Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 9:10



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 150 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
 Prasa pisowska i prasa antypisowska 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): N lut 16, 2014 16:54
Posty: 823
Post Re: Prasa pisowska i prasa antypisowska
JedenPost napisał(a):
http://tvn24bis.pl/z-kraju,74/misiewicz-poza-rada-nadzorcza-pgz,677816.html


A potrafisz czytać? PGZ to nie Energa Ostrołeka o której mowa w tekscie Johny.


Wt lis 08, 2016 11:15
Zobacz profil
Post Re: Prasa pisowska i prasa antypisowska
kosiarz1 napisał(a):
JedenPost napisał(a):
http://tvn24bis.pl/z-kraju,74/misiewicz-poza-rada-nadzorcza-pgz,677816.html


A potrafisz czytać? PGZ to nie Energa Ostrołeka o której mowa w tekscie Johny.

http://www.gazetaprawna.pl/artykuly/974 ... oleka.html


Wt lis 08, 2016 11:19
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: Prasa pisowska i prasa antypisowska
Rzeczywiście, wygląda na to, że masz rację - MON nigdy nie twierdziło, że Misiewicz zrezygnował z zasiadania w r.n. Energi Ciepło (oświadczenie dotyczyło wyłącznie PGZ), były to jedynie ustalenia "dziennikarza RMF FM", które następnie powtórzyły wszystkie inne media, zaś Fakt po prostu pomylił jedną spółkę, w której zasiadał Misiewicz, z inną spółką, w której zasiadał, ale już nie zasiada. Bardzo przepraszam za powielenie tej kłamliwej informacji bez sprawdzenia! Jeszcze raz przyznaję, że się pomyliłem - Misiewicz zasiadał w radzie nadzorczej Energi Ciepło Ostrołęka, nadal zasiada w radzie nadzorczej Energi Ciepło Ostrołęka i nigdy z tej posady nie zrezygnował, ani go jej nie pozbawiono, jak również MON nigdy kłamliwie nie twierdziło, że jest inaczej - i jeszcze raz przepraszam ;-)

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Ostatnio edytowano Wt lis 08, 2016 11:22 przez Johnny99, łącznie edytowano 1 raz



Wt lis 08, 2016 11:21
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: Prasa pisowska i prasa antypisowska
@Alus
No tak, ale tu też nie ma oświadczenia MON, tu kosiarz ma rację. To chyba tylko doniesienie prasowe.

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


Wt lis 08, 2016 11:22
Zobacz profil

Dołączył(a): N lut 16, 2014 16:54
Posty: 823
Post Re: Prasa pisowska i prasa antypisowska
Co by tu napisać, zeby Ci pisoweic nie zaszkodził :D ...widac klasę. dzieki Johny.


Wt lis 08, 2016 11:24
Zobacz profil
Post Re: Prasa pisowska i prasa antypisowska
JedenPost napisał(a):
@Alus
No tak, ale tu też nie ma oświadczenia MON, tu kosiarz ma rację. To chyba tylko doniesienie prasowe.

Którego też nikt nie zdementował.
A na oficjalnej stronie Energo ciepło Ostrołęka w składzie Rady Nadzorczej nie widnieje nazwisko Misiewicza.


Wt lis 08, 2016 13:01
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 28, 2004 8:38
Posty: 4769
Post Re: Prasa pisowska i prasa antypisowska
Johnny99 napisał(a):
Fani PiS wiedzą, że rządy PiS są wspaniałe, ale za Chiny Ludowe (nomen omen) nie potrafią powiedzieć, dlaczego właściwie są wspaniałe.


Och, potrafią, potrafią. Tylko ...nie chcą. Swoich motywów (chcą żeby w Polsce było coraz gorzej i biedniej) po prostu się wstydzą. 8)

_________________
Brothers, what we do in life, echoes in eternity

Jest inaczej - Blog człowieka leniwego


Wt lis 08, 2016 13:21
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 13, 2010 16:50
Posty: 7771
Lokalizacja: Kraków, Małopolskie
Post Re: Prasa pisowska i prasa antypisowska
pilaster napisał(a):
Johnny99 napisał(a):
Fani PiS wiedzą, że rządy PiS są wspaniałe, ale za Chiny Ludowe (nomen omen) nie potrafią powiedzieć, dlaczego właściwie są wspaniałe.


Och, potrafią, potrafią. Tylko ...nie chcą. Swoich motywów (chcą żeby w Polsce było coraz gorzej i biedniej) po prostu się wstydzą. 8)

Co trzeba mieć w głowie, żeby posądzać kogoś o to, że chce, żeby mu było gorzej?

Zdaje się, że pomniejsze wszechwiedzące pilastrowe bóstwo już całkiem zaczadziało.

_________________
Fides non habet osorem nisi ignorantem


Wt lis 08, 2016 13:26
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 28, 2004 8:38
Posty: 4769
Post Re: Prasa pisowska i prasa antypisowska
medieval_man napisał(a):
pilaster napisał(a):
Johnny99 napisał(a):
Fani PiS wiedzą, że rządy PiS są wspaniałe, ale za Chiny Ludowe (nomen omen) nie potrafią powiedzieć, dlaczego właściwie są wspaniałe.


Och, potrafią, potrafią. Tylko ...nie chcą. Swoich motywów (chcą żeby w Polsce było coraz gorzej i biedniej) po prostu się wstydzą. 8)

Co trzeba mieć w głowie, żeby posądzać kogoś o to, że chce, żeby mu było gorzej?


Po pierwsze nie "mu", tylko Polsce i Polakom. Po drugie ludzi, którzy życzą innym jak najgorzej, zwłaszcza kiedy uważają tych innych za swoich wrogów jest bardzo dużo. A takich, którzy chętnie zgodzą się, aby im samym było gorzej, jeżeli tylko im wrogom pogorszy się również też jest niemało :(

PIS, który jest w dużym stopniu kontynuacją Samoobrony Leppera, tak samo jak Lepper odwołuje się do najniższych z ludzkich uczuć - zawiści. I trafia tym do swego elektoratu.

_________________
Brothers, what we do in life, echoes in eternity

Jest inaczej - Blog człowieka leniwego


Wt lis 08, 2016 14:55
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 13, 2010 16:50
Posty: 7771
Lokalizacja: Kraków, Małopolskie
Post Re: Prasa pisowska i prasa antypisowska
pilaster napisał(a):
Po pierwsze nie "mu", tylko Polsce i Polakom.

a to nie na jedno wychodzi?
pilaster napisał(a):
Po drugie ludzi, którzy życzą innym jak najgorzej, zwłaszcza kiedy uważają tych innych za swoich wrogów jest bardzo dużo. A takich, którzy chętnie zgodzą się, aby im samym było gorzej, jeżeli tylko im wrogom pogorszy się również też jest niemało :(

A takich, którzy wszędzie wietrzą spiski i rozsiewają wszędzie nienawiść jest tez trochę. Pilaster się do nich zalicza.
pilaster napisał(a):
PIS, który jest w dużym stopniu kontynuacją Samoobrony Leppera, tak samo jak Lepper odwołuje się do najniższych z ludzkich uczuć - zawiści. I trafia tym do swego elektoratu.

PiS kontynuacją Samoobrony Leppera!
:brawo:
Niedawno PiS było kontynuacją Palikota, że przypomnę
:lol:

Radzę pomniejszemu wszechwiedzącemu bóstwu pilastrowemu zmianę zioła używanego do tworzenia dymu kadzielnego mającego na celu wpadanie w trans wróżbiarski, na nieco świeższe.

_________________
Fides non habet osorem nisi ignorantem


Wt lis 08, 2016 16:31
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): N lut 16, 2014 16:54
Posty: 823
Post Re: Prasa pisowska i prasa antypisowska
Cytuj:
Fani PiS wiedzą, że rządy PiS są wspaniałe, ale za Chiny Ludowe (nomen omen) nie potrafią powiedzieć, dlaczego właściwie są wspaniałe.


Ale to proste...bo spełniaja obietnice na które głosowałem.Pisałem to juz kilka razy, jestem konserwatysta, to rzad konserwtywny. Z "pilastrami" nie wytrzymuje... :D


Wt lis 08, 2016 16:36
Zobacz profil
Post Re: Prasa pisowska i prasa antypisowska
kosiarz1 napisał(a):
Cytuj:
Fani PiS wiedzą, że rządy PiS są wspaniałe, ale za Chiny Ludowe (nomen omen) nie potrafią powiedzieć, dlaczego właściwie są wspaniałe.


Ale to proste...bo spełniaja obietnice na które głosowałem.Pisałem to juz kilka razy, jestem konserwatysta, to rzad konserwtywny. Z "pilastrami" nie wytrzymuje... :D

Obiecanki-cacanki wyborcze, czasem durne, że aż "żal d***ę ściska" za które latami będziemy płacić my, nasze dzieci, a zapewne i wnuki :placze: ......


Wt lis 08, 2016 17:04
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 13, 2010 16:50
Posty: 7771
Lokalizacja: Kraków, Małopolskie
Post Re: Prasa pisowska i prasa antypisowska
Lepiej spełniać "obiecanki wyborcze" niż okradać Polskę, jak to czyniła poprzednia ekipa.
Nie żal Ci, że twoje dzieci, a być może wnuki będą za te złodziejskie rządy płacić?

_________________
Fides non habet osorem nisi ignorantem


Wt lis 08, 2016 17:28
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): N maja 29, 2016 14:48
Posty: 3265
Post Re: Prasa pisowska i prasa antypisowska
Cytuj:
Dlaczego Marek za wspaniałe uważa inwigilowanie ludzi bez żadnego nadzoru sądowego, wywłaszczenie rolników z ziemi, całkowite podporządkowanie prokuratury rządzącej partii, obsadzanie stanowisk państwowych po uważaniu partyjnych kacyków, czy likwidację niezależnego sądownictwa?
Stawiasz fałszywe tezy i pytasz mnie dlaczego uważam że to dobrze.
Równie dobrze (a raczej równie bzdurnie) mógłbym żądać od Ciebie odpowiedzi dlaczego jesteś mordercą.
Jest dla mnie czymś niepojętym, że ogarnia Cię (niezależnie od poglądów) taki obłęd, uniemożliwiający praktycznie całkowicie normalną wymianę poglądów. DOprawdy, zastanawiam się, czy nie ma to głebszego podłoża duchowego.

_________________
pozdrawiam serdecznie
Marek
Obrazek


Wt lis 08, 2016 20:42
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: Prasa pisowska i prasa antypisowska
Cytuj:
Lepiej spełniać "obiecanki wyborcze" niż okradać Polskę, jak to czyniła poprzednia ekipa.
Nie żal Ci, że twoje dzieci, a być może wnuki będą za te złodziejskie rządy płacić?


Już to pisałem, ale mogę jeszcze raz: jakkolwiek to zabrzmi, nie - już lepiej okradać Polskę, niż spełniać "obiecanki wyborcze" PiS (pomijam w tym miejscu fakt, że PiS również okrada Polskę i to z jeszcze większą werwą niż PO, bo chodzi mi teraz o co innego). Złodziej to tylko złodziej, on jedynie kradnie. "Wystarczy" go schwytać i odebrać mu łup, albo zmusić go do jego odpracowania. Złodziej może nawet być "dobry" - przykładowo, kiedy wprowadza wolny rynek i pozwala społeczeństwu się bogacić, a w zamian chce sobie jedynie trochę z tego podkraść dla siebie. Oczywiście, należy go ukarać i potępić dla zasady, ale bez problemu można mu to wybaczyć. Ale PiS to nie złodzieje, którzy chcą jedynie trochę podkraść dla siebie - PiS to niszczyciele, którzy chcą wszystko rozwalić. Wolałbyś, żeby ci ukradli z domu telewizor, czy żeby ci ten dom spalili? PiS, w sensie całkowicie dosłownym, niszczy państwo, bo państwo to nie budynki, tylko prawo, porządek ustrojowy oraz instytucje, takie jak Trybunał Konstytucyjny, Sejm, Rzecznik Praw Obywatelskich itp. (wymieniłem te, które zapisano w Konstytucji). Oczywiście, że wolałbym, by moje dzieci czy wnuki nie musiały spłacać długów poprzednich rządów - ale gdy będzie istniało sprawne, rozwijające się, dobrze zarządzane, silne siłą prawa i instytucji państwo, to sądzę, że jakoś dadzą radę. Ale jeżeli PiS zrealizuje swój "program", to z państwa polskiego zostanie ruina - na tym terenie będzie istniało wyłącznie jakieś pisowskie monstrum, w którym każdy każdemu będzie wilkiem, bo po to wymyślono prawo i instytucje, żeby tak nie było. Albo w ogóle nie będzie istniało, bo takie monstra rzadko trwają dłuższy czas. Jestem gotów do końca życia spłacać długi Sławków i Mirów, byle tylko się tak nie stało.

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Wt lis 08, 2016 20:55
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 150 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL