Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt mar 29, 2024 12:26



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
 Kara śmierci i inne (wydz.) 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Kara śmierci i inne (wydz.)
Czy to zaleta czy może raczej wada że nie ma kary śmierci?

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


N gru 11, 2016 19:13
Zobacz profil
Post Re: PiS a ustrój komunistyczny
Czy to zaleta, czy może raczej wada, że nie ma kary amputacji kończyn?


N gru 11, 2016 19:15

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: PiS a ustrój komunistyczny
Zła analogia. Czy uważasz że życie mordercy jest więcej warte niż życie normalnego człowieka? Morderca jako nadczłowiek?? Ja uważam coś wręcz przeciwnego.

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


N gru 11, 2016 19:19
Zobacz profil
Post Re: PiS a ustrój komunistyczny
Czujesz się dobrze Andy? Ja mówię o gospodarce i o gospodarczych aferzystach. Na dodatek sprawa Wawrzeckiego pokazuje jasno, że stryczek dostają pionki, a faktyczni mocodawcy pozostają w cieniu.

A że ty uważasz coś wręcz przeciwnego – normalny człowiek jako nadczłowiek, wiadomo, wszak, że nadczłowiek nigdy nie morduje, on tylko oczyszcza miasto i kraj – to jest już, rozumiesz, twój problem.


N gru 11, 2016 19:35

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: PiS a ustrój komunistyczny
Masońskie dzieło postępuje: zniesiono karę śmierci, już chcą znieść karę dożywocia, tak że morderca będzie miał GWARANCJĘ że wyjdzie i będzie mógł bezkarnie mordować. Ty uważasz morderców za nadludzi?
Kara śmierci nikogo nie krzywdzi, bo jest przepis: uczynisz coś złego, zabijesz się, tak jak nie uważąjąc przy przechodzeniu przez ulicę,wiec powstrzymaj się od złego.
Zauważ że kiedyś w Ameryce wieszano koniokradów.

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


N gru 11, 2016 19:48
Zobacz profil
Post Re: PiS a ustrój komunistyczny
Tylko widzisz, Andy, sąd doczesny to nie jest Sąd Ostateczny i zdarza mu się mylić, a czasem nawet brać w łapę za omyłki, żeby nie wspomnieć o zmowie elit w państwie, żeby komuś tę czapę sprzedać, bo społeczeństwo się domaga – o linczu w majestacie prawa. Ty to wszystko chcesz przywrócić z powrotem, że tak Duginem pojadę.

Zobacz, Andy: ciepło jest, pogoda jak we wrześniu. To pewnie masoński plan ocieplenia Ziemi, ale weź skorzystaj z tej pogody i idź się przejść, nacieszyć się światem. A Biblię odłóż.


N gru 11, 2016 20:06

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: PiS a ustrój komunistyczny
Dawno nie czytałem Biblii ani nie byłem u spowiedzi. Czy w związku z tym że istnieją wypadki należy zakazać jeżdżenia samochodami?

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


N gru 11, 2016 20:17
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: PiS a ustrój komunistyczny
Andy72 napisał(a):
Zauważ że kiedyś w Ameryce wieszano koniokradów.


No i? Uważasz, że była to kara adekwatna do kradzieży konia?

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


N gru 11, 2016 20:17
Zobacz profil
Post Re: PiS a ustrój komunistyczny
Masonskie dzielo to zniesienie kary smierci?

Ty sie dobrze czujesz Andy72?

Czyzby Pol Pot byl wyslannikiem twoich niebios?

W Hameryce twoich marzen dowiedziono w ostatnich czasach ile bylo “pomylek“ sadowych i ilu niewinnych zamordowano zgodnie z prawem i “poczuciem sprawiedliwosci spolecznej“ ktore kocha PiS i jego aparatczycy.
Kiedy taka pomylka spotka twojego bliskiego, bo sad pisowskich specjalistow (wyjatkowo nie na chorobowym) wyda wyrok zgodnie z oczekiwaniem Narodu, ktory polknie propagande odpowiednich mediow i krzykaczy na drabinkach, to moze ci sie oczy otworza na wlasna glupote.

O pewnym Zydzie, ktorego skazano na smierc, zeby “narod ocalic“ raczyles zapomniec.


N gru 11, 2016 20:19

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: PiS a ustrój komunistyczny
JedenPost napisał(a):
Andy72 napisał(a):
Zauważ że kiedyś w Ameryce wieszano koniokradów.

No i? Uważasz, że była to kara adekwatna do kradzieży konia?


Pomyśl. Jeśli położysz się na torach i nikomu nic złego nie zrobisz - ryzykujesz śmierć, Tym bardziej jest naturalne że skoro wiesz że za kradzież konia jest śmierć i go ukradniesz - jesteś sam sobie winien. Tym bardziej że tym krzywdzisz innych.
Niesprawiedliwe jest gdy morderca morduje ludzi, którzy tego nie chcą, a nie to, że koniokrad WIEDZĄC jaka go kara śmierci, ryzykuje. Kiedyś gdy na kogoś napadał rabuś, można go było zabić w obronie własnej, dziś zabójstwo takie uważane jest za "nieadekwatne"
Kiedyś uważano że "Chcącemu nie dzieje się krzywda", choć nie rozumiem tego tak jak partia Korwin, która za "chcącego" uważa ofiarę np. heroiny, to rozumiem tego, kto ryzykując innych krzywdzi i domaga się jeszcze by mógł krzywdzić bez ryzyka!

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


N gru 11, 2016 20:36
Zobacz profil
Post Re: PiS a ustrój komunistyczny
No, kara smierci dla kogos, kto wedlug poczucia sprawiedliwosci spolecznej (nie mylic ze sprawiedliwoscia) jest morderca (bo ktos nim musi byc) a w rzeczywistosci nim nie jest, jest absolutnym drobiazgiem.

Lepiej zeby tego powiesic, bo moze sie prawdziwi mordercy przestrasza???

A moze nie? Raczej na pewno nie.

Ze rodzina niewinnego czlowieka bedzie cierpiec a on sam straci zycie?

Fani partii wierza w jej nadludzka nieomylnosc.


N gru 11, 2016 20:51

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: PiS a ustrój komunistyczny
W państwie trwa wojna między Prawem a przestępcami. Czy wyobrażasz sobie że w przypadku wojny, na przykład napaści Niemiec na Polskę gdzie mordują Polaków, wróg nie byłby zabijany??
Tym bardziej kara należy się zbrodniarzowi niż poborowemu źołnierzowi wroga.

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


N gru 11, 2016 20:58
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: PiS a ustrój komunistyczny
Andy72 napisał(a):
Jeśli położysz się na torach i nikomu nic złego nie zrobisz - ryzykujesz śmierć, Tym bardziej jest naturalne że skoro wiesz że za kradzież konia jest śmierć i go ukradniesz - jesteś sam sobie winien.


Rozumiem. Jest II WŚ, a Ty ukrywasz Żydów, wiedząc, że jest za to przewidziana kara śmierci - sam jesteś sobie winien. Albo: opowiadasz, że jesteś Synem Bożym, wiedząc, że jest to traktowane jako bluźneirstwo, za które grozi kara śmierci - sam jesteś sobie winien.

Zgadza się?

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


N gru 11, 2016 22:39
Zobacz profil

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Kara śmierci i inne (wydz.)
Pewnie, działania morderców krzywdzących innych porównujesz to bohaterskich czynów?? Ogarnij się.
Zobacz że Dobry Łotr dlatego jest Dobry, że nie buntował się przeciwko wydanemu wyrokowi śmierci "my sprawiedliwie karę cierpimy"

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


N gru 11, 2016 23:11
Zobacz profil
Post Re: Kara śmierci i inne (wydz.)
Andy – umówmy się, że wojny toś ty na oczy nie widział. Wojnę masz np. w Meksyku, gdzie się gangsterzy nawzajem ze skóry żywcem obdzierają, a policjanci tylko ich proszą, że jak muszą, to niech chociaż dziecka nie zabijają. Dlaczego?

Bo przestępstwo nie jest wojną. Przestępstwo to jest taka gra i policja jest wytrenowana do odgrywania pewnej roli w tej grze. Sądy tak samo. Ty tego nie rozumiesz, boś się odizolował od normalnych ludzi i jesteś zaczadzony – cholera właściwie wie czym. Sam musisz dojść, co jest z tobą nie w porządku, bo sam jeden wiesz, czym karmisz swój mózg. Ale wychodzą ci z tego absoluty i skrajności tam, gdzie w prawdziwym życiu, a nie w twojej piwnicy, są normalne, miękkie strefy półcienia.

Anyway, powiem ci jedno, Andy: chcesz wojny w państwie? To k... nie w moim. W moim państwie ma być gra.


N gru 11, 2016 23:17
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL