Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 16:06



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 136 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona
 Macron katastrofą dla Polski 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Macron katastrofą dla Polski
Emmanuel Macron, zwycięzca pierwszej tury wyborów prezydenckich we Francji, powiedział w opublikowanym dziś wywiadzie dla dziennika "Voix du Nord", że jeśli zostanie prezydentem opowie się za sankcjami UE wobec Polski, która "naruszyła wszystkie zasady Unii".

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/emmanuel-macron-opowiada-sie-za-sankcjami-wobec-polski/2jbb4mk

Macron chce wypędzić Polskę z Unii tak jak wypędzono Wielką Brytanię by z Niemcami budować komunizm?

Polecam też "Korwin-Mikke: Jako Polak głosowałbym na Marine Le Pen, bo ona jest antyniemiecka "
https://www.youtube.com/watch?v=IfQtNv10VXU
choć nie zgadzam się od 5'17" ze zdaniem "to jest oficer KGB a oficerowie raczej nie mają tendencji...", mi KGB przeszkadza.

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


Pt kwi 28, 2017 0:43
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz cze 21, 2007 10:58
Posty: 468
Post Re: Macron katastrofą dla Polski
On jest katastrofą dla wszystkich

_________________
Smok Eustachy
http://smocze.opary.salon24.pl/
http://blog.wiara.pl/SmoczeOpary


Pt kwi 28, 2017 2:25
Zobacz profil
Post Re: Macron katastrofą dla Polski
Andy72 napisał(a):
Emmanuel Macron, zwycięzca pierwszej tury wyborów prezydenckich we Francji, powiedział w opublikowanym dziś wywiadzie dla dziennika "Voix du Nord", że jeśli zostanie prezydentem opowie się za sankcjami UE wobec Polski, która "naruszyła wszystkie zasady Unii".

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/emmanuel-macron-opowiada-sie-za-sankcjami-wobec-polski/2jbb4mk

Macron chce wypędzić Polskę z Unii tak jak wypędzono Wielką Brytanię by z Niemcami budować komunizm?

Polecam też "Korwin-Mikke: Jako Polak głosowałbym na Marine Le Pen, bo ona jest antyniemiecka "
https://www.youtube.com/watch?v=IfQtNv10VXU
choć nie zgadzam się od 5'17" ze zdaniem "to jest oficer KGB a oficerowie raczej nie mają tendencji...", mi KGB przeszkadza.

Wypędzono Wlk Brytanię - do referendum poszli wyznawcy Macrona i wypędzili Anglików z UE.
Le Pen może jest i antyniemiecka, ale za to w 100% oddana i podległa Putinowi.....nie wypędziłaby Polski z UE, ale poddała całą UE władaniu Putinowi carowi wszech czasów.


Pt kwi 28, 2017 6:33
Post Re: Macron katastrofą dla Polski
Nie rozumiem, dlaczego opowiadanie się za sankcjami dla Polski ma być jakąś katastrofą dla niej. Moim zdaniem - wręcz przeciwnie. Sankcje mogą przyspieszyć upadek obecnego okupanta tym samym ocalić porządek prawny, gospodarkę, czy choćby Puszczę Białowieską. Same plusy. Wiem, że Urban twierdził, iż "rząd się wyżywi", ale jak pokazuje historia jego rządu - nie miał racji.

Natomiast rządy przydupasów Putina w kolejnym europejskim kraju to nie jest wesoła wizja.


Pt kwi 28, 2017 6:44
Post Re: Macron katastrofą dla Polski
Tyle, ze Francuzi nie wybieraja kandydata wygodnego dla Polski.
Wybieraja wlasnego prezydenta. A co my o nim myslimy obchodzi Francuzow tyle, ile nas ich zdanie o naszym prezydencie czy posle Kaczynskim.
Nic.


Pt kwi 28, 2017 6:48
Post Re: Macron katastrofą dla Polski
Kael napisał(a):
Tyle, ze Francuzi nie wybieraja kandydata wygodnego dla Polski.
Wybieraja wlasnego prezydenta. A co my o nim myslimy obchodzi Francuzow tyle, ile nas ich zdanie o naszym prezydencie czy posle Kaczynskim.
Nic.
Co nie znaczy, że nie możemy dyskutować o tym, jakie skutki dla Polski będzie miał ten wybór.


Pt kwi 28, 2017 7:28
Post Re: Macron katastrofą dla Polski
Andy72 napisał(a):
Macron chce wypędzić Polskę z Unii tak jak wypędzono Wielką Brytanię by z Niemcami budować komunizm?

Jak dostajesz dwóję i naganę wobec klasy, to ktoś Cię ze szkoły wypędza i potem dzieci w pasiaki ubiera?


Pt kwi 28, 2017 7:53

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Macron katastrofą dla Polski
Alus napisał(a):
Le Pen może jest i antyniemiecka, ale za to w 100% oddana i podległa Putinowi.....nie wypędziłaby Polski z UE, ale poddała całą UE władaniu Putinowi carowi wszech czasów.

A chcesz poddać całą UE i Polskę Niemcom? Kto wie, czy do władzy w Niemczech nie dojdą siły wrogie zarówno Rosji jak i Polsce?

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


Pt kwi 28, 2017 7:54
Zobacz profil
Post Re: Macron katastrofą dla Polski
@zefciu: Mozemy. Tyle ze to z jednej strony wrozenie z fusow (francuski prezydent nie rzadzi UE a walka wyborcza nie przeklada sie 1:1 na czas po wyborach) a z drugiej i tak wplywu na to nie mamy i bedziemy zyc z tym, kogo Francuzi sobie wybiora.

@Andy72, to Macron jest Niemcem?

Czyzbys wolal Putina nad soba?


Pt kwi 28, 2017 7:58
Post Re: Macron katastrofą dla Polski
Niemcy po wojnie są tak grzeczni, że mówi się o nich: naród wykastrowany i oni sami to przyznają, gdy ich zapytać...

A w ogóle pal diabli Putina. Czy ktoś tutaj życzy sobie łatwopalnego twarogu w sklepach w imię karmienia go propagandą wielkości? Bo tak się sprawy mają w Russkim Mirze. I raczej to się nie zmieni, bo Rosjanie czort wie, czy nawykli do tego, czy tak lubią, czy jedno z drugim.


Pt kwi 28, 2017 7:59

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Macron katastrofą dla Polski
W końcu nie wiadomo, bo się bardzo na polityce nie znam, ale w demokracji rządzi większość, która też się nie zna na polityce.

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


Pt kwi 28, 2017 8:15
Zobacz profil
Post Re: Macron katastrofą dla Polski
Andy72 napisał(a):
Alus napisał(a):
Le Pen może jest i antyniemiecka, ale za to w 100% oddana i podległa Putinowi.....nie wypędziłaby Polski z UE, ale poddała całą UE władaniu Putinowi carowi wszech czasów.

A chcesz poddać całą UE i Polskę Niemcom? Kto wie, czy do władzy w Niemczech nie dojdą siły wrogie zarówno Rosji jak i Polsce?

"Poddanie UE i Polski Niemcom" to obsesja polityków manipulantów, traktujących swój naród i inne narody jako bezwolne marionetki.....wynikająca z braku szacunku wobec bliźnich.


Pt kwi 28, 2017 8:17
Post Re: Macron katastrofą dla Polski
Andy72 napisał(a):
W końcu nie wiadomo, bo się bardzo na polityce nie znam, ale w demokracji rządzi większość, która też się nie zna na polityce.

A tam, Tutaj akurat chodzi nie o politykę, tylko o ideę, czy chcemy mieć parcie za Odrę czy za Bug. Ja bym jednak proponował parcie za Odrę, bo tam prościej dzieci zdrowo wykarmić i odchować. Za Bugiem są z tym jednak problemy.

W ogóle, gdyby Rosja była biała, to ja bym się może nawet z Dmowskim zgodził, żeby szukać szczęścia Narodu na wschodzie, bo biała Rosja byłaby mocnym państwem, dobrze zorganizowanym i dającym wiele szans na zysk i karierę, w tym na wyjedzenie jej od środka i rządzenie Imperium w carskim imieniu. No ale biali przegrali swoją sprawę, przyszli czerwoni, co było dalej, to wiadomo.

A dlaczego nie piszę na temat – bo ja się zgadzam z Kael, że to jest wróżenie z fusów. Ciekawe jednak, że Macron użył akurat takiego argumentu pod publiczkę. Znaczy to, że on ocenia, że sporo zwykłych Francuzów jest na Polskę wściekłych. Jeśli ocenia to dobrze, to jest to dość niefortunny skutek niekompetentnej pisowskiej "porządliwości".


Pt kwi 28, 2017 8:40
Post Re: Macron katastrofą dla Polski
Andy72 napisał(a):
A chcesz poddać całą UE i Polskę Niemcom?
A jest takie ryzyko?
Cytuj:
Kto wie, czy do władzy w Niemczech nie dojdą siły wrogie zarówno Rosji jak i Polsce?
Konflikt interesów między Rosją a Polską jest tak głęboki, że trudno sobie wyobrazić takie działania geopolityczne, które będą nie w smak tak jednym, jak i drugim. No chyba że masz pomysły.


Pt kwi 28, 2017 8:46
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: Macron katastrofą dla Polski
Andy72 napisał(a):
A chcesz poddać całą UE i Polskę Niemcom?


Jeżeli alternatywą ma być poddanie jej Putinowi, to jak najbardziej chcę.

Cytuj:
Kto wie, czy do władzy w Niemczech nie dojdą siły wrogie zarówno Rosji jak i Polsce?


No kto wie, kto wie, a kto wie, czy po Putinie do władzy w Rosji nie dojdą siły proeuropejskie i pronatowskie? Kto to może wiedzieć? Jak się już to stanie, to obiecuję przemyśleć moje stanowisko.

A poza tym, oczywiście, popieram Zefcia - kilka zmyślnych sankcyjek mogłoby może przekonać Polaków lepiej niż cokolwiek innego, że Kaczyńskiego należy wywieźć na taczkach na śmietnik historii. Polsce wyjdzie to wyłącznie na dobre.

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Pt kwi 28, 2017 16:06
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 136 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL