Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz maja 16, 2024 2:26



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 242 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17  Następna strona
 Szukajmy AUTORYTETÓW wśród żyjących 
Autor Wiadomość
Post Re: Szukajmy AUTORYTETÓW wśród żyjących
gita napisał(a):
Alus! Zauważyłam, że od czasu, gdy przegrała Twoja faworytka - Platforma coraz częściej manipulujesz, Twoje komentarze nic nie mają wspólnego z sednem sprawy czy też tematem wątku, ogarnij się dziewczyno!
W ostatnim komentarzu przytaczasz artykuł biskupa Muszyńskiego o krzyżu z 7.08.1998, co to ma wspólnego z tematem tego wątku???????????
Przypominam:"Szukajmy AUTORYTETÓW wśród żyjących"
Czyżbyś nie znała NIKOGO z żyjących ludzi, który zasługuje na miano autorytetu?

Nie wyszukuję na siłę żyjących.....a zwłaszcza polityków.
A pytanie - przeczytałaś choć słowa abp Muszyńskiego - czy sama wiesz lepiej?
Co mają słowa Abp Muszyńskiego o obronie krzyża wspólnego z "obroną" w wykonaniu PiS? - są ponadczasowe.
I muszę Ci przypomnieć - to św Jan Paweł II dla zażegnania konfliktu sam osobiście prosił karmelitanki o zmianę położenia miejsca klasztoru.


Wt kwi 12, 2016 12:17
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Szukajmy AUTORYTETÓW wśród żyjących
Dla mnie największym autorytetem jest, Jerzy Urban :-D
Nawet mam podobną fryzure do niego, zawsze jak jestem u fryzjera, to gole sie na zero :mrgreen: :mrgreen:

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Wt kwi 12, 2016 12:30
Zobacz profil
Post Re: Szukajmy AUTORYTETÓW wśród żyjących
Robek napisał(a):
Dla mnie największym autorytetem jest, Jerzy Urban :-D
Nawet mam podobną fryzure do niego, zawsze jak jestem u fryzjera, to gole sie na zero :mrgreen: :mrgreen:

Tra la la... :D


Wt kwi 12, 2016 12:31
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Szukajmy AUTORYTETÓW wśród żyjących
Alus napisał(a):
Robek napisał(a):
Dla mnie największym autorytetem jest, Jerzy Urban :-D
Nawet mam podobną fryzure do niego, zawsze jak jestem u fryzjera, to gole sie na zero :mrgreen: :mrgreen:

Tra la la... :D


???

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Wt kwi 12, 2016 12:33
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 13, 2010 16:50
Posty: 7771
Lokalizacja: Kraków, Małopolskie
Post Re: Szukajmy AUTORYTETÓW wśród żyjących
i w ten sposób kolejny temat, który mógł być wartościowy, zszedł na Urbana.
Zastanówcie się nad sobą.

_________________
Fides non habet osorem nisi ignorantem


Wt kwi 12, 2016 12:39
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 04, 2010 20:18
Posty: 1593
Post Re: Szukajmy AUTORYTETÓW wśród żyjących
No cóż......
Dla nikogo autorytetem nie jest Jezus Chrystus.....
A jeśli chodzi o grzesznych ludzi - to szanujcie swoich rodziców, którzy Was wychowywali.
O wiele trudniej jest być dobrym małżonkiem, rodzicem, dzieckiem, rodzeństwem, dziadkiem, wnukiem, pracownikiem, pracodawcą - niż jakimś fanatykiem religijnym, czy też politykiem, który żyje z tego, że okłamuje innych.


Wt kwi 12, 2016 12:43
Zobacz profil
Post Re: Szukajmy AUTORYTETÓW wśród żyjących
Moim zdaniem autorytetem ponad podziałami jest prof. Michał Klieber. Sądzę, że wszyscy dyskutanci na tym forum wiedzą kto to jest prof. Michał Kleiber. Ponieważ to ja zwolenniczka Prawa i Sprawiedliwości podałam tę kolejną, drugą osobę-AUTORYTET, anty-pisowcy zaczną szukać dziury w całym, jeśli się mylę; to może nareszcie jest światełko w tunelu?


Wt kwi 12, 2016 14:08
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Szukajmy AUTORYTETÓW wśród żyjących
medieval_man napisał(a):
i w ten sposób kolejny temat, który mógł być wartościowy, zszedł na Urbana.
Zastanówcie się nad sobą.


Przecież Urban to wartościowy człowiek :-D gość dorobił sie ogromnych pieniędzy, zawsze miał swoje konkretne, ostre zdecydowane zdanie na każdy temat, twórca tygodnika NIE ktoś kto ma mało pozytywne zdanie o ludziach i powiem wam, że ja mam podobnie.
Jak również to, w jaki sposób Urban odnosił sie do papieża Jana Pawła II, jest godne zauważenia, dla katolika mówienie takich rzeczy o papieżu, to bluźnierstwo, czy nawet jeszcze gorzej! natomiast ja to podziwiam, ponieważ miał odwage wyrazić swoje poglądy na ten temat, i powiem wam, że mało kto by sie odważył na coś takiego, bo w końcu Polska to dość konserwatywny religijny kraj, w którym czegoś takiego sie o papieżu Polaku, nie mówi.


gita napisał(a):
Moim zdaniem autorytetem ponad podziałami jest prof. Michał Klieber. Sądzę, że wszyscy dyskutanci na tym forum wiedzą kto to jest prof. Michał Kleiber.


Nie wiem kto to jest :-D

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Wt kwi 12, 2016 16:10
Zobacz profil
Post Re: Szukajmy AUTORYTETÓW wśród żyjących
Robek! Odważny to on byłby gdyby takie rzeczy jak o Papieżu mówił o Mahomecie, drugi raz nie miałby możliwości tego powtórzyć. Co do Urbana to w czasie stanu wojennego wysłałam list do Urbana z napisem na kopercie:NAJBARDZIEJ OBLEŚNY CZŁOWIEK w POLSCE, to była odwaga, ale pomimo tego nie czuję się autorytetem.


Śr kwi 13, 2016 5:25

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: Szukajmy AUTORYTETÓW wśród żyjących
gita napisał(a):
Co do Urbana to w czasie stanu wojennego wysłałam list do Urbana z napisem na kopercie:NAJBARDZIEJ OBLEŚNY CZŁOWIEK w POLSCE, to była odwaga, ale pomimo tego nie czuję się autorytetem.


Pewnie był zachwycony. To akurat taki typ świni, której obrzucanie błotem sprawia przyjemność.

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


Śr kwi 13, 2016 6:27
Zobacz profil
Post Re: Szukajmy AUTORYTETÓW wśród żyjących
gita napisał(a):
Moim zdaniem autorytetem ponad podziałami jest prof. Michał Klieber.
To ten sam, który popiera demonstracje KODu?.
W każdym razie dopiero co się o nim dowiedziałem (może kiedys nazwisko sie obiło).


Śr kwi 13, 2016 6:31
Post Re: Szukajmy AUTORYTETÓW wśród żyjących
Kozioł napisał(a):
gita napisał(a):
Moim zdaniem autorytetem ponad podziałami jest prof. Michał Klieber.
To ten sam, który popiera demonstracje KODu?.
W każdym razie dopiero co się o nim dowiedziałem (może kiedys nazwisko sie obiło).

Popiera, ale nie bierze w nich udziału, dlatego może być autorytetem ponad podziałami.
Ja też popieram różne manifestacje i pikiety, chociaż demonstracje KODowców nie popieram.


Śr kwi 13, 2016 7:21
Post Re: Szukajmy AUTORYTETÓW wśród żyjących
gita napisał(a):
Kozioł napisał(a):
gita napisał(a):
Moim zdaniem autorytetem ponad podziałami jest prof. Michał Klieber.
To ten sam, który popiera demonstracje KODu?.
W każdym razie dopiero co się o nim dowiedziałem (może kiedys nazwisko sie obiło).

Popiera, ale nie bierze w nich udziału, dlatego może być autorytetem ponad podziałami.
Ja też popieram różne manifestacje i pikiety, chociaż demonstracje KODowców nie popieram.

Autorytetem nie bywa się dlatego, że przygląda się czemuś z boku.
Dlaczego autorytetem ma być dla mnie człowiek, który czynami nie "wspiera" swych przekonań?
Nie znam człowieka, równie dobrze mógłby to być któryś z milionowych "kowalskich".


Śr kwi 13, 2016 7:29
Post Re: Szukajmy AUTORYTETÓW wśród żyjących
JedenPost napisał(a):
gita napisał(a):
Co do Urbana to w czasie stanu wojennego wysłałam list do Urbana z napisem na kopercie:NAJBARDZIEJ OBLEŚNY CZŁOWIEK w POLSCE, to była odwaga, ale pomimo tego nie czuję się autorytetem.


Pewnie był zachwycony. To akurat taki typ świni, której obrzucanie błotem sprawia przyjemność.

Z samozadowoleniem opisywał jak to podarowany mu na urodzinach prosiak nasrał mu na twarz.

gita napisał(a):
Robek! Odważny to on byłby gdyby takie rzeczy jak o Papieżu mówił o Mahomecie, drugi raz nie miałby możliwości tego powtórzyć. Co do Urbana to w czasie stanu wojennego wysłałam list do Urbana z napisem na kopercie:NAJBARDZIEJ OBLEŚNY CZŁOWIEK w POLSCE, to była odwaga, ale pomimo tego nie czuję się autorytetem.

I podałaś swoje dane personale wraz z adresem?......


Śr kwi 13, 2016 8:24

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: Szukajmy AUTORYTETÓW wśród żyjących
Alus napisał(a):
Z samozadowoleniem opisywał jak to podarowany mu na urodzinach prosiak nasrał mu na twarz.


:-D

Poważnie piszesz, czy to jakaś metafora? Ja akurat nawiazywałem do tego, że czytałem, jak jego żona opowiadała, że zawsze bardzo się ekscytował, jak ktoś mu powiedział, że np. coś na niego wulgarnego napisano na murze i zaraz chciał tam jechać i oglądać, a potem chodził wielce usatysfakcjonowany.

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


Śr kwi 13, 2016 8:54
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 242 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL