Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Śr maja 29, 2024 16:38



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 117 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
 Wybory w RP 
Autor Wiadomość
Post 
Ja powiem, ze jestem pozytywnie zaskoczony wyborem najwazniejszych dla mnie ministrow, zwiazanych z gospodarka. pozytywnie oceniania przez fachowcow a takze przez rynek... niezle niezle. Mam nadzieje, ze zechca wprowadzac takie reformy ktore poprze PO i nie bedziemy mieli kolejnych 4 lat przepychanek. Bo jesli beda walczyc o poparcie LPR i samoobrony, to boje sie ze ustepstwa wobec tych dwoch ugrupowan niewielu osobom wyjda na dobre.


Crosis


Wt lis 01, 2005 0:56

Dołączył(a): Cz cze 09, 2005 16:37
Posty: 10694
Post 
Crosis napisał(a):
Ja powiem, ze jestem pozytywnie zaskoczony wyborem najwazniejszych dla mnie ministrow, zwiazanych z gospodarka. pozytywnie oceniania przez fachowcow a takze przez rynek... niezle niezle. Mam nadzieje, ze zechca wprowadzac takie reformy ktore poprze PO i nie bedziemy mieli kolejnych 4 lat przepychanek. Bo jesli beda walczyc o poparcie LPR i samoobrony, to boje sie ze ustepstwa wobec tych dwoch ugrupowan niewielu osobom wyjda na dobre.


Wielka jest Twoja wiara, Crosis.

Zobaczymy, kto udzieli wotum zaufania rządowi Marcinkiewicza podczas głosowania w sejmie. Mam złe przeczucie, że będzie to SO i LPR i że nie zrobią tego bezinteresownie i początek IV RP okaże się początkiem Wielkiej Targowicy.


Śr lis 02, 2005 11:01
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 21, 2008 19:19
Posty: 12722
Post 
Z ciekawostek:

Cytuj:
PiS chce przekształcenia komisji ds. równego statusu kobiet i mężczyzn w komisję ds. rodziny. Jak powiedział wiceszef klubu PiS Przemysław Gosiewski, [...] zmiana nazwy już istniejącej [komisji] wymaga zmian w Regulaminie Sejmu.


Nie wnikam w sens zmiany - ale określenie "zmiana nazwy" jest duuużym eufemizmem ;)

_________________
Aby we wszystkim był Bóg uwielbiony


Śr lis 02, 2005 14:10
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 28, 2004 21:55
Posty: 89
Post 
Od dawna jestem sympatykiem lewicy toteż na nią głosowałem po cześci w wyborach 2005r. Jednak W mojej ocenie, rząd który przedstawił Premier Marcinkiewicz jest o wiele lepszy niż się spodziewałem. Kilka ministerstw naprawdę mi się podoba. Tylko niestety nie jestem przekonany co do tego że dostanie ów rząd ekspertów poparcie PO wraz z ambitnym do bólu Rokitą...


Śr lis 02, 2005 17:05
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz cze 09, 2005 16:37
Posty: 10694
Post 
Marks 23 napisał(a):
Od dawna jestem sympatykiem lewicy toteż na nią głosowałem po cześci w wyborach 2005r. Jednak W mojej ocenie, rząd który przedstawił Premier Marcinkiewicz jest o wiele lepszy niż się spodziewałem. Kilka ministerstw naprawdę mi się podoba. Tylko niestety nie jestem przekonany co do tego że dostanie ów rząd ekspertów poparcie PO wraz z ambitnym do bólu Rokitą...


I tak właśnie jest jak piszesz Marks: ten rząd może podobać się wyborcom lewicy. Nie o to mam pretensje do PiSu, wprawdzie nie darzę socjalistów specjalną sympatią, ale szanuje prawo każdego obywatela do własnych poglądów. Drażni mnie jednak, że PiS szedł do wyborów pod innymi hasłami, obiecując inną koalicję. Gdyby obiecywali powrót do PRL na bazie sojuszu robotniczo-chłopskiego i z tym programem wygrali wybory, to nie miałbym do nich takich pretensji.


Śr lis 02, 2005 17:21
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 28, 2004 21:55
Posty: 89
Post 
No, w sumie to bardziej chodziło mi o skład personalny rady ministrów nż sam program, czy ideologię. Tytaj wolałbym np. 3 x 15 Platformy niż PiSowskie rozwiązania, ale nie o tym tutaj mowa. 8)


Śr lis 02, 2005 22:55
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz cze 09, 2005 16:37
Posty: 10694
Post 
Marks 23 napisał(a):
No, w sumie to bardziej chodziło mi o skład personalny rady ministrów nż sam program, czy ideologię. Tytaj wolałbym np. 3 x 15 Platformy niż PiSowskie rozwiązania, ale nie o tym tutaj mowa. 8)


Marks, to co z Ciebie za sympatyk lewicy? Marks (ten od Engelsa) w grobie się przewraca ;-)
Dla nas szarych obywateli liczy się program, jaki rząd będzie realizował, mniejsza o to, rękoma jakich ministrów. A program będzie taki, jaka jest koalicja, która ten rząd popiera.

Taka jest rzeczywistość, ale nadzieja umiera ostatnia. Też mam jeszcze mam nadzieję, że się mylę...


Cz lis 03, 2005 10:49
Zobacz profil
Post 
Abp Michalik przeciwko antyaborcyjnej ustawie LPR

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... 97830.html

Ciekaw jestem co na to guru polskiej polityki i "wódz" Koscioła Ojciec Dyrektor. Abp Michalik popełnił straszliwe faux pas.....nie dosyć, ze nie chce zmiany ustawy, to jeszcze poparł bp Pieronka.
To bedzie starszne gdy dołączy on do grupy wrogów Kościoła i Ojca Dyrektora.....


Cz lis 03, 2005 11:10

Dołączył(a): Cz cze 09, 2005 16:37
Posty: 10694
Post 
Cytuj:
Inicjatywę LPR skrytykowały wszystkie partie, a także bp Tadeusz Pieronek, który powiedział "Gazecie", że ustawy, na którą Kościół się zgodził, zmieniać nie należy, żeby nie burzyć ładu społecznego. Oburzeni członkowie Ligi wystosowali donos na krakowskiego biskupa do abp. Michalika, abp. Stanisława Dziwisza i prymasa Józefa Glempa.


Teraz zapewne wystosują donos na abp Michalika do papieża. A jak papież ich skrytykuje (w końcu to Niemiec, razem z dziadkiemm Tuska służył w Wehrmachcie), to wystosują donos na papieża do Ojca Dyrektora.


Cz lis 03, 2005 11:21
Zobacz profil
Post 
..a Ojciec Dyrektor wciągnie ich wszystkich na oficjalna liste Żydów ukrywajacych sie pod cudzymi nazwiskami i należacych do ogólnoświatowego spisku zydowskiego, majacego na celu tylko jedno - zniszczenie RM, ostoji Kościoła w świecie


Cz lis 03, 2005 11:28
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 21, 2008 19:19
Posty: 12722
Post 
Z tego co pamiętam sprzed kilku dni, to o. Rydzyk raczej się od projektu LPR dystansował... może niewyraźnie, ale poparcia nie widziałam...

_________________
Aby we wszystkim był Bóg uwielbiony


Cz lis 03, 2005 12:04
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 28, 2004 21:55
Posty: 89
Post 
SweetChild napisał(a):
Marks 23 napisał(a):
No, w sumie to bardziej chodziło mi o skład personalny rady ministrów nż sam program, czy ideologię. Tytaj wolałbym np. 3 x 15 Platformy niż PiSowskie rozwiązania, ale nie o tym tutaj mowa. 8)


Marks, to co z Ciebie za sympatyk lewicy? Marks (ten od Engelsa) w grobie się przewraca ;-)
Dla nas szarych obywateli liczy się program, jaki rząd będzie realizował, mniejsza o to, rękoma jakich ministrów. A program będzie taki, jaka jest koalicja, która ten rząd popiera.

Taka jest rzeczywistość, ale nadzieja umiera ostatnia. Też mam jeszcze mam nadzieję, że się mylę...


Szczerze mówiąc to w dupie mam Marksa, a tym bardziej Engelsa. Ale w jednym masz rację...dziwny ze mnie socjalista, to wiem.


Cz lis 03, 2005 19:37
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 117 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL