Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 0:24



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 369 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 25  Następna strona
 Po co jest 500+ ? 
Autor Wiadomość
Post Re: Po co jest 500+ ?
Kael napisał(a):
500+ na dziecko jest nieograniczone niczym, a im ktos wiecej zarabia, tym mu progresja szybciej rosnie. Niepojete.

I dlatego wielu aby uniknąć progresji unikają pracy - gmina Szydłowiec, bezrobocie w statystyce sięgające 40%, i rejon gdzie występuje ogromny deficyt pracowników.
Bo jak mówią sami mieszkańcy i kierownik PUP "nie opłaca się pracować za 2 tys zł brutto"
Zdecydowana większość zdolnych do pracy pracuje w krajach Europy zachodniej (najczęściej na czarno). w domu pozostały kobiety z dziećmi. Wszyscy niezależnie od dochodu pobierają 500+ na dzieci. A Szydłowiec i okolice pięknieją nowymi domami, pałacykami, budowanymi za Euro.
Jedyni biedni to samotne matki z 1 dzieckiem, zarabiające najniższą krajową i emeryci.
Czy taki styl życia, zapewne przekazywany także kolejnemu pokoleniu to wychowanie w patriotyzmie, czy aby nie forma patologii ??
Patologia to nie jedynie chlanie, ćpanie i ż***e.

http://extra.natemat.pl/szydlowiec-pols ... bezrobocia


Śr sty 03, 2018 9:01
Post Re: Po co jest 500+ ?
OSTRZEŻENIE:
Zgodnie z obwieszczeniem moderatorki Małgosiaaa "w przypadku cytatów zawsze trzeba [...] podawać źródła - linki" (viewtopic.php?p=982128#p982128). We wpisie powyżej nie podano linka do zacytowanych słów użytkownika Kael.


Śr sty 03, 2018 9:50

Dołączył(a): N lut 16, 2014 16:54
Posty: 823
Post Re: Po co jest 500+ ?
Cytuj:
Jak już kosiarz dopełznie do poziomu Muellera, w co wątpię, to wypociny jego umysłu będą miały jakieś znaczenie dla jakiegokolwiek poważnego człowieka.

Cytuj:
Manipulujesz i kłamiesz.


A tupałeś nóżkami, jak to pisałeś?
No nie studiowałem za kase Sorosa na jego uniwesytetach, jednak ideologia Sorosa, całkowite zaprzeczenie tego na czym chciał się pierwotnie opierać, jest mi znana. I co najwazniejsze, mam odmienne zdanie. Mogę? Czy musze koniecznie Ci przedstawic 100 innych politologów, profesorów którzy maja inne zdanie niz uczniowie Sorosa?

Cytuj:
Przede wszystkim ani PO, ani Nowoczesna, ani PSL, ani nawet Korwin-Mikke nie twierdzą, że wyłącznie oni reprezentują "prawdziwych Europejczyków", a wszystkie inne partie w ogóle nie reprezentują Europejczyków. Nawet Korwin-Mikke, powiadam, nie twierdzi, że wyborcy wszystkich innych partii NIE SĄ Europejczykami i że dlatego europosłowie z innych partii nie mają moralnego prawa, żeby reprezentować obywateli państw europejskich.


Cos Ci się pokreciło, albo nie czytałes Twojego guru. Nie istotne czy partia nazywa się PiS, czy prezesem jest Kaczyński...tu chodzi o swiatopogląd! Jezeli kiedys Giertych był nazywany faszystą, antysemitą itp, czy dzis mógłby wstapić do PO? nawet nie wiem czy juz nie jest.
Dlatego czyny się licza, tak samo jak ktoś nie może się nazywac wedkarzem, i wstapic do wedkarskiego związku, gdy walczy z wedkarzami, albo nie lubi łaowić ryb czy nie przestrzega regulaminu, tak samo PiS twierdzi, ze by być Polakiem trzeba się z tym utożsamiać. To jasne.
Czy Po nie odbiera PiS jego wyborcom prawa do UE?
Ależ proszę;
http://www.rp.pl/Platforma-Obywatelska/ ... do-UE.html
Tak samo stawia warunek!

Czy Cyra pisząc , ze nie jest Polakiem, czuje się bardziej Europejczykiem, może być zmuszony do czegos innego? Dawno pisałem...lewacy, antyklerykałowie, postepowi europejczycy :P, ateisci feministki itp nie będą głosować na PIS! To jasne. Nie ma co sobie głowy zawracać. I tzreba się do tego przyzwyczaić.
Jezeli masz gdzies linki z wypowiedziami polityków PiS, o "tylko my reprezentujemy prawdziwych Polaków" lub podobne...albo jest to zapisane w programie PiS, bardzo proszę o przedstawienie.
Nie mam teraz czasu, ale mam kilka takich "kwiatków" z programu PO, o innym spojrzeniu na UE jak PiSu. "Tylko z nami to się może udać" :)

W drugiej cześci Twojego postu cos Ci się chyba pomieszało...sam sobie odpowiadasz na swoje wczesniejsze opinie, i na dodatek sam się z tym niezgadzasz! :P co wiecej piszesz, że się "mijasz z preawdą" :)

Cytuj:
Cytuj:
Ścieranie się poglądów, owszem, jest normalne. Ale nie jest rzeczą normalną w demokracji odmawianie innym partiom i ich posłom prawa do reprezentowania części narodu. I nie jest normalne odmawianie moralności oraz przynależności do narodu tym osobom, które się z daną partią nie zgadzają. To zwyrodnienie wyrosłe na ciele demokracji, a nie demokracja. Ta sama cecha charakteryzuje populistyczne rządy PiS, populistyczne rządy Putina, Orbana, Erdogana... Tę samą cechę miał niemiecki "narodowy socjalizm". Wszystkie one są odmianami populizmu, rozumianego nie potocznie, lecz w podanym tutaj sensie Muellerowskim (por. Jan-Werner Müller, "Co to jest populizm?").
Oczywiscie, że to normalne w demokracjach, to samo jest w kazdym panstwie normalnym
Mijasz się z prawdą, niewykluczone, że nie bez udziału świadomości. Nie jest to normalne w demokracji i nie wcale tak się nie dzieje w każdym państwie. To zwyrodnienie wyrosłe na demokracji, które w przypadku, gdy tego rodzaju partia, jak partie Kaczyńskiego, Putina, Orbana, Erdogana dorwie się do władzy, wówczas z demokracji zostaje tylko atrapa. Tak jak atrapą republiki było państwo rzymskie, np. za Nerona, kiedy dla utrzymania pozorów istniały i działały wszystkie instytucje dawnej republiki, odbywały się posiedzenia senatu, obsadzane były urzędy konsulów, pretorów, trybunów, na sztandarach wciąż widniał SPQR, "Senat i lud rzymski", ale władzę i tak sprawował cesarz. Atrapą nowożytnej demokracji przedstawicielskiej było państwo niemieckie w okresie III Rzeszy: odbywały się w nim wybory parlamentarne, istniał parlament, a nawet organizowano referenda. Tę ostatnią, "najbardziej demokratyczną" formę miały ostatnie "wybory" do Reichstagu, na podstawie których wszystkie miejsca w parlamencie otrzymali członkowie NSDAP oraz ich zwolennicy.

[/quote]


Śr sty 03, 2018 12:33
Zobacz profil
Post Re: Po co jest 500+ ?
kosiarz1 napisał(a):
W drugiej cześci Twojego postu cos Ci się chyba pomieszało...sam sobie odpowiadasz na swoje wczesniejsze opinie, i na dodatek sam się z tym niezgadzasz!
Nietrudno zauważyć, że wcięło mi jeden ze znaczników cytowania -- konkretnie: cytowania Twoich słów -- pozostał tylko znacznik końca tego cytatu, ale treść jest poprawnie przytoczona. I z tym Twoim -- zacytowanym, mimo usterki technicznej -- zdaniem polemizowałem.


kosiarz1 napisał(a):
Dlatego czyny się licza, tak samo jak ktoś nie może się nazywac wedkarzem, i wstapic do wedkarskiego związku, gdy walczy z wedkarzami, albo nie lubi łaowić ryb czy nie przestrzega regulaminu, tak samo PiS twierdzi, ze by być Polakiem trzeba się z tym utożsamiać. To jasne.
Wiele osób się utożsamia z polskością i jest Polakami, a mimo tysiące oponentów PiS-u zostały wielokrotnie w insynuacjach PiS-u uznane za zdrajców, nie-Polaków, stojących tam, gdzie stało ZOMO, komunistów i złodziei, współpracowników gestapo, ubeckie wdowy.

kosiarz1 napisał(a):
Czy Po nie odbiera PiS jego wyborcom prawa do UE?
Ależ proszę;
http://www.rp.pl/Platforma-Obywatelska/ ... do-UE.html
Tak samo stawia warunek!
Nauka czytanie ze zrozumieniem, punkt pierwszy: w tym tekście nie ma tezy, że politycy lub wyborcy PiS nie są Europejczykami, ani też że europosłowie PiS nie reprezentują Europejczyków. Jest tylko powiedziane, że przynależność do organizacji, jaką jest Unia Europejska, wymaga stosowania się do przyjętej w tej organizacji zasady praworządności.

kosiarz1 napisał(a):
Nie mam teraz czasu, ale mam kilka takich "kwiatków" z programu PO, o innym spojrzeniu na UE jak PiSu. "Tylko z nami to się może udać" :)
Twierdzenie, że "tylko z nami może się udać" np. modernizacja kraju lub cokolwiek innego NIE jest odmawianiem przynależności do Narodu przedstawicielom i wyborcom innych partii. Czyli: znowu bezwstydnie manipulujesz.


Śr sty 03, 2018 12:55

Dołączył(a): N lut 16, 2014 16:54
Posty: 823
Post Re: Po co jest 500+ ?
Cytuj:
Nauka czytanie ze zrozumieniem, punkt pierwszy: w tym tekście nie ma tezy, że politycy lub wyborcy PiS nie są Europejczykami, ani też że europosłowie PiS nie reprezentują Europejczyków. Jest tylko powiedziane, że przynależność do organizacji, jaką jest Unia Europejska, wymaga stosowania się do przyjętej w tej organizacji zasady praworządności.


No wlasnie o tym pisalem...PiS takze twierdzi, ze przynaleznosc do narodu polskiego wiaze sie z jakimis warunkami. Tak samo jak twierdzi Roza cos tam o UE.

Czcza dyskusja. Przywolujac "zomo" "sorty" itp ja moge przywolac "faszysci" i to o 80 tys ludzi maszerujacych i setkach tysiecy popierajacych marsz niepodleglosci i to z ust politykow polskich i europejskich, mohery, ciemnogrod, bolszewicy itp

To jest walka polityczna, nie daj sie wkrecac jakims lewackim Mullerom ;) populizm jest z kazdej ze stron.


Śr sty 03, 2018 13:04
Zobacz profil
Post Re: Po co jest 500+ ?
kosiarz1 napisał(a):
No wlasnie o tym pisalem...PiS takze twierdzi, ze przynaleznosc do narodu polskiego wiaze sie z jakimis warunkami.
Nie „z jakimiś warunkami”, tylko z warunkiem jakim jest popieranie PiS-u. Więc przestań udawać durnia.
Cytuj:
Przywolujac "zomo" "sorty" itp ja moge przywolac "faszysci" i to o 80 tys ludzi maszerujacych i setkach tysiecy popierajacych marsz niepodleglosci
I znowu (abstrahując od tego, czy to słuszna czy niesłuszna decyzja) – nie powiedziono tego o wszystkich, którzy nie popierają jakiejś jednej partii politycznej. Więc przestań udawać durnia.
Cytuj:
populizm jest z kazdej ze stron.
Metoda zdartej płyty. Jeśli płyta „PiS jest zbawieniem dla Polski” nie pasuje w danym towarzystwie, to zmieniamy ją na płytę „PiS co prawda jest taki se, ale inne partie robią tak samo albo jeszcze gorzej”.


Śr sty 03, 2018 13:11
Post Re: Po co jest 500+ ?
Uwzględniając, że częściowo odpowiedział już zefcio:

kosiarz1 napisał(a):
PiS takze twierdzi, ze przynaleznosc do narodu polskiego wiaze sie z jakimis warunkami.
Kto ustala warunki przynależności do narodu polskiego? Z pewnością nie PiS. A jednak swoimi insynuacjami wyklucza oponentów z grona narodu. W przeciwieństwie do tego członkostwo danego państwa w Unii Europejskiej wiąże się ze spełnianiem przez to państwo warunków spisanych w traktatach oraz bynajmniej nie jest tym samym, co przynależność mieszkańców jakiegoś państwa do grona ogółu Europejczyków.

kosiarz1 napisał(a):
z ust politykow polskich i europejskich, mohery, ciemnogrod
Te wyzwiska piętnują, ale nie wykluczają z narodu. Nie piętnują oponentów jako zdrajców i nieprawdziwych Polaków. Kto z opozycji dzielił naród na "prawdziwych Polaków" i resztę obywateli, którzy domyślnie do narodu nie należą, nie są Polakami? To zrobiła publicznie, na masowa skalę propaganda obecnego rządu.


Śr sty 03, 2018 13:22

Dołączył(a): N lut 16, 2014 16:54
Posty: 823
Post Re: Po co jest 500+ ?
Cytuj:
Nie „z jakimiś warunkami”, tylko z warunkiem jakim jest popieranie PiS-u. Więc przestań udawać durnia.


A tobie zefciu kto takie bajki opowiadał? :) moze jakis cytacik, a moze cos w programie PiS jest o tym? Jestes takim madrym lewakiem, wiec zapewne cos znajdziesz. Tym czasem ja zapodalem Roze cos tam, ktora twierdzi, ze PiS nie moze byc w UE :mrgreen: tylko oni...bo oni tylko maja sluszność, jak ty! :D
Cytuj:
I znowu (abstrahując od tego, czy to słuszna czy niesłuszna decyzja) – nie powiedziono tego o wszystkich, którzy nie popierają jakiejś jednej partii politycznej. Więc przestań udawać durnia.


Serio? Tracisz zefciu czujnosc...a gdzie i kto powiedzial o "tam gdzie stalo zomo" czy inne o zwolennikach jednej partii? Dlatego pisalem o swiatopogladzie. Jednak i tak wiekszosc wypowiadajacych sie o tym marszu w tym kontekscie wskazywalo PiS jako winnych i jego zwolennikow.
Cytuj:
f
Metoda zdartej płyty. Jeśli płyta „PiS jest zbawieniem dla Polski” nie pasuje w danym towarzystwie, to zmieniamy ją na płytę „PiS co prawda jest taki se, ale inne partie robią tak samo albo jeszcze gorzej”.


Nie...jest lepszy o 1% od innych, dlatego go popieram. I tak pisze od lat.

Cytuj:
Te wyzwiska piętnują, ale nie wykluczają z narodu. Nie piętnują oponentów jako zdrajców i nieprawdziwych Polaków. Kto z opozycji dzielił naród na "prawdziwych Polaków" i resztę obywateli, którzy domyślnie do narodu nie należą, nie są Polakami? To zrobiła publicznie, na masowa skalę propaganda obecnego rządu.


Klamstwo , ktore juz dawno odszczekal Tvn.


Ostatnio edytowano Śr sty 03, 2018 13:31 przez kosiarz1, łącznie edytowano 1 raz



Śr sty 03, 2018 13:25
Zobacz profil
Post Re: Po co jest 500+ ?
kosiarz1 napisał(a):
Tym czasem ja zapodalem Roze cos tam, ktora twierdzi, ze PiS nie moze byc w UE
Podaj dowód, że tak twierdzi, albo odszczekaj oszczerstwo.
Przy okazji zobaczymy jak działa moderacja w takich przypadkach. Skoro mnie dopiero co naciskała, że jeśli nie podam czegośtam dotyczącego wypowiedzi Kaczyńskiego, to moja wypowiedź będzie uznana za oszczerstwo.

Jest środa, 3 stycznia 2018, godzina ok. 13:30. Poczekam, kiedy pojawi się zdecydowana reakcja.


Śr sty 03, 2018 13:30

Dołączył(a): Cz lut 09, 2017 11:51
Posty: 29
Post Re: Po co jest 500+ ?
Kael napisał(a):
Jaki ma cel likwidacja kwoty wolnej od podatku ze wzrostem zarobkow? Dlaczego nie jest ona stala i po prostu jest? Szczegolnie w powiazaniu z minimum socjalnym czy jakos tak?


Cóż, Pilastrem nie jestem, więc nie wiem, a mogę tylko pogdybać.

Na moje oko chodzi o możliwość pochwalenia się realizacją obietnic wyborczych - wszak oprócz 500+ i 75+ należała do nich m. in. właśnie podwyżka kwoty wolnej - bez jednoczesnego zmniejszenia przychodów budżetu.
Da się to osiągnąć na dwa sposoby - pierwszym, zdecydowanie wygodniejszym w obsłudze na poziomie podatnika/pracodawcy, ale znacznie słabszym propagandowo, byłoby wprowadzenie takiej kwoty jak, zdaje się, postulujesz, tj. równej dla wszystkich (a może też powiązanej na sztywno z minimum socjalnym/płacą minimalną/wskaźnikiem inflacji - dotychczasowa była od wieków nie waloryzowana i zaczynała już wyglądać dość śmiesznie, co zresztą było jednym z powodów umieszczenia obietnicy jej podniesienia w programie wyborczym kilku partii) z jednoczesną niewielką podwyżką podatku dochodowego w grupie najlepiej zarabiających. Proponuję sobie wyobrazić reakcje prasy na hasło "PiS podnosi PIT-y", żeby zrozumieć dlaczego rząd nie wybrał tej drogi.
Tylko drugą. Propagandowo wygodniejszą. "Pomagamy najuboższym", czy jak tam brzmiał przekaz dnia, a progi nienaruszone...


Śr sty 03, 2018 13:39
Zobacz profil
Post Re: Po co jest 500+ ?
kosiarz1 napisał(a):
moze jakis cytacik, a moze cos w programie PiS jest o tym?
Zatem proszę wyjaśnić, co innego, niż „niepopierający PiS-u” oznaczają pojęcia w rodzaju „gorszy sort”?
Cytuj:
Jestes takim madrym lewakiem
A skąd wniosek, że jestem lewakiem?
Cytuj:
Tym czasem
Ile razy mam Ci powtarzać, że Twoja zapiekła nienawiść do polskości i Polaków jest szeroko znana i nie musisz jej manifestować w tak durny i prymitywny sposób. Chcesz sobie ulżyć – podetrzyj się flagą, a nie każ ludziom czytać czegoś takiego.
Cytuj:
tylko oni
Proszę wskazać, gdzie „Roza coś tam”. Twierdzi, że w Unii mogą być „tylko oni”.
Cytuj:
Serio? Tracisz zefciu czujnosc...a gdzie i kto powiedzial o "tam gdzie stalo zomo" czy inne o zwolennikach jednej partii?
Po polsku proszę.
Cytuj:
Jednak i tak wiekszosc wypowiadajacych sie o tym marszu w tym kontekscie wskazywalo PiS jako winnych i jego zwolennikow.
Skoro niektórzy uczestnicy marszu jawnie deklarowali chęć obrony PiS-u przemocą na ulicach, to ciężko nie postrzegać ich jako radykalnego skrzydła PiS.
Cytuj:
Nie...jest lepszy o 1% od innych, dlatego go popieram.
A konkretnie jak to wyliczyłeś?
Cytuj:
I tak pisze od lat.
No właśnie piszę – metoda zdartej płyty.


Śr sty 03, 2018 13:42

Dołączył(a): N lut 16, 2014 16:54
Posty: 823
Post Re: Po co jest 500+ ?
akruk napisał(a):
kosiarz1 napisał(a):
Tym czasem ja zapodalem Roze cos tam, ktora twierdzi, ze PiS nie moze byc w UE
Podaj dowód, że tak twierdzi, albo odszczekaj oszczerstwo.
Przy okazji zobaczymy jak działa moderacja w takich przypadkach. Skoro mnie dopiero co naciskała, że jeśli nie podam czegośtam dotyczącego wypowiedzi Kaczyńskiego, to moja wypowiedź będzie uznana za oszczerstwo.

Jest środa, 3 stycznia 2018, godzina ok. 13:30. Poczekam, kiedy pojawi się zdecydowana reakcja.


Człowieku musisz się leczyć...posługując sie klamstwami, mnie o to oskarzasz, ja podaje linki, a ciebie o nie prosiłem..i nic. I dalej oskarzasz mnie :) ta choroba w necie się nazywa, trolowaniem, a i moze ma jakies nazwy psychiatryczne,.,,tutak link o klamstawch TVN na temat "prawdziwych Polaków"...

http://blogpress.pl/node/6931

A tutaj cytat z Roizy Thun na temat, PiS nie moze byłby w UE...

Róża Thun: Polska Kaczyńskiego nie byłaby przyjęta do UE

http://www.rp.pl/Platforma-Obywatelska/ ... do-UE.html

dalej czekam na linki potweirzdajace twoje słowa.


Śr sty 03, 2018 13:44
Zobacz profil

Dołączył(a): N lut 16, 2014 16:54
Posty: 823
Post Re: Po co jest 500+ ?
Cytuj:
Zatem proszę wyjaśnić, co innego, niż „niepopierający PiS-u” oznaczają pojęcia w rodzaju „gorszy sort”?


jak ładnie proszisz ...

To powrót do metod z lat 2005 – 2007, ale także z czasów rządu Jana Olszewskiego, czyli też naszych, bo to był też rząd Porozumienia Centrum. To się powtarza. Ten nawyk donoszenia na Polskę za granicę. W Polsce jest taka fatalna tradycja zdrady narodowej. I to jest właśnie nawiązywanie do tego. To jest w genach niektórych ludzi, tego najgorszego sortu Polaków. Ten najgorszy sort właśnie w tej chwili jest niesłychanie aktywny bo czuje się zagrożony.

Wojna, później komunizm, później transformacja przeprowadzona tak, jak ją przeprowadzono właśnie ten typ ludzi promowała, dawała mu wielkie szanse. On dziś boi się, że te czasy się zmienią, że przyjdzie czas, że tak jak to być powinno – inny typ ludzi, mających motywacje wyższe, patriotyczne będzie wysunięty na czoło i to będzie dotyczyło wszystkich dziedzin życia społecznego, także ze strony gospodarczej. Tu jest ten wielki strach o to, jaki rodzaj Polaków będzie miał te największe szanse. Czy ci, dla których wszelkie sprawy związane z czymś szerszym, niż własny interes, narodem, godnością narodową, są ważne. Czy ci, dla których to nie ma żadnego znaczenia, a cała filozofia sprowadza się do takiego powiedzenia „nie ma takich grabi, które by od siebie grabiły”


Moim zdaniem mówił o ludziach którzy w jego mniemaniu są zdrajcami narodu bo "donoszą i współpracują przeciw Polsce z zagranicą"...

Cytuj:
A skąd wniosek, że jestem lewakiem?


Czy to istotne czy dureń czy lewak? :)

Cytuj:
Skoro niektórzy uczestnicy marszu jawnie deklarowali chęć obrony PiS-u przemocą na ulicach, to ciężko nie postrzegać ich jako radykalnego skrzydła PiS.


no właśnie...

Cytuj:
A konkretnie jak to wyliczyłeś?


Subiektywnie...moje poglady plus opłacalność, minus wszystko co złe


Śr sty 03, 2018 13:52
Zobacz profil
Post Re: Po co jest 500+ ?
kosiarz1 napisał(a):
akruk napisał(a):
kosiarz1 napisał(a):
Tym czasem ja zapodalem Roze cos tam, ktora twierdzi, ze PiS nie moze byc w UE
Podaj dowód, że tak twierdzi, albo odszczekaj oszczerstwo.


http://blogpress.pl/node/6931

A tutaj cytat z Roizy Thun na temat, PiS nie moze byłby w UE...

Róża Thun: Polska Kaczyńskiego nie byłaby przyjęta do UE

http://www.rp.pl/Platforma-Obywatelska/ ... do-UE.html
Po pierwsze, nagłówek nie jest cytatem z wypowiedzi Róży Thun. Po drugie, zdanie z nagłówka oznacza, że "Polska Kaczyńskiego", tzn. obecnie państwo polskie nie zostałoby przyjęte do UE (ponieważ "łamie tę zasadę [praworządności], więc nie spełnia warunków unijnych"). Nie oznacza ono, że "PiS nie może być w UE", że odmawia się członkom PiS reprezentowania Polski w parlamencie UE.

kosiarz1 napisał(a):
Tym czasem ja zapodalem Roze cos tam, ktora twierdzi, ze PiS nie moze byc w UE
Podaj dowód, że tak twierdzi, albo odszczekaj oszczerstwo.


Śr sty 03, 2018 14:02
Post Re: Po co jest 500+ ?
kosiarz1 napisał(a):
Cytuj:
Zatem proszę wyjaśnić, co innego, niż „niepopierający PiS-u” oznaczają pojęcia w rodzaju „gorszy sort”?

jak ładnie proszisz ...

[...]To się powtarza. Ten nawyk donoszenia na Polskę za granicę. W Polsce jest taka fatalna tradycja zdrady narodowej. I to jest właśnie nawiązywanie do tego. To jest w genach niektórych ludzi, tego najgorszego sortu Polaków.
Czy kiedy Jarosław Kaczyński mówił o "zdradzie narodowej" poprzez "donoszenie na Polskę za granicę", jakiego dopuszcza się "najgorszy sort Polaków" mający tę zdradę w genach -- czy wypowiadał się wówczas także o członkach własnej partii, PiS, którzy niejednokrotnie "donosili na Polskę za granicę"?
http://natemat.pl/168289,pis-wolalby-za ... e-wstydzic
Za granicą donosili na Polskę: Antoni Macierewicz, Zbigniew Ziobro, Ryszard Czarnecki, Andrzej Duda.
Czy oni także są zdrajcami i najgorszym sortem? Czyżby Kaczyński tolerował zdrajców na wysokich stanowiskach rządu PiS? Nie zwrócił uwagi, że prezydent jest zdrajcą? Nie sądzę. A zatem ci ludzie zdrajcami wg Kaczyńskiego nie są. Czyli "najgorszy sort" i "zdrajcy narodu" to ci, którzy nie popierają PiS-u i donoszą. Bo jak popierają, to donoszenie nie ma znaczenia. Czyli określenia "najgorszy sort" i zdrajcy" służą do "odróżniania" oponentów PiS-u od zwolenników PiS-u.


Śr sty 03, 2018 14:12
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 369 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 25  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL