Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 19, 2024 8:03



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
 USA - polityka, sytuacja, przyszłość 
Autor Wiadomość
Post Re: USA - polityka, sytuacja, przyszłość
medieval_man napisał(a):
Na razie to wygląda odwrotnie.
Wszyscy obamofile atakują Trumpa.
No prawie, że KOD tam w usiech założyli i niektórzy coś przebąkują śladem Kopacz o emigracji do Kanady.

Jak Obama dostał urząd, obecni trumpofile chcieli go z niego złożyć, że jakoby się nie urodził na amerykańskiej ziemi, a więc prezydentem został wbrew literze prawa. Jak to zinterpretować z klucza naszego własnego podwórka?

medieval_man napisał(a):
Serio tak myślisz?
Obama odwalający robotę za Trumpa?
To chyba te meandry polityki już pod górę zaczęły płynąć!

Serio myślę, że amerykański establishment przejmuje się swoim dobrem wspólnym, tj.obroną amerykańskich wartości i intreresów na świecie bardziej niż podziałami wśród wyborców, i w imię tego dobra wspólnego jego członkowie potrafią iść na ustępstwa wobec osobistych rywali.

medieval_man napisał(a):
Tyś taki antyrosyjski? Przypominam, że to jeden z głównych zarzutów wobec JK jeszcze jakiś czas temu. Skąd teraz więc jego przeciwnikom wziął się rusofilizm Kaczyńskiego?

Nie mam bladego pojęcia, bo ja jestem ja, a nie członek kolektywu. Nie jestem antyrosyjski, tylko antymoskiewski (antykremlowski); moim wrogiem jest moskiewskie centrum decyzyjne podtrzymujące pewną dość prymitywną kulturę sprawowania władzy nad Rosją i okolicami, łakomie spoglądające na Polskę, czyby się jej nie dało objąć tą prymitywną kulturą.


Pt gru 30, 2016 18:25
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL