Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 18:31



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 284 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 19  Następna strona
 Pytanie o panstwo prawa 
Autor Wiadomość
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Pytanie o panstwo prawa
pilaster napisał(a):
na
mikkel napisał(a):

Biedny ten PiS.
Wszyscy naokoło kradną, a czepiają się tylko PiS-u.


A przecież wszyscy inni kradną z chciwości i dla Sorosa

A PIS kradnie z patriotyzmu i dla Narodu. :roll:

mikkel i ja zażartowaliśmy sobie z niefortunnego postu kosiarza1. Nie upoważnia to pilastra do gołosłownych oskarżeń, chyba, że pilaster ma na to dowody.
Jesli pilaster takowych nie posiada to, albo wycofa się z powyższego oskarżenia, albo będzie już nie tylko ostrzeżenie i to ode mnie. Mnie raczej pilaster nie zarzuci próby wrogiego przejęcia forum.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Wt sty 02, 2018 20:04
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt sty 19, 2010 10:16
Posty: 1274
Post Re: Pytanie o panstwo prawa
Małgosiu, chyba wszyscy troje zażartowaliśmy. A może i kosiarz też, bo aż mi się wierzyć nie chce, że on tak na serio.

Nikt z nas chyba nie wątpi, że PiS jest krystalicznie uczciwy i nic nigdy nie ukradł ani nie ukradnie.
Najwyżej - nie wiem, jak to nazwać - może, że "zorganizuje" pieniądze tak jak w przypadku afery billbordowej.


Wt sty 02, 2018 20:10
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt sty 19, 2010 10:16
Posty: 1274
Post Re: Pytanie o panstwo prawa
Ale dodam, że znany adwokat i były wicepremier Giertych w swojej książce kwestię afery billbordowej opisuje podtytułem "Zaczęli kraść".
I uzasadnia szczegółowo na czym to złodziejstwo polegało w kategoriach prawa.
Ale co tam Giertych.
Na pewno zaślepia go nienawiść do PiS-u. Jak każdego lewaka.


Wt sty 02, 2018 20:14
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Pytanie o panstwo prawa
mikkel napisał(a):
Małgosiu, chyba wszyscy troje zażartowaliśmy. A może i kosiarz też, bo aż mi się wierzyć nie chce, że on tak na serio.

Nikt z nas chyba nie wątpi, że PiS jest krystalicznie uczciwy i nic nigdy nie ukradł ani nie ukradnie.
Najwyżej - nie wiem, jak to nazwać - może, że "zorganizuje" pieniądze tak jak w przypadku afery billbordowej.

kosiarz1 być może żartował, a raczej użył sarkazmu lub się pomylił. My żartowalismy, natomiast pilastra, w świetle tego co i jak pisze (wszystko na poważnie), o żarty trudno posądzić.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Wt sty 02, 2018 20:16
Zobacz profil
Post Re: Pytanie o panstwo prawa
"Kiedy chcieliśmy stworzyć z Telegrafu wielki tygodnik, to trzeba było sięgnąć po pieniądze, które realnie istnieją. [...] Gdybyśmy przyjęli założenia czysto moralne, tobyśmy nigdy niczego nie mieli".
Jarosław Kaczyński, na zamkniętym zebraniu Porozumienia Centrum (poprzednia partia Kaczyńskiego), 1992


Wt sty 02, 2018 20:49
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Pytanie o panstwo prawa
akruk napisał(a):
"Kiedy chcieliśmy stworzyć z Telegrafu wielki tygodnik, to trzeba było sięgnąć po pieniądze, które realnie istnieją. [...] Gdybyśmy przyjęli założenia czysto moralne, tobyśmy nigdy niczego nie mieli".
Jarosław Kaczyński, na zamkniętym zebraniu Porozumienia Centrum (poprzednia partia Kaczyńskiego), 1992

Poproszę o link do owego cytatu.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Wt sty 02, 2018 20:57
Zobacz profil
Post Re: Pytanie o panstwo prawa
Małgosiaa napisał(a):
akruk napisał(a):
"Kiedy chcieliśmy stworzyć z Telegrafu wielki tygodnik, to trzeba było sięgnąć po pieniądze, które realnie istnieją. [...] Gdybyśmy przyjęli założenia czysto moralne, tobyśmy nigdy niczego nie mieli".
Jarosław Kaczyński, na zamkniętym zebraniu Porozumienia Centrum (poprzednia partia Kaczyńskiego), 1992
Poproszę o link do owego cytatu.
Gugle zamkli?


Wt sty 02, 2018 21:15
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 28, 2004 8:38
Posty: 4769
Post Re: Pytanie o panstwo prawa
Małgosiaa napisał(a):
mikkel napisał(a):
Małgosiu, chyba wszyscy troje zażartowaliśmy. A może i kosiarz też, bo aż mi się wierzyć nie chce, że on tak na serio.

Nikt z nas chyba nie wątpi, że PiS jest krystalicznie uczciwy i nic nigdy nie ukradł ani nie ukradnie.
Najwyżej - nie wiem, jak to nazwać - może, że "zorganizuje" pieniądze tak jak w przypadku afery billbordowej.

kosiarz1 być może żartował, a raczej użył sarkazmu lub się pomylił. My żartowalismy, natomiast pilastra, w świetle tego co i jak pisze (wszystko na poważnie), o żarty trudno posądzić.


Dlaczego Małgosiaa uważa że to nie był żart, skoro z kontekstu ewidentnie wynika że był? Gdzie pilaster pisze na poważnie, to na poważnie, a gdzie nie to nie. Zresztą nie wiem, może powinien podkreślać żarty wężykiem?

Zresztą wszystko jedno, skoro, jak widać, zapadła decyzja o zbanowaniu pilastra, to kij się zawsze znajdzie.

_________________
Brothers, what we do in life, echoes in eternity

Jest inaczej - Blog człowieka leniwego


Wt sty 02, 2018 21:23
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Pytanie o panstwo prawa
akruk napisał(a):
Gugle zamkli?

Nie do mnie należy szukanie źródła Twojej rewelacji, natomiast Twoim obowiązkiem jest podanie źródła. A więc poproszę o ten link. W przeciwnym razie będzie uznane za oszczerstwo.
pilaster napisał(a):
Zresztą wszystko jedno, skoro, jak widać, zapadła decyzja o zbanowaniu pilastra, to kij się zawsze znajdzie.

pilaster sam się pcha pod nóż.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Wt sty 02, 2018 21:44
Zobacz profil
Post Re: Pytanie o panstwo prawa
Małgosiaa napisał(a):
akruk napisał(a):
Gugle zamkli?
Nie do mnie należy szukanie źródła Twojej rewelacji, natomiast Twoim obowiązkiem jest podanie źródła.
Nieprawda, nie jest moim obowiązkiem. Żaden punkt Regulaminu nie nakazuje podawania źródeł cytatów, kiedy nie są to cytaty z wypowiedzi użytkowników na forum. Szczególnie kiedy są to znane cytaty.

Małgosiaa napisał(a):
akruk napisał(a):
Gugle zamkli?
Nie do mnie należy szukanie źródła Twojej rewelacji, natomiast Twoim obowiązkiem jest podanie źródła. A więc poproszę o ten link. W przeciwnym razie będzie uznane za oszczerstwo.
O-ho-ho! Jak widzę, Yarpenizm zatacza coraz szersze kręgi. Sprzecznym z Regulaminem tego forum "oszczerstwem" są już nawet powszechnie znane cytaty z wypowiedzi Jarosława-Polskę-Zbawa, jeśli stawiają Go w złym świetle. Jeszcze nie wiemy, czy dotyczy to także jego akolitów, ale pomalutku pewnie też się dowiemy. Też trzeba będzie każdorazowo podawać "linki" oraz "dowody", na to, o czym wiadomo, że powiedzieli lub zrobili.

Jakże mógłbym pomyśleć, że Rewolucja Moralna Dobrej Zmiany nie dosięgnie także tego forum i jego regulaminu?


Wt sty 02, 2018 21:53
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 08, 2015 16:27
Posty: 4393
Post Re: Pytanie o panstwo prawa
głos wołającego powszechnie znanymi cytatami napisał(a):
...są już nawet powszechnie znane cytaty...

_________________
Jeżeli Boga nie ma, to co jest?


Wt sty 02, 2018 22:05
Zobacz profil
Post Re: Pytanie o panstwo prawa
No to ja podam co google znalazl

https://www.salon24.pl/u/trubro/195058, ... -dodatkowe

Moze jednak sprobujemy nie skakac sobie do gardla o kazda wypowiedz?

A pilastra bym prosila osobiscie o niemnozenie tematow polemicznych, tylko skupienie sie na istniejacych, bo moze jednak ktos ze strony Dobrej Zmiany poda jakies merytoryczne powody tych tajemniczych decyzji?
A jesli nie poda, to zycie i tak to nie za dlugo zweryfikuje. Bajeczki ministra Radziwilla weryfikuje juz teraz. Kosztem niczemu winnych chorych, ale niestety, tylko totalna zapasc kraju moze jeszcze przekonac slepo wierzacych w cud Dobrej Zmiany, ze takich cudow nie ma.

Metody przemawiania do rozsadku sie nie sprawdzily, niestety.


Wt sty 02, 2018 22:06
Post Re: Pytanie o panstwo prawa
chwat napisał(a):
głos wołającego powszechnie znanymi cytatami napisał(a):
...są już nawet powszechnie znane cytaty...
Biedny chwat, dla niego powszechnie znane cytaty w ogóle nie istnieją. Nigdy nie słyszał, nie czytał, nie zetknął się, więc tym bardziej nie ma pojęcia, skąd pochodzą słowa np. "Być albo nie być" albo "Litwo, ojczyzno moja". Ot, taka kompletna, "totalna" ignorancja. Wyśmienity materiał na akolitę PiS-u, bo można mu zupełnie wszystko wmówić -- sam o niczym nie ma przecież pojęcia, niczego nie wie.


Wt sty 02, 2018 22:12
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Pytanie o panstwo prawa
akruk napisał(a):
Nieprawda, nie jest moim obowiązkiem. Żaden punkt Regulaminu nie nakazuje podawania źródeł cytatów, kiedy nie są to cytaty z wypowiedzi użytkowników na forum. Szczególnie kiedy są to znane cytaty.

Ten cytat nie nalezy do znanych cytatów. W każdym razie ja go nie znami grzecznie poprosiłam o link. Nie zadziałało.
akruk napisał(a):
O-ho-ho! Jak widzę, Yarpenizm zatacza coraz szersze kręgi. Sprzecznym z Regulaminem tego forum "oszczerstwem" są już nawet powszechnie znane cytaty z wypowiedzi Jarosława-Polskę-Zbawa, jeśli stawiają Go w złym świetle. Jeszcze nie wiemy, czy dotyczy to także jego akolitów, ale pomalutku pewnie też się dowiemy. Też trzeba będzie każdorazowo podawać "linki" oraz "dowody", na to, o czym wiadomo, że powiedzieli lub zrobili.

Jakże mógłbym pomyśleć, że Rewolucja Moralna Dobrej Zmiany nie dosięgnie także tego forum i jego regulaminu?

Ooo, myslałeś, że teraz będziesz uzywał do woli? No to się pomyliłeś. Dla mnie nie ma lepszych i gorszych, ani też nie kieruję sie sympatią czy antypatią do którejkolwiek z grup czy osób.
W przypadku cytatów zawsze trzeba było podawać źródła - linki.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Wt sty 02, 2018 22:15
Zobacz profil
Post Re: Pytanie o panstwo prawa
Kael napisał(a):
Ten autor przytacza krótki fragment z głośnego artykułu. Pierwotnym źródłem cytatu jest obszerny tekst "Fundacja na ciężkie czasy", autorstwa Iwony Szpali i Bogdana Wróblewskiego, który ukazał się w magazynie "Duży Format" 19 maja 2008 (nr 10).


Wt sty 02, 2018 22:21
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 284 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 19  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL