Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 5:43



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 193 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Następna strona
 Czy będzie wojna domowa? 
Autor Wiadomość
Post Re: Czy będzie wojna domowa?
Andy72 napisał(a):
Łatwo dostać łatkę antysemity. wystarczy powiedzieć żeby Żydzi dali spokój Palestyńczykom, natomiast "Tak skutecznie ich tępią, że jest ich coraz więcej" nie oznacza antysemityzmu, mimo że Palestyńczycy też są Semitami

W tamtym konflikcie nie ma gorszych czy lepszych, obie strony zaciekle ze sobą walczą.
Próbował coś zmienić Arafat o OWP, ale Hamas uniemożliwił, ba nawet Arafat został otruty polonem....chyba jednak nie przez Żydów, ale swoich nie godzących sie na pokojowe rozwiązania.


Cz gru 22, 2016 9:57
Post Re: Czy będzie wojna domowa?
SweetChild napisał(a):
ErgoProxy napisał(a):
Nieczytelny szajs kierowany do jakiejś subkultury, napisany jej slangiem.

Dawno już nie czytałem Michalkiewicza i nawet nie wiedziałem, że tak się stoczył :-( Jak mawiają Rosjanie, każdyj durak po swojemu s uma schodit.

sapper napisał(a):
Wiesz, nie chodzi o wszystkich Zydow. Chodzi tylko o tych ktorzy maja w genach "inntehresy", tych ktorzy gdy z samego rana kogos nie oszukaja to maja zly dzien.
Tacy wlasnie doprowadzaja do ciaglych kryzysow finansowych, krachow na gieldach, inflacji, wojen, itp, itd.
Bierze sie to z opacznego-doslownego rozumienia przypowiesci o talentach, a do tego, to jak widac maja talent.

To chyba dotyczy tylko Żydów nawróconych na chrześcijaństwo, bo Nowy Testament raczej nie jest wskazówką dla wyznawców judaizmu :evil:


Wiesz, dalem akurat przyklad z NT, ale caly ST jest pelen takich przykladow.
Oni po prostu mysla ze dzieki temu kupia sobie ziemie obiecana i Nowe Jeruzalem.


Cz gru 22, 2016 10:04
Post Re: Czy będzie wojna domowa?
Alus napisał(a):
W tamtym konflikcie nie ma gorszych czy lepszych
Ależ oczywiście. Jedna strona pragnie drugą wymordować i zlikwidować jej państwo. Druga wrednie nie chce dać się wymordować. Pełna symetria.


Cz gru 22, 2016 10:31

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Czy będzie wojna domowa?
sapper napisał(a):
Wiesz, dalem akurat przyklad z NT, ale caly ST jest pelen takich przykladow.
Oni po prostu mysla ze dzieki temu kupia sobie ziemie obiecana i Nowe Jeruzalem.

A jeszcze bardziej nastawieni na interes są kalwiniści, przy nich luteranie to aniołki

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


Cz gru 22, 2016 10:58
Zobacz profil

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Czy będzie wojna domowa?
zefciu napisał(a):
Alus napisał(a):
W tamtym konflikcie nie ma gorszych czy lepszych
Ależ oczywiście. Jedna strona pragnie drugą wymordować i zlikwidować jej państwo. Druga wrednie nie chce dać się wymordować. Pełna symetria.

Jeśli asymetria to inaczej niż mówisz. Jedna strona może "pragnie" druga morduje i likwiduje tamtej stronie państwo. Jak się popatrzy na młodych Palestyńczyków idących na czołgi izraelskie to raczej kojarzy się to z naszymi Warszawiakami walczącymi z Hitlerem.

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


Cz gru 22, 2016 11:01
Zobacz profil
Post Re: Czy będzie wojna domowa?
A czy nasi Warszawiacy (którzy walczyli z Niemcami, nie z żadnym Hitlerem) używali polskich dzieci w charakterze żywych tarcz podczas boju? Bo Palestyńczycy własnie to robią ze swoimi dziećmi.


Cz gru 22, 2016 11:03

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Czy będzie wojna domowa?
http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-t ... Id,2326946

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


Cz gru 22, 2016 11:07
Zobacz profil
Post Re: Czy będzie wojna domowa?
Nie widzę związku. Warszawiacy używali polskich dzieci w charakterze żywych tarcz, czy nie?


Cz gru 22, 2016 11:10
Post Re: Czy będzie wojna domowa?
Andy72 napisał(a):
druga morduje
Wyjątkowo nieskutecznie.
Cytuj:
Jak się popatrzy na młodych Palestyńczyków idących na czołgi izraelskie to raczej kojarzy się to z naszymi Warszawiakami walczącymi z Hitlerem.
Warszawiacy postulowali zepchnięcie Niemiec do Renu?


Cz gru 22, 2016 11:10

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Czy będzie wojna domowa?
ErgoProxy napisał(a):
A czy nasi Warszawiacy (którzy walczyli z Niemcami, nie z żadnym Hitlerem) używali polskich dzieci w charakterze żywych tarcz podczas boju? Bo Palestyńczycy własnie to robią ze swoimi dziećmi.

Chodzi Ci o to?
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1349,title, ... &_ticrsn=3
Działająca w Izraelu organizacja obrony praw człowieka Betselem oświadczyła w czwartek, że wojsko izraelskie nadal używa Palestyńczyków jako żywych tarcz podczas operacji na Zachodnim Brzegu i w Strefie Gazy.
Armia kontynuuje te praktyki mimo wyroku sądu izraelskiego, który uznał je za przestępcze.

Według działaczy Betselem, izraelscy żołnierze zastosowali tę metodę w ubiegłą sobotę w Dżeninie, podczas akcji, w której zabili jednego z przywódców Dżihadu islamskiego, Iyada Saualaha.

Nagminne stosowanie przez wojsko izraelskie tarcz ludzkich, zakazane przez prawo międzynarodowe, zostało uznane za przestępstwo również wyrokiem izraelskiego Sądu Najwyższego z 18 sierpnia.

Orzeczenie Sądu Najwyższego dotyczyło 19-letniego palestyńskiego zakładnika, który zginął jako żywa tarcza we wsi Tubas pod Dżeninem. (iza)

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


Cz gru 22, 2016 11:11
Zobacz profil
Post Re: Czy będzie wojna domowa?
Nie, chodziło mi o to, że jak Palestyńczyk jest pod ogniem, a ma swoje dziecko pod ręką, to je łapie i się nim od ognia zasłania.


Cz gru 22, 2016 11:14
Post Re: Czy będzie wojna domowa?
O, mam. Wystarczy czytać coś więcej, niż lewackie gadzinówki.

No dobrze: to jest o moździerzach składowanych w szkołach przez Hamas. Pokazu taktyki bojowej dzielnych bojowników nie mogę znaleźć na tę chwilę.


Ostatnio edytowano Cz gru 22, 2016 11:21 przez Anonim (konto usunięte), łącznie edytowano 1 raz



Cz gru 22, 2016 11:16

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Czy będzie wojna domowa?
ErgoProxy napisał(a):
O, mam. Wystarczy czytać coś więcej, niż lewackie gadzinówki.

A co to jest nypost.com? Jakaś lewacka gadzinówka?

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


Cz gru 22, 2016 11:19
Zobacz profil
Post Re: Czy będzie wojna domowa?
A jak tam raporty organizacji palestyńskich, które zajmują się dokumentowaniem zbrodni Palestyńczyków dokonywanych na Żydach? Bo skoro mamy taką piękną symetrię, to Palestyńczycy winni mieć swój odpowiednik B'tselem.


Cz gru 22, 2016 11:22
Post Re: Czy będzie wojna domowa?
Nie, to jest gazeta o uznanej reputacji, w tym wypadku wskazująca na raport ONZ.

Czy ONZ jest lewacki, czy żydowski?


Cz gru 22, 2016 11:24
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 193 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL