Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 5:57



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 193 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Następna strona
 Czy będzie wojna domowa? 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Czy będzie wojna domowa?
Putin nie jest jedynym złem. Weźmy na przykład taką Hilarzycę, poparcie dla niej wśród "artystów" powiązanych z satanizmem, albo islamizacja, którą w dużej mierze spowodował Obama.

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


Śr gru 21, 2016 21:21
Zobacz profil
Post Re: Czy będzie wojna domowa?
Idziesz ze mną, czy z Rosjanami?


Śr gru 21, 2016 21:22

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Czy będzie wojna domowa?
Idę z Polską

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


Śr gru 21, 2016 21:24
Zobacz profil
Post Re: Czy będzie wojna domowa?
Polska może być na takiej zasadzie, że "będzie – ale nasza", jak to onegdaj na Syberii jeden strażnik łagrowy powiedział mojemu sąsiadowi. Idziesz ze mną, czy z Rosjanami?


Śr gru 21, 2016 21:25

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Czy będzie wojna domowa?
ciekawe gdy ktoś mówi "wszystkiemu wini są Żydzi" uważany jest za niebezpiecznego wariata, a gdy to samo mówi o Rosjanach, za rozsądnego człowieka.

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


Śr gru 21, 2016 21:32
Zobacz profil
Post Re: Czy będzie wojna domowa?
A, i żeby nie było: nie jestem zadnym wodzem, któremu się marzy prywatny folwark od Helu do samiuśkich Tater. Mnie się marzy taka Polska, żeby Polacy mądrzy byli i w świecie zorientowani, i ciekawi tego świata, jak on się zmienia, jak stare sposoby myślenia wypadają z obiegu – żeby potrafili się w tym świecie odnaleźć i ugniatać go podług swojego widzimisię. Swojego, podkreślam. Nie kremlowskiego, nie brukselskiego i nie waszyngtońskiego, aczkowlek z Brukselą czy Waszyngtonem można się układać, bo oni cenią takich sojuszników, którzy wkładają do sojuszu coś od siebie. Natomiast Kreml myśli tylko w kategoriach kolonii do eksploatacji.

Nawiasem mówiąc pogląd, że Ukraina nie powinna istnieć, pierwszy wyraził Rosjanin, Aleksander Dugin, w podręczniku dla kremlowskiej generalicji pt. Podstawy geopolityki. Bylo to w roku 1997. Tamże Polsce wyznaczono "specjalny status" w rosyjskiej strefie wpływów. Cokolwiek miałoby to oznaczać, nie napisano: sojusz z Polską. Sojuszników określono dwóch, Niemcy i Iran, posługując się zresztą terminami "oś Moskwa-Berlin" i "oś Moskwa-Teheran".


Śr gru 21, 2016 21:42

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Czy będzie wojna domowa?
Oś Moskwa Teheran jest dla nas bardzo niebezpieczna, więc nie powinniśmy jeszcze do tego dążyć.
Natomiast oś Moskwa - Teheran jest potrzebna przeciw wpływom Izraela w tamtym rejonie. Oraz islamistycznej Arabii Saudyjskiej

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


Śr gru 21, 2016 21:45
Zobacz profil
Post Re: Czy będzie wojna domowa?
Wpływy Izraela są potrzebne samemu Izraelowi, żeby historia tego państwa nie skońćzyła się jedną wielką rzezią Izraelczyków. Maszy Ty w ogóle jeszcze jakieś miłosierdzie dla Żyda?


Śr gru 21, 2016 21:49

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Czy będzie wojna domowa?
A Ty dla Palestyńczyków?

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


Śr gru 21, 2016 21:58
Zobacz profil
Post Re: Czy będzie wojna domowa?
A czy Palestyńczycy są tępieni jak jasna zaraza bez możliwości ucieczki, do tego stopnia, że jak uciekną tacy do Tokio, to w ślad za nimi przyjeżdża delegacja instytucji powołanej do tępienia Palestyńczyków i prosi o ich wydanie?

Palestyńczycy potracili domy, co jest wstrętne, ale... ale Niemcy na Ziemiach Odzyskanych też potracili domy. Uważaj więc, bo piłujesz gałąź, na której wszyscy siedzimy.


Ostatnio edytowano Śr gru 21, 2016 22:10 przez Anonim (konto usunięte), łącznie edytowano 1 raz



Śr gru 21, 2016 22:07

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Czy będzie wojna domowa?
To Niemcy napadli na Polskę, a zobacz co robi Izrael z Palestyńczykami.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Sprawa_Iz ... dnoczonych

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


Śr gru 21, 2016 22:10
Zobacz profil
Post Re: Czy będzie wojna domowa?
To nie ma znaczenia, kto kogo napadł. Znaczenie ma to, że Niemcy zachowywali się po barbarzyńsku i zostali potraktowani po barbarzyńsku, a my z tego drugiego barbarzyństwa korzystamy. I niestety, ale nie da się inaczej.

Dalej dopytuję się, czy istnieje gdzieś w izraelu instytucja powołana do tępienia Palestyńczyków. Nie do rywalizacji polityczno-gospodarczej, tylko do tępienia, tak jak Żydzi (i nie tylko Żydzi) byli tępieni w zeszłym stuleciu.


Śr gru 21, 2016 22:16

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Czy będzie wojna domowa?
Palestyńczycy są tępieni we własnym kraju. To że był Hilter nie daje Żydom prawa tępić innych,

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


Śr gru 21, 2016 22:18
Zobacz profil
Post Re: Czy będzie wojna domowa?
Nie pytam się o wypędzanie, tylko o tępienie. Zaganianie, zabijanie i utylizację pozostałości. Dociera to do Ciebie?


Śr gru 21, 2016 22:22
Post Re: Czy będzie wojna domowa?
Zresztą zostawmy już biednego Hitlera. Żyd też człowiek, żyć gdzieś musi. Mam pytanie strategiczne: GDZIE?


Śr gru 21, 2016 22:29
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 193 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL