów, który zrealizuję".

Zastanawia mnie tylko, kiedy to zostanie zrealizowane i co do tego czasu będzie robiła większość parlamentarna i rząd.


Pn paź 26, 2015 16:43
Post Re: Idziemy na wybory
Macierewicz obiecywał wyborcom: "jeśli stworzymy rząd, wprowadzimy 500 zł na dziecko w ciągu trzech miesięcy". Poczekamy, zobaczymy.


Pn paź 26, 2015 16:55
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 18, 2009 9:51
Posty: 3963
Post Re: Idziemy na wybory
Kael napisał(a):
A propos mediow. Tak strasznie boicie sie, ze jakies media zniszcza sukces wyborczy PiSu. Nie dziwi was, ze PiS nie byl w stanie przez no chocby ostatnie 8 lat, obiektywnych, solidnych, niezaleznych mediow utworzyc?


Kael, wiem, że mieszkasz za granicą, ale tego chyba przegapić nie mogłaś. Przecież jednym z podstawowych filarów sukcesu było konsekwentne budowanie od paru lat swojej własnej bazy medialnej. Uważam Rze, Do Rzeczy, wSieci to tylko parę krzykliwych nowych tytułów, do tego dochodzi Gazeta Polska i stara dobra Rzepa. Dodajmy do tega media ojca dyrektora, i sympatyzujące co najmniej media konserwatywno-katolickie (fronda i podobne) to będzie całkiem sporo.

To był kawał roboty, przy której były straty (Wprost, przez pewien czas PiS-owski odpadł, ostatnio chyba "odzyskali"), ale było też budowanie od podstaw. Co jak co, ale mediów przynajmniej w prasie i ineternecie im nie brak. Brakuje im jeszcze TV, ale to kwestia czasu.

_________________
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
...

(Koh 3:1nn)


Pn paź 26, 2015 17:41
Zobacz profil
Post Re: Idziemy na wybory
@bert04, takie mialam wrazenie. No ale jak tylu radosnych zwolennikow PiS nagle zaczyna biadolic, ze im na pewno media sukces zepsuja, to znaczy dla mnie, ze zadnych mediow nie maja. Albo tylko jakies lokalne gazetki.
A to po prostu histeria na zapas.


Pn paź 26, 2015 19:00
Post Re: Idziemy na wybory
andej napisał(a):
Kael napisał(a):
Jezeli mi udowodnicie, ze wynik mojego okregu wyborczego liczy sie sam w sobie, to obiecuje uczestniczyc w nastepnych wyborach.
Tak czy tak ktos z was mnie z blotem zmiesza.


Niezależnie od tego, po prostu, nie głosuj. Tak będzie lepiej. Wystarczy, że wieszasz psy na innych opcjach politycznych.

Mam świadomość, że mafię może zastąpić sekta....jak dobrze, że ty nie wieszasz :D


Pn paź 26, 2015 19:32
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8669
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
Cytuj:
Państwowa Komisja Wyborcza podała oficjalne wyniki głosowania do Sejmu RP. Pełne wyniki wyborów będą znane jutro, najprawdopodobniej między 15 a 17.
  • PiS - 37,58 proc.;
  • PO - 24,09 proc.;
  • Kukiz'15 - 8,81 proc.,
  • Nowoczesna - 7,60 proc.,
  • PSL - 5,13 proc.

Progu wyborczego nie przekroczyły:
  • Zjednoczona Lewica - 7,55 proc.; (próg dla koalicji wynosi 8%)
  • Partia KORWiN - 4,76 proc.;
  • Partia Razem - 3,62 proc.

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Pn paź 26, 2015 23:06
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lip 29, 2010 17:35
Posty: 4304
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
PiS ma teraz wszystko . Prezydenta , premier , rzad , parlament itd . oby nie zmarnowali ostatniej szansy odbudowy naszej Rzeczpospolitej .


Pn paź 26, 2015 23:25
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8669
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
bert04 napisał(a):
Brakuje im jeszcze TV, ale to kwestia czasu.

Na razie mają TV Republika. To niszowa stacja informacyjna, choć jej popularność ostatnio ewidentnie wzrasta, bo coraz częściej o niej ktoś wspomina. Niedawno Kukiz nazwał ich, lekko wygładzając jego słowa, "pisowskimi kurtyzanami" i zerwał z siebie mikrofon. Najpierw myślano, że nazwał tak dziennikarkę, czym potencjalnie zaliczył sobie u mnie minusa ale rychło wyjaśnił, że nie chodziło o dziennikarkę, tylko o całą stację. Uff, no to lepiej. Minusa nie ma.
Ale piszę serio, bo to przede wszystkim bezpośrednia agresja wobec kobiety nie mieści się w granicach mojej tolerancji.

Natomiast wracając do PiSu, teraz pewnie znowu zacznie się skok na media.

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Pn paź 26, 2015 23:47
Zobacz profil
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
Mhm, to ja się wtrącę z dwoma refleksjami na marginesie.

Bo to jest tak: ja się do niedawna określałem jako parszywy leming, a wcześniej z polityki kumałem wszystkiego: "głosuj na Milera, sk...wysyn burdel ogarnie". Ale najpierw zdarzył się Majdan. A potem Kukiz zgarnął te swoje 20%. Co to jest: Kukiz? To jest polski odpowiednik Majdanu. Obojętne, co sam Kukiz sądzi o ruchach ukraińskiej władzy, to jest u korzenia to samo zjawisko: wiec wolnych wojowników zawierzający losy plemienia obranym przez siebie książętom. Kukiz Army... Słowiańszczyzna per se. Trudno o silniejszą legitymizację władzy, nieprawdaż?

To po pierwsze. A po drugie, przeglądam jeszcze wątek, z którego ten został wydzielony i widzę, że najgłośniej w dzwony bije "mniejszość niemiecka". Behawiorystycznie to jest zrozumiałe: Niemców w podzięce za ich wyroby potyliczne uwarunkowano jak psy przeciwko narodowemu socjalizmowi, tak że Hitlera widzą wszędzie, nawet we własnych głowach. I ten Hitler ich tumani, przestrasza – a mnie śmieszy. I doprawdy, nie rozumiem, jak można cenić sobie reichsojro tak wysoko, żeby kompletnie nie zwracać uwagi na to, jakim myśleniem się przy okazji nasiąka. Ludzie, wracajcie do Polski, zanim nasiąkniecie do reszty; u nas Hitlera nie ma, u nas tylko umysły małolotne piwo sobie zamawiają, aż im resztki oleum wypływają nie powiem którą dziurką.


Wt paź 27, 2015 2:20

Dołączył(a): Cz sie 12, 2004 15:17
Posty: 1998
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
Najbardziej cieszę się, że z Sejmu wyleciała postkomuna i Palikot. :-)


Wt paź 27, 2015 5:09
Zobacz profil
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
@Ergo za to ty jestes przesiakniety nienawiscia dla Niemcow i wbito ci do glowy, ze Niemiec =hitlerowiec. Ja to rozumiem, bo nas tak patriotycznie warunkowano.
Przecietny Niemiec z zachodu to zupelnie normalny czlowiek. Sa jednak roznice do przecietnego Polaka: wiecej robi sam a mniej krytykuje (tu jak krytykujesz porzadek mozesz dostac - zyczliwie, nie zlosliwie - szczotke i wiadro do reki z prosba o pokazanie, jak powinno byc lepiej) z wlasnej historii wyciagnal wnioski. No i imigrantow traktuje przewaznie jak zwyczajnych ludzi a nie jak dopust Bozy.


Wt paź 27, 2015 7:09
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
Kael droga, jest takie określenie o Niemcach, że jest to "naród wykastrowany". Użyłem go parokrotnie na 4chanie. Za każdym razem jakiś Niemiec się ze mną zgadzał.

Z jednej strony jest mi szkoda tego narodu, a z drugiej tak sobie myślę, że gdyby nie owa "kastracja", toby dalej w Bundeskonstytucji siedział zapis, że Republika Federalna istnieje w granicach przedwojennych i ni chuchu nie dałoby się z tymi Twoimi "normalnymi ludźmi" w tej sprawie dogadać.

Przy okazji, bo naszło mię pytanie: co u Ciebie waży więcej – lojalność wobec państwa, czy lojalność wobec narodu?


Wt paź 27, 2015 7:20

Dołączył(a): N lut 16, 2014 16:54
Posty: 823
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
Cytuj:
Natomiast wracając do PiSu, teraz pewnie znowu zacznie się skok na media.


Nie...zostawią je powcom i Lisowi...bo przecież frajerzy są... :brawo:

By cokolwiek zmienić w Polsce, nie wystarczy zmianiać nazw ulic, czy wybudować parę dróg, trzeba zmienić ludzi i ich mentalność postkomucha.


Wt paź 27, 2015 7:23
Zobacz profil
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
Disyc ciekawe pytanie.
A ja to musze die oddzielac i wywazac? I co rozumiesz przez lojalnosc?


Wt paź 27, 2015 7:24
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
Nie musisz, boć i mało prawdopodobne, żebyś się znalazła w poważnym konflikcie lojalności. Na Odrze wszak pokój i spokój.

Przez lojalność będę więc rozumiał proste sprawy dnia powszedniego. Dostajesz polecenie z urzędu stawienia się w sprawie takiej a takiej, a równocześnie jakiś rodak prosi Ciebie osobiście o przysługę i w rezultacie musisz znaleźć się w dwóch miejscach jednocześnie. Co robisz?


Wt paź 27, 2015 7:31
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 9325 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 622  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL