Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 9:52



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 270 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Następna strona
 Wizyta Trumpa w Polsce 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Wizyta Trumpa w Polsce
Z wielką niecierpliwością czekam na tę wizytę przywódcy Ameryki u nas. To w dzisiejszych czasach jeden z niewielu przywódców którzy są przychylni Polsce. Ta wizyta jest bardzo nie na rękę różnorakim lewicującym ideologom.

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


Śr cze 28, 2017 11:38
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Wizyta Trumpa w Polsce
Andy72 napisał(a):
Z wielką niecierpliwością czekam na tę wizytę przywódcy Ameryki u nas. To w dzisiejszych czasach jeden z niewielu przywódców którzy są przychylni Polsce. Ta wizyta jest bardzo nie na rękę różnorakim lewicującym ideologom.


Przychylny Polsce? :D
Weź się zastanów co ty mówisz! obiecywał zniesienie wiz dla Polaków, no i co się stało? wielkie nic.

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Śr cze 28, 2017 11:42
Zobacz profil

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Wizyta Trumpa w Polsce
Nie tylko wizy się liczą. Czy taki Obama zniósł wizy? A poza tym jest jeszcze Kongres.
Posłuchaj narracji Merkel i Macrona to będziesz widział ich przychylność.

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


Śr cze 28, 2017 11:47
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Wizyta Trumpa w Polsce
Andy72 napisał(a):
Nie tylko wizy się liczą. Czy taki Obama zniósł wizy? A poza tym jest jeszcze Kongres.
Posłuchaj narracji Merkel i Macrona to będziesz widział ich przychylność.


A to Obama obiecywał zniesienie wiz?
Merkel i Macron są przychylni prawie wszystkim, więc tu widać że zbyt wielkim znawcą polityki nie jesteś :mrgreen:

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Śr cze 28, 2017 11:51
Zobacz profil

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Wizyta Trumpa w Polsce
Sam nie jesteś znawcą polityki skoro twierdzisz "Merkel i Macron są przychylni prawie wszystkim"

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


Śr cze 28, 2017 11:53
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Wizyta Trumpa w Polsce
Andy72 napisał(a):
Sam nie jesteś znawcą polityki skoro twierdzisz "Merkel i Macron są przychylni prawie wszystkim"


Merkel zbudowała swój polityczny sukces, na przeróżnych sojuszach i układach, i tutaj bez wzajemnej przychylności nic by nie dało się zrobić.

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Śr cze 28, 2017 12:11
Zobacz profil

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Wizyta Trumpa w Polsce
Gdyby Clinton była prezydentką USA, już byśmy prowadzili działania zaczepne w kierunku Rosji.

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


Śr cze 28, 2017 12:15
Zobacz profil
Post Re: Wizyta Trumpa w Polsce
Andy72 napisał(a):
Gdyby Clinton była prezydentką USA, już byśmy prowadzili działania zaczepne w kierunku Rosji.
Wy byście prowadzili? A dlaczego byście się mieli do tego posunąć? Wyjaśnij.


Śr cze 28, 2017 12:20

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Wizyta Trumpa w Polsce
Wy też, jeszcze bardziej. Obama a jeszcze bardziej Clinton prowadzili politykę konfrontacji z Rosją. Wujek Sam poklepał by nas Polaków po ramieniu i kazał zaatakować Rosję.

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


Śr cze 28, 2017 12:22
Zobacz profil
Post Re: Wizyta Trumpa w Polsce
Andy72 napisał(a):
Wy też, jeszcze bardziej.
Nie pytałem, co ja bym robił. Ja lepiej chyba wiem, co bym robił od Ciebie. Więc nie uchylaj się od pytań
Cytuj:
Obama a jeszcze bardziej Clinton prowadzili politykę konfrontacji z Rosją.
No tak. Bo jakakolwiek negatywna reakcja na agresywne zachowania Rosji napadającej co i rusz na ościenne kraje to "polityka konfrontacji". Rozumiem, że gdyby Putin zechciał sobie anektować np. Podlasie, to też byś oczekiwał do NATO aby unikał "polityki konfrontacji"?
Cytuj:
Wujek Sam poklepał by
Chociaż w wątku, w którym jawnie namawiasz do wspierania rosyjskiej agresji mógłbyś udawać, że piszesz po polsku.
Cytuj:
nas Polaków
Jakich znowu Was Polaków? Piszesz z użyciem rosyjskiej ortografii (i to nie jest pojedyncza pomyłka, bo robisz to ciągle mimo zwracania uwagi), oczekujesz od świata, że będzie akceptować każde poszerzenie granic Rosji, a jednocześnie piszesz "nas Polaków"
Cytuj:
po ramieniu i kazał zaatakować Rosję.
W jakim celu miałby to zrobić? Co przyjdzie USA z wojny polsko-rosyjskiej?


Śr cze 28, 2017 12:55

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Wizyta Trumpa w Polsce
Co by przyszło : podporządkowanie Rosji USA i hegemonia światowa USA i rozgrywki z Chinami.

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


Śr cze 28, 2017 13:02
Zobacz profil
Post Re: Wizyta Trumpa w Polsce
Andy72 napisał(a):
Co by przyszło : podporządkowanie Rosji USA
W jaki sposób? Rosja by się sprzymierzyła z USA przeciw Polsce? Co Ty bredzisz?
Cytuj:
i hegemonia światowa USA
To już mamy.
Cytuj:
i rozgrywki z Chinami.
A po co im to?


Śr cze 28, 2017 13:17

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Wizyta Trumpa w Polsce
USA tracą powoli hegemonię na rzecz Chin, świat przestaje być jednobiegunowy. Potrzebny byłby konflikt z Rosją by ją sobie podporządkować. Polacy mieli być mięsem armatnim.

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


Śr cze 28, 2017 13:20
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 28, 2004 8:38
Posty: 4769
Post Re: Wizyta Trumpa w Polsce
Andy72 napisał(a):
Gdyby Clinton była prezydentką USA, już byśmy prowadzili działania zaczepne w kierunku Rosji.



Jacy "my"? Wy, czyli kto? Andy72 i kto jeszcze?

Cytuj:
Obama a jeszcze bardziej Clinton prowadzili politykę konfrontacji z Rosją.


Czyli z punktu widzenia interesu polskiego bardzo korzystną.

Ale bez obaw, Trump też "prowadzi politykę konfrontacji z Rosją", (choć może to do Was jeszcze nie dotarło) bo innej nie może. USA nie mogą Wam pozwolić na podbijanie i zagarnianie siłą kolejnych terytoriów, nie ryzykując całkowitej utraty wiarygodności wśród sojuszników.

Możecie sobie w Rosji napisać Mene Tekel Fares, bo moment, w którym mogliście się jako państwo uratować, minął już dawno temu.

Cytuj:
podporządkowanie Rosji USA i hegemonia światowa USA


Faktycznie jest to wizja tak przerażająca, że lepiej jest się podporządkować Rosji. :D


Tylko jakoś tak dziwnie się składa, że kraje "podporządkowane USA" są zamożniejsze i bardziej praworządne niż kraje podporządkowane Rosji i z tego tytułu bardzo kontente. Wiele krajów wyrwało się lub próbuje wyrwać z podporządkowania Rosji, a te, którym się udało, od razu zaliczają sukces gospodarczy. W odwrotna stronę to jakoś nie działa. 8)

Cytuj:
USA tracą powoli hegemonię na rzecz Chin


Doprawdy? A czym to się przejawia?

_________________
Brothers, what we do in life, echoes in eternity

Jest inaczej - Blog człowieka leniwego


Śr cze 28, 2017 13:25
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 28, 2004 8:38
Posty: 4769
Post Re: Wizyta Trumpa w Polsce
Andy72 napisał(a):
. Potrzebny byłby konflikt z Rosją


W przeciwieństwie do owych tajemniczych "onych" których ma na myśli Andy72, dla nas, Polaków, amerykański konflikt z Rosją jest bardzo korzystny, ponieważ Rosja jest jedynym jeszcze istniejącym zagrożeniem dla Polski i zlikwidowanie tego zagrożenia jest jak najbardziej w polskim interesie. Jeżeli USA udałoby się zniszczyć, przejąć, albo przynajmniej znacznie osłabić Rosję, Polska mogłaby na tym tylko zyskać.

_________________
Brothers, what we do in life, echoes in eternity

Jest inaczej - Blog człowieka leniwego


Śr cze 28, 2017 13:28
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 270 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL