Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 17:00



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 Inri Cristo 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pn maja 22, 2017 10:03
Posty: 181
Post Inri Cristo
wiecie że w Brazyli jest ktoś taki? http://niewiarygodne.pl/kat,1031985,tit ... omosc.html

Cytuj:
Przez ponad trzy ostatnie dekady Brazylijczyk stworzył własny kościół, określany mianem Soust, którego nazwa brzmi formalnie Królestwo Boga na Ziemi. Skupił wokół siebie też grupę wyznawców, której przedstawiciele są różnych narodowości. Większość członków tej grupy to kobiety, które całe swoje życie zdecydowały się poświęcić religii - do tego stopnia, że niektóre z nich zamieszkały w świątyniach. Reprezentują one różne grupy wiekowe. Najmłodsza ma dziś 24 lata i poznała Thesisa w wieku zaledwie dwóch lat, a najstarsza ma 86 lat - poinformował dziennik "Daily Mirror".


Staruszek systematycznie przemawia do swoich wiernych. Głos zabiera przynajmniej raz w tygodniu. Zwykle odbywa się to w sobotę. Nie szczędzi wówczas krytycznych słów pod adresem przywódców innych związków wyznaniowych, którym zarzuca skąpstwo i kierowanie się wyłącznie własnym interesem. W przeszłości niejednokrotnie zajmował stanowisko w takich kwestiach, jak: aborcja czy kapitalizm. Jego wypowiedzi nie pozostawiają też wątpliwości, co do jego stosunku do świąt Bożego Narodzenia. Według niego, jest to czas wyzysku i prześladowań ubogich.

Thesis lubi dużo mówić na temat moralności, ale jemu samemu można niestety sporo zarzucić na tym polu. Jego wizerunek na pewno nie jest nieskazitelny. Wystarczy powiedzieć, że czterdziestokrotnie był zatrzymywany przez policję. Z wielu krajów, w których gościł, był po prostu wydalany. Sporo osób ma też wątpliwości co do tego zdrowia psychicznego. "Mogę być szalony, ale na pewno nie jestem głupi" - odpowiada im jednak mężczyzna.


Motywy tego człowieka jestem w stanie zrozumieć kiedy widzę te jego ubrane na niebiesko śliczne wyznawczynie ale co kieruje ludźmi którzy go popierają ?

https://www.youtube.com/watch?v=MRxHPFHodY8


Wt maja 30, 2017 14:11
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 13:57
Posty: 935
Post Re: Inri Cristo
Lista osób podających się za Jezusa.

_________________
Tylko Bogu chwała


Wt maja 30, 2017 14:22
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn maja 22, 2017 10:03
Posty: 181
Post Re: Inri Cristo
Tak gdzieś słyszałem że w każdym szpitalu psychiatrycznym jest przynajmniej jeden tego typu człowiek...


Wt maja 30, 2017 14:33
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 3 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL