Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn kwi 29, 2024 17:36



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 242 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 17  Następna strona
 Szukajmy AUTORYTETÓW wśród żyjących 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: Szukajmy AUTORYTETÓW wśród żyjących
Urban wiele razy powtarzał, że uwielbia być nienawidzony.

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Śr kwi 13, 2016 8:55
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz cze 09, 2005 16:37
Posty: 10694
Post Re: Szukajmy AUTORYTETÓW wśród żyjących
To może założymy wątek o psychopatach, a ten zostawmy dla autorytetów :x


Śr kwi 13, 2016 9:03
Zobacz profil
Post Re: Szukajmy AUTORYTETÓW wśród żyjących
SweetChild napisał(a):
To może założymy wątek o psychopatach, a ten zostawmy dla autorytetów :x

A więc zakładajcie taki wątek, nie mam nic przeciwko temu, ja w nim nie będe pisac komentarzy, szkoda czasu.
Dyskusja pod tematem:"Szukajmy AUTORYTETÓW wśród żyjących" potwierdza moja tezę, że jest deficyt w tej branży.
Podaję kolejny przykład:RODZICE PREZYDENTA Andrzeja Dudy. Rodzice często są autorytetem, zdarza się, że tylko jeden z rodziców. W przypadku PAD są to:Janina i Jan Duda.


Śr kwi 13, 2016 9:20

Dołączył(a): Pn lut 22, 2016 15:39
Posty: 291
Post Re: Szukajmy AUTORYTETÓW wśród żyjących
Autorytet to brzmi bardzo poważnie i odpowiedzialnie.
Trudno znaleźć osobę, która udźwignie taki ciężar.
Łatwiej znaleźć wzór do naśladowania w jakiejś określonej dziedzinie. Często w naszym życiu widzimy postawy ludzi, które podziwiamy i czerpiemy z nich wzorzec. Jedna osoba jest świetnym biznesmenem, jak np. Z. Solorz, inna pięknie śpiewa i ma odwagę być sobą, np. Michał Szpak. Dla mojego syna np. autorytetem jest Jamie Oliver, (świetny kucharz) Ja podziwiam odwagę laureatki Pokojowej Nagrody Nobla -Malalai Yousafzai nastoletniej Pakistanki, która w swoim blogu walczy o prawa dziewcząt i kobiet do edukacji, wolności i decydowania o własnym losie.


Śr kwi 13, 2016 10:13
Zobacz profil
Post Re: Szukajmy AUTORYTETÓW wśród żyjących
Tomek44 napisał(a):
No cóż......
Dla nikogo autorytetem nie jest Jezus Chrystus.....
Nie tak do końca, bo bardzo wielu ludzi chce aby Jezus był ich autorytetem, ale Jego nauki sa jednoczesnie tak tak proste i tak trudne, ze jest to najczęściej tylko niedościgły ideał.


Śr kwi 13, 2016 10:34
Post Re: Szukajmy AUTORYTETÓW wśród żyjących
JedenPost napisał(a):
Alus napisał(a):
Z samozadowoleniem opisywał jak to podarowany mu na urodzinach prosiak nasrał mu na twarz.


:-D

Poważnie piszesz, czy to jakaś metafora? Ja akurat nawiazywałem do tego, że czytałem, jak jego żona opowiadała, że zawsze bardzo się ekscytował, jak ktoś mu powiedział, że np. coś na niego wulgarnego napisano na murze i zaraz chciał tam jechać i oglądać, a potem chodził wielce usatysfakcjonowany.

Poważnie - opisał to zdarzenie w książce "Alfabet Urbana".


Śr kwi 13, 2016 12:16
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Szukajmy AUTORYTETÓW wśród żyjących
beata50 napisał(a):
Autorytet to brzmi bardzo poważnie i odpowiedzialnie.
Trudno znaleźć osobę, która udźwignie taki ciężar.
Łatwiej znaleźć wzór do naśladowania w jakiejś określonej dziedzinie. Często w naszym życiu widzimy postawy ludzi, które podziwiamy i czerpiemy z nich wzorzec. Jedna osoba jest świetnym biznesmenem, jak np. Z. Solorz, inna pięknie śpiewa i ma odwagę być sobą, np. Michał Szpak. Dla mojego syna np. autorytetem jest Jamie Oliver, (świetny kucharz) Ja podziwiam odwagę laureatki Pokojowej Nagrody Nobla -Malalai Yousafzai nastoletniej Pakistanki, która w swoim blogu walczy o prawa dziewcząt i kobiet do edukacji, wolności i decydowania o własnym losie.


I właśnie dlatego wybrałem Urbana, za autorytet i kogoś kogo bym chciał z wszech miar naśladować, mało jest ludzi którzy mają ostre i zdecydowane poglądy, i są sie w stanie do nich przyznać, i za to właśnie cenie Urbana, bo ludzie sie boją i kościoła, i polityków, każdy kto sie udziela w mass mediach, zawsze musi uważać na to co mówi, tylko jedne Urban ma odwage wybić sie ponad to wszystko :mrgreen:

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Śr kwi 13, 2016 14:29
Zobacz profil
Post Re: Szukajmy AUTORYTETÓW wśród żyjących
A może Robek to nick Urbana?


Śr kwi 13, 2016 14:40
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Szukajmy AUTORYTETÓW wśród żyjących
gita napisał(a):
A może Robek to nick Urbana?


Dzięki "gita"za komplement :mrgreen: w końcu jak słucham jakiś wywiadów, w których Urban sie wypowiada na przeróżne tematy, to widze że ma bardzo podobny do mnie charakter, można by powiedzieć, że kropka w kropke, jest taki jak ja, nawet z wygląd jestem do niego podobny :D
Jeśli chodzi o jakieś inne autorytety, to zawsze ceniłem Józefa Oleksego :-D to był polityk doskonały, on zawsze potrafił sie konkretnie i rzeczowo wypowiedzieć, zawsze chciałem sie tak ładnie i zgrabnie mówić jak Oleksy.
Też widze że to temat odnośnie ludzi którzy jeszcze żyją, więc chyba niepotrzebnie o nim wspominam, w sumie to mają być żyjące autorytety, a nie martwe.

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Cz kwi 14, 2016 14:41
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn lis 03, 2014 15:36
Posty: 427
Post Re: Szukajmy AUTORYTETÓW wśród żyjących
Ja mam swój autorytet. Pewnego księdza. Wiele swoich poglądów z nim konsultuję i wiele od niego zapożyczyłem.

Ale jestem trochę w kropce. Bo jakkolwiek sprawia wrażenie mądrego, wykształconego i szeroko patrzącego na świat, tak czasami jednak mam wątpliwości, czy wszystko, co mówi, jest prawowierne.

Szczególnie jedną sprawę chciałbym bardzo jakoś zweryfikować, upewnić się na 100%, czy to co mi sprzedał jest, czy nie jest prawowierne. I problem w tym, że nie za bardzo wiem, jak to zrobić.

_________________
Także http://forum.wiara.pl/search.php?author=gaazkam&submit=Szukaj


Cz kwi 14, 2016 17:25
Zobacz profil
Post Re: Szukajmy AUTORYTETÓW wśród żyjących
Robek napisał(a):
gita napisał(a):
A może Robek to nick Urbana?


Dzięki "gita"za komplement :mrgreen: w końcu jak słucham jakiś wywiadów, w których Urban sie wypowiada na przeróżne tematy, to widze że ma bardzo podobny do mnie charakter, można by powiedzieć, że kropka w kropke, jest taki jak ja, nawet z wygląd jestem do niego podobny :D
Jeśli chodzi o jakieś inne autorytety, to zawsze ceniłem Józefa Oleksego :-D to był polityk doskonały, on zawsze potrafił sie konkretnie i rzeczowo wypowiedzieć, zawsze chciałem sie tak ładnie i zgrabnie mówić jak Oleksy.
Też widze że to temat odnośnie ludzi którzy jeszcze żyją, więc chyba niepotrzebnie o nim wspominam, w sumie to mają być żyjące autorytety, a nie martwe.

Źle z tymi autorytetami trafiasz, Urban to obleśnik, a Oleksy już nie żyje.


Cz kwi 14, 2016 17:58
Post Re: Szukajmy AUTORYTETÓW wśród żyjących
Dla Ciebie, czy dla mnie, obleśnik, ale Robek nie musi podzielać naszych ocen.


Cz kwi 14, 2016 18:10
Post Re: Szukajmy AUTORYTETÓW wśród żyjących
Alus napisał(a):
Dla Ciebie, czy dla mnie, obleśnik, ale Robek nie musi podzielać naszych ocen.

Oczywiście, ale nazywać tego osobnika autorytetem??? :o :o :o


Cz kwi 14, 2016 20:13
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 13, 2010 16:50
Posty: 7771
Lokalizacja: Kraków, Małopolskie
Post Re: Szukajmy AUTORYTETÓW wśród żyjących
gita napisał(a):
Alus napisał(a):
Dla Ciebie, czy dla mnie, obleśnik, ale Robek nie musi podzielać naszych ocen.

Oczywiście, ale nazywać tego osobnika autorytetem??? :o :o :o

Pociesz się stwierdzeniem, że można tu zastosować powiedzenie:
- Pokaż mi swój autorytet, a powiem ci kim jesteś...

Jeśli ktoś się nie wstydzi kim jest to cóż na to poradzisz?

_________________
Fides non habet osorem nisi ignorantem


Pt kwi 15, 2016 11:26
Zobacz profil WWW
Post Re: Szukajmy AUTORYTETÓW wśród żyjących
medieval_man napisał(a):
gita napisał(a):
Alus napisał(a):
Dla Ciebie, czy dla mnie, obleśnik, ale Robek nie musi podzielać naszych ocen.

Oczywiście, ale nazywać tego osobnika autorytetem??? :o :o :o

Pociesz się stwierdzeniem, że można tu zastosować powiedzenie:
- Pokaż mi swój autorytet, a powiem ci kim jesteś...

Jeśli ktoś się nie wstydzi kim jest to cóż na to poradzisz?

Wygląda na to, że totalna opozycja nie widzi żadnych autorytetów, albo niedorzeczne takie jak np. Urban.
Dla kilku milionów Polaków autorytetem jest Prezydent Andrzej Duda, dla mnie też.


Wt kwi 19, 2016 9:02
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 242 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 17  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL