Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 18:03



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1018 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 68  Następna strona
 Czego chce KOD? 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Czego chce KOD?
Polacy demokratycznie wybrali PiS, KOD finansowany przez Sorosa chce by władzę odzyskać w sposób niedemokratyczny.
A popieranie KOD to wielki obciach wśród internautów.

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


So sie 20, 2016 14:16
Zobacz profil
Post Re: Czego chce KOD?
Myślą, że jak będą podskakiwać jak kangury i donosić, to zdobędą sympatię i poparcie. Czasy elity się skończyły i to tak bardzo boli.


So sie 20, 2016 14:41
Post Re: Czego chce KOD?
Andy72 napisał(a):
Polacy demokratycznie wybrali PiS, KOD finansowany przez Sorosa chce by władzę odzyskać w sposób niedemokratyczny.
A popieranie KOD to wielki obciach wśród internautów.

Polacy 2 razy w demokratycznych wyborach wybrali PO, co J. Kaczyński skwitował "wybrali" ci co stali po stronie ZOMO....ale dla wielbicieli PiS to nie żaden obciach :badgrin:

wybrana napisał(a):
Myślą, że jak będą podskakiwać jak kangury i donosić, to zdobędą sympatię i poparcie. Czasy elity się skończyły i to tak bardzo boli.

To nie podzielasz zdania zwolennika PiS M-M, że PiS buduje aktualnie elity?


So sie 20, 2016 14:42

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Czego chce KOD?
Alus napisał(a):
Polacy 2 razy w demokratycznych wyborach wybrali PO, co J. Kaczyński skwitował "wybrali" ci co stali po stronie ZOMO....ale dla wielbicieli PiS to nie żaden obciach :badgrin:

Stare dzieje, obecnie nikt się nie da nabrać na "skręt w prawo" Platformy

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


So sie 20, 2016 14:48
Zobacz profil

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Czego chce KOD?
https://www.youtube.com/watch?v=xlu5D3wo9NM
S.Michalkiewicz: powtórka z 1992 r. zamach na Rząd Polski?

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


So sie 20, 2016 14:59
Zobacz profil

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Czego chce KOD?
Komentarz Tygodnia: Agresja na Polskę
https://www.youtube.com/watch?v=02MLOwEl7Io

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


So sie 20, 2016 15:15
Zobacz profil
Post Re: Czego chce KOD?
Nie ogladam durnych filmikow.
Czy ten pan mowi cos moze o probie wymuszenia wczesniejszych wyborow? A to nie przypadkiem twoj postulat?


So sie 20, 2016 15:23

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Czego chce KOD?
To co oglądasz?

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


So sie 20, 2016 15:26
Zobacz profil
Post Re: Czego chce KOD?
Wybrane filmy dla koneserow. :biggrin:
A jak tam? Zgadlam, ze to o wczesniejszych wyborach?


So sie 20, 2016 15:51

Dołączył(a): Wt sty 19, 2010 10:16
Posty: 1274
Post Re: Czego chce KOD?
Andy72 napisał(a):
Polacy demokratycznie wybrali PiS, KOD finansowany przez Sorosa chce by władzę odzyskać w sposób niedemokratyczny.
A popieranie KOD to wielki obciach wśród internautów.


PiS doszedł do władzy w wyniku jednego, wielkiego, wyborczego oszustwa.
Ja osobiście porównuję to nawet do tego oszustwa, dzięki któremu do władzy w 1946 r. doszli w Polsce bolszewicy. Tyle, że bolszewicy po prostu sfałszowali wybory, a PiS za pomocą oszustwa doprowadził Polaków do niekorzystnego rozporządzenie swoim wyborczym głosem.

KOD natomiast - jak sama nazwa wskazuje - chce bronić z mozołem budowanej przez ostatnie ćwierć wieku polskiej demokracji, którego rządząca obecnie partia jest największym, realnym zagrożeniem. Domaga się przywrócenia w Polsce praworządności, którą obecny reżim w znacznym stopniu już zlikwidował i w dalszym ciągu ten proces jest kontynuowany.


So sie 20, 2016 19:39
Zobacz profil

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Czego chce KOD?
Pewnie ;-) Działania Rzeplińskiego można porównać do zamachu stanu, gdzie kreuje się na najważniejszą osobę w państwie.

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


So sie 20, 2016 19:43
Zobacz profil
Post Re: Czego chce KOD?
A co powiesz o prezesie, ktoremu nawet prezydent sie klania?
To jest ok i godne pochwaly?

Propaganda jednak ludziom mozg przezera do cna.


So sie 20, 2016 19:44

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Czego chce KOD?
Z Rzeplińskiego, ostatniej nadziei czerwonych, robi się bohatera, nawet dostaje kościelne odznaczenia.

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


So sie 20, 2016 19:46
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8669
Post Re: Czego chce KOD?
Rzepliński w grudniu odchodzi.

A zamach stanu chciał zrobić PiS, bo ustawą chcieli zablokować Trybunał. Tylko, że tak się nie da, bo nawet wyrok wydany w niewłaściwym trybie jest obowiązującym wyrokiem.

Natomiast KOD nie wiem, czego chce ale guzik mnie to obchodzi. Wiem, czego chcą znani mi ludzie, którzy chodzą na protesty, chcą, aby PiS nie rozwalał państwa i przestrzegał prawa.

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


So sie 20, 2016 21:44
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 05, 2016 22:53
Posty: 61
Post Re: Czego chce KOD?
Ogólnie KOD jest za powrotem starego porządku wszechrzeczy ostatnich 25 lat, czyli państwa posad i przekrętów. Inna sprawa że dla mnie jako kontrrewolucjonisty to oczywiście postrewolucyjny porządek, w co wpisuje się obecna konstytucja III RP która reprezentuje sobą lewo aniżeli prawo, gdyż jest to prawo zdemokratyzowane. Z kolei bezprawie wedle PiSu (potocznie nazywane IV RP) stoi jeszcze bardziej na lewo aniżeli III RP, co mnie jeszcze bardziej odrzuca, gdyż jest to czystej postaci demokracja, a powołując się na demokrację można dosłownie wszystko, m.in. kraść, oszukiwać, przerzucać środki na realizowanie polityki socjalnej kosztem innych, itp. Oznacza to tyle że PiS nie jest żadną partią kontrrewolucyjną odwołującą się do idei XIX-wiecznego porządku wszechrzeczy, wręcz przeciwnie, obecny stan idealnie odzwierciedla cały XX wiek, począwszy od okresu powojnia 1918 roku, gdzie władzę w Europie przejęli rewolucjoniści, aż do dnia dzisiejszego, a to jedynie pokazuje że zarówno PiS jak KOD to jedna strona tego samego medalu. Ogólny model obecnej wszechrzeczy polega na tym że po władzy złodziejskich elit, następuje władza populistów, ot taka rewolucja w rewolucji i tak w koło Macieju. Przypomnę że pierwsza znana nam rewolucja sięga początku przełomu XVIII/XIX wieku, gdzie rewolucjoniści francuscy obalili ówczesną monarchię, wówczas na pewien okres czasu w kraju zapanowała ot demokracja. To właśnie wtedy wytworzył się tak bardzo dobrze nam znany podział na lewicę i prawicę, gdzie ów lewicą byli rewolucjoniści, a prawicą zwolennicy monarchii odwołujący się do ówczesnego porządku wszechrzeczy. Ba, nawet już sama nazwa mówi przez się (prawica - porządek, prawo, prawda; lewica - przekręt, kłamstwo, antyprawo czyli wszystko co nie odwołuje się do idei Prawa Rzymskiego, np. demokracja, anarchia, zdemokratyzowane prawo). Okres rewolucyjny przełomu wieku trwał oczywiście krótko, gdyż kontrrewolucje szybko zaprowadził Napoleon i dzięki temu mieliśmy przez kolejne 100 lat okres wymiernego spokoju, dla Europy wręcz dostatniego (rewolucja przemysłowa) i co najważniejsze nie było żadnej unii europejskiej (celowo z małej litery) ani dotacji na inwestycje. Mam nadzieje że w prosty sposób co niektórych uświadomiłem iż wszystkie ugrupowania parlamentarne, organizacje pozaparlamentarne pokroju KODu, w rzeczywistości czerpią z dorobku rewolucjonistów francuskich i wedle porządku wszechrzeczy przełomu XVIII/XIX wieku, stoją tam gdzie stała ówczesna lewica, dlatego panuje w kraju nienormalność. Właściwie w najnowszej historii Polski, począwszy od niepodległości to nigdy jej nie było, bo jak w postrrewolucyjnym porządku wszechrzeczy może panować normalność.

Każda władza kontrrewolucyjna winna działać w zakresie obowiązującego prawa, nawet jeśli jest to pseudoprawo pokroju konstytucji III RP, lub też zawiesić obowiązujące prawo i zaprowadzić nowe. Tylko tak naród może wiedzieć na czym stoimy, tymczasem PiS nie dość że nie przestrzega obowiązującego prawa, to jeszcze nie robi nic by unormować chorą sytuację. W rezultacie panuje w Polsce bezprawie, a bezprawie zawsze będzie gorsze od antyprawa. To z pewnością nie są standardy europejskie lecz azjatyckie, lecz w tym przypadku rozumiejąc europejskie mam na myśli cywilizację łacińską opartą na Prawie Rzymskim i Chrześcijaństwie, aniżeli dzisiejszą zachodnią, która w istocie jest hybrydą sowieckości i libertynizmu francuskiego. W tym przypadku PiS nie odwołuje się do Prawa Rzymskiego.


So sie 20, 2016 22:22
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1018 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 68  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL