Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 19:16



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 Publiczne popieranie partii - praca, czy własne zdanie? 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 28, 2004 8:38
Posty: 4769
Post Re: Moje trzy grosze - dyskusje o polityce a moderacja
Małgosiaa napisał(a):
Jeżeli jest to prawdopodobieństwo (nawet graniczące z pewnością, ale prawdopodobieństwo), to znaczy, że nie posiadasz dowodów. Jeśli nie posiadasz dowodów, jest to oszczerstwo. Przypuśćmy, że wierzę iż nieświadome, ale oszczerstwo.



Zatem odwołuje pilaster to, co napisał o źródłach inspiracji Yarpena. Żadnych instrukcji od nikogo Yarpen nie wykonuje i działa wyłącznie z własnej woli. Zbieżność czasowa pomiędzy agresją [przypadkowej grupki posłów w sejmie] na polskie media, a agresją Yarpena na polskich userów na tym forum jest na pewno całkowicie przypadkowa

_________________
Brothers, what we do in life, echoes in eternity

Jest inaczej - Blog człowieka leniwego


Wt gru 19, 2017 15:58
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Publiczne popieranie partii - praca, czy własne zdanie?
Trochę mało i zawile, co można uznać, za "dla świętego spokoju", zważywszy, że zniesławiłeś Yarpena. Nie przekonuje mnie to. Oczekiwałam, i nadal oczekuję, jasnego stanowiska, (jasno i wyraźnie) bez podpierania sie jakimikolwiek posłami, a przede wszystkim przeprosin Yarpena.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Wt gru 19, 2017 16:58
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 18, 2009 9:51
Posty: 3963
Post Re: Moje trzy grosze - dyskusje o polityce a moderacja
pilaster napisał(a):
Zatem odwołuje pilaster to, co napisał o źródłach inspiracji Yarpena. Żadnych instrukcji od nikogo Yarpen nie wykonuje i działa wyłącznie z własnej woli. Zbieżność czasowa pomiędzy agresją [przypadkowej grupki posłów w sejmie] na polskie media, a agresją Yarpena na polskich userów na tym forum jest na pewno całkowicie przypadkowa


Pisałem dłuższą notkę, ale ją skrócę: nawet jeżeli zbieżność czasowa pewnych działań istniała, to nie udowodniłeś żadnym wpisem, że Twoje zarzuty są prawdziwe (a inne możliwe wytłumaczenia tej zbieżności - wykluczone). A tylko to (oraz interes społeczny) może uwolnić od zarzutu o zniesławienie. Być może istnieje grupa "wydająca instrukcje", być może są ludzie "wykonujący instrukcje", ale zarzucanie konkretniej osobie bez dowodu, że tam należy (do jednej lub drugiej grupy), narażało na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska. Tu - moderatora. O innych konsekwencjach nie wspominając.

_________________
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
...

(Koh 3:1nn)


Wt gru 19, 2017 17:56
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 28, 2004 8:38
Posty: 4769
Post Re: Publiczne popieranie partii - praca, czy własne zdanie?
Małgosiaa napisał(a):
Oczekiwałam, i nadal oczekuję, jasnego stanowiska, (jasno i wyraźnie) bez podpierania sie jakimikolwiek posłami, a przede wszystkim przeprosin Yarpena.


Zatem przepraszam Yarpena za insynuowanie mu dyspozycyjności, na co nie posiadam wystarczających dowodów.

_________________
Brothers, what we do in life, echoes in eternity

Jest inaczej - Blog człowieka leniwego


Wt gru 19, 2017 19:17
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Publiczne popieranie partii - praca, czy własne zdanie?
@pilaster
Doceniam słowo "przepraszam", ale nie o to mi chodziło. Nie ze mną takie numery. Sugerujesz tu, że posiadasz jakiekolwiek dowody. Nie uznaję takich przeprosin za wystarczające (nie satysfakcjonują mnie), dlatego ostrzeżenie.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Wt gru 19, 2017 19:40
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL