Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz kwi 18, 2024 15:50



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 596 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 40  Następna strona
 Nowe dokumenty TW Bolek 
Autor Wiadomość
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Nowe dokumenty TW Bolek
Niby w czyje piersi się biję? Najwyraźniej prawda boli.
Nikt nie powiedział, że być chrześcijaninem to raj na ziemi, a wręcz przeciwnie.
Św. Jan Paweł II starał się o wolność, o ułaskawienie Ali Akczy. Św. Szepan prosił Vhrystuisa: Panie, nie poczytaj im tego grzechu. Nie domagał się sądu. Św. Matka Teresa z Kalkuty dała bardzo mądrą radę:

Ludzie są nierozsądni,
nielogiczni i zajęci sobą,
KOCHAJ ICH MIMO TO.
Jeśli uczynisz coś dobrego,
zarzucą ci egoizm i ukryte intencje,
CZYŃ DOBRO MIMO TO.

Jeśli ci się coś uda,
zyskasz fałszywych przyjaciół i prawdziwych wrogów.
STARAJ SIĘ MIMO TO.
Dobro, które czynisz,
jutro zostanie zapomniane.
CZYŃ DOBRO MIMO TO.
Uczciwość i otwartość
wystawią cię na ciosy.
BĄDŹ MIMO TO UCZCIWY I OTWARTY.

To, co zbudowałeś wysiłkiem wielu lat,
może przez jedną noc lec w gruzach.
BUDUJ MIMO TO.
Twoja pomoc jest naprawdę potrzebna,
ale kiedy będziesz pomagał ludziom,
oni mogą cię zaatakować.
POMAGAJ IM MIMO TO.
Daj światu z siebie wszystko,
a wybiją ci zęby.
MIMO TO DAJ ŚWIATU Z SIEBIE WSZYSTKO.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Wt lut 21, 2017 19:41
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 25, 2011 19:29
Posty: 23
Post Re: Nowe dokumenty TW Bolek
Coroner napisał(a):
Nikt nie mówi o zemście a o elementarnej sprawiedliwości.

A jak by miała wyglądać ta sprawiedliwość, jeśli chodzi o Wałęsę?


Wt lut 21, 2017 20:30
Zobacz profil
Post Re: Nowe dokumenty TW Bolek
O to zapytaj tych na których donosił.
Ja nie jestem stroną.
Wiem kto na mnie donosił dzięki temu, że istnieje IPN i mogłem się zwrócić o informacje. Wiem kto donosił na moją rodzinę. Wyobraź sobie, że nie noszę w sercu urazy. Ci ludzie domyślają się że ja wiem bo oficjalnie mówiłem, że wystąpię do IPN.

To co pisze Małgosiaa to pozostawię bez komentarza. Jak oglądałem film o Amway to ten wiersz tam był cytowany. To taka sekta finansowa. Zachowywali się w kulcie pieniądza jak Odnowa na swoich spotkaniach. Wprawdzie Odnowa nie czci pieniądza.
Widać nie każdy wie co to jest elementarna sprawiedliwość i to że jak jest wina to musi być kara. Poczytaj Małgosiu o warunkach dobrej spowiedzi i o tym czy wyznanie grzechów i odpuszczenie to wszystko. Poczytaj co Kościół mówi skoro się tak Biblią podpierasz.


Wt lut 21, 2017 20:51
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Nowe dokumenty TW Bolek
Nie nosisz urazy. Czy to znaczy, że nie dochodziłeś tez sprawiedliwości, przebaczyłeś? To oznacza, że wykazałeś się postawą chrześcijańską. I o tym caly czas mowię.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Wt lut 21, 2017 20:55
Zobacz profil
Post Re: Nowe dokumenty TW Bolek
O widzę że zaskarbiłem sobie łaski u wyroczni. O dzięki ci o wielka Małgorzato, która decydujesz o tym kto jest dobrym chrześcijaninem a kto złym.
Nic ci do tego komu ja wybaczyłem i czy dochodziłem sprawiedliwości.


Wt lut 21, 2017 22:11

Dołączył(a): Pn lut 20, 2017 5:15
Posty: 12
Post Re: Nowe dokumenty TW Bolek
Pan Wałęsa ostatnio wariuje.
Ostatnio stwierdził, że jego syn odebrał sobie życie ze względu na oszczerstwa w kwestii TW Bolka.
Niech bóg ma go w swojej opiece.


Wt lut 21, 2017 22:36
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Nowe dokumenty TW Bolek
Coroner napisał(a):
O widzę że zaskarbiłem sobie łaski u wyroczni. O dzięki ci o wielka Małgorzato, która decydujesz o tym kto jest dobrym chrześcijaninem a kto złym.
Nic ci do tego komu ja wybaczyłem i czy dochodziłem sprawiedliwości.

I po co ten sarkazm? Ale jeśli Ci ulżyło, to się cieszę.
Polecam Szkołę Wojnarowskich dla doskonalenia umiejętności czytania ze zrozumieniem, bo ja nigdzie nikogo nie oceniłam. Nikomu nie powiedziałam, ze jest dobrym lub złym chrześcijaninem. Odniosłam się do konkretnej postawy, a jeśli nie chcesz aby w ogóle na to zwracać uwagę, nie chwal się.
Cóż, chrześcijaństwo to nie sielanka. To dostawanie po przysłowiowym łbie od tych, którzy Biblię dopasowują do siebie, a nie odwrotnie, więc dziękuję Ci za ten policzek.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Śr lut 22, 2017 6:30
Zobacz profil
Post Re: Nowe dokumenty TW Bolek
Cały czas to robisz


Śr lut 22, 2017 6:55
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Nowe dokumenty TW Bolek
Nie odróżniasz więc oceny postawy od oceny osoby.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Śr lut 22, 2017 6:57
Zobacz profil
Post Re: Nowe dokumenty TW Bolek
Cytuj:
A jak by miała wyglądać ta sprawiedliwość, jeśli chodzi o Wałęsę?


Coroner napisał(a):
O to zapytaj tych na których donosił.
Ja nie jestem stroną.
Wiem kto na mnie donosił dzięki temu, że istnieje IPN i mogłem się zwrócić o informacje. Wiem kto donosił na moją rodzinę. Wyobraź sobie, że nie noszę w sercu urazy. Ci ludzie domyślają się że ja wiem bo oficjalnie mówiłem, że wystąpię do IPN.

Nie zauważasz jak po raz enty powtarzasz demagogiczny slogan?
Kilkakrotnie otrzymałeś odpowiedź, że do wymierzania sprawiedliwości uprawnieni są poszkodowani na drodze sądowej, a Ty bawisz sie w forumowego nieomylnego sędziego ......nie istotne dowody, czy dowiedzione zeznania świadków, Ty osądziłeś i finito.


Śr lut 22, 2017 7:54
Post Re: Nowe dokumenty TW Bolek
Ja nie jestem osoba publiczna. Ani nie byłem zasłużonym działaczem. Do mnie nie stosują się te same zasady co do polityków i prominentnych działaczy solidarności. Wałęsa odbierał chwale ze to on sam obalił komunę. Jak wynikało z rachunków to obalał ale co innego z sbekami w czasie internowania. Inny level i inne zasady oceny.
Porównujecie mrówkę ze słoniem.


Śr lut 22, 2017 10:06
Post Re: Nowe dokumenty TW Bolek
Coroner napisał(a):
Ja nie jestem osoba publiczna. Ani nie byłem zasłużonym działaczem. Do mnie nie stosują się te same zasady co do polityków i prominentnych działaczy solidarności. Wałęsa odbierał chwale ze to on sam obalił komunę. Jak wynikało z rachunków to obalał ale co innego z sbekami w czasie internowania. Inny level i inne zasady oceny.
Porównujecie mrówkę ze słoniem.

A ten niby słoń to SB, które teraz w wielu przypadkach wniknęło w szeregi partii rządzącej?


Śr lut 22, 2017 10:21
Post Re: Nowe dokumenty TW Bolek
Ten słoń to osoby publiczne a mrówka to osoby prywatne.
Odnośnie Wałęsy i jego przeszłości to koledzy z WZZW na których się przez lata powoływał wydali takie oświadczenie
https://wzzw.wordpress.com/2016/07/08/% ... %E2%96%A0/


Cz lut 23, 2017 7:29
Post Re: Nowe dokumenty TW Bolek
Coroner napisał(a):
Ten słoń to osoby publiczne a mrówka to osoby prywatne.
Odnośnie Wałęsy i jego przeszłości to koledzy z WZZW na których się przez lata powoływał wydali takie oświadczenie
https://wzzw.wordpress.com/2016/07/08/% ... %E2%96%A0/

Jedni koledzy wydają takie oświadczenie, inni inne......kwestia jedynie którzy to koledzy, a którzy "koledzy".


Cz lut 23, 2017 7:49

Dołączył(a): Śr lip 05, 2017 10:54
Posty: 2
Post Re: Nowe dokumenty TW Bolek
Ta sprawa jeszcze nie ucichła?


Śr lip 05, 2017 10:59
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 596 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 40  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL