Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 23:06



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
 Merkel, Skandal! 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Merkel, Skandal!
Nie o tym pisałem, RM robi dobrą robotę uświadamiając Polaków. Gdy są jakieś wybory, to mając naprzeciw sobie Dudę i Tuska czy Biedronia, wybór Dudy to krok ku dobremu.

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


Pt maja 26, 2017 12:37
Zobacz profil
Post Re: Merkel, Skandal!
Ale ja o tym pisałem. Twoje myślenie jest odklejone od rzeczywistości.

Tylko że chyba wiem, skąd to się bierze. PRLowska szkółka przedstawiała Polskę jako taki byt, który tylko się broni przed rozmaitą opresją dziejową, to i ludzie po PRLowskiej szkółce ni w ząb nie potrafią zatrybić, że do uprawiania skutecznej polityki zagranicznej nie wystarcza się tylko bronić – trzeba jeszcze atakować. Niekoniecznie zbrojnie, aczkolwiek w nauce historii zbrojna agresja robi największe wrażenie i najbardziej trafia do wyobraźni. No ale nasi byli przyjaciele mniemani zza Buga zadbali byli o to, żeby Polaków rozbroić mentalnie.

Dlatego idea Polski atakującej, do tego skutecznie, Polski przejmującej inicjatywę, Polaków rozgrywających Francuza we Francji, na jego własnym podwórku – ta idea po prostu nie mieści się Andy'emu w głowie.


Pt maja 26, 2017 12:42
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Merkel, Skandal!
zefciu napisał(a):
Widzę, że Robek nie zawodzi i prezentuje kolejny obowiązkowy element propagadny kremlowskiej o treści "Rosja jest potężna i bez problemu każdego podbije, a że konie armii rosyjskiej jeszcze nie poją się w Tagu, to tylko ofekt dobrej woli Batiuszki Putina".


Gdzie niby każdego podbije? mówiłem tutaj o Polsce :mrgreen:

SweetChild napisał(a):
Otóż to, życzyłbym sobie, abyśmy jako kraj stosowali angielską zasadę Polska nie ma wiecznych wrogów ani wiecznych przyjaciół, ma tylko wieczne interesy.


Widze kolejny koncert życzeń :D

Andy72 napisał(a):
Dlaczego mnie posądzasz o miłość do imperium rosyjskiego?


Ja bym cie posądził o pisanie głupot!
Porównaj ile krajów w ciągu ostatnich 50 lat napadła Rosja, a ile w tym samym czasie napadły Niemcy, i wtedy dopiero zaczynaj opowiadać jaka ta Rosja jest dobra, a Niemy jacy źli.

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Pt maja 26, 2017 12:51
Zobacz profil
Post Re: Merkel, Skandal!
Andy72 napisał(a):
Z jednej strony mamy jakąś ewentualną, przyszłą,hipotetyczną wojnę z Rosją, podczas gdy teraz Islamska Republika Niemiec coraz bardziej się w Europie rozpycha
Tylko że to jakoś dziwnie Rosja zaczęła okupować w ostatnim czasie Abchazję, Cchwinwali, Krym i Donbas. A Niemcy jakoś nigdzie nie wkroczyli. Dziwne.


Pt maja 26, 2017 12:57
Post Re: Merkel, Skandal!
Andy72 napisał(a):
Choćby małymi kroczkami, lepiej niech w Polsce rządzą patriotyczne siły, skoro nie Braun to choćby PiS a nie PO,KOD czy Nowoczesna, należy popierać takie środki jak Radio Maryja a zwalczać polskojęzyczne gadzinówki.

Czyli nie liczy sie prawda, liczy sie gow.. prawda (patrz watek o Minsterstwie Prawdy) byle patriotyczna i z ust o. dyrektora, ktory ustawia i niszczy trony.
A o dyrektor ciebie przed kimkolwiek obroni? Czym?
Na razie to ciagnie kase z twoich podatkow ile sie da i nikomu nie ujawnia ile dostal i na co wydal.

No ale naiwnych nie sieja. Sami sie rodza.

A poza tym, to taki poziom dywagacji, jak Adrian, tego Ambrozy na zdjeciu.
http://i.iplsc.com/emmanuel-macron-ange ... 123-F4.jpg


Pt maja 26, 2017 13:41

Dołączył(a): Pt gru 07, 2012 8:14
Posty: 238
Post Re: Merkel, Skandal!
Dyskutować z "chorym psychicznie" człowiekiem ( co sam przyznaje )w internetach to jak brać udział w paraolimpiadzie. Nawet jak wygrasz nadal będziesz niepełnosprawny.


Pt maja 26, 2017 16:04
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Merkel, Skandal!
Smokepsv napisał(a):
Dyskutować z "chorym psychicznie" człowiekiem ( co sam przyznaje )w internetach to jak brać udział w paraolimpiadzie. Nawet jak wygrasz nadal będziesz niepełnosprawny.


Co drugi z obecnych tutaj forumowiczów miał lub ma jakieś problemy psychiczne.
Więc bez tych ludzi, to całe forum straci cały swój urok.

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Pt maja 26, 2017 20:31
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr kwi 26, 2017 15:16
Posty: 2261
Post Re: Merkel, Skandal!
Zdefiniuj normalnosc :).


Pt maja 26, 2017 21:48
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N gru 30, 2007 13:48
Posty: 1268
Post Re: Merkel, Skandal!
Andy72 napisał(a):
http://newsweb.pl/2016/08/09/merkel-nasze-wojska-musza-byc-obecne-w-polsce-to-koniecznosc/#

Merkel: Nasze wojska muszą być obecne w Polsce. To konieczność
– Nasze wojska muszą być obecne w Polsce. To konieczność – powiedziała w kwestii wzmacniania wschodniej flanki NATO kanclerz Niemiec Angela Merkel.

Merkel od początku była zwolenniczką planu stacjonowania sojuszniczych (w tym w dużym procencie niemieckich) wojsk na terenie Polski. Podkreślała też gotowość do dialogu z Rosją.
– To ważne, ponieważ stwierdziliśmy w Sojuszu, że nie wystarczy zdolność do szybkiego przenoszenia wojsk. Konieczna jest także bardziej znacząca obecność na miejscu – powiedziała Merkel w swoim przemówieniu w Bundestagu.

Jak podkreśliła, solidarność sojuszników, zapisana w art. 5 Traktatu Północnoatlantyckiego, to podstawa ich bezpieczeństwa: – Ta solidarność musi być i będzie widoczna i wiarygodna.

Przeciwnicy obecności obcych wojsk w Polsce mają obawy, że nasz kraj może zamienić się w istny poligon w przypadku wzajemnych prowokacji przy naszych wschodnich granicach.

Bo to konieczność jeśli chce chce obronić Polskę. Widocznie jej na obronie Polski zależy. Powiniśmy się cieszyć z tego powodu. Najlepiej byłoby gdyby wojska połowy UE stacjonowały pod granica z Kaliningradem, Białorusią i Ukrainą. Tylko wtedy mielibyśmy szanse zatrzymać ruskich na polskiej granicy.


Pt maja 26, 2017 23:30
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Merkel, Skandal!
subadam napisał(a):
Zdefiniuj normalnosc :).


Są jakieś normy społeczne i jeśli ktoś od nich odstaje, to już nie jest normalny :mrgreen:

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


So maja 27, 2017 10:51
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL