Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 16:14



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1018 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 68  Następna strona
 Czego chce KOD? 
Autor Wiadomość
Post Re: Czego chce KOD?
smokeustachy napisał(a):
KOD obecnie chce zarobić w trąbę

Coroner napisał(a):
A to chcą od początku istnienia.
Rozkosznie się czyta Wasze szczere wyznania pokazujące, że nie możecie się doczekać momentu, gdy będziecie mogli zacząć bić Polaków.
Cytuj:
KOD miał być czymś na kształt ośrodków Gazety Polskiej ale trochę za leniwi byli i nie mają wspólnego mianownika oprócz nienawiści do PiSu. Ideowo nie są w stanie się porozumieć i jest problem.
Jeśli KOD ma przetrwać, to musi się zabezpieczyć przed politycznym przejęciem. PiS wydał wojnę wszystkim Polakom od skrajnej prawicy do skrajnej lewicy. Jeśli stanie się tylko prawicowy, bądź tylko lewicowy, to nie spełni swojej roli wyraziciela oporu wobec antypolskiej władzy.
Cytuj:
Zapewne KOD za chwilę padnie.
A jak nie padnie to co? Zakładzik jakiś?


Wt sie 30, 2016 10:49
Post Re: Czego chce KOD?
zefciu napisał(a):
smokeustachy napisał(a):
KOD obecnie chce zarobić w trąbę

Coroner napisał(a):
A to chcą od początku istnienia.

Cytuj:
Rozkosznie się czyta Wasze szczere wyznania pokazujące, że nie możecie się doczekać momentu, gdy będziecie mogli zacząć bić Polaków.

Pudło.....prawdziwi Polacy maszerowali, wygwizdywali, buczeli - w kościołach, na cmentarzach - przez 8 lat, bo takie ich święte prawo.
Naród polskojęzyczny gorszego sortu, niech nie próbuje stawiać się na równych prawach z prawdziwymi Polakami, a jeśli to usiłuje czynić, to tym samym wskazuje, że chce zarobić w trąbę


Wt sie 30, 2016 11:21

Dołączył(a): Cz cze 21, 2007 10:58
Posty: 468
Post Re: Czego chce KOD?
zefciu napisał(a):
smokeustachy napisał(a):
KOD obecnie chce zarobić w trąbę

Coroner napisał(a):
A to chcą od początku istnienia.
Rozkosznie się czyta Wasze szczere wyznania pokazujące, że nie możecie się doczekać momentu, gdy będziecie mogli zacząć bić Polaków.

Móc to możemy, ale jakoś nic nie chce. Już kolejny raz się proszą i nawet to im się nie udaje, żeby w kły zarobić
Cytuj:
PiS wydał wojnę wszystkim Polakom od skrajnej prawicy do skrajnej lewicy.
Patrz mnie jkaos nie wydał.


Cytuj:
A jak nie padnie to co? Zakładzik jakiś?

To będzie zdychał.

_________________
Smok Eustachy
http://smocze.opary.salon24.pl/
http://blog.wiara.pl/SmoczeOpary


Wt sie 30, 2016 11:38
Zobacz profil
Post Re: Czego chce KOD?
smokeustachy napisał(a):
Móc to możemy, ale jakoś nic nie chce. Już kolejny raz się proszą i nawet to im się nie udaje, żeby w kły zarobić
Ale doczekać się nie możecie już. Czego dowodem jest obietnica Macierewicza, którą chciał na piśmie dać, że "obrona terytorialna" właśnie taki obowiązek, jak bicie Polaków będzie miała.
Cytuj:
Patrz mnie jkaos nie wydał.
No nie wydał. Wniosek łatwo wyciągnąć.
Cytuj:
To będzie zdychał.
Aha - czyli nawet jeśli KOD przetrwa PiS, to i tak będziecie twierdzili, że cały czas "zdycha" i będziecie uważali, że macie rację. Niefalsyfikowalne sądy górą.


Wt sie 30, 2016 11:52
Post Re: Czego chce KOD?
Cytuj:
PiS wydał wojnę wszystkim Polakom od skrajnej prawicy do skrajnej lewicy.

[/quote]Patrz mnie jkaos nie wydał.[/quote]
Prawdziwym Polakom - wyborcom PiS, nie wydał..... wydał jedynie wszystkim pozostałym polskojęzycznym - zefciu nie doprecyzował.


Wt sie 30, 2016 12:08

Dołączył(a): Cz cze 21, 2007 10:58
Posty: 468
Post Re: Czego chce KOD?
Alus napisał(a):
Cytuj:
PiS wydał wojnę wszystkim Polakom od skrajnej prawicy do skrajnej lewicy.

Patrz mnie jkaos nie wydał.[/quote]
Prawdziwym Polakom - wyborcom PiS, nie wydał..... wydał jedynie wszystkim pozostałym polskojęzycznym - zefciu nie doprecyzował.[/quote]
Ja zwykle głosuje na UPR/KNP/KORWIN
Więc uzgodnijcie wersję z łaski swojej.

_________________
Smok Eustachy
http://smocze.opary.salon24.pl/
http://blog.wiara.pl/SmoczeOpary


Wt sie 30, 2016 12:16
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz cze 21, 2007 10:58
Posty: 468
Post Re: Czego chce KOD?
Widzę, że frustracją reagujecie na poczynania Kaczora. Który zachowuje się jak dobrotliwy patriarcha z pobłażaniem obserwujący wyskoki różnych pędraków.
Oczywiście KOD marzył o łomocie już od jakiegoś czasu, tak się snuli na tych demonstracjach a pisiory nic.

2. Mamy tu zaś do czynienia z projekcją własnych poczynań:
https://www.youtube.com/watch?v=jJmJ-Ig_S_M

_________________
Smok Eustachy
http://smocze.opary.salon24.pl/
http://blog.wiara.pl/SmoczeOpary


Wt sie 30, 2016 12:32
Zobacz profil
Post Re: Czego chce KOD?
To co się Zefciowi wydaje to jedno a to co jest naprawdę to drugie.
Nie jestem elektoratem PiS. Mierżą mnie ich pomysły na gospodarkę. Staram się być obiektywny w ocenie PiSu jak i całej reszty sceny politycznej.
Ale do rzeczy. KOD jest jak najbardziej politycznie uwikłany. Powstaje zaraz po wyborach. Ma bronić demokracji chociaż wcześniej jak PO łamała demokrację to było OK. W skład wchodzą politycy zjednoczonej opozycji.

zefciu napisał(a):
Rozkosznie się czyta Wasze szczere wyznania pokazujące, że nie możecie się doczekać momentu, gdy będziecie mogli zacząć bić Polaków.
Gdzie się zefciu doczytał, że ja chcę kogokolwiek bić to pozostanie tajemnicą zefcia.
zefciu napisał(a):
Jeśli KOD ma przetrwać, to musi się zabezpieczyć przed politycznym przejęciem. PiS wydał wojnę wszystkim Polakom od skrajnej prawicy do skrajnej lewicy. Jeśli stanie się tylko prawicowy, bądź tylko lewicowy, to nie spełni swojej roli wyraziciela oporu wobec antypolskiej władzy.
KOD zniknie. Jak tylko przestanie być potrzebny. Jakoś nie widzę poza obroną polityczną żadnego umocowania. Również z tą akcją wczorajszą. To co zrobili młodzi gniewni narodowcy jest karygodne. Pogrzeb to pogrzeb i nie wolno nikogo wyrzucać. Działania policji też moim zdaniem nieodpowiednie. Oglądając relacje z wydarzeń tak w necie jak i w różnych TV mam wrażenie, że KOD po prostu chciał zaistnieć i koniecznie chciał w zęby dostać ale niestety narodowcy nie chcieli im w zęby dać.

Hasło wytrych Prawdziwi Polacy. Widzę je zazwyczaj jak nie wiadomo jak dowalić PiS. To poziom typu POlszewicy i PiSuary. Mierżą mnie takie określenia. Nie wiem co one oznaczają i kto to ten prawdziwy. Zauważam jeszcze taką prawidłowość, że jak ktoś z PiSu powie coś niebezpiecznego to zaraz mamy do czynienia z przekłamaniem i zakrzyczeniem tego sformułowania. Tak było jak Dorn swojego czasu powiedział o Wykształciuchach, a dzisiaj jak mówią o Gorszym sorcie. Mechanizm ten sam. Trzeba tak wykoślawić wypowiedź, żeby broń boże nie była groźna i żeby ośmieszyć tego kto użył tego określenia.


Wt sie 30, 2016 12:51
Post Re: Czego chce KOD?
Czyli lepiej udawac, ze ktos nie powiedzial, tego co powiedzial? Swoi jednak lykna to jak pelikan, a opozycja ma udawac Wersal?

Wygodne dla panujacej kasty. Moga siac nienawisc i podzialy, a opozycja ma im to wybaczac.

Co do glosowania na Korwina.... niestety, ale brakuje mu wszystkiego, zeby byl alternatywa dla kogokolwiek.
Przede wszystkim wychowania.


Wt sie 30, 2016 12:55
Post Re: Czego chce KOD?
Hasło wytrych Prawdziwi Polacy......nadejdą jeszcze takie czasy kiedy prawdziwi Polacy dojdą do władzy, J. Kaczyński, miesiecznica 10.X,2010r.


Wt sie 30, 2016 13:11

Dołączył(a): Cz cze 09, 2005 16:37
Posty: 10694
Post Re: Czego chce KOD?
Coroner napisał(a):
KOD zniknie. Jak tylko przestanie być potrzebny.

Z tym się zgodzę, KOD zniknie jak tylko PISIS przestanie stanowić zagrożenie dla demokratycznego państwa prawa.


Wt sie 30, 2016 13:15
Zobacz profil
Post Re: Czego chce KOD?
Coroner napisał(a):
To co się Zefciowi wydaje to jedno a to co jest naprawdę to drugie.
A gdzie ja pisałem o jakichkolwiek moich wyobrażeniach?
Cytuj:
Nie jestem elektoratem PiS.
Ależ oczywiście. W ogóle w Internecie nie ma żadnych wyborców PiS.
Cytuj:
Mierżą mnie ich pomysły na gospodarkę.
Ale popieram ich działania zmierzające do likwidacji jakichkolwiek ograniczeń ich władzy.
Cytuj:
KOD jest jak najbardziej politycznie uwikłany.
Oczywiście że jest.
Cytuj:
Powstaje zaraz po wyborach.
Powstaje w odpowiedzi na kryzys konstytucyjny.
Cytuj:
Ma bronić demokracji chociaż wcześniej jak PO łamała demokrację to było OK.
Oczywiście przykładów tego łamania owi wcaleniepisowcy nie potrafią podać. Kiedy PO zrobiła coś w połowie tak bezczelnego, jak zamach na TK?
Cytuj:
W skład wchodzą politycy zjednoczonej opozycji.
Od prawej do lewej
Cytuj:
Gdzie się zefciu doczytał, że ja chcę kogokolwiek bić
No oczywiście. Jeśli ktoś w ciemnej uliczce mnie zaczepi i powie "chcesz w mordę", to nie mam prawa domniemywać, że on chce mi w tę mordę dać. To po prostu z jego strony merytoryczne pytanie.
Cytuj:
KOD zniknie.
Co będziesz powtarzał w kółko. Ale ponieważ wiesz, że Twoje słowa mają znikomą wartość, to na powtarzaniu się skończy.
Cytuj:
Jak tylko przestanie być potrzebny.
A tu się zgadzam. Jak już kogo trzeba wsadzą do więzienia, to KOD nie będzie potrzebny i zniknie.


Wt sie 30, 2016 13:53

Dołączył(a): Cz cze 21, 2007 10:58
Posty: 468
Post Re: Czego chce KOD?
Kael napisał(a):
Czyli lepiej udawac, ze ktos nie powiedzial, tego co powiedzial? Swoi jednak lykna to jak pelikan, a opozycja ma udawac Wersal?

Wygodne dla panujacej kasty. Moga siac nienawisc i podzialy, a opozycja ma im to wybaczac.

Co do glosowania na Korwina.... niestety, ale brakuje mu wszystkiego, zeby byl alternatywa dla kogokolwiek.
Przede wszystkim wychowania.

Logiczne rozumowanie nie wygląda tak: skoro nie przeszkadzały Ci nienawiść i podziały przez 8 lat to znaczy, że nienawiść i podziały nie przeszkadzają Ci. A skoro nie przeszkadzają to nie przeszkadzają.

II:
1. Kaczor miał wypowiedzieć wojnę wszystkim co nie są jego elektoratem.
2. Mnie nie wypowiada.

Jest tu sprzeczność wyraźna.
III
Polakom, prawdziwym Polakom itp. Też tu się wikłacie.

IV:
To Cyba zabił Rosiaka czy Rosiak Cybę?

_________________
Smok Eustachy
http://smocze.opary.salon24.pl/
http://blog.wiara.pl/SmoczeOpary


Wt sie 30, 2016 14:39
Zobacz profil
Post Re: Czego chce KOD?
smokeustachy napisał(a):
Polakom, prawdziwym Polakom itp. Też tu się wikłacie.

Ty usiłujesz wikłać, J. Kaczyński mówił precyzyjnie

Alus napisał(a):
Hasło wytrych Prawdziwi Polacy......nadejdą jeszcze takie czasy kiedy prawdziwi Polacy dojdą do władzy, J. Kaczyński, miesiecznica 10.X,2010r.


Wt sie 30, 2016 15:02
Post Re: Czego chce KOD?
Dopoki smokeustachy przyklaskuje temu, co Kaczynski robi i nie ma zamiaru buntowac sie przeciw rozwalaniu demokracji i obsadzaniu stolkow do poziomu gmin przez swoich znajomych i wierzycieli, tudziez wyrzucaniu jego podatkow przez okno na kredyt, ktory jego wnuki beda splacac, to po co ma sie ktokolwiek takim samotnym pionkiem, wyborca polityka o bardzo egzotycznych programach i manierach, zajmowac?


Wt sie 30, 2016 15:10
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1018 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 68  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL