Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt mar 29, 2024 0:02



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
 Niezbędne są przyśpieszone wybory 
Autor Wiadomość
Post Re: Niezbędne są przyśpieszone wybory
Andy72 napisał(a):
Na kogo głosować? Ja już wiem:
- Grzegorz Braun

Ja też wiem, zagłosuję na o. Tadeusza lub Jarosława.
A na poważnie: przyśpieszone wybory już raz były z powodu m.in. św. pamięci Andrzeja i mam nadzieję, ze drugi raz tego błędu PIS nie popełni - dlatego: powtórki z rozrywki nie będzie. Jasne?


Cz wrz 08, 2016 21:56
Post Re: Niezbędne są przyśpieszone wybory
elwil napisał(a):
Andy72 napisał(a):
Na kogo głosować? Ja już wiem:
- Grzegorz Braun

Cytuj:
Ja też wiem, zagłosuję na o. Tadeusza lub Jarosława.
A na poważnie: przyśpieszone wybory już raz były z powodu m.in. św. pamięci Andrzeja i mam nadzieję, ze drugi raz tego błędu PIS nie popełni - dlatego: powtórki z rozrywki nie będzie. Jasne?

Tylko Bóg wie co będzie. Jasne? :D


Pt wrz 09, 2016 6:35
Post Re: Niezbędne są przyśpieszone wybory
Coroner napisał(a):
Tylko nie wiem czy widzisz różnicę pomiędzy politykiem od którego mamy prawo wymagać jakiejś kindersztuby a emerytkami, często bezsilnymi a już na pewno manipulowanymi przez właśnie to radio.

Co do 11 listopada to była akcja zorganizowana. Jak ręką odjął gdy PO przestała rządzić.

Jakkolwiek PO ma za uszami, to nie udało się jej wyprać mózgów swoim wyborcom do tego stopnia, aby szli w ogień za nimi jak ćmy. I dlatego nie znajdziesz takiego zachowania jak u fanatyków PiS, o których pisze Alus.


Pt wrz 09, 2016 6:44

Dołączył(a): Wt sty 19, 2010 10:16
Posty: 1274
Post Re: Niezbędne są przyśpieszone wybory
elwil napisał(a):
powtórki z rozrywki nie będzie. Jasne?


Jasne.
Ja w ogóle zastanawiam się czy będą nie tylko przyśpieszone, ale w ogóle jakiekolwiek wybory.
Oczywiście wybory w rozumieniu demokratycznym, bo jakąś farsę w stylu wyborów do Rady Najwyższej ZSRR sobie wyobrazić mogę.
W Polsce wybory ogłasza prezydent.
A Polska nie ma przecież aktualnie prezydenta (presidere z łac. przewodniczyć) - ma jedynie pisowską marionetkę, która teoretycznie sprawuje ten urząd.
Jeżeli ta marionetka nie dostanie polecenia od I sekretarza partii, że ma ogłosić wybory, to ich po prostu nie ogłosi.
Tak jak nie powołała ostatnio 10 sędziów.
Nie, bo nie.
I już.


Pt wrz 09, 2016 6:50
Zobacz profil
Post Re: Niezbędne są przyśpieszone wybory
Helenka napisał(a):
Coroner napisał(a):
Tylko nie wiem czy widzisz różnicę pomiędzy politykiem od którego mamy prawo wymagać jakiejś kindersztuby a emerytkami, często bezsilnymi a już na pewno manipulowanymi przez właśnie to radio.

Co do 11 listopada to była akcja zorganizowana. Jak ręką odjął gdy PO przestała rządzić.

Jakkolwiek PO ma za uszami, to nie udało się jej wyprać mózgów swoim wyborcom do tego stopnia, aby szli w ogień za nimi jak ćmy. I dlatego nie znajdziesz takiego zachowania jak u fanatyków PiS, o których pisze Alus.

A rozmawiałaś kiedyś z KOD? Poziom taki sam. Jak weźmiesz fanatyka to nie ma znaczenia czy PiS czy PO.

A tutaj poniżej masz przykład takiego co ma wlasńie tak samo wyprany. Najpierw bolszewizm mu się widział. Pewnie na historii spał. A teraz zaczyna jazdę pod tytułem ze nie ma prezydenta.
mikkel napisał(a):

Jasne.
Ja w ogóle zastanawiam się czy będą nie tylko przyśpieszone, ale w ogóle jakiekolwiek wybory.
Oczywiście wybory w rozumieniu demokratycznym, bo jakąś farsę w stylu wyborów do Rady Najwyższej ZSRR sobie wyobrazić mogę.
W Polsce wybory ogłasza prezydent.
A Polska nie ma przecież aktualnie prezydenta (presidere z łac. przewodniczyć) - ma jedynie pisowską marionetkę, która teoretycznie sprawuje ten urząd.
Jeżeli ta marionetka nie dostanie polecenia od I sekretarza partii, że ma ogłosić wybory, to ich po prostu nie ogłosi.
Tak jak nie powołała ostatnio 10 sędziów.
Nie, bo nie.
I już.

Oczywiście masz dowody na to co mówisz. Ze są rozkazy i ze PAD je wykonuje.
Tak samo można w druga stronę ze PBK był marionetka w tekach Donalda albo można pojechać ostrzej WSI. A Kawsniewski tez był marionetka SLD. A najwieksza marionetka to był Wałęsa. Panicznie bal się Kiszczaka co było widać dlaczego jak teczki z jego domu zaczęto badać.
To samo słyszę od PiSowcow. Ze Donald Tusk to marionetka w rękach Angeli.


Pt wrz 09, 2016 17:46

Dołączył(a): Wt sty 19, 2010 10:16
Posty: 1274
Post Re: Niezbędne są przyśpieszone wybory
Coroner napisał(a):
Oczywiście masz dowody na to co mówisz. Ze są rozkazy i ze PAD je wykonuje.
Tak samo można w druga stronę ze PBK był marionetka w tekach Donalda albo można pojechać ostrzej WSI. A Kawsniewski tez był marionetka SLD. A najwieksza marionetka to był Wałęsa. Panicznie bal się Kiszczaka co było widać dlaczego jak teczki z jego domu zaczęto badać.
To samo słyszę od PiSowcow. Ze Donald Tusk to marionetka w rękach Angeli.


Mimo wszystko żaden z wymienionych nie zrywał się w nocy, żeby zaprzysiąc nielegalnie wybieranych sędziów ani nie podpisywał ustaw na kolanach bez czytania.
Żaden nie jeździł także do lidera macierzystej partii o północy (bo i po co?) samochodem, w którym przed przybyciem do celu wyłączano światła.
U każdego z wymienionych prezydentów można znaleźć co najmniej ślady autonomii i przeróżne oznaki niezależności od macierzystej partii, nie mówiąc już (jak w przypadku Kwaśniewskiego) o niezależności od ich lidera.
Tylko u Dudy jakoś takich śladów w najmniejszym nawet stopniu znaleźć nie sposób.


Pt wrz 09, 2016 19:47
Zobacz profil
Post Re: Niezbędne są przyśpieszone wybory
Coroner napisał(a):
A rozmawiałaś kiedyś z KOD? Poziom taki sam.

A co tu ma KOD do rzeczy? Rozmawiamy o rządach. Prawdę mówiąc KOD znam tylko i wyłącznie z Waszych jazgotów. Kompletnie mnie nie interesuje.
Coroner napisał(a):
Poziom taki sam. Jak weźmiesz fanatyka to nie ma znaczenia czy PiS czy PO.

Tylko, że wśród PO jedynym fanatykiem jest Niesiołowski. Po stronie PiS znacznie więcej, bo oprócz członków także elektorat.
Coroner napisał(a):
A tutaj poniżej masz przykład takiego co ma wlasńie tak samo wyprany. Najpierw bolszewizm mu się widział. Pewnie na historii spał. A teraz zaczyna jazdę pod tytułem ze nie ma prezydenta.

No bo nie ma prezydenta. Jest marionetka.


Pt wrz 09, 2016 20:25
Post Re: Niezbędne są przyśpieszone wybory
Helenko mieszasz.
Najpierw piszesz o zachowaniu i wypranych mózgach zwolenników PiS. To pokazuje ci druga stronę czyli PO i ich zwolenników czyli KOD. A ty wtedy przechodzisz na to ze nie ma wsród polityków.
Co do polityków to tez można znaleźć ale nie o nich rozmawialiśmy. Zreszta kolega powyżej pokazał jak zachowuje się zwolennik drugiej opcji.

Skoro uważasz ze ten prezydent to marionetka to ja mogę powiedzieć ze jeszcże większa był Wałęsa bo manipulował nim kiszczak i WSi. Tyle samo masz dowodów na bycie marionetka PAD co ja na marionetkowosc PLW. PBK rownież był manipulowany przez WSI. Nawet jeden dziennikarz napisał książkę na ten temat. Czyli co nie mieliśmy prezydenta od 1990? Podpisujesz się pod tym?
Zauważ ze stosuje dokładnie takie samo kryterium jak ty.


Pt wrz 09, 2016 20:38
Post Re: Niezbędne są przyśpieszone wybory
Coroner napisał(a):
To pokazuje ci druga stronę czyli PO i ich zwolenników czyli KOD

Że co? KOD to PO? Nie bądź śmieszny. W KOD sa ludzie różnych ugrupowań, z tego co wiem, a nawet bezpartyjni. Utożsamiając KOD z PO pokazałeś, że Tobie tez wyprano mózg.
Coroner napisał(a):
Co do polityków to tez można znaleźć ale nie o nich rozmawialiśmy. Zreszta kolega powyżej pokazał jak zachowuje się zwolennik drugiej opcji.

Zaczniemy licytację? Ok. PO - Niesiołowski. PiS - Pawłowicz, Kaczyński, reszta marionetki w rękach Kaczyńskiego. No, może poza Ziobrą, który tak jak Macierewicz dobrze blefuje dla własnych korzyści, aby nie odpaść od koryta.
Coroner napisał(a):
Skoro uważasz ze ten prezydent to marionetka to ja mogę powiedzieć ze jeszcże większa był Wałęsa bo manipulował nim kiszczak i WSi.

Akurat pudło. Nigdy nie byłam za Wałęsa jako prezydentem. Ba, nie poszłam na wybory kiedy była dogrywka z Tymińskim, bo jeśli miałam wybierać między .... nieważne kim a kim. Wg mnie Wałęsa powinien zostać na czele Solidarności, bo tam się sprawdzał.
Coroner napisał(a):
Tyle samo masz dowodów na bycie marionetka PAD co ja na marionetkowosc PLW. PBK rownież był manipulowany przez WSI. Nawet jeden dziennikarz napisał książkę na ten temat. Czyli co nie mieliśmy prezydenta od 1990? Podpisujesz się pod tym?

Dzisiaj jest mpda na pisanie książek nawet takich geniuszy jak Danuta Wałęsa. To żaden dowód.
Mówisz, że pAD nie jest marionetką? To dlaczego podpisuje wszystko co mu podsuną? Dlaczego podpisał ustawę w nocy w czasie ŚDM, praktycznie na kolanie? Raz sie postawił prezesowi mówiąc o przebaczaniu i co? Ten mu ręki nie chciał podać i w katedrze w Gnieźnie siedział jako jedyny gdy wszedł prezydent. Dostatecznie wyraźnie pokazał PADowi, gdzie jest jego miejsce.
Coroner napisał(a):
Czyli co nie mieliśmy prezydenta od 1990? Podpisujesz się pod tym?

Mieliśmy, mielismy. Kwasniewskiego, który był ponad podziałami, co nawet przyznali hierarchowie Koscioła. Pomijam jego wpadki z alkoholem, co było karygodne.


Pt wrz 09, 2016 21:08
Post Re: Niezbędne są przyśpieszone wybory
Cytuj:
Że co? KOD to PO? Nie bądź śmieszny. W KOD sa ludzie różnych ugrupowań, z tego co wiem, a nawet bezpartyjni. Utożsamiając KOD z PO pokazałeś, że Tobie tez wyprano mózg.

Po tym tekście uważam ze dyskusja miedzy nami jest skończona. Argument na poziomie zefcia.


Pt wrz 09, 2016 21:45
Post Re: Niezbędne są przyśpieszone wybory
Coroner napisał(a):
Po tym tekście uważam ze dyskusja miedzy nami jest skończona. Argument na poziomie zefcia.

Cóż... .


Pt wrz 09, 2016 22:06

Dołączył(a): Wt sty 19, 2010 10:16
Posty: 1274
Post Re: Niezbędne są przyśpieszone wybory
Helenka napisał(a):
Raz sie postawił prezesowi mówiąc o przebaczaniu i co? Ten mu ręki nie chciał podać i w katedrze w Gnieźnie siedział jako jedyny gdy wszedł prezydent. Dostatecznie wyraźnie pokazał PADowi, gdzie jest jego miejsce.


I od tamtego czasu pokazówki z nawoływaniem do "przebaczania", czyli kategorii zupełnie obcej Prezesowi, się skończyły.
Zastąpiło je bardziej pasujące do retoryki szefa Dudy głoszenie światu, że Polską po 1989 r. cały czas praktycznie rządzili zdrajcy i plucie na opozycję, czyli to czego szef oczekuje od swoich podwładnych chyba najbardziej.


So wrz 10, 2016 5:56
Zobacz profil
Post Re: Niezbędne są przyśpieszone wybory
Coroner napisał(a):
Helenko mieszasz.
Najpierw piszesz o zachowaniu i wypranych mózgach zwolenników PiS. To pokazuje ci druga stronę czyli PO i ich zwolenników czyli KOD. A ty wtedy przechodzisz na to ze nie ma wsród polityków.
Co do polityków to tez można znaleźć ale nie o nich rozmawialiśmy. Zreszta kolega powyżej pokazał jak zachowuje się zwolennik drugiej opcji.

Skoro uważasz ze ten prezydent to marionetka to ja mogę powiedzieć ze jeszcże większa był Wałęsa bo manipulował nim kiszczak i WSi. Tyle samo masz dowodów na bycie marionetka PAD co ja na marionetkowosc PLW. PBK rownież był manipulowany przez WSI. Nawet jeden dziennikarz napisał książkę na ten temat. Czyli co nie mieliśmy prezydenta od 1990? Podpisujesz się pod tym?
Zauważ ze stosuje dokładnie takie samo kryterium jak ty.

Jeden dziennikarz, który poszedł do kościoła i w obecności sprzątającej zakonnicy "popełniał" samobójstwo.
Upatrywanie wszędzie wpływów agentury, WSI, to fanatyzm podzielany z Macierewiczem.


So wrz 10, 2016 7:17
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL