Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt mar 29, 2024 7:57



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 242 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Następna strona
 Szukajmy AUTORYTETÓW wśród żyjących 
Autor Wiadomość
Post Szukajmy AUTORYTETÓW wśród żyjących
To, że od bardzo dawna istnieje deficyt autorytetów jest rzeczą jasną. Trudno wskazać człowieka który może być AUTORYTETEM ponad podziałami, ale może istnieją tacy, którzy mogą być AUTORYTETEM dla wielu, lub dla większości jak np. Anita Czerwińska.
Wpisując w wyszukiwarkę: Anita Czerwińska znajdziemy sporo informacji na jej temat. Do niedawna była osobą dyskryminowaną przez główne media, dzisiaj wystąpiła w programie:"Gość poranka" w TVP INFO.
Dla mnie i dla wielu Polaków jest AUTORYTETEM, a dla WAS?, jeśli nie ona to kto?
Oczywiście mogę podać jeszcze co najmniej kilkanaście przykładów ludzi żyjących, którzy są autorytetami, chociaż powiem, że łatwiej znaleźć ich wśród nieżyjących.

Tutaj dzisiejszy wywiad z Anitą Czerwińską w programie "Gość poranka"

http://www.tvp.info/16522745/program-gosc-poranka


Wt kwi 12, 2016 8:31
Post Re: Szukajmy AUTORYTETÓW wśród żyjących
gita napisał(a):
To, że od bardzo dawna istnieje deficyt autorytetów jest rzeczą jasną. Trudno wskazać człowieka który może być AUTORYTETEM ponad podziałami, ale może istnieją tacy, którzy mogą być AUTORYTETEM dla wielu, lub dla większości jak np. Anita Czerwińska.
Wpisując w wyszukiwarkę: Anita Czerwińska znajdziemy sporo informacji na jej temat. Do niedawna była osobą dyskryminowaną przez główne media, dzisiaj wystąpiła w programie:"Gość poranka" w TVP INFO.
Dla mnie i dla wielu Polaków jest AUTORYTETEM, a dla WAS?, jeśli nie ona to kto?
Oczywiście mogę podać jeszcze co najmniej kilkanaście przykładów ludzi żyjących, którzy są autorytetami, chociaż powiem, że łatwiej znaleźć ich wśród nieżyjących.

Tutaj dzisiejszy wywiad z Anitą Czerwińską w programie "Gość poranka"

http://www.tvp.info/16522745/program-gosc-poranka

Niekwestionowanym autorytetem walczącym o krzyż był ks J. Kaczkowski....."walczył" orężem Chrystusa - MIŁOŚCIĄ.


Wt kwi 12, 2016 8:38
Post Re: Szukajmy AUTORYTETÓW wśród żyjących
Masz rację Alus!, ale w tytule i wstępnym poście wyraźnie zaznaczyłam:"wśród żyjących"


Wt kwi 12, 2016 8:56
Post Re: Szukajmy AUTORYTETÓW wśród żyjących
Papiez Franciszek. Rzadko kto zyje tym co glosi, a glosi Ewangelie.

Pani Czerwinska, to jak na razie, jedna z tlumu wokol prezesa. Nie wiem w czym ma byc autorytetem? Ze bronila krzyza dopoki byl substytutem pomnika?
Ale oczywiscie, dla ciebie moze byc autorytetem. Kurski tez moze byc. Twoim.
Na pewno nie przykladem dla wielu. Swiat bylby nie do wytrzymania.


Wt kwi 12, 2016 9:58
Post Re: Szukajmy AUTORYTETÓW wśród żyjących
Kael napisał(a):
Papiez Franciszek. Rzadko kto zyje tym co glosi, a glosi Ewangelie.

Pani Czerwinska, to jak na razie, jedna z tlumu wokol prezesa. Nie wiem w czym ma byc autorytetem? Ze bronila krzyza dopoki byl substytutem pomnika?
Ale oczywiscie, dla ciebie moze byc autorytetem. Kurski tez moze byc. Twoim.
Na pewno nie przykladem dla wielu. Swiat bylby nie do wytrzymania.

Rozumiem, dla Ciebie Anita Czerwińska nie jest autorytetem, dla mnie jest z wielu powodów, między innymi dlatego, że porzuciła dobrą pracę w korporacji dla zaangażowania się w sprawy społeczne.
Z determinacją broniła krzyża, organizowała miesięcznice smoleńskie i jeszcze z paru innych powodów.


Wt kwi 12, 2016 10:04
Post Re: Szukajmy AUTORYTETÓW wśród żyjących
Kael napisała:

Pani Czerwinska, to jak na razie, jedna z tlumu wokol prezesa. Nie wiem w czym ma byc autorytetem? Ze bronila krzyza dopoki byl substytutem pomnika?
Ale oczywiscie, dla ciebie moze byc autorytetem. Kurski tez moze byc. Twoim.
Na pewno nie przykladem dla wielu. Swiat bylby nie do wytrzymania.[/quote]


Moja odpowiedź:
Rozumiem, dla Ciebie Anita Czerwińska nie jest autorytetem, dla mnie jest z wielu powodów, między innymi dlatego, że porzuciła dobrą pracę w korporacji dla zaangażowania się w sprawy społeczne.
Z determinacją broniła krzyża, organizowała miesięcznice smoleńskie i jeszcze z paru innych powodów.


Wt kwi 12, 2016 10:06
Post Re: Szukajmy AUTORYTETÓW wśród żyjących
gita napisał(a):
Masz rację Alus!, ale w tytule i wstępnym poście wyraźnie zaznaczyłam:"wśród żyjących"

Autorytet szukany na siłę, nie jest autorytetem......o czasowych "autorytetach" z reguły po kilku latach pamiec zanika.
Autorytetem się jest za życia i po śmierci.
Broniła krzyża, a anty autorytet kard Nycz nakazał ten krzyż przenieść do kościoła św Anny i stoi tam samotny i zapomniany......"obroniony"....


Wt kwi 12, 2016 10:11

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: Szukajmy AUTORYTETÓW wśród żyjących
Użytkownicy pilaster i akruk są dla mnie żyjącymi autorytetami ds. gromienia odpowiednio kreacjonistów i całunistów.

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


Wt kwi 12, 2016 10:13
Zobacz profil
Post Re: Szukajmy AUTORYTETÓW wśród żyjących
Alus napisał(a):
gita napisał(a):
Masz rację Alus!, ale w tytule i wstępnym poście wyraźnie zaznaczyłam:"wśród żyjących"

Autorytet szukany na siłę, nie jest autorytetem......o czasowych "autorytetach" z reguły po kilku latach pamiec zanika.
Autorytetem się jest za życia i po śmierci.
Broniła krzyża, a anty autorytet kard Nycz nakazał ten krzyż przenieść do kościoła św Anny i stoi tam samotny i zapomniany......"obroniony"....

Czy chociaż raz potrafisz się wznieść ponad swoją złośliwość i małostkowość??? :-(
Nikt Ci nie każe szukać autorytetu na siłę!!!


Wt kwi 12, 2016 10:14
Post Re: Szukajmy AUTORYTETÓW wśród żyjących
Widac te pare innych powodow wynioslo ja w twoich oczach na piedestal powyzej nawet papieza Franciszka.
Musialy byc znaczace, ze wyroznila sie z tlumu manifestantow.


Wt kwi 12, 2016 10:16
Post Re: Szukajmy AUTORYTETÓW wśród żyjących
JedenPost napisał(a):
Użytkownicy pilaster i akruk są dla mnie żyjącymi autorytetami ds. gromienia odpowiednio kreacjonistów i całunistów.

Dla mnie NIE!
Poza tym proponuję, abyś nie brukał tego wątku swoimi niedorzecznymi komentarzami!


Wt kwi 12, 2016 10:17
Post Re: Szukajmy AUTORYTETÓW wśród żyjących
Kael napisał(a):
Widac te pare innych powodow wynioslo ja w twoich oczach na piedestal powyzej nawet papieza Franciszka.
Musialy byc znaczace, ze wyroznila sie z tlumu manifestantow.

Doprawdy, uważasz, że Anitę Czerwińską wyniosłam na piedestał powyżej Papieża Franciszka???????
Widzę, że prawie nic nie wiesz o Anicie Czerwińskiej, szkoda.


Wt kwi 12, 2016 10:19
Post Re: Szukajmy AUTORYTETÓW wśród żyjących
No nie wiem. Do dzis o tej pani nic nie slyszalam i jak widze, od ciebie tez sie nie dowiem.
Ale milo, ze masz jakis autorytet.

A dlaczego uwazam, ze powyzej papieza? Bo nie przypuszczam nawet, ze zalozylas ten watek, zeby tej pani robic reklame.Ot, napisalas od serca, kto ci sie nasunal pierwszy jako “zyjacy autorytet“.


Wt kwi 12, 2016 10:22

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: Szukajmy AUTORYTETÓW wśród żyjących
gita napisał(a):
Poza tym proponuję, abyś nie brukał tego wątku swoimi niedorzecznymi komentarzami!


Co proszę? Brukał? :rotfl2:

Wyraziłem swoje zdanie, uszanuj to. W przeciwieństwie do Ciebie te osoby na czymś się znają i wnoszą na forum wiele konkretów, nie tylko w wymienionych dziedzinach.

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


Wt kwi 12, 2016 10:24
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn lut 22, 2016 15:39
Posty: 291
Post Re: Szukajmy AUTORYTETÓW wśród żyjących
Dla mnie pierwszym autorytetem, jaki poznałam, była moja mama, później pani w przedszkolu, która pokazała mi pierwsze litery, W życiu poznałam wielu wspaniałych zwykłych ludzi, którzy byli dla mnie wzorem do naśladowania. Nie muszę ich szukać ani w telewizji, ani w gazecie, bo otaczają mnie w życiu codziennym.


Wt kwi 12, 2016 10:25
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 242 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL