Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 15:44



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
 Wina Tuska 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Śr kwi 26, 2017 15:16
Posty: 2261
Post Wina Tuska
Dzisiaj tak sobie myslalem pracujac o wszystkich problemach dostarczanych Polsce przez "dobra zmiane" i doszedlem do wniosku ze wlasciwie wszystko to jest wina PO ( i poprzednich rzadow ), a wlasciwie wina Tuska ( jak deklamowal Mlynarski ) bo to on rzadzil przez ostatnie 2 kadencje i mial sporo czasu zeby rozne rzeczy zrobic.
Jako cudzoziemiec nie sadze ze jestem w stanie wszystkie grzechy Tuska wypisac, wiec moze wy mi ( towarzysze ) pomozecie ?
Temat umiescilem w aktualnosciach, chociaz do nich tak dokladnie nie nalezy, ale zdecydowanie wplynal na dzisiejsze aktualnosci, takie jak odbywajace sie wlasnie przejecie sadow.

Zaczne moze od tego co dotknelo b.wielu Polakow i dalej jest odczuwane jako czysta kradziez zgromadzonych pieniedzy na r-kach OFE. To rowniez zdecydowanie nadszarpnelo autorytet TK, ktory przyklepal to swoja decyzja.
Kto nastepny ?


Śr lis 29, 2017 16:12
Zobacz profil
Post Re: Wina Tuska.
subadam napisał(a):
Dzisiaj tak sobie myslalem pracujac o wszystkich problemach dostarczanych Polsce przez "dobra zmiane" i doszedlem do wniosku ze wlasciwie wszystko to jest wina PO ( i poprzednich rzadow ), a wlasciwie wina Tuska ( jak deklamowal Mlynarski ) bo to on rzadzil przez ostatnie 2 kadencje i mial sporo czasu zeby rozne rzeczy zrobic.
Jako cudzoziemiec nie sadze ze jestem w stanie wszystkie grzechy Tuska wypisac, wiec moze wy mi ( towarzysze ) pomozecie ?
Temat umiescilem w aktualnosciach, chociaz do nich tak dokladnie nie nalezy, ale zdecydowanie wplynal na dzisiejsze aktualnosci, takie jak odbywajace sie wlasnie przejecie sadow.

Zaczne moze od tego co dotknelo b.wielu Polakow i dalej jest odczuwane jako czysta kradziez zgromadzonych pieniedzy na r-kach OFE. To rowniez zdecydowanie nadszarpnelo autorytet TK, ktory przyklepal to swoja decyzja.
Kto nastepny ?

OFE interesowały jedynie najlepiej zarabiających, bo dla 40% polaków pracujących za najniższą krajową nie stanowiły żadnej rewelacji.
Najbardziej zaszkodziło podniesienie wieku emerytalnego.


Śr lis 29, 2017 16:41
Post Re: Wina Tuska.
Przejęcie pieniędzy zgromadzonych na "naszych" kontach możemy uznać w pewnym sensie za kradzież. Natomiast reforma polegająca na likwidacji przymusu należenia do OFE była ze wszech miar słuszna.


Śr lis 29, 2017 16:46

Dołączył(a): So gru 23, 2017 14:39
Posty: 1
Post Re: Wina Tuska
Oczywiście podniesienie vatu z 22% na 23%, moim zdaniem najważniejsza kwestia.

_________________
http://ekranedukacyjny.pl


So gru 23, 2017 14:46
Zobacz profil
Post Re: Wina Tuska
qba82222 napisał(a):
Oczywiście podniesienie vatu z 22% na 23%, moim zdaniem najważniejsza kwestia.

Co PiS w kampanii wyborczej obiecywał, że zniesie ten 1%.....Tusk podniósł, a PiS-owi pasuje.


N gru 24, 2017 9:01

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Wina Tuska
Ciągle się słyszy o winach Tuska, czy ktoś je próbował? słodkie, wytrawne? ;-)

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


N gru 24, 2017 14:20
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL