Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 19, 2024 8:47



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 193 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona
 Czy będzie wojna domowa? 
Autor Wiadomość
Post Re: Czy będzie wojna domowa?
zefciu napisał(a):
sapper napisał(a):
z kad
Póki co językiem tego forum jest język polski! Być może coś się w tej kwestii zmieni, ale na razie się nie zmieniło. Mam prawo domagać się, abyś pisał po polsku. Niezależnie skąd piszesz. Niezależnie, jak bardzo nienawidzisz Polaków i języka polskiego, mam prawo na polskim forum czytać posty po polsku. Понял?


No tak, brak argumentow na polskim forum zwykle skutkuje wykazywaniem bledow gramatycznych, pisowni czy ortografii. Hmmm... jakiez to specyficzne dla tegoz jezyka.
Nie rozumiesz to nie odpowiadaj!


Cz gru 29, 2016 11:02
Post Re: Czy będzie wojna domowa?
sapper napisał(a):
No tak, brak argumentow na polskim forum zwykle skutkuje wykazywaniem bledow gramatycznych, pisowni czy ortografii. Hmmm... jakiez to specyficzne dla tegoz jezyka.
Czyli już się nie kryjesz, że żywisz poglądy antypolskie i gotów jesteś przypisywać negatywne cechy tylko ze względu na to, że ktoś używa języka polskiego. Cieszę się, że się przyznałeś.
Cytuj:
Nie rozumiesz to nie odpowiadaj!
No już szczyt bezczelności na tym forum wykazują antypolacy! Oni mają zafajdane prawo pisać nie po polsku, a jak ktoś nie rozumie, to niech się nie udziela na ich forum.


Cz gru 29, 2016 11:48
Post Re: Czy będzie wojna domowa?
zefciu napisał(a):
sapper napisał(a):
No tak, brak argumentow na polskim forum zwykle skutkuje wykazywaniem bledow gramatycznych, pisowni czy ortografii. Hmmm... jakiez to specyficzne dla tegoz jezyka.
Czyli już się nie kryjesz, że żywisz poglądy antypolskie i gotów jesteś przypisywać negatywne cechy tylko ze względu na to, że ktoś używa języka polskiego. Cieszę się, że się przyznałeś.
Cytuj:
Nie rozumiesz to nie odpowiadaj!
No już szczyt bezczelności na tym forum wykazują antypolacy! Oni mają zafajdane prawo pisać nie po polsku, a jak ktoś nie rozumie, to niech się nie udziela na ich forum.


No wlasnie, widac jaki dajesz pokaz mozliwosci kreowania swoich wyobrazen o innych, ich wypowiedziach i jak rozumiesz ten jezyk.
Wez sobie relanium , albo jakis citalopram i wyspij sie porzadnie.


Cz gru 29, 2016 12:02
Post Re: Czy będzie wojna domowa?
sapper napisał(a):
jak rozumiesz ten jezyk
Ja w ogóle nie rozumiem języka, w którym występuje formuła "z kad". Ja nawet nie wiem, co to za język. Wiem, że nie polski.


Cz gru 29, 2016 12:04
Post Re: Czy będzie wojna domowa?
zefciu napisał(a):
sapper napisał(a):
jak rozumiesz ten jezyk
Ja w ogóle nie rozumiem języka, w którym występuje formuła "z kad". Ja nawet nie wiem, co to za język. Wiem, że nie polski.

Tak, tak a: nju ejdz, wykend, to pewnie rozumiesz? Pewnie dla ciebie brzmi bardziej swojsko. :-)
Poza tym nie odbiegaj od tematu watku, to podstawowy punkt regulaminu.

Tak odnosnie tematu, to wlasnie takie rozumowanie jak twoje powoduje ze Polska i Polacy ciagle ma problemy.
Wystarczy 2 takich jak ty i wojna gotowa.


Cz gru 29, 2016 12:17
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 13, 2010 16:50
Posty: 7771
Lokalizacja: Kraków, Małopolskie
Post Re: Czy będzie wojna domowa?
zefciu napisał(a):
sapper napisał(a):
z kad
Póki co językiem tego forum jest język polski! Być może coś się w tej kwestii zmieni, ale na razie się nie zmieniło. Mam prawo domagać się, abyś pisał po polsku. Niezależnie skąd piszesz. Niezależnie, jak bardzo nienawidzisz Polaków i języka polskiego, mam prawo na polskim forum czytać posty po polsku. Понял?

@Sapper napisał z błędem, ale napisał po polsku.
Sugerowanie, że pisanie po polsku z błędem jest pisaniem w innym języku niż polski to próba wywołania flejma.
Sugerowanie, że inny użytkownik nienawidzi Polaków jest próbą wywołania flejma.
Do wyjaśniania sobie spraw językowych służy wątek "Uwagi wzajemne pomiędzy użytkownikami".
Na razie tylko zwracam Ci na to uwagę.

_________________
Fides non habet osorem nisi ignorantem


Cz gru 29, 2016 12:18
Zobacz profil WWW
Post Re: Czy będzie wojna domowa?
sapper napisał(a):
zefciu, a skąd ci sie wziela panszczyzna w moich wypowiedziach?
Stąd, że na tym właśnie polega pańszczyzna, że za możliwość korzystania z ziemi pracuje się u pana. Podobieństwo jest uderzające. Wiem, że niby podatek gruntowy to coś innego, niż dzierżawa, ale skoro planujecie podbić ten podatek tak wysoko, aby Polacy nie byli już zdolni go płacić i musieli harować na pańskim polu (Pan będzie posługiwał się zapewne "logicznym", "prawicowym" językiem "polskim" i pisał "wziąść" oraz "z kad"), to de facto nie będzie różnicy, czy formalnie będzie to własność Waszego nielogicznego, lewackiego chłopa opodatkowana przez Was, czy Wasza własność dzierżawiona chłopu. No bo że zakażenie temu chłopu zbyt tej ziemi, aby nie mógł się od pańszczyzny uwolnić, to już wiemy. Pierwsze kroki zostały ku temu już poczynione.


Cz gru 29, 2016 15:02
Post Re: Czy będzie wojna domowa?
Kto wy? Ja jestem tu sam przed kompem.
Pewnie nie zdjeles tych lornetek bez ostrosci i wszystko wydaje ci sie takie wielkie i podwojne czy poczworne.


Cz gru 29, 2016 15:10
Post Re: Czy będzie wojna domowa?
sapper napisał(a):
Kto wy? Ja jestem tu sam przed kompem.
Pewnie nie zdjeles tych lornetek bez ostrosci i wszystko wydaje ci sie takie wielkie i podwojne czy poczworne.
A co? Chcesz sam być właścicielem 38 mln chłopów pańszczyźnianych? Nawet jako władca absolutny potrzebujesz jakiegoś ZOMO, czy innej Obrony Terytorialnej do bicia niepokornych chłopów. Potrzebujesz urzędników, którzy będą tymi chłopami jakoś zarządzać. Potrzebujesz "niepokornych dziennikarzy", którzy będą uczyć chłopów, że to dla ich dobra, oraz wpajać im nowy język, dzięki któremu zatracą swoje korzenie, etc.

Logiczne, że powinny być przynajmniej częściowo osoby przynajmniej częściowo podzielające Twoje poglądy.

Cytuj:
zdjeles
I potem będą mi wmawiać medievale, że to wszystko przez przypadek, nieuwagę, czy niedouczenie. Bo przecież niedorzecznym jest, żeby sapper kaleczył język polski złośliwie. 7 liter, 3 błędy.


Ostatnio edytowano Pt gru 30, 2016 9:26 przez Anonim (konto usunięte), łącznie edytowano 1 raz



Pt gru 30, 2016 9:17
Post Re: Czy będzie wojna domowa?
:-) :-)


Pt gru 30, 2016 9:24
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 13, 2010 16:50
Posty: 7771
Lokalizacja: Kraków, Małopolskie
Post Re: Czy będzie wojna domowa?
zefciu napisał(a):
Cytuj:
zdjeles
I potem będą mi wmawiać medievale, że to wszystko przez przypadek, nieuwagę, czy niedouczenie. Bo przecież niedorzecznym jest, żeby sapper kaleczył język polski złośliwie. 7 liter, 3 błędy.

Ja tu widzę jeden błąd i brak polskich czcionek. Ten brak (powtarzający się także w całym tekście) może wynikać z braku polskich czcionek na klawiaturze.
Może jednak @sapper zacząłby używać polskiej klawiatury?

_________________
Fides non habet osorem nisi ignorantem


Pt gru 30, 2016 12:04
Zobacz profil WWW
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: Czy będzie wojna domowa?
zefciu napisał(a):
Cytuj:
zdjeles
7 liter, 3 błędy.

:) sapper nie ma polskich znaków, bo nie wie, jak klawiaturę przestawić.

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Pt gru 30, 2016 12:09
Zobacz profil
Post Re: Czy będzie wojna domowa?
Nie wie, jak klawiaturę przestawić, ale wie jak zbudować sprawiedliwy system społeczny. Zaiste ciekawy przypadek. Podobnie jak HenrykK, który nie wie, jak wyłączyć łamanie tekstu w notatniku, albo czym różni się HTML od czystego tekstu, ale umie obalić STW.


Pt gru 30, 2016 12:18
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 13, 2010 16:50
Posty: 7771
Lokalizacja: Kraków, Małopolskie
Post Re: Czy będzie wojna domowa?
Nie każdy zna się na komputerach.
Przypomnę, że Abraham Lincoln też nie wiedział czym różni się HTML od czystego tekstu

_________________
Fides non habet osorem nisi ignorantem


Pt gru 30, 2016 12:28
Zobacz profil WWW
Post Re: Czy będzie wojna domowa?
Soul33 napisał(a):
zefciu napisał(a):
Cytuj:
zdjeles
7 liter, 3 błędy.

:) sapper nie ma polskich znaków, bo nie wie, jak klawiaturę przestawić.


Wie jak przestawic klawiature, ale nie chce by wszelkie rachunki, kosztorysy i database uleglo deformacji np. cenniki materialowe przestawily sie na zlotowki, co czesto jest nieodwracalne i rowne zniszczeniu, bo cale oprogramowanie jest w wersji ang. Powrot do polskiej klawiatury nie odwraca zmian powstalych zmiana na polska klawiature.
Akurat tego kompa nie uzywam bezposrednio w firmie, ale czesto zdaza sie kozystac z tego samego oprogramowania, wiec nie zmieniam klawiatury by robic sobie zamet tylko dla tego ze ktos ma taki kaprys.


Pt gru 30, 2016 12:55
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 193 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL