Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 14:52



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 193 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Następna strona
 Czy będzie wojna domowa? 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Czy będzie wojna domowa?
W USA jest sporo Żydów.
Gdyby przynajmniej byli tam gdzie są ale nie robili tego co robią to było by dobrze.

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


Śr gru 21, 2016 22:36
Zobacz profil
Post Re: Czy będzie wojna domowa?
A co takiego robią? Bo ja to widzę w ten sposób: jak Żydzi zaczęli się zjeżdżać do Palestyny, zastali tam biedę z nędzą, pustynię i siódmy wiek naszej ery, bo do tego z grubsza sprowadza się arabski islam: do konserwacji dawno minionej epoki. Oni zaczęli tę pustynię rekultywować i uprawiać. Dzisiaj jest tam normalne państwo europejskie, produkujące normalne europejskie nadwyżki wszystkiego, włącznie z produktami rolnymi i nauką ścisłą. Bo Żydzi zaorali arabską pustynię i zaczęli ją uprawiać, i to właśnie robią, dzień po dniu.

Palestyńczycy natomiast wszystko, co byli w stanie zrobić, to intifady. Oczywiście nikt nikomu nie broni żyć w biedzie z nędzą. Oczywiście nikt nikomu nie każe wysługiwac się wrogowi w zamian za dobrobyt brany z pocałowaniem ręki. Ale trąbię, i trąbił będę, że jeśli ktoś nie chce uczyć się od zwycięzcy, żeby go przerosnąć, to zasługuje na swój los.

Tylko jest jeden detal: żeby Palestyńczycy byli w stanie się czegoś nauczyć, musieliby się najpierw pożegnać – nie, nie z islamem; Persowie pokazują, że można i da się. Oni musieliby się pożegnać ze swoim siódmym wiekiem ukochanym. Wymagałoby to od nich pewnego wysiłku intelektualnego i społecznego. Oni tego nie chcą zrobić; oni chcą robić intifady. Żeby zepchnąć Żydów do morza.

Wersety miecza, chłopie.


Śr gru 21, 2016 22:52
Post Re: Czy będzie wojna domowa?
" Dzisiaj jest tam normalne państwo europejskie, produkujące normalne europejskie nadwyżki wszystkiego, włącznie z produktami rolnymi i nauką ścisłą."

To dlatego chcieli zlaczyc cala europe, a teraz robia most przez pustynie.
Niedlugo powstanie Izroeuropa.
Mozna by wtedy podeslac im troche uchodzow np. z Syrii, ciekawe ja by zareagowani i czy w ogole przyjeli kogos.


Śr gru 21, 2016 23:06
Post Re: Czy będzie wojna domowa?
Robią także wodę w proszku.

Śmieszne, ale z antysemityzmem, i to dość dojrzałym, amerykańskim antysemityzmem, nie wulgarnym "bo ja Żyda nie-na-wi-dzę!!!" zetknąłem się tak daleko, jak w Bangladeszu mianowicie – grałem kiedyś we FreeCiv z jednym Bengalczykiem. Wątpię, żeby jednego Żyda w życiu zobaczył i żeby bengalscy muzułmanie hinduscy byli jakoś szczególnie przez Żydów poszkodowani, ale antysemityzm był jak ta lala. Zdaje się, że wynika to jakoś z Koranu, że oni mają odpowiedni werset przeciwko Żydom, dość apokaliptyczny w brzmieniu.

Bengalczyk. Opowiadał też o tym, jak to mewy zesłane przez Allaha wygrały bitwę Mahometowi.


Śr gru 21, 2016 23:12
Post Re: Czy będzie wojna domowa?
W kontekście zapiekłej wrogości do Żydów.
Ok 10 lat temu czekałam na przystanku na autobus. Obok na ławce siedziały 3 panie w wieku Balzakowskim i dysputowały o podłych Żydach, krzywdach jakie sprawili i sprawiają. Zaczęły wymieniać personalnie Polaków ponoć Żydów, gdy doszły do informacji:
- ponoć matka Jana Pawła II to Żydówka,
nie wytrzymałam i powiedziałam paniom
- wedle Katechizmu KK Jezus też Żyd, ale podobno i Matka Boska też była Żydówką.
Zaskoczone popatrzyły na mnie z ogromnym oburzeniem, zdegustowane taką profanacją wyniosły sie z ławki kilka merów dalej, wolały stać niż siedzieć obok heretyczki.


Cz gru 22, 2016 7:48

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Czy będzie wojna domowa?
Niejeden Żyd nie jest winien tego że jest Żydem ;-)

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


Cz gru 22, 2016 7:50
Zobacz profil
Post Re: Czy będzie wojna domowa?
ErgoProxy napisał(a):
Robią także wodę w proszku.

Śmieszne, ale z antysemityzmem, i to dość dojrzałym, amerykańskim antysemityzmem, nie wulgarnym "bo ja Żyda nie-na-wi-dzę!!!" zetknąłem się tak daleko, jak w Bangladeszu mianowicie – grałem kiedyś we FreeCiv z jednym Bengalczykiem. Wątpię, żeby jednego Żyda w życiu zobaczył i żeby bengalscy muzułmanie hinduscy byli jakoś szczególnie przez Żydów poszkodowani, ale antysemityzm był jak ta lala. Zdaje się, że wynika to jakoś z Koranu, że oni mają odpowiedni werset przeciwko Żydom, dość apokaliptyczny w brzmieniu.

Bengalczyk. Opowiadał też o tym, jak to mewy zesłane przez Allaha wygrały bitwę Mahometowi.


Wiesz, nie chodzi o wszystkich Zydow. Chodzi tylko o tych ktorzy maja w genach "inntehresy", tych ktorzy gdy z samego rana kogos nie oszukaja to maja zly dzien.
Tacy wlasnie doprowadzaja do ciaglych kryzysow finansowych, krachow na gieldach, inflacji, wojen, itp, itd.
Bierze sie to z opacznego-doslownego rozumienia przypowiesci o talentach, a do tego, to jak widac maja talent.


Cz gru 22, 2016 8:23
Post Re: Czy będzie wojna domowa?
Andy72 napisał(a):
Palestyńczycy są tępieni we własnym kraju.
Tak skutecznie ich tępią, że jest ich coraz więcej.


Cz gru 22, 2016 8:23

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Czy będzie wojna domowa?
Gdybym dał argument, że Hitler tak tępił Żydów że ich jest teraz bardzo dużo, byłbym uważany za antysemitę ;-)

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


Cz gru 22, 2016 8:29
Zobacz profil
Post Re: Czy będzie wojna domowa?
Andy72 napisał(a):
Palestyńczycy są tępieni we własnym kraju.

Ten kraj przez wieki należał do Żydów i nie wina Żydów, że pod okupacją rzymską wzniecali powstania w celu odzyskania wolności.
Po 80 r n.e zostali wypędzeni z własnego kraju, który przez kolejne 2 tys lat zasiedlali Palestyńczycy.
Ten kraj jest zarówno własny Żydów i Palestyńczyków.


Cz gru 22, 2016 8:41

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Czy będzie wojna domowa?
Mogę się tu z Tobą zgodzić, wolę by Żydzi mieszkali w Palestynie niż mieli by przyjechać masowo do Polski. Ale mogliby inaczej traktować Palestyńczyków.

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


Cz gru 22, 2016 8:46
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz cze 09, 2005 16:37
Posty: 10694
Post Re: Czy będzie wojna domowa?
ErgoProxy napisał(a):
Nieczytelny szajs kierowany do jakiejś subkultury, napisany jej slangiem.

Dawno już nie czytałem Michalkiewicza i nawet nie wiedziałem, że tak się stoczył :-( Jak mawiają Rosjanie, każdyj durak po swojemu s uma schodit.

sapper napisał(a):
Wiesz, nie chodzi o wszystkich Zydow. Chodzi tylko o tych ktorzy maja w genach "inntehresy", tych ktorzy gdy z samego rana kogos nie oszukaja to maja zly dzien.
Tacy wlasnie doprowadzaja do ciaglych kryzysow finansowych, krachow na gieldach, inflacji, wojen, itp, itd.
Bierze sie to z opacznego-doslownego rozumienia przypowiesci o talentach, a do tego, to jak widac maja talent.

To chyba dotyczy tylko Żydów nawróconych na chrześcijaństwo, bo Nowy Testament raczej nie jest wskazówką dla wyznawców judaizmu :evil:


Cz gru 22, 2016 9:28
Zobacz profil
Post Re: Czy będzie wojna domowa?
Andy72 napisał(a):
Gdybym dał argument, że Hitler tak tępił Żydów że ich jest teraz bardzo dużo, byłbym uważany za antysemitę ;-)
Gdybyś napisał, że populacja Żydów na terenach okupowanych przez III Rzeszę wzrosła, to byłbyś uważany za bajkopisarza. Natomiast antysemitą jesteś tak czy siak.


Cz gru 22, 2016 9:40

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Czy będzie wojna domowa?
Łatwo dostać łatkę antysemity. wystarczy powiedzieć żeby Żydzi dali spokój Palestyńczykom, natomiast "Tak skutecznie ich tępią, że jest ich coraz więcej" nie oznacza antysemityzmu, mimo że Palestyńczycy też są Semitami

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


Cz gru 22, 2016 9:42
Zobacz profil
Post Re: Czy będzie wojna domowa?
Andy72 napisał(a):
Łatwo dostać łatkę antysemity. wystarczy powiedzieć żeby Żydzi dali spokój Palestyńczykom,
Łatwo dostać łatkę antypolaka. Wystarczy powiedzieć, że Polacy powinni dać spokój tym, którzy chcą ich wymordować i odebrać im ich ziemię (na szczęście nie ma w tej chwili narodu, który miałby wobec Polaków takie cele, Rosjanie chcą nas tylko podporządkować politycznie i cywilizacyjnie).
Cytuj:
natomiast "Tak skutecznie ich tępią, że jest ich coraz więcej" nie oznacza antysemityzmu, mimo że Palestyńczycy też są Semitami
No nie oznacza. Bo dodatni przyrost naturalny wśród Palestyńczyków jest faktem kłócącym się z antysemickimi baśniami o ludobójstwie dokonywanym przez Żydów.


Cz gru 22, 2016 9:54
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 193 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL