Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn kwi 29, 2024 16:13



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1018 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 68  Następna strona
 Czego chce KOD? 
Autor Wiadomość
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Czego chce KOD?
Idący napisał(a):
Gdybym o Tobie tak napisał, to byłabyś oburzona. Uznałabyś, że obrażam.
Impulsywność nie idzie w parze ...

Cóż za znajomość mojej osobowości :!: Podziwiam :twisted:
Nie ma to jak przyprawianie komuś garbów na podstawie zwróconej uwagi na błąd w nazwisku.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


So sty 14, 2017 10:46
Zobacz profil
Post Re: Czego chce KOD?
Mnie w to nie mieszaj.


So sty 14, 2017 13:10
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Czego chce KOD?
:shock: A gdzie ja wmieszałam Ciebie? Dyskutuję z Idącym. Tobie tylko zwróciłam uwagę, żartem, do której on się przyczepił przyprawiając garby dla mnie.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


So sty 14, 2017 13:15
Zobacz profil
Post Re: Czego chce KOD?
Widać masz u niego fory. Ciekawe czym się zasłużyłaś.


So sty 14, 2017 16:08
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: Czego chce KOD?
Idący napisał(a):
A toś się naraził. Każda krytyka guru sprowadzi na Ciebie gniew wyznawców totalnej opozycji.

Przykro mi Cię rozczarować ale tu nikt nie bronił Kijowskiego ani jednym słowem.

Alus napisał(a):
A zmianę uwieczniły słowa do redaktor K. Hejke TVRepublika Ty Pisowska k***o.

Nie powiedział tak. Wychodząc ze studia powiedział "pisowskie k....y" - do całej stacji, a nie do dziennikarki. To jednak różnica, bo nie jest bezpośrednią agresją wobec kobiety (która nikogo nie zabiła ani nie zrobiła nic podobnego, aby aż tak mogła kogoś wyprowadzić z równowagi).

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


So sty 14, 2017 19:19
Zobacz profil
Post Re: Czego chce KOD?
Jednak mówiąc tak o całej stacji mówi tak tez o dziennikarzach tej stacji. A jak mówi tak o dziennikarzach tej stacji to mówi tez o dziennikarce. Czyli jednak powiedział do tej dziennikarki.
A swoją drogą cóż za poziom polityka z partii miłości jak się domyślam.


So sty 14, 2017 19:24
Post Re: Czego chce KOD?
Źle się domyśłasz. Ani Kukiz nie jest politykiem – to jest naturszczyk, co sobie radzi, jak umie – ani jego partia nie ma miłosci na sztandarach. Jeśli jednak popierasz dobrą zmianę – jak ja się domyślam – to ciekawe i symptomatyczne, że z w jedynym swoim niepisowskim sojuszniku widzisz rywala. PiS jest nieśmiertelny, że może być tylko jeden?


So sty 14, 2017 22:57
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: Czego chce KOD?
Coroner napisał(a):
Jednak mówiąc tak o całej stacji mówi tak tez o dziennikarzach tej stacji. A jak mówi tak o dziennikarzach tej stacji to mówi tez o dziennikarce. Czyli jednak powiedział do tej dziennikarki.

Dlatego napisałem, że to nie była agresja bezpośrednia - którą oceniałbym gorzej. Ale zgadzam się, że to i tak była duża przesada. Choć on chyba sam też przyznał, że przesadził.

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


So sty 14, 2017 23:55
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 07, 2014 13:31
Posty: 2793
Post Re: Czego chce KOD?
KOD stawia na Zmianę. W kolejnych kodziarskich zadymach uczestniczy Zmiana.

Moim zdaniem nawet zaciśnianie współpracy ze Zmianą nie uratuje KODu. Muszą gruntownie zreformować partię (formalnie nie są partią, ale stawiają sobie cele partyjne), aby dalej istniała.


Pn sty 16, 2017 12:35
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: Czego chce KOD?
Oczywiście to nieprawda. KOD nie stawia sobie celów partyjnych. Gdyby PiS zaczął działać zgodnie ze standardami państw cywilizacji zachodniej, wtedy nie byłoby powodu do protestów i nikt by tam nie chodził.

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Pn sty 16, 2017 13:11
Zobacz profil
Post Re: Czego chce KOD?
Gdyby opozycja nie kłamała, to tzw. "pożyteczni idioci" nie zorganizowali by się w KOD i nie chodzili na demonstracje.


Pn sty 16, 2017 13:15
Post Re: Czego chce KOD?
Yarpen_Zirgin napisał(a):
Gdyby opozycja nie kłamała, to tzw. "pożyteczni idioci" nie zorganizowali by się w KOD i nie chodzili na demonstracje.

Żałosne..... Twoja pogarda dla Polaków jest - jak powiadają w PiS - porażająca......


Pn sty 16, 2017 13:19
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: Czego chce KOD?
Zaraz. Czy to opozycja ułaskawiła Kamińskiego wbrew standardom i praktyce (oraz stanowisku Lecha Kaczyńskiego wyrażonym poprzez Dudę)? Opozycja uchwaliła ustawę de facto paraliżującą TK? Opozycji odpaliło ze stwierdzaniem nieważności uchwał (nowość od '89)? Czy to opozycja odmawiała publikacji orzeczeń Trybunału, choć nikt nie ma takich uprawnień?

Same fakty wystarczą, aby zmobilizować do protestów.

Zresztą, jeszcze staną przed Trybunałem Stanu. Przecież Kaczyński nawet nie próbuje go przejąć tak, jak TK. Ciekawe czemu?

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Pn sty 16, 2017 13:33
Zobacz profil
Post Re: Czego chce KOD?
Soul33 napisał(a):
Zaraz. Czy to opozycja ułaskawiła Kamińskiego wbrew standardom i praktyce (oraz stanowisku Lecha Kaczyńskiego wyrażonym poprzez Dudę)? Opozycja uchwaliła ustawę de facto paraliżującą TK? Opozycji odpaliło ze stwierdzaniem nieważności uchwał (nowość od '89)? Czy to opozycja odmawiała publikacji orzeczeń Trybunału, choć nikt nie ma takich uprawnień?

Same fakty wystarczą, aby zmobilizować do protestów.

Zresztą, jeszcze staną przed Trybunałem Stanu. Przecież Kaczyński nawet nie próbuje go przejąć tak, jak TK. Ciekawe czemu?

Nie chodzi kto co sprawił, rzecz w tym, że Y_Z traktuje Polaków zgodnie z definicją Kurskiego.


Pn sty 16, 2017 13:37
Post Re: Czego chce KOD?
Soul33 napisał(a):
Czy to opozycja ułaskawiła Kamińskiego wbrew standardom i praktyce (...)?

Zgodnie z obowiązującym prawem.

Cytuj:
Opozycja uchwaliła ustawę de facto paraliżującą TK?

TK sparaliżował prezes Rzepliński nie stosując się do uchwalonej ustawy.

Cytuj:
Opozycji odpaliło ze stwierdzaniem nieważności uchwał (nowość od '89)?

Uchwały stwierdzały brak mocy prawnej, a nie nieważność. :)

Cytuj:
Czy to opozycja odmawiała publikacji orzeczeń Trybunału, choć nikt nie ma takich uprawnień?

Najpierw TK powinien wydać orzeczenia zgodnie z prawem, a nie widzimisiem Rzeplińskiego. :)

Cytuj:
Same fakty wystarczą, aby zmobilizować do protestów.

Gdyby opozycja nie namieszała przez zakończeniem swoich rządów, PiS nie musiałby prostować ich wybryków.

Cytuj:
Zresztą, jeszcze staną przed Trybunałem Stanu.

Za co?


Pn sty 16, 2017 13:42
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1018 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 68  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL