Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt mar 29, 2024 11:26



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 Nowe rozdanie - Korwin o Niemczech 
Autor Wiadomość
Post Re: Nowe rozdanie - Korwin o Niemczech
Mnie chodzi o to, że pucz to jest wtedy, jak wojsko wymawia posłuszeństwo cywilnej władzy i samo po tę władzę sięga. Jak się wojsku nie uda, to się mówi o próbie puczu. A KOD to są cywilni demonstranci, którzy chcą ukrócenia nadużyć władzy. A jedyną "armią" sięgającą po władzę w Polsce jest sprzymierzona z PiSem "Kukiz Army".

Masz jeszcze jakieś spiskowe genialności w zanadrzu?


Śr gru 28, 2016 15:01

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Nowe rozdanie - Korwin o Niemczech
To wytłumacz jeszcze zakłócenia działania telewizji, podczas gdy TVN dawał propagandę dywanowo

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


Śr gru 28, 2016 15:06
Zobacz profil
Post Re: Nowe rozdanie - Korwin o Niemczech
Telewizji nie oglądam od lat. Kto oddaje cześć i chwałę "elektrożydowi", jak mawiają na 4chanie, sam jest sobie winien, że ma wodę zamiast mózgu.


Śr gru 28, 2016 15:07

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Nowe rozdanie - Korwin o Niemczech
Podsumowując, nie powinniśmy nie zwracać uwagi na niebezpieczeństwo ze strony Niemiec.
Tak samo, powinniśmy wycofać ustawę 1066: http://pikio.pl/ustawa-1066-niebezpiecz ... czenstwa/#
"A mianowicie, za uchwaleniem: PO, PSL, Twój Ruch oraz SLD, natomiast przeciw: PiS oraz Solidarna Polska."

a ja nie oddaję cześci i chwały 4chanowi

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


Śr gru 28, 2016 15:12
Zobacz profil
Post Re: Nowe rozdanie - Korwin o Niemczech
Andy72 napisał(a):
Podsumowując, nie powinniśmy nie zwracać uwagi na niebezpieczeństwo ze strony Niemiec.
Tak samo, powinniśmy wycofać ustawę 1066: http://pikio.pl/ustawa-1066-niebezpiecz ... czenstwa/#
"A mianowicie, za uchwaleniem: PO, PSL, Twój Ruch oraz SLD, natomiast przeciw: PiS oraz Solidarna Polska."

a ja nie oddaję cześci i chwały 4chanowi

Czyli zerwać, nie wpuścić na teren RP i niech stada cudzoziemców przestępców dobrze się mają w Polsce, a polscy bandyci w krajach UE, bo listy gończe nie będą respektowane poza granicami Polski......


Śr gru 28, 2016 15:17
Post Re: Nowe rozdanie - Korwin o Niemczech
Podsumowując, powinniśmy szeregować niebezpieczeństwa podług ich realności, a nie podług fantazmatów jakiegoś Andy'ego, co uważa, że Niemcy będą do nas strzelali, a Rosjanie do nas strzelali nie będą.

Zresztą mniejsza o to, czy będą strzelali. Według Andy'ego, jak się zdaje, awans cywilizacyjny *) i bogacenie się Narodu z łaski Unii, czyli Niemiec, to jest zagrożenie dla Polski – a powrót z łaski Kremla do roli półkolonii zarządzanej przez miejscowe kreolstwo to zagrożenie dla Polski nie jest. I rozmawiaj tu z takim.
______________
* Znaczy, awans. Reperacja cywilizacji po komunistycznej zapaści.


Śr gru 28, 2016 15:21

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Nowe rozdanie - Korwin o Niemczech
Powinniśmy bardziej stawiać na USA a co do Niemiec mieć ostrożność.

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


Śr gru 28, 2016 15:28
Zobacz profil
Post Re: Nowe rozdanie - Korwin o Niemczech
USA stawiają na Ukrainę, czyli na "banderyzm". Czy ty w ogóle kontrolujesz jeszcze to, co wypisujesz?


Śr gru 28, 2016 15:31
Post Re: Nowe rozdanie - Korwin o Niemczech
USA Trumpa postawia na spokoj z Rosja. Swoj.
Co Andy72 na to?


Śr gru 28, 2016 17:50

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Nowe rozdanie - Korwin o Niemczech
ja daję sobie spokój na pewien czas z polityką na tym forum ;-)

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


Śr gru 28, 2016 17:52
Zobacz profil
Post Re: Nowe rozdanie - Korwin o Niemczech
Nareszcie koniec z mnozeniem dziwnych watkow przez Andego!


Śr gru 28, 2016 18:42

Dołączył(a): Cz lip 29, 2010 17:35
Posty: 4304
Post Re: Nowe rozdanie - Korwin o Niemczech
w tytule jest Korwin a ktos pisze ze on bredzi . Korwin od ponad 40 lat mowi ze ZUS jest bankrutem . bredzi ?


Śr gru 28, 2016 21:31
Zobacz profil
Post Re: Nowe rozdanie - Korwin o Niemczech
A ilu emerytow ten bankrut przezyl?

Zycie to w ogole sensu nie ma, bo co by nie robic skonczy sie smiercia. Czyz nie, Dariusz-555?


Śr gru 28, 2016 21:41

Dołączył(a): Cz lip 29, 2010 17:35
Posty: 4304
Post Re: Nowe rozdanie - Korwin o Niemczech
dla niektorych smierc , dla innych zycie wieczne ogladajac Jezusa . czyz nie misjonarko ?


Śr gru 28, 2016 21:53
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL